Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

Osmussaare tn 4, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/2, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, тепловой ...

Сдаем в аренду двухэтажное коммерческое здание на Ласнамяэ, Осмуссааре теэ ...

торг…
158 m²
1 248 € 7.90 €/m²

Liimi 1C, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

SUVEKAMPAANIA - ESIMENE KUU TASUTA!

Этаж 4/5, год постройки 2003

Üürile anda 54,1 m² kontoriruum 5. korruselise ärihoone 4. korrusel. Büroopind koosneb ...

54.1 m²
324 € 5.99 €/m²

Lagedi tee, Väo, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

1 ha kinnistu 4100m2 Tootmishoonega

Участок 11000, этаж 1/1, в хорошем состоянии, год постройки 2008, душ, газовое ...

Предлагаю в аренду современное производственное здание недалеко от Таллиннской окружной ...

торг…
4100 m²
27 675 € 6.75 €/m²

Laki tn 16, Mustamäe, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Хороший офис в Мустамяэ!

Этаж 5/5, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Сдаются в аренду офисные помещения в здании по адресу ул. Лаки, 16.АКЦИЯ! При ...

бюро…
106.7 m²
320 € 3 €/m²

Pargi tn 27e, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

• Сдается помещение с хорошим подъездом недалеко от центра •

Участок 2375, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Сдается в аренду площадь 200 - 616 м², арендная плата 2,5 €/м² + коммунальные расходы и ...

скла…
200 m²
300 € 1.50 €/m²

Papiniidu 5, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Sillakeskuse büroomaja - kõik hinnas üürihind!

Этаж 3/8, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 2008, центральное ...

бюро…
47.5 m²
590 € 12.4 €/m²

Papiniidu 5, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Kompleksne tootmis-kaubanduspind Sillakeskuse ärikvartalis!

Этаж 2/8, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 2008, центральное ...

бюро…
537 m²
2 700 € 5.03 €/m²

1 Pikk 75, Elva linn, Elva vald, Tartumaa

Veetorn ja kaks korterit

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, душ, центральное отопление, кухня, ...

Ainulaadne pakkumine - kaks renoveeritud korterit ja veetorn.Korterid on välja renditud ja saab müüa koos rendilepingutega. 0 korrusel ühe korteri pind - 24,8m2.0 korrusel teise korteri pind - 30,5m2.6. korruse tehnoruum 3m2.7. korrusel veetorni põhjapindala Ca 89m2 (kõrgus 9m).Helista ja küsi lisainfot.

разм…
148.3 m²
150 000 € 1 011 €/m²

A. Puškini tn 19, Kesklinn, Narva, Ida-Virumaa

Ваш бизнес в самом сердце Нарвы – пространство для успеха и

Этаж 1/1, обновлённый, год постройки 1958, центральное отопление, Интернет, телефон, во ...

Это идеальное место для вашего бизнеса благодаря выгодному расположению на одной из ...

бюро…
117.4 m²
680 € 5.79 €/m²

Linnamäe tee 95, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/2, в хорошем состоянии, год постройки 2021

Anname üürile erineva suurusega kaubanduspindasid 2021.aastal valminud keskuses. ...

торг…
4200 m²
58 800 € 14 €/m²

Risti tn 1, Uusküla, Rapla vald, Raplamaa

Üürida kaubanduspind Rapla Prisma ees

Год постройки 2022

Üürida 2022. aastal avatud ja klientide seas suure populaarsuse saavutanud Risti ...

торг…
45 m²
500 € 11.1 €/m²

Tänassilma 27, Tänassilma, Saku vald, Harjumaa

KOLM ESIMEST KUUD ÜÜRIVABA

Участок 1348, этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...

Keset Tänassilma rohelust üürile anda 3-kordse tootmis-/lao-/büroohoone III ...

бюро…
348 m²
600 € 1.72 €/m²

Pargi tn 27e, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

• Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра •

Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра Йыхви.Одна часть здания сдается ...

скла…
617.2 m²
125 000 € 203 €/m²

Pärnu mnt 139e/2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Tee oma ettepanek koostööks

Участок 2356, этаж 2/8, квартирная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем ...

Üürile anda äripind, mis sobib hästi nii meditsiiniteenuste osutamiseks kui ka büroo- ...

бюро…
400 m²
3 800 € 9.50 €/m²

Suur-Sõjamäe põik 6, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

АНГАР 1/2, БОЛЬШАЯ ДВЕРЬ!

Частная собственность, готовый, в среднем состоянии, душ, Интернет, вода, гардеробная ...

Сдаётся в аренду утеплённое помещение на улице Суур-Сыямяэ, 6:Ангар 1/2, 270 м². Цена ...

торг…
270 m²
1 200 € 4.44 €/m²

Sõle tn 14, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

VALGUSKÜLLANE BÜROO

Этаж 2/5, готовый, центральное отопление, кухня, отдельный вход ...

ÜÜRILE ANDA AVAR VALGUSKÜLLANE BÜROO SÕLE ÄRIKESKUSES.VÕIMALIK LUUA TÄIESTI OMANÄOLINE ...

100 m²
1 300 € 13 €/m²

Merivälja tee 33, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Заметное коммерческое помещение на Merivälja tee!

Участок 9372, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2025, платная ...

Станьте частью нового бизнес-здания M33 — создайте пространство, идеально подходящее ...

бюро…
344 m²
6 880 € 20 €/m²

Lahepea tn 11, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Отличное предложение!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...

Продается коммерческое помещение в новом жилом комплексе. Помещение сдано в аренду.В ...

бюро…
36 m²
169 900 € 4 719 €/m²

Laki 32, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ÜÜRILE ANDA AVAR, VALGUSKÜLLANE ÄRIPIND!

Этаж 3/3, готов, год постройки 2002, центральное отопление, кухня, Интернет, ...

бюро…
56.3 m²
619 € 11 €/m²

Tatari tn 56, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

OTSE OMANIKULT, ILMA VAHENDUSASUTA

Готовый, обновлённый, год постройки 1971, платная парковка, лифт, терасса ...

Üürile anda Tatari tänava ärisektoris, uue Eesti Statistikaameti hoone ja Swedbank ...

бюро
19.6 m²
157 € 7.99 €/m²

Allika tee 7, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Коммерческое помещение для Bашего бизнеса!

Этаж 2/2, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2020, Интернет, ...

Сдаётся представительское офисно-сервисное помещение!В помещении установлен воздушный ...

бюро…
31.8 m²
251 € 7.90 €/m²

Põllu tn 2, Võru, Võrumaa

Vaikne töökoht kaugtööks!

Этаж 2/2, год постройки 1971

Head mõtted leiavad ruumi Kagu Eesti Innovatsioonikeskuses!Büroopind asub hoone teisel ...

бюро…
62 m²
155 € 2.50 €/m²

1 Tatari tn 58, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda suur renoveeritud äripind Kesklinnas!

Каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1971, душ, сауна, электрическое ...

Üürile on tulnud suurepärane multifunktsionaalsete kasutusvõimalustega äripind Tallinnas, Tatari ärikvartalis!RUUM532,3 ruutmeetri suurune üüripind on kujundatud omanäolises, retrohõngulises tööstuslikus stiilis. Ruumid on hiljuti renoveeritud ja multifunktsionaalsete kasutusvõimalustega. Ruumi iseloomustavad kõrged laed, eraldatud tööalad, stuudioruum, koosolekuruum, puhkeala, avatud köök, laoruum, kolm tualettruumi ja saun koos ...

бюро…
532.3 m²
2 600 € 4.88 €/m²

Vana- Narva mnt. 20, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Kaasaegne köetav kõrge ladu Vana-Narva mnt-l

Этаж 1/1, готовый, Интернет, бесплатная парковка, электричество, вода, вентиляция, ...

Üürile anda otse omanikult kaasaegne kõrge riiulitega köetav ladu RRK Vana-Narva mnt ...

скла…
2538 m²
9 898 € 3.90 €/m²

Aisa 1, Jõõpre, Pärnu, Pärnumaa

Äripind Jõõpre külas

Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

торг…
390.3 m²
65 000 € 167 €/m²

Lõõtsa tn 8a, Ülemiste City, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Kabinetsüsteemiga büroopind Ülemiste Citys!

Этаж 9/10, договор аренды, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...

Üürile anda kabinetsüsteemiga büroopind vaatega Ülemiste järvele ja Tallinna ...

бюро
168.2 m²
2 439 € 14.5 €/m²

Räpina mnt 12, Võru, Võrumaa

Direktorite saal -sündmused!

Год постройки 1977

Head mõtted leiavad ruumi Kagu Eesti Innovatsioonikeskuses!Direktorite saal on loodud ...

не н�…
90 m²
124 € 1.38 €/m²

Estonia pst 5, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Teenindus, kaubandus. Parkimine ukse ees.

Этаж 1/5, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2026, центральное ...

Teeninduseks ja kaubanduseks sobilik äripind asja renoveeritud majas. Parkimine otse ...

бюро…
127.6 m²
3 290 € 25.8 €/m²

Estonia pst 7, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Uus äripind. Parkimine ukse ees.

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...

Uus äripind renoveeritud majas

бюро…
21.9 m²
600 € 27.4 €/m²

Tartu mnt 84a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

KASUTUSLUBA OLEMAS! KÄIBEMAKSU EI LISANDU!

Этаж 3/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa nägusa tumedama sisedisainiga eksklusiivne loft-stiilis korter endise Zelluloosi ...

бюро
150.4 m²
479 000 € 3 185 €/m²

Riia tn 24d, Vaksali, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Этаж 2/2, в хорошем состоянии, газовое отопление, Интернет, бесплатная парковка, мебель ...

UUS HIND! HEA KONTOR TARTU LINNASÜürile anda hea asukohaga möbleeritud kontor aadressil ...

бюро
17.3 m²
120 € 6.94 €/m²

Juhkentali tn 11, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Vaatega Arteri kõrghoonele.

Korrus 1/2, Kinnistu, kivimaja, valmis, keskmises seisukorras, tsentraalne vesi, ...

Anda üürile endise salongi ruumid. Tegemist on eesruumi ja nelja väikese ruumiga, ...

бюро…
65 m²
325 € 5 €/m²

Narva mnt 16, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Värskelt renoveeritud äripind!

Этаж -1/4, квартирная собственность, год постройки 1940 ...

Это коммерческое помещение, недавно отремонтированное в 2023 году, предлагает ...

торг…
63.5 m²
114 000 € 1 795 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%