Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 089
Показать карту АРЕНДА БИЗНЕС ПЛОЩАДИ В КВАРТАЛЕ UUS-VEERENNI!
Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, центральное отопление, ...
СДАЕТСЯ В АРЕНДУ БИЗНЕС ПЛОЩАДЬ В ЭКСКЛЮЗИВНОМ КВАРТАЛЕ UUS-VEERENNI БИЗНЕС-ПЛОЩАДЬ ...
торг…
41 m²
845 € 20.6 €/m²
MÜÜA ÄRIPIND
Участок 8445, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Loksa kesklinnas müüa hoonestatud ärimaa kinnistu. Ligipääs väga hea. Piisavalt ...
бюро…
932 m²
350 000 € 376 €/m²
Büroo, salong, koolitus, töötoad - kokku 288,9 m2
Этаж 2/2, каменный дом, центральное отопление, кухня, промышленное напряжение, ...
обсл…
288.9 m²
2 022 € 7 €/m²
Multifunktsionaalne äripind 140 m2 Rannamõisa teel
Этаж 1/1, каменный дом, душ, кондиционер, электричество, вода, бесплатная парковка ...
обсл…
140 m²
1 540 € 11 €/m²
LAO- TOOTMIS- VÕI KAUBANDUSRUUMID VÕRU SÜDAMES
Этаж 1/4, нуждается в обновлении, год постройки 1971
Üürile anda väga hea asukohaga 400-500m2 suurune äripind. Äriruumid sobivad nii ...
не н�…
500 m²
500 € 1 €/m²
Loomeinimese ruumid välja ehitamiseks
Этаж 3/3
Pumeko AS-l on suur saal 210m2, mida on võimalik ehitatada ümber kolmeks eraldi ruumiks ...
90 m²
405 € 4.50 €/m²
Soliidne büroo Tallinna kesklinnas
Участок 889, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...
Novira Plaza on 2016. aastal valminud Tallinna ärikvartali südames asuv 16-korruseline ...
бюро…
127.1 m²
539 999 € 4 249 €/m²
miniboksid | miniladu | soodne ladu
Год постройки 2003
Kui teie kontoris või kodus on asju, millele oleks vaja leida sobivat väikest laopinda ...
бюро…
2 m²
2 € 1 €/m²
Shop, Caffe, Salong, Boutique
Этаж 1/6, новый, год постройки 1922
Pakkuda müügiks suure vitriinaknaga kaubanduspinnad Vanalinna ja Kesklinna piiril ...
бюро…
176.1 m²
950 000 € 5 395 €/m²
БЕЗ ПОСРЕДНИЧЕСКИХ! Свой туалет и кухонный уголок
Этаж 2/3, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, тепловой насос, лифт, ...
Сдается в аренду площадь на 2 этаже коммерческого здания.В помещениях есть свой туалет, ...
бюро…
134.8 m²
499 € 3.70 €/m²
Loomeinimese tööruum 13 m2 Pumeko AS-lt
Этаж 3/3
Üürile anda kunsti- ja loomeinimese tööruum 13m2. Ruumil on erinevaid ...
13 m²
100 € 7.69 €/m²
VAHENDUSTASUTA! Selles hoones palju pakkumisi!
Участок 4525, этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Üürile anda Kunda Jaama 4 erinevate suurustega lao-, tootmis- ja bürooruume. Sobib ...
не н�…
28 m²
150 € 5.36 €/m²
Äripinnad 18m2 - 42m2
Этаж 2/2, квартирная собственность, деревянный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...
Vaikne ja hubane ärimaja Balti Jaama Turu ja Gustaf Adolfi Gümnaasiumi lähedal. ...
бюро…
35 m²
455 € 13 €/m²
Хорошее предложение!
Этаж 1/15, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1981, центральное ...
Сдается помещение площадью 44 м2 в Мустамяэ.Помещение подходит для офисных, складских и ...
бюро…
44 m²
190 € 4.32 €/m²
Hea pind autoteeniduseks !
Участок 1730, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
Valga linnas anda rendile autoteeninduseks või väiketootmiseks sobivad ruumid üp 288 ...
обсл…
288 m²
1 000 € 3.47 €/m²
Parkimiskoht hinna sees!
Этаж 1/5, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, витрины, вход с улицы ...
В самом центре города завершено строительство нового высокотехнологичного ...
бюро…
193.9 m²
2 521 € 13 €/m²
Этаж 2/2, каменный дом, паркет, электричество, отдельный вход ...
Üürile anda ruumid! Pärnuvälja 3, Paide linn! Suurem ja kõrgem saali osa, kontoriruum, ...
бюро…
177 m²
350 € 1.98 €/m²
Ideaalne pind ladustamiseks/kontoriks.
Этаж 3/4, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, лифт, электричество ...
Üürile anda äripind Ruunaoja 3, III korrus. Ruum nr. 114.Pind sobib ideaalselt ...
бюро…
12 m²
65 € 5.42 €/m²
Новое коммерческое помещение у моря в Ноблесснере!
1. этаж, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2023, центральное отопление, ...
Сдается в аренду коммерческое помещение в районе Ноблесснер. Здание спроектировано как ...
бюро…
139 m²
1 750 € 12.6 €/m²
Новое коммерческое помещение у моря в Ноблесснере!
Сдается в аренду коммерческое помещение в Ноблесснере. Здание спроектировано как здание ...
бюро…
193 m²
1 990 € 10.3 €/m²
Üürile anda 1 korruse äripind Kristiine Keskuse lähedal!
Этаж 1/4, готов, туалет и ванная по отдельности, газовое отопление, Интернет, вода, ...
бюро…
73.5 m²
646 € 8.79 €/m²
SUVINE ERIPAKKUMINE - üür 50% soodsam!
Этаж 3/4, готов, газовое отопление, Интернет, платная парковка, общественный транспорт, ...
бюро…
88.9 m²
339 € 3.81 €/m²
LIFT! KONDITSIONEER! KÖÖGINURK! TUALETT!
Участок 2861, этаж 5/5, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...
ESINDUSLIK ÄRIPIND SAARINENI MAJAS! LIFT! 3 RUUMI! ERALDI KOOSOLEKUTE RUUM 20-25 ...
бюро…
86 m²
1 290 € 15 €/m²
Müüa Tapa linnas kohvikuruumid, koos maja II korrusega!
Квартирная собственность, деревянный дом
Tegemist on Tapa Kesklinna vahetus läheduses asuva mahuka majaosaga. Maja I korrusel ...
бюро
374.8 m²
75 000 € 200 €/m²
Möbleeritud kontor väga heade parkimisvõimalustega
Этаж 6/8, новый, год постройки 2020, балкон 380 m², платная парковка, лифт, терасса ...
Mauruse Majas on vaba 6-l korrusel asuv büroopind suurusega 1 191 m2. Üüripinna hulka ...
бюро
1191 m²
11 315 € 9.50 €/m²
Uus hoone, hea asukoht, aiaga piiratud territoorium
Участок 4912, этаж 1/1, каменный дом, обновлённый, год постройки 2014, плита с ...
BÜROOHOONES üürile anda maja vasakpoolne tiib. Kokku ca 60 m2 - üks suurem ja teine ...
бюро…
86 m²
490 € 5.70 €/m²
Soodne bürooruum
Частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, центральное отопление, ...
Üürile anda 17m2 suurune bürooruum Pikk tn 30 hoones. - Hea asukoht Kuressaare ...
бюро…
17 m²
100 € 5.88 €/m²
Vitriinakendega äripind äsjavalminud majas.
Участок 4587, этаж 1/7, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год ...
Uus hind kehtib kuni 31.05.2026!Vitriinakendega äripind äsjavalminud majas, Kivilinna ...
бюро…
143 m²
302 000 € 2 112 €/m²
Небольшой склад в Пеэтри!
Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2019, ...
Сдается складское помещение по адресу Reti tee 9.Площадь помещения примерно 6 x 6 м, ...
обсл…
39.1 m²
391 € 10 €/m²
Anda üürile õmblustsehh
Каменный дом, в среднем состоянии, душ, тепловой насос, кухня, холодильник, грузовой ...
Anda üürile õmblustsehh Veerenni asumis. Lisaks tootmisruumidele on üüripinnal kaks ...
прои…
187 m²
590 € 3.16 €/m²
Сдается коммерческое помещение (15,2м2) Крииди 7
Этаж 2/2, право застройки, каменный дом, обновлённый, год постройки 1956, платная ...
Дополнительная информация: платная парковка, вход с улицы, электричество, возможность ...
бюро…
15 m²
110 € 7.33 €/m²
UUS COWORKING SPACE TALLINNA SÜDALINNAS
Этаж 4/5, каменный дом, в хорошем состоянии, Интернет, мебель, лифт ...
Privaatne kontor 3-le inimesele hinnaga €499 kuus CityOffice - Parda 8 Moodne ja ...
бюро
23.8 m²
529 € 22.2 €/m²
HOTELL, UUS SPA JA UJULAKOMPLEKS PAIDES!
Участок 4215, каменный дом, обновлённый, сауна, душ, центральное отопление, кухня, ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
4539 m²
770 000 € 170 €/m²
Этаж 3/3, каменный дом, готовый, обновлённый, газовое отопление, кухня, Интернет, ...
Üürile anda Paneeli tn 2 majas väikesed kontoripinnad.Paneeli tn asub Peterburi tee ...
бюро
35.7 m²
196 € 5.50 €/m²
Hea asukohaga äripind! Eraldi sissepääs!
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa hea asukohaga äripind Kohtla-Järvel Järve linnaosas.Äripind asub 2-kordse ...
бюро…
65.6 m²
9 999 € 152 €/m²
VÕRU KESKLINNAS, ESIMESEL KORRUSEL 288M2
Этаж 1/4, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1975, центральное ...
Üürile anda väga hea asukoha ja seisukorraga 288m2 tööruum teeninduseks või bürooks. ...
бюро…
288 m²
1 037 € 3.60 €/m²
Avar ja valgusküllane büroopind!
Этаж 7/8, квартирная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2007, центральное ...
Красивое открытое офисное пространство в аренду с залом заседаний и ...
бюро…
158.6 m²
1 269 € 8 €/m²
Уютное помещение под бизнес в центре города
Этаж 3/5, год постройки 1991, центральное отопление, дороги в хорошем состоянии, ...
Сдается помещение в самом центре города на 3 этаже.Неподалеку находится универмаг ...
бюро…
55 m²
605 € 11 €/m²
MAXIMA RENDIPIND
Этаж 1/2, год постройки 1995
Üürile anda äripind 99.4 m2 Maximas. Ruum sobib kaubanduseks või bürooks. !HIND ...
бюро…
99.4 m²
1 € 0.01 €/m²
PÄRNU SUVE KESKUSE ÄRIPIND
Новый, год постройки 2008, бесплатная парковка
Kutsume Teid liituma meie uue SUVE kaubanduskeskuse perre PÄRNUS!Meil on Teile pakkuda ...
торг…
124.2 m²
1 € 0.01 €/m²
1. этаж, электричество, закрытый двор, отдельный вход, бесплатная парковка, охранник, ...
скла…
1110 m²
4 329 € 3.90 €/m²
Miil.ee - Parim Miniladu
Участок 1000, новый, год постройки 2023
Anda üürile kvaliteetne ja uus konteinerladu erinevates Eesti linnades.Tartu ladu asub ...
бюро…
14 m²
90 € 6.43 €/m²
Участок 3533, этаж 1/5, квартирная собственность, обновлённый, год постройки 1965, ...
Продается коммерческое помещение. Площадью 341,3 м2. 1. этаж, отдельный вход, эстакады ...
торг…
341.3 m²
89 900 € 263 €/m²
Üürile anda äripind! Eelnevalt kasutuses jõusaalina!
Санремонт сделан, душ, бойлер, центральное отопление, вода, центральная вода, ...
Pärnu kesklinnas Vee tn 4 maja keldris anda üürile äripind.Äripinna suurus 121.6 ...
не н�…
121.6 m²
250 € 2.06 €/m²
Зафиксированы побочные расходы!
Этаж 2/4, частная собственность, газовое отопление, Интернет, сигнализация ...
Аренда офисной площади в коммерческом здании по Петербургскому проезду 90ф. Данная ...
бюро…
110.5 m²
332 € 3 €/m²
Этаж 3/3, в хорошем состоянии, возможность варианта с мебелью, терасса, отдельный вход ...
Otse omanikult, katuseterassiga bürooruumid.
бюро
380 m²
1 900 € 5 €/m²
Этаж 2/5, готовый, новый, год постройки 2023
В самом центре города завершено строительство нового бизнес-центра с умными ...
бюро
116.3 m²
1 512 € 13 €/m²
Anda üürile estakaadiga üüripind
Участок 1, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...
Anda üürile estakaadiga üüripind Jõhvi linnas. Pinnal on varasemalt tegutsenud ...
торг…
1488.4 m²
3 600 € 2.42 €/m²
ÜÜRILE ANDA SUUREPÄRASE VAATEGA BÜROOPIND!
Этаж 8/12, год постройки 2003, платная парковка, лифт, возможность варианта с мебелью, ...
Büroopind suurusega 32,5 m2 asub kõikide moodsate tehnosüsteemidega varustatud ...
бюро
32.5 m²
490 € 15.1 €/m²
Soliidne väike büroopind!
Этаж 2/2, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1976, ...
Предлагаем в аренду офисное помещение в бизнес-здании по адресу Mustamäe tee 62. ...
бюро
50 m²
425 € 8.50 €/m²