Сдаётся в аренду офисные площади, бюро, торговля, склад, производство, применение не назначено, склад, производство, 139 m² - Paju tn 15, Paju 15-7, Saue linn, Saue vald, Harjumaa

Lao- või tootmispind Sauel - koli kohe sisse!

общая площадь 139 m², частная собственность, каменный дом

Отопление и вентиляция: газовое отопление
Подробнее: электричество, вода, отдельный вход
Связь и безопасность: огорожен забором

Üürile anda väga korralik lao- või tootmispind Saue Tehnopargis, A-energiaklassiga kaasaegses stockoffice-tüüpi hoones.
Pinna suurus: 139 m²
Pinnal on tõstuks (4 4,5 m)
25A elektrivõimsus
WC
Tõstukse ees äravoolutrapid
Hoones on gaasiküte

Parkimine ja ligipääs:
Üürnike klientidele on parkla ärihoone ees
Üüripinnale on ligipääs 24/7

Asukoht:
Saue Tehnopark asub Sauel, Gate of Tallinna vahetus läheduses, vaid 5 km kaugusel Tallinna piirist.
Hea ühendus Tallinna ringtee ja Pärnu maanteega tagab mugava ligipääsu kõigist peamistest suundadest.
Saue linnal on tihe rongi- ja bussiühendus ning hästi arenenud kergliiklusteede võrgustik, mis seob piirkonna elukohad, töö- ja teeninduskeskused ning puhkealad.

Tingimused:
Üürihinnale lisandub käibemaks ja kõrvalkulud
Lepingu sõlmimisel tasutakse tagatisraha kahe kuu üüri ulatuses
Vahendustasu ei lisandu – üür otse omanikult

Tule ja vaata pinda kohapeal!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
1 000 € 7.19 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3437990
Комнат 1
Общая площадь 139 m²
этаж/Этажей 1/2
Год постройки 2022
Состояние новый
форма собственности частная собственность
Класс энергоэффективности A
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)