Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 089
Показать карту
Описание
Цель

Tulika 15/17, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Büroo valmis koheseks sissekolimiseks

Этаж 4/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, лифт ...

Üürile anda 37,3 m2 suurune büroopind Tulika Ärimajas Kristiine keskuse lähedal!* ...

бюро
37.3 m²
200 € 5.36 €/m²

Narva mnt 13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Коммерческая площадь на продажу в центре города!

Этаж 2/5, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1997, центральное отопление, ...

Коммерческая площадь на продажу в центре городаПредлагается к продаже функциональная ...

бюро…
138 m²
335 000 € 2 428 €/m²

Viljandi mnt 18b, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Elektri ja valgustusega laokonteiner/garaaž!

Электрическое отопление, электричество

Anda üürile uus, elektri ja valgustusega laokonteiner/garaaž.Konteinerladu asub hea ...

обсл…
14 m²
75 € 5.36 €/m²

Tehase tee 15, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

Müüa tootmishoone-garaaž !

Участок 8196, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Hoones asub suur garaaž, kahe täispika kanaliga ja nelja väiksema kanaliga.Lisaks on ...

скла…
1385.6 m²
659 000 € 476 €/m²

Laada tn 5, Rakvere, Lääne-Virumaa

ANDA RENDILE ÄRIRUUMID RAKVERE KESKLINNAS.

Этаж 1/4, обновлённый, год постройки 1948, центральное отопление ...

ANDA RENDILE ÄRIRUUMID RAKVERE KESKLINNAS Anda rendile kaasaegsed äriruumid Rakveres, ...

бюро…
44.5 m²
500 € 11.2 €/m²

Uue-remsi, Äriküla, Mulgi vald, Viljandimaa

Väiketootmiseks sobilik kinnistu koos hoonetega

Участок 13275, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении ...

Müüa kinnistu Viljandimaal, Mulgi vallas, Ärikülas, Uue-Remsi maaüksus.Kinnistu pind ...

бюро…
392 m²
18 500 € 47.2 €/m²

Lõõtsa tn 8a, Ülemiste City, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Kontor, mis on valmis koheseks sisse kolimiseks!

Этаж 3/10, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2013, кухня, ...

Kuu üüris sisalduvad kõik kõrvalkulud sh. koristus 1x nädalas ja 8h koosolekuruumide ...

бюро
24 m²
750 € 31.3 €/m²

Punane tn 42, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Anname üürile renoveeritud laoruum Punanesel tänaval Tallinnas.

Этаж 1/1, обновлённый, туалет и ванная по отдельности, центральная вода, вода, ...

Üürile anda Laopind Tallinnas Lasnamäe linnaosas Punase tänava ääres. Üüritavat pinda ...

скла…
3226.1 m²
14 517 € 4.50 €/m²

Tallinna mnt 46f, Võru, Võrumaa

Участок 16720, год постройки 2023, Интернет, электричество, вход с улицы, соседский ...

Side ja turvalisus: Internet, naabrivalve, videovalveKõrgus 9m,Laius 24m,Pikkus kuni ...

торг…
1750 m²
1 €

Ampri 7a, Lubja, Viimsi vald, Harjumaa

Soodsa hinnaga ladu/tootmine Viimsis.

Участок 3603, каменный дом, обновлённый, газовое отопление, кухня, промышленное ...

Üürida lao/tootmishoone Viimsis, aiaga piiratud territooriumil, Viimsis, Ampri tee 7a ...

скла…
831.6 m²
4 800 € 5.77 €/m²

Estonia pst 15, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Bürooruum kesklinn südames!

Этаж 2/3, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление ...

Tegemist on Vabaduse väljaku vahetus läheduses paikneva ajaloolise ja suursuguse ...

бюро
19.7 m²
200 € 10.2 €/m²

Staadioni tn 9, Kehtna, Kehtna vald, Raplamaa

Ärimaja Kehtna alevikus!

Участок 1427, частная собственность, деревянный дом, нуждается в санремонте, бойлер, ...

Kehtna alevis müüa ärihoone. Puidust hoone on 1 korruseline, välisfassaad on ...

обсл…
231.8 m²
75 000 € 324 €/m²

Tatari tn 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 4/8, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное ...

Esimesed 2 kuud üür on 567 eur ja edasi 704,70 eur2 ühendatud hoonet: 8-korruseline ...

бюро…
81 m²
567 € 7 €/m²

Malda, Audru, Pärnu, Pärnumaa

Müüa tootmishoone Kuuseokka kinnistuga

Участок 9874, частная собственность, ангар, новый, год постройки 2012, скважина, ...

Müüa tootmishoone 341 m2 Kuuseokka kinnistuga 9874 m2. Kunagise puidutööstusena ...

прои…
341 m²
245 000 € 718 €/m²

Pärnu mnt 19, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Помещение с витринными окнами на первом этаже

Этаж 1/5, каменный дом, готовый, год постройки 1978, душ, центральное отопление, ...

Сдаются помещения в коммерческом здании на Пярну мнт. 19 (бывший магазин Westman). ...

бюро…
362 m²
1 850 € 5.11 €/m²

Tehnika 24, Uuemõisa alevik, Haapsalu, Läänemaa

hobitehnika hoiuruum

Ангар, готовый, в среднем состоянии, электричество, бесплатная парковка, отдельный вход, ...

Üürile anda kuni 200 m² pinda hobisõidukite hoiustamiseks. Tasuda tuleb sõiduki alla ...

скла…
200 m²
400 € 2 €/m²

Paldiski mnt 29, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

SOODUSHIND KUNI 31.05.2026 LEPINGU SÕLMIMISEL!

Участок 2676, этаж 2/6, каменный дом, обновлённый, год постройки 2015, газовое ...

SOODUSHIND KUNI 31.05.2026 LEPINGU SÕLMIMISEL! ESIMESED 2 KUUD ON ÜÜR -50%, HINNAGA 840 ...

не н�…
168 m²
1 680 € 10 €/m²

Mardi tn 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Eraldi kinnine ruum ilusalongis!

Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2016, ...

Rendile anda valgusküllane töökoht kohatasu alusel püsimeigi salongis Tallinna ...

обсл…
55 m²
200 € 3.64 €/m²

Pikk tn 11, Rakvere, Lääne-Virumaa

Kaunid kohvikuruumid ajaloolisel Pikal tänaval.

Этаж 1/3, в хорошем состоянии, год постройки 1948, электрическое отопление, тепловой ...

Anda üürile kaunid ja valgusküllased kohvikuruumid ajaloolisel Pikal tänaval. Pind ...

обсл…
111 m²
1 125 € 10.1 €/m²

Kadaka pst 112, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

OTSIME SPORDIKLUBI TULEMA KESET LOODUST TERVISERADADE ÄÄRDE!

Участок 1492, частная собственность, монолитный дом, готов, год постройки 2024, новый ...

бюро…
400 m²
3 200 € 8 €/m²

Türi tn 10c, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2001, ...

Anname üürile äripinna Türi tn 10c hoovis eraldi sissepääsuga.Pakkumisel on suur avatud ...

бюро…
172.5 m²
1 000 € 5.80 €/m²

Pihkva tn 109, Mustvee linn, Mustvee vald, Jõgevamaa

Участок 24957, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...

Kas otsid suurepärast investeerimisvõimalust edukas tootmissektoris või hoopis ...

бюро…
5619.7 m²
990 000 € 176 €/m²

P. Süda tn 1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Небольшое офисное помещение в центре города!

Этаж 2/2, в хорошем состоянии, год постройки 1911, газовое отопление, Интернет, платная ...

Аренда офисного помещения в центре города!Дополнительная информация: - Помещения ...

бюро…
34.5 m²
342 € 9.92 €/m²

Pärnu mnt 142, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

FOTOSTUUDIO

Этаж 2/4, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, Интернет, лифт, ...

Uus töökaid on ootamas vabanenud tsükloraamiga, 6,55 * 3,55 m, fotostuudio pind. ...

обсл…
50 m²
400 € 8 €/m²

Linnamäe tee 6, Keila, Harjumaa

ÜÜRILE ANDA ÄRIPINNAD! VAHENDUSTASUTA!

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1981, ...

Üürile anda äripind Keila tehnopargi ja elamupiirkonna piiril. Juurdepääs 24/7. ...

не н�…
83.9 m²
200 € 2.38 €/m²

Metalli 8, Uhtna, Rakvere vald, Lääne-Virumaa

MÜÜA SOODSA HINNAGA LAO VÕI TOOTMISHOONE

Участок 668, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Uhtna alevikus on müüa hoone suurusega 237m²Hoone olnud kasutusel veoautode garaažina ...

скла…
237 m²
80 000 € 338 €/m²

Punane tn 29a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

KOHE VABA | SISSEPÄÄSU JUURES | MUGAV ASUKOHT

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1999, центральное ...

ÜÜRILE ANDA HEA ASUKOHAGA LASNAMÄEL ÄRIPIND (10 M2), MIS SOBIB IDEAALSELT ILUTEENUSTE ...

бюро…
10 m²
150 € 15 €/m²

Risti tn 1, Uusküla, Rapla vald, Raplamaa

Kaubanduspind Rapla Prisma keskuses

Год постройки 2022, центральное отопление, электричество, вентиляция ...

Üürile anda kaubanduspind Risti keskuse fuajees. Üüripinna suurus paindlik vahemikus ...

торг…
60 m²
720 € 12 €/m²

Lai tn 20-8, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Uus elu- ja ärihoone Pärnu südames!

Этаж 3/7, договор аренды, новый, год постройки 2024, душ, центральное отопление, балкон ...

Koostöös kõrgelt hinnatud Boa Arhitektidega on valmimas ainulaadne 7-korruseline elu-ja ...

не н�…
125.9 m²
2 329 € 18.5 €/m²

Telliskivi tn 57-80, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Esimesed kolm kuud 13 eur/m2 järgmised 3 kuud 15 eur/m2 ja siis 18 eur/m2Hoone asub ...

бюро…
35.6 m²
463 € 13 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%