Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 089
Показать карту Suurepärase vaatega äriruumid Raekoja platsil!
Этаж 2/4, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1876, центральное отопление, ...
Üürile anda hubased äriruumid ajaloolise hoone 2. korrusel, vaatega Emajõele, Vabaduse ...
бюро…
74.6 m²
975 € 13.1 €/m²
Cтильное и современное офисное помещение
Участок 1096, этаж 6/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...
Престижное офисное помещение в аренду в Zenith Ärimaja, Narva mnt 7B, ТаллиннПредлагаем ...
бюро…
426.3 m²
6 000 € 14.1 €/m²
I korruse äriruumid heas asukohas
Этаж 1/2, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1960, центральная ...
Üürile anda heas korras I korruse äriruumid Põlva linna tuiksoonel.Üldpind 75m2. Hetkel ...
бюро…
75 m²
1 € 0.01 €/m²
Этаж 1/3, каменный дом, в хорошем состоянии, душ, сауна, Интернет, телефон, вход с ...
Üürile anda esinduslikud kaubandus-, teenindus- ja büroopinnad Tartu vanalinnas ...
бюро…
186 m²
1 400 € 7.53 €/m²
Uus pakkumine, valik bürooruume Kesklinnas
Участок 4298, этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
14 m²
168 € 12 €/m²
Hea hinnaga Laohoone Koongas!
Участок 6132, год постройки 1973, электричество, дороги в хорошем состоянии, находится в ...
Endine ait-veski, ehitatud 1973.aastal, paikneb kõrvuti teiste tootmis- ja ...
939.7 m²
49 890 € 53.1 €/m²
Участок 26067, центральный газ, промышленное напряжение, центральная вода, отдельный ...
Rendile anda hea asukohaga ladu/tootmishoone Siimusti alevikus. Üüritavad pinnad: ...
не н�…
2131 m²
5 328 € 2.50 €/m²
UUS HIND! KONTORID KESKLINNA LÄHEDAL
Этаж 2/2, в хорошем состоянии, бесплатная парковка
Üürile anda hea asukohaga kontorid ärihoones aadressil Riia 24D. Üürile antavad ruumid ...
бюро
80.4 m²
350 € 4.35 €/m²
Этаж 2/6, каменный дом, готов, год постройки 1980, центральное отопление, газовое ...
бюро
88.5 m²
531 € 6 €/m²
Kas soovid kabinette või avatud lahendust?
Этаж 3/8, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2023, ...
Kawe Plaza, üks Tallinna esimesi kaasaegseid büroohooneid, asub Vabaduse väljaku ääres. ...
бюро
485.5 m²
8 500 € 17.5 €/m²
4,1m kõrguste lagedega industriaalstiilis büroo
Этаж 3/5, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, газовое ...
Üürile anda 2 131 m² suur industriaalstiilis bürookorrus Veerenni 24 hoones, Kawe ...
бюро
2131 m²
30 900 € 14.5 €/m²
Avar äripind Pärnu südalinnas!
Этаж 1/8, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2006, душ, центральное ...
TEE ÄRI SEAL, KUS ON KLIENDID!Kaasaegne uus esimese korruse ja eraldi sissepääsuga ...
торг…
360.1 m²
1 800 € 5 €/m²
HEA ASUKOHT, APARAADITEHASE JUURES, RENOVEERITUD RUUMID!
Участок 1719, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1970, ...
Üürile anda renoveeritud kahekorruselise hoone teisel korrusel paiknev bürooruum. ...
не н�…
15.7 m²
200 € 12.7 €/m²
Müüa kaasaegne tootmishoone Ida-Virumaal
Участок 33700, этаж 1/1, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, газовое ...
KINNISTUKinnistu pindala 33 770 m2. Tootmismaa 70% ja maatulundusmaa 30%.Asukoht Voka ...
скла…
1820 m²
575 000 € 316 €/m²
UUS HIND!
Участок 4549, частная собственность, твёрдое топливо, вентиляция, вода, центральная ...
Müüa tootmistegevuseks sobilik kinnistu koos hoonetega. Tegemist on 100% tootmismaa ...
скла…
1996.8 m²
89 000 € 44.6 €/m²
Этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Üürile anda bürooruum Kesklinnas. Üürile lisanduvad kommunaalkulud ja käibemaks.Lepingu ...
бюро…
63.6 m²
280 € 4.40 €/m²
Stock office
Готовый, год постройки 2001, электричество, центральная вода, паркет, бесплатная ...
При заключении договора до 31.05.2026, стоимость аренды 5990+ндс. Обычная цена ...
бюро…
1007 m²
5 990 € 5.95 €/m²
Роскошное коммерческое помещение на Тоомпеа.
Год постройки 1776
Сдается помещение очень хорошего качества рядом со зданием парламента в Тоомпеа. ...
бюро
150 m²
2 000 € 13.3 €/m²
Роскошное коммерческое помещение на Тоомпеа.
Год постройки 1776
торг…
150 m²
2 000 € 13.3 €/m²
VAATA SEDA !
Этаж 2/2, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, тепловой ...
Сдается в аренду коммерческое здание в Ласнамяэ, Осмусааре, 4 этажМНОГОФУНКЦИОНАЛЬНОЕ ...
бюро…
313 m²
1 847 € 5.90 €/m²
СКЛАД. ОТОПЛЕНИЕ. ВОДА. КАНАЛ. АВТОСЕРВИС
Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, твёрдое топливо, ...
СДАЮТСЯ В АРЕНДУ многофункциональное складское помeщение или автосервис в ...
бюро…
102 m²
887 € 8.70 €/m²
Päikesepaneelide ja välikardinatega uus büroo
Этаж 1/7, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...
See 188,9 m2 äripind asub Kawe City büroohoone esimesel korrusel. Vaated avanevad maja ...
бюро…
188.9 m²
3 211 € 17 €/m²
Silmapaistev äripind iseloomuga büroohoones
See 160 m2 äripind asub Kawe City büroohoone esimesel korrusel. Äripinnalt avaneb vaade ...
бюро…
160.6 m²
2 409 € 15 €/m²
Päikesepaneelide ja välikardinatega uus büroo
Этаж 4/7, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...
2022.a. valminud Kawe City büroohoone 4. korruse äripind sobib ettevõttele, kes hindab ...
бюро
343.9 m²
5 158 € 15 €/m²
KÕRVALKULUD 3,5 €/m2
Этаж 5/9, готовый, в хорошем состоянии
Vabanemas on 87 m2 suurune büroopind Tammsaare Ärikeskuse 5. korrusel. Büroopind ...
бюро
87 m²
1 176 € 13.5 €/m²
Parim asukoht ärile!
Этаж 5/10, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2008, платная ...
Üürile anda valgusküllane büroopind Lõõtsa 2B hoone 5. korrusel.Suured maast laeni ...
бюро
199.5 m²
2 693 € 13.5 €/m²
Tuhanded potentsiaalsed äripartnerid ühes kohas!
Этаж 1/2, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1900 ...
Üürile anda iseloomuga väike avatud büroopind Ülemiste City südames!Valgusküllane ...
бюро
61.7 m²
894 € 14.5 €/m²
Терраса под навесом в аренду.
1. этаж, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2023, центральное отопление, ...
ЭТО ОТКРЫТАЯ ПЛОЩАДКА ПОД КРЫШЕЙ!!!Сдаются в аренду коммерческое помещение в портовом ...
бюро…
130 m²
390 € 3 €/m²
Склад | Гараж | Кладовка | Хранение
Сдаются в аренду мини-склады и складские боксы в Таллинне и по всей ЭстонииСкладские ...
бюро…
2 m²
40 € 20 €/m²
Atraktiivne üüripind Gate Tallinna äripargis
Участок 27365, новый, центральное отопление, Интернет, витрины, вход с улицы, эстакад, ...
Üürile anda erineva suurusega äripinnad Kaupmehe põik 1 ärihoones Laagris, Tallinna ...
бюро…
2000 m²
17 000 € 8.50 €/m²
Atraktiivne üüripind Gate Tallinna äripargis
Участок 27365, новый, душ, центральное отопление, Интернет, вход с улицы, эстакад, ...
бюро…
600 m²
5 340 € 8.90 €/m²
Imeline asukoht kesklinnas, sõlmpunktis!
Участок 1916, этаж 2/2, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
Müüa Põltsamaa kesklinnas ajaloolises hoones suured äriruumid II korrusel. ...
не н�…
594.5 m²
74 000 € 124 €/m²
Этаж 3/3, частная собственность, обновлённый, центральное отопление, кухня, Интернет, ...
Kas otsid inspireerivat ja kaasaegset kontoriruumi Tartu kesklinna? Meie pakume sulle ...
бюро…
450 m²
5 175 € 11.5 €/m²
Avar büroo- ja laopind eraldi hoones
Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готов ...
Üürile anda heas korras kontori- ja laopinnad Tartus Ropka tööstuspiirkonnas. ...
не н�…
242 m²
1 400 € 5.79 €/m²
ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIPIND!
Участок 7201, 1. этаж, частная собственность, новый, душ, газовое отопление, центральный ...
Müüa Tartu maakonnas, Kambja vallas, Ülenurme Tehnopargis asuv hoonestatud kinnistu. ...
скла…
1561.2 m²
2 000 000 € 1 281 €/m²
Meditsiiniasutuse loaga teenindus-, kaubandus- või büroopind
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное отопление ...
Põlva kesklinna piirkonnas, Põlva haigla kõrval on pakkuda üürile ruumid, mis asuvad ...
не н�…
29.8 m²
180 € 6.04 €/m²
Этаж 2/5, каменный дом, готов, центральное отопление, лифт, вентиляция, центральная ...
Üürile anda büroo- ja teeninduspind Tartu südalinnas Küüni tänaval. Pakutavad ruumid ...
бюро…
100.4 m²
1 400 € 13.9 €/m²
HEA ASUKOHT, RENOVEERITUD RUUMID!
Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, обновлённый, новый трубопровод, тепловой ...
Üürile anda väga hea asukohaga kaks renoveeritud garaažiboksi! Tegemist on ...
скла…
65.6 m²
600 € 9.15 €/m²
SUVINE ERIPAKKUMINE - üür 50% soodsam!
Этаж 3/4, готов, газовое отопление, Интернет, лифт, вода, платная парковка, ...
бюро…
59.9 m²
237 € 3.95 €/m²
Korralik kauplusepind !
Этаж 1/1, частная собственность, в хорошем состоянии, твёрдое топливо, Интернет, вода, ...
Valga linnas anda rendile äripind suurusega 230 m2, mis sisaldab ka kabinetti 16 m2, ...
торг…
220 m²
460 € 2.09 €/m²
Kawe Plaza – täielikult uuendatud büroohoone
бюро
750 m²
13 500 € 18 €/m²
Vaata teenindus-büroopind
Этаж 1/2, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Мы сдаем в аренду складские и офисные помещения в сертифицированном коммерческом здании ...
бюро…
750 m²
4 995 € 6.66 €/m²
Kaubanduspind keskturu juures!
Готов, центральное отопление, вход с улицы
торг…
105 m²
1 050 € 10 €/m²
Moderne büroohoone linna südames
Этаж 2/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2020, ...
Www.büroo31.eeMüüa büroopind modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas ...
бюро…
101.5 m²
340 000 € 3 350 €/m²
Pakkuda erinevateks otstarbeteks ruume
Участок 6081, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в ...
Pakkuda erinevateks otstarbeteks pindu, mida on võimalik kohandada enda ...
бюро…
300 m²
750 € 2.50 €/m²
Участок 3049, этаж 1/1, частная собственность, каркасный дом, готов ...
скла…
475 m²
990 € 2.08 €/m²
Этаж 1/3, год постройки 1998
Продается недвижимость в Ласнамяэ на Линнамяэском шоссе, кадастровый номер ...
118.5 m²
150 000 € 1 266 €/m²
Küti mõisa peahoone, ait, jääkelder! 2,3ha maad.
Участок 23051, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
Müüa Küti mõisa peahoone, ait ja jääkelder 2,3ha maa-alaga Lääne-Virumaal Vinni vallas ...
не н�…
200 000 €
PERSPEKTIIVIKAS TOOTMISHOONEGA KINNISTU TARTU KÜLJE ALL!
Гараж, местная вода
Reola tööstuspiirkonnas perspektiivikas 100% tootmismaa kinnistu. Kinnistul asub ...
не н�…
190 000 €
СДАЮТСЯ ОФИСНЫЕ ПОМЕЩЕНИЯ ПЛОЩАДЬЮ 673,3м² В СЕРДЦЕ ГОРОДА!
Этаж 4/7, частная собственность, каменный дом, готов, бойлер, душ, электрическое ...
Сдается в аренду офисное помещение площадью 673,3 м² в центре города по адресу Ахтри тн ...
бюро…
673.3 m²
2 693 € 4 €/m²