Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 089
Показать карту
Описание
Цель

Pikk 12, Martensi maja, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Esinduslikkus, asukoht, head kaasüürnikud - kõik Martensi majas!

Этаж 3/5, каменный дом, новый, год постройки 2018, центральное отопление, тепловой ...

бюро…
106.7 m²
1 270 € 11.9 €/m²

Pirni tn 7/2, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/4, частная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...

Anname 2024.a. oktoobris valminud ärihoones üürile erineva suurusega büroo- ...

бюро…
41.6 m²
562 € 13.5 €/m²

Artelli tn 10c, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Artelli tänaval erinevad väiksemad äripinnad

Этаж 1/3, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2002, центральное ...

Oled otsimas sobivat bürooruumi, kus saaksid oma äri kasvatada?Või oled tüdinenud ...

бюро
34.8 m²
286 € 8.22 €/m²

Liivalao 11, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Kontoriruumid Kesklinna lähedal Liiva Keskuses

Этаж 2/2, готовый, обновлённый, тепловой насос, Интернет, бесплатная парковка, ...

Üürile anda teise korruse kontoriruumid renoveeritud Liiva Keskuse kontorihoones. ...

бюро
64 m²
503 € 7.85 €/m²

Peterburi tee 71, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda büroo või teeninduspind Peterburi tee lähedal.

Участок 50980, этаж 3/3, частная собственность, готов, год постройки 1984, центральное ...

Üürile anda büroo või teeninduspind, mis asub Peterburi tee lähedal Lasnamäe linnaosas ...

бюро
145.1 m²
566 € 3.90 €/m²

Valguse tee 2, Peetri, Rae vald, Harjumaa

KOOKON PEETRI

Участок 2611, договор аренды, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2021, ...

Ruumi on võimalik vaatama tulla E-R ajavahemikus 09:00 - 18:00.Uuri lisa Kookoni ...

торг…
47.2 m²
425 € 9 €/m²

Rataskaevu tn 9, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Vanalinnas, Rataskaevu tänaval on müügis äripind. Sobib inimestele, kes hindavad ...

бюро…
20.9 m²
113 000 € 5 407 €/m²

Peterburi tee 81, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Ladu / tootmine Lasnamäel soodsa hinnaga.

Участок 60735, санремонт сделан, вода, бесплатная парковка ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
570 m²
2 565 € 4.50 €/m²

Pärnu mnt 139f, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Sinu reklaami näeb 120 000 sõidukit ööpäevas!

Этаж 2/7, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1997, лифт, ...

Anname üürile avara ja suurte akendega äripinna Järvevana tee ja Pärnu maantee ...

бюро…
499 m²
2 994 € 6 €/m²

Tähesaju tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Miniladu Складские контейнера Lasnamäe 14 m²|28 m²

Этаж 1/1, новый, бронированая дверь, видео охрана, огорожен забором ...

Аренда складских боксов-контейнеров (14 m2 | 28 m2) в Lasnamäe, Mustamäe, ...

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

Ehte tn, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Miniladu | Складские контейнера PõhjaTallinn 14 m²

Аренда складских боксов-контейнеров (14 m2 | 28 m2) в Põhja-Tallinn, Mustamäe, Õismäe, ...

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

J. Smuuli tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Miniladu | Складские контейнера в Lasnamäe 14 m²

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

Järveotsa tee 4c, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Miniladu | Складские контейнера Järveotsa 14 m²

Аренда складских боксов-контейнеров (14 m2 | 28 m2) в Õismäe, Mustamäe, Lasnamäe, ...

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

Rohuaia tn, Loksa, Harjumaa

Земля под бизнес - в центре Локса!

Участок 4283, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...

Уникальная возможность приобрести коммерческий участок в центре Локса!Предлагаем вашему ...

торг…
610 m²
80 000 € 131 €/m²

Kooli tn 4, Leevi, Räpina vald, Põlvamaa

Majutushoone kanuupealinna! Jõepiir!

Частная собственность, каменный дом, год постройки 1979, центральная вода, вода, ...

Müüa Põlvamaal Räpina vallas Leevi külas endine kooli ühiselamuhoone.Kinnistul veel ...

разм…
1097.2 m²
40 000 € 36.5 €/m²

Laki tn 16, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Идеальное место для развития вашего бизнеса.

Этаж 1/2, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1971, душ, ...

Коммерческая недвижимость в аренду в Мустамяэ, по адресу Лаки 16.КОММЕРЧЕСКАЯ ...

торг…
1122 m²
7 854 € 7 €/m²

Väike-Karja tn 4, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa vitriinakendega ruum Vanalinnas

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, платная парковка, ...

Müüa väike hubane suurte vitriinakendega kaubanduspind Vanalinnas.Võib kasutada väikse ...

13.4 m²
115 000 € 8 582 €/m²

Pikk tn 40, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Hoiulaod Tartus

Год постройки 2022, подвал, отдельный вход, бронированая дверь, видео охрана ...

Hoiulaod otse Tartu südames - ööpäevaringne juurdepääs, ideaalne kliima ja kõrge ...

скла…
9 m²
160 € 17.8 €/m²

Tule tn 39, Saue linn, Saue vald, Harjumaa

KOOKON SAUE

Участок 1952, договор аренды, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...

Koheselt saadaval ladu nr 4! Ruumiga on võimalik tutvuda E-R ajavahemikus 09:00 - ...

бюро…
68.1 m²
699 € 10.3 €/m²

Volta tn 1-2, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Äripinnad on valmis! - ELU KÄIB

Этаж 1/3, договор аренды, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2024, бесплатная ...

Volta tn 1 puhul on tegemist tõelise karakteriga hoonetega, mis oma paekiviseinte ja ...

бюро…
125.1 m²
1 600 € 12.8 €/m²

Volta tn 1-1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

ÄRIPINNAD ON VALMIS! - VOLTA1.EE

Этаж 1/3, договор аренды, каменный дом, фундамент, новый, год постройки 2024, ...

бюро…
120.3 m²
1 500 € 12.5 €/m²

Betooni 15, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Omaette sissepääsuga büroopind, läbi 2 korruse.

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1981, площадь ...

Üürile anda kaasaegne büroo, peahoone I ja II korrusel (ühendatud trepiga), omaette ...

бюро
203.9 m²
950 € 4.66 €/m²

Soola tn 1a-77, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Hubane büroopind Kesklinnas. Kõik hinnas pakkumine

Этаж 4/5, в среднем состоянии, год постройки 1991, центральное отопление, паркет, ...

Bürooks ja teeninduspinnaks sobiv ruum asub linna südames 4.korrusel.Renditav pind ...

бюро…
26 m²
285 € 11 €/m²

Turu 43, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Väga hea nähtavusega asukohas! Tootmis-lao- ja büroopinnad!

Участок 6554, этаж 2/2, частная собственность, в хорошем состоянии, центральное ...

Äriprojekt Tartu tuiksoonel, Turu tänaval! Tootmishoone koos büroo- ja ...

бюро…
3038 m²
17 000 € 5.60 €/m²

Tähe tn 19, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Ambulatoorse arstiabi osutamise ruumid

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2022 ...

Üürile anda äripinnad. sobivad Ambulatoorse arstiabi osutamiseks vastavad terviseameti ...

бюро…
18 m²
600 € 33.3 €/m²

Sauna tn 1, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda endise Heliose kino ruumid.

Этаж 1/4, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1934, электричество, ...

Üürile anda endise Heliose kino ruumid.Otsime pikaajalist rentnikku.Hinnale lisandub ...

торг…
901 m²
14 000 € 15.5 €/m²

L. Koidula tn 8, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Этаж 1/3, нуждается в санремонте, год постройки 1956, бесплатная парковка ...

При въезде в город Кохтла-Ярве продаётся коммерческое помещение общей площадью 142,5 ...

пита…
142.5 m²
28 260 € 198 €/m²

Riia tn 130b/3, Tammelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Üürile anda soe ladu

Этаж 1/1, год постройки 2016, центральное отопление, электричество, вентиляция, ...

Üürile anda soe ladu. Laos on tualettruum. Hinnale lisandub käibemaks. Ruumid ei ole ...

торг…
115 m²
805 € 7 €/m²

Valguse tee 2, Peetri, Rae vald, Harjumaa

KOOKON PEETRI

Ruumiga on võimalik tutvuda E-R ajavahemikus 09:00 - 18:00.Uuri lisa Kookoni ...

бюро…
54.1 m²
433 € 8 €/m²

Paekaare tee 2, Lubja, Viimsi vald, Harjumaa

KOOKON VIIMSI

Участок 4752, договор аренды, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...

Koheselt saadaval ladu nr 17. Helista, küsi lisa või tule vaatama!Laoruumiga on ...

бюро…
91 m²
727 € 7.99 €/m²

Soola tn 8, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Anda üürile südalinnavaatega büroopind Plaskus

Этаж 3/14, центральное отопление, лифт, кондиционер ...

Anname üürile Emajõe Ärikeskuse 3. korrusel asuva 150 m2 suuruse büroopinna, millest ...

бюро…
150 m²
1 890 € 12.6 €/m²

Narva mnt 13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Pro-Kapitali ärikeskuses.

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa äripind Pro Kapitali ärikeskuses.Sobib niin kaubandus-, teenindus- kui ka ...

бюро…
70.9 m²
199 000 € 2 807 €/m²

Narva mnt 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

SUPER ASUKOHT!

Этаж 4/6, квартирная собственность, год постройки 1980 ...

Сдается офисное помещение в отличном месте! - в самом центре города - доступная аренда ...

82.3 m²
1 069 € 13 €/m²

Kadaka tee 52d, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Üürile anda lao- ja tootmisruum Mustamäel. Pind asub Kadaka Selverist 300 meetri ...

торг…
134 m²
643 € 4.80 €/m²

Valli tn 4, Vanalinn, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik kaubanduspind!

Этаж 1/6, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1922, ...

Müüa esinduslik kaubanduspind Vanalinnas väga esindusliku maja esimesel korrusel. Maja ...

торг…
176.1 m²
950 000 € 5 395 €/m²

Peterburi tee 90f, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 4/4, частная собственность, газовое отопление, Интернет, кондиционер, сигнализация ...

Сдаётся в аренду офисное помещение в удобном расположении в бизнес-здании по адресу ...

бюро
44 m²
198 € 4.50 €/m²

Taevavärava tee 6b, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

ANNAME ÜÜRILE ÄRIPINNA RAE VALLAS LEHMJAS!

Участок 17065, этаж 1/1, частная собственность, новый, год постройки 2023, душ, ...

не н�…
355.2 m²
2 664 € 7.50 €/m²

Tähetorni tn 21C-6, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Tõstandukse ja estakaadiga laopind Tähetorni 21C

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Üürile anda I korrusel paiknev soe lao- ja/või tootmispind Tähetorni ärikvartalis ...

скла…
301 m²
1 150 € 3.82 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%