Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

Aruküla tee 57d, Jüri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA KÕRGE LAEGA TOOTMISHOONE JÜRIS!

Участок 6293, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

MÜÜA AVAR, VÄGA KÕRGE LAEGA TOOTMISHOONE JÜRIS!Algselt lehviksegusõlmena rajatud hoones ...

скла…
630 m²
795 000 € 1 262 €/m²

Tartu mnt 25, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Меблированное офисное помещение!

Этаж 2/15, квартирная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2016, ...

Mеблированное помещение для бизнеса с готовностью к заселению в эксклюзивном ...

бюро
53.4 m²
999 € 18.7 €/m²

Akadeemia tee 21, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Head parkimistingimused ning soodsad kõrvalkulud!

Этаж 1/2, панельный дом, готовый, год постройки 2013, холодильник, бесплатная парковка, ...

Meil on hea meel, et kaalud oma ettevõtte uue koduna teadus- ja ärilinnakut Tehnopol, ...

бюро
75 m²
900 € 12 €/m²

Kukermiidi tn 5, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda büroopinnad Nõmmel.

Частная собственность, санремонт сделан, центральное отопление ...

Üürile anda büroopinnad Nõmmel. Hoone asub heas äripiirkonnas, kuhu on koondunud ...

бюро…
18 m²
144 € 8 €/m²

Gaasi tn 6a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda büroopind Peterburi tee vahetus läheduses!

Участок 18383, этаж 2/2, частная собственность, вода, центральный газ, центральная вода, ...

Üürile anda büroopind Lasnamäel Peterburi tee vahetus läheduses. Hoone asub heas ...

бюро
54.8 m²
466 € 8.50 €/m²

Veerme tn 23/7, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

VEERME 23 KONTOR/PUHKEMAJA OTSE OMANIKULT!

Каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2015, душ, сауна, тепловой ...

Veerme 23 hoonetekompleksis asuv kontor/puhkemaja.Esimesel korrusel on tuulekoda, ...

бюро…
159.7 m²
1 490 € 9.33 €/m²

Peterburi tee 90f, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Офисное помещение с кухонным уголком!

Этаж 4/4, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2006, ...

Сдаётся в аренду офисное помещение в бизнес-центре по адресу Peterburi tee 90f.Офисное ...

бюро…
124 m²
495 € 3.99 €/m²

Kriidi tn 7, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Сдается коммерческое помещение, склад, торговля

Участок 1982, право застройки, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1956 ...

Помешение находится в 2-х этажном зданий на втором этаже. Если для тебя важно ...

бюро…
36 m²
229 € 6.36 €/m²

Kalaranna tn 28, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

EKSKLUSIIVNE MEREVAATEGA BÜROO

Этаж 2/4, новый, год постройки 1865, центральное отопление, Интернет, электричество, ...

EKSKLUSIIVNE MEREVAATEGA BÜROOPatarei Merekindluses saab kokku olema ligikaudu 32 000 ...

бюро
3219 m²
70 800 € 22 €/m²

Vabaduse tn 20, Narva, Ida-Virumaa

Участок 3638, этаж -1/3, частная собственность, обновлённый, год постройки 1910, ...

Üürihind sisaldab kõiki kommunaalteenuseid! Keldrikorrus.Fonolokk, üld WC. Lisaks saali ...

бюро…
50 m²
200 € 4 €/m²

Pärnu mnt 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Eksklusiivne äripind Tallinna südames – KIIRMÜÜK

Готов, центральное отопление, Интернет, электричество, вода, терасса, кладовка, ...

Прошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать недвижимость ...

не н�…
500 m²
1 900 000 € 3 800 €/m²

Suur-Karja tn 4, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1902, ...

не н�…
260 m²
1 400 000 € 5 385 €/m²

Kõrtsi tee 7, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

Anname üürile lao-ja tootmispinna 1 147m².

не н�…
1147.8 m²
6 817 € 5.94 €/m²

Tulika 15/17, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2008, газовое отопление, Интернет, ...

Üürile anda kaasaegne büroopind Tulika Ärimajas Kristiine keskuse lähedal! * ...

бюро
63.7 m²
350 € 5.49 €/m²

J. Sütiste tee 29, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Miniladu | Складские контейнера в Mustamäe 14 m²

Этаж 1/1, новый, бронированая дверь, видео охрана, огорожен забором ...

Аренда складских боксов-контейнеров (14 m2 | 28 m2) в Mustamäe, Õismäe, Lasnamäe, ...

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

C. R. Jakobsoni tn 11, Rakvere, Lääne-Virumaa

Anda üürile äriline kesklinnas

Этаж 2/2, готовый, год постройки 1968, центральное отопление, электричество, вентиляция, ...

Anda üürile avar ja valgusküllane äripind Rakvere kesklinnas. Pind koosneb ühest ...

бюро…
150 m²
900 € 6 €/m²

Pärnu maantee 18, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Представительный современный офис в центре города

Этаж 3/6, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2017, душ, городское ...

Сдается в аренду представительский офис в центре города. Площадь офиса составляет ...

бюро
155.4 m²
2 245 € 14.5 €/m²

Punane tn 42, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Hea asukohaga büroopinda hindavad nii kliendid kui ka partnerid!

Этаж 3/3, обновлённый, электрическое отопление, вентиляция, вода, центральная вода, ...

Üürile anda büroo- või teeninduspind, mis asub Lasnamäe linnaosas asub välja kujunenud ...

бюро…
83.8 m²
922 € 11 €/m²

Kuma tee 6, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Ladu 187m2 + kontor 37,2m2. Tänava poolne pind.

Этаж 1/2, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2022, тепловой насос, Интернет, ...

Üürile anda Mõigu Tehnopargis 2022 juulis valminud majas 229,55m2 suurune ...

бюро…
229.6 m²
1 755 € 7.64 €/m²

F. R. Kreutzwaldi tn 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Кабинет в центре города с прекрасным видом

Этаж 3/7, год постройки 1992, центральное отопление, Интернет, мебель ...

Сдаваемое помещение находится на третьем этаже здания, доступ к кабинету как по ...

бюро
13 m²
320 € 24.6 €/m²

C. R. Jakobsoni tn 11, Rakvere, Lääne-Virumaa

Этаж 3/3, готовый, год постройки 1968, центральное отопление, бесплатная парковка, ...

Anda üürile äri- või kontoripind Jakobsoni ärihoone 3. korrusel.

бюро…
91.7 m²
275 € 3 €/m²

Valli tn 1, Vanalinn, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind, Valli tn. 1, Viru Väravate kõrval

Участок 311, право застройки, год постройки 1981, Интернет, вентиляция, сигнализация ...

Müüa rahavoogu tootev äripind Vanalinnas, Viru Väravate vahetus läheduses. Pind on ...

торг…
203.3 m²
625 000 € 3 074 €/m²

Kalaranna tn 28, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

PATAREI MEREKINDLUS - VÄRAV UUTE VÕIMALUSTE JUURDE

Этаж 1/4, новый, год постройки 1865, центральное отопление, Интернет, электричество, ...

Patarei Merekindluse valmimisega aastal 2027 avaneb Tallinn lõplikult merele ja ...

бюро
4946 m²
84 000 € 17 €/m²

J. Pärna tn 3a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ПОМЕЩЕНИЕ НА 1-М ЭТАЖЕ С ОТДЕЛЬНЫМ ВХОДОМ!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...

Сдаётся в аренду коммерческое помещение на высоком первом этаже с отдельным входом с ...

бюро…
40 m²
650 € 16.3 €/m²

Tartu maantee 13, Kompassi, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda esinduslik 1. korruse büroopind! Vaba

Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Üürile anda büroopind Kompassi Majas – Tartu mnt 13, TallinnÜürile anda mugava ...

бюро…
68 m²
680 € 10 €/m²

J. Käisi tn 2, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Üürile anda 10m2 klaasitud seintega ja heas korras ruum. Puudub aken. Kasutus: büroo, ...

бюро…
10 m²
50 € 5 €/m²

Uus tn 9, Keila, Harjumaa

Müüa kõrgete lagedega avar äripind Keilas!

Участок 3706, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Müüa kõrgete lagedega äripind Keila kesklinnas.PLANEERINGTegu ühe suure ruumiga. ...

бюро…
104.9 m²
209 800 € 2 000 €/m²

Tatari tn 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Stiilne stuudio tunnipõhine rent

Этаж 2/4, договор аренды, каменный дом, готовый, обновлённый, лифт, мебель, ...

Stuudio on väga stiilne ja maitsekalt sisustatud. Väga kõrged laed annavad palju ...

бюро
57 m²
25 € 0.44 €/m²

Kriidi tn 7, Lasnamägi, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

Сдаются в аренду офисные площади,бюро

Участок 1982, этаж 2/2, право застройки, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Сдаётся в аренду светлый офис площадью 28,4 м² – стоимость аренды 189 евро в ...

бюро…
28.4 m²
148 € 5.21 €/m²

Vabaduse pst 128, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

MAXIMA RENDIPIND

Готовый, центральное отопление, электричество, центральная вода ...

Üürile anda äripind 150 m2 Jannseni Maxima X teisel korrusel. Olemas WC+ kraanikauss. ...

бюро…
150 m²
1 € 0.01 €/m²

Tehnoküla 4, Tammuru, Paikuse, Pärnu, Pärnumaa

Rendile anda pool heast laopinnast Tammurus

Участок 7 659 m², частная собственность, ангар, коробка с крышей, в хорошем состоянии ...

Tehnoküla tõhusal tööstusmaastikul ootab tegijat ruumikas laohoone, mida praegu kasutab ...

скла…
288.5 m²
577 € 2 €/m²

Ehitajate tee 114, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

kohene üüri rahavooga objekt

Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Hea kohese 5% aastas rahavooga investeerimisobjekt. Büroopind 2007 valminud ärihoones. ...

бюро…
84.4 m²
143 480 € 1 700 €/m²

Pärnu maantee 10, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik büroo Kesklinna ja Vanalinna piiril ajaloolises Saari

Участок 2861, этаж 4/6, год постройки 1912, жесть

Üürile anda büroopind, mis asub Kesklinna ja Vanalinna piiril Saarineni maja 4. ...

бюро
215 m²
3 440 € 16 €/m²

5 Paju tn 15, Paju 15-7, Saue linn, Saue vald, Harjumaa

Lao- või tootmispind Sauel - koli kohe sisse!

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...

Üürile anda väga korralik lao- või tootmispind Saue Tehnopargis, A-energiaklassiga ...

бюро…
139 m²
1 000 € 7.19 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%