Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 004
Показать карту

1 Tubioja, Vaskjala, Rae vald, Harjumaa

Müüa 7-toaline maaküttega kivimaja+ 12581m² krunt!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Kui oled inimene, kes armastab loodust, tunneb rõõmu tegutsemisest ning kelle jaoks kodu on rohkem, kui neli seina. Kui oled otsinud ja unistanud oma privaatsest ja hubasest kodust linna lähedal (15-20min autosõidu kaugusel Tallinnast), siis on see just midagi Sulle!Võta julgesti ühendust, küsi lisa ja tule kogu perega oma uue koduga tutvuma!KINNISTUMüüa Tallinnast 20 minutise autosõidu kaugusel privaatne 12581m² (elamumaa) suurune ...

7
391 m²
675 000 € 1 726 €/m²

Pihlametsa tee 7, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Дом, объединенный покоем, близостью к морю и неподвластной време

Частная собственность, монолитный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2000, участок ...

Красивый и просторный отдельно стоящий дом в Меривяля, спроектированный одним из самых ...

4
391.5 m²
18 ч назад
980 000 € 2 503 €/m²

2 Kevade 7, Viljandi, Viljandimaa

Kачественный каменный дом в Вильянди!

3 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

На продажу выставлен просторный каменный дом с неподвластным времени интерьером, ...

6
392 m²
275 000 € 702 €/m²

Merihobu tee 10, Meremõisa, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Современный дом со SPA-комплексом в приватном жилом районе!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, новый, год постройки 2016, участок ...

Продаётся роскошный меблированный дом в тихом посёлке Меремойза. Дом расположен в ...

4
400 m²
999 000 € 2 498 €/m²

Merihobu tee 10, Meremõisa, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Современный дом со SPA-комплексом в приватном жилом районе!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, новый, год постройки 2022, участок ...

Сдаётся в аренду роскошный меблированный дом в тихой деревне Меремойза. Приватность ...

4
400 m²
2 990 € 7.48 €/m²

Järve tee 8, Õisu, Mulgi vald, Viljandimaa

Продаётся бывшая пивоварня усадьбы Õisu.

3 этажей, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, нуждается в ...

В живописном природном месте продаётся уникальное и вне времени стоящее здание ...

10
400 m²
250 000 € 625 €/m²

Nelgi tee 27, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa

Эксклюзивный дом в элитном районе Viimsi

Продается стильный современный дом в Виимси, предлагающий комфорт и роскошь.ВОЗМОЖНОСТЬ ...

6
400.3 m²
1 249 000 € 3 120 €/m²

Soosambla tn 22, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Luksuslik villa basseini ja isikliku tenniseväljakuga

3 этажей, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2000, участок 3123, ...

Üürile on tulnud erakordne villa Tallinna külje all, mis pakub ruumi ja privaatsust ...

7
402 m²
5 900 € 14.7 €/m²

1 Kalevi tn 23a, Viljandi, Viljandimaa

Investeerimisvõimalus – üürimaja tootlusega 20%

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Müüa varasemalt ühiselamuna kasutusel olnud üürimaja Viljandis, mis on läbinud olulised renoveerimistööd – 12 üüritoal on oma WC, duširuum ja kööginurk.Majas on hetkel 9 üürnikku ja 6 tuba on kohe väljaüürimiseks valmis.Planeeringut veidi muutes on võimalik lisada veel 2 üüriühikut (planeering lisas). Tootluspotentsiaal:Hetkeseisuga tootlus u 12%Kõikide üüripindade täitumisel kuni 20% aastane tootlusHinnatud investeerimiskinnisvara ...

15
402.8 m²
249 000 € 618 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%