Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 987
Показать карту Hea asukoht! Suur kinnistu! Ligipääs kahest küljest!
Участок 4357, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1987, сауна, ...
Müüa suurepärase asukohaga ärikinnistu Viljandi linnas – kaks ühendatud kaarhalli, avar ...
торг…
941.3 m²
990 000 € 1 052 €/m²
Müüa äripind Paide kesklinnas!
Участок 170, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, Печное ...
Otsid äripinda, mis peab kindlasti asuma Keskväljaku ääres? See pakkumine on siis just ...
не н�…
82 m²
42 000 € 512 €/m²
Этаж 8/16, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2016, центральное отопление, ...
Предлагаемое в продажу эксклюзивное , офисное помещение , прекрасно подойдёт ...
бюро…
258 m²
1 д назад
1 200 000 € 4 651 €/m²
Pirita tee 20/4
Участок 11819, этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
Pirita tee 20/4
торг…
126.4 m²
310 000 € 2 453 €/m²
Müügihinnas sisaldub elektriga liitumnine 3x315A!
Участок 4266, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Olemas hindamisakt!Müüa lihatööstuse tootmishoone Alaveres, täiuslik lahendus ...
торг…
937 m²
249 000 € 266 €/m²
HEA LIGIPÄÄSUGA GARAAŽIBOKS
Этаж 1/1, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2023, электрическое ...
Kiiresti arenevas Reola Tööstuspargis on valminud ärihoone, kus on veel pakkuda erineva ...
торг…
47.6 m²
59 500 € 1 250 €/m²
Koolimaja
Участок 3855, частная собственность, нуждается в обновлении ...
Koolimaja
не н�…
215 000 €
MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU + BÜROO MÕIGU TEHNOPARGIS
Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2025, газовое отопление, ...
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...
бюро…
468 m²
660 000 € 1 410 €/m²
ÄRIPIND MAGISTRALI RISTIS!
Этаж 1/17, квартирная собственность, год постройки 1993 ...
Müüa äripind Mustamäel Magistrali keskuse läheduses!Müügile tulnud äripind Sõpruse ...
торг…
88.3 m²
240 000 € 2 718 €/m²
MÜÜA KÕRGE LAEGA TOOTMISHOONE JÜRIS!
Участок 6293, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
MÜÜA AVAR, VÄGA KÕRGE LAEGA TOOTMISHOONE JÜRIS!Algselt lehviksegusõlmena rajatud hoones ...
скла…
630 m²
795 000 € 1 262 €/m²
Участок 71053
Kinnistu ajalugu Tegemist on endise sigalahoonega, mis ehitati Laeva Katsesovhoosi ...
скла…
9300 m²
950 000 € 102 €/m²
ПРОДАЁТСЯ ЗДАНИЕ С ОФИСНЫМИ И СКЛАДСКИМИ ПЛОЩАДЯМИ
Участок 9391, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2003, ...
Продаётся современное складско-производственное здание с офисным блоком – можно сразу ...
бюро…
1890 m²
2 400 000 € 1 270 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
34.2 m²
69 900 € 2 044 €/m²
Suur-Karja 12
Этаж 1/5, в хорошем состоянии, год постройки 2023, городское отопление, терасса ...
Suur-Karja 12
торг…
589.5 m²
2 100 000 € 3 562 €/m²
Müüa endine külmlaut abiruumidega. Veisefarm.
Участок 28287, частная собственность, год постройки 2004, бойлер, душ, туалет и ванная ...
скла…
2420 m²
154 000 € 63.6 €/m²
Müüa tootmishoone Uhtna alevikus
Участок 3480, этаж 1/1, частная собственность, готов, год постройки 1973 ...
Müüa hea ligipääsetavusega tootmishoone Uhtna alevikus. Suurepärane võimalus ...
скла…
692 m²
125 000 € 181 €/m²
Коммерческое помещение типа stock-office рядом с Таллиннской окр
Этаж 1/2
Продаётся современное и функциональное коммерческое помещение по адресу Koplipere tee ...
скла…
410.6 m²
522 806 € 1 273 €/m²
Külmruumidega tootmishoone Tallinnas!
Участок 3761, этаж 1/1, частная собственность, год постройки 2001 ...
Müügile on tulnud kaasaegne ja heas seisukorras tootmis- ja laohoone büroo- ja ...
скла…
1674.1 m²
1 350 000 € 806 €/m²
ИНВЕСТИЦИОННЫЙ ПРОЕКТ С НЕВЕРОЯТНЫМ ПОТЕНЦИАЛОМ!
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, тепловой ...
Продаётся коммерческое помещение по очень привлекательной цене в спокойном и престижном ...
бюро…
128.7 m²
235 000 € 1 826 €/m²
Pind üüriinvesteeringuks või teenuse pakkumiseks!
Этаж 1/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1915, душ, газовое ...
KORTEREraldi sissepääsuga, kõrgete lagede ja efektsete paeseintega stuudiokorter on ...
бюро…
53.1 m²
139 990 € 2 636 €/m²
Unikaalne ajalooline hoone Pärnu südames
Участок 1854, каменный дом, обновлённый, год постройки 1780, душ, центральное отопление, ...
Müüa täielikult renoveeritud ja omanäoline 3-kordne hoone, mille ajalugu ulatub tagasi ...
не н�…
185 m²
555 000 € 3 000 €/m²
MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!
Участок 12786, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...
Tuuleveski 8Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2021 – 2024.a• Hoone mõõdud 72,5m # ...
прои…
3113.8 m²
489 000 € 157 €/m²
MÜÜA hotelli/üürimaja projekt kesklinnas
Участок 1245, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Müüa 76 apartmendiga arendusprojekt Tallinna kesklinnasMüüa ehitusloaga ärihoone Tartu ...
бюро…
2192.5 m²
3 850 000 € 1 756 €/m²
Äripind Vektori hoones – IV korruse büroopind Pärnu maanteel!
Участок 3270, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 4. korrusel paiknev ...
бюро…
214.5 m²
687 000 € 3 203 €/m²
Участок 12428, частная собственность, панельный дом, готовый, санремонт сделан, год ...
Objekt on 100% välja üüritud ,tootlus on umbes 10% aastas .
1200 m²
650 000 € 542 €/m²
Ärilise potentsiaaliga kinnistu Põltsamaa südames
Участок 1284, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год ...
Kui oled mõelnud, et Sinu äriruumid võiks paikneda Põltsamaa linnakese südames, siis ...
не н�…
124.5 m²
109 000 € 876 €/m²
ПРОДАЕТСЯ ЗДАНИЕ КАЗАРМ В ЦЕНТРЕ ГОРОДА!
Участок 3685, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Продаётся производственный земельный участок со старым зданием казармы.Возможны любые ...
торг…
2000 m²
69 900 € 35 €/m²
ÜÜRITOOTLUS 12,6 %
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1960, душ, сауна, ...
MÜÜA ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIPIND TALLINNA KESKLINNAS! ÜÜRNIKUKS INDIA RESTORAN.MAJA ...
торг…
145.6 m²
200 000 € 1 374 €/m²
Suurepärane nähtavus ja potentsiaal!
Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в санремонте, год ...
Müüa avar ja valgusküllane 3-toaline äripind Uue Maailma südames.Eraldi sissepääsuga ...
80.8 m²
180 000 € 2 228 €/m²
Äripind D-terminali kõrval.
Этаж 1/5, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2003, душ, ...
Müüa suurepärase asukohaga mitmeotstarbeline äripind Kesklinnas, Asub D-Terminaali ja ...
бюро…
445 m²
800 000 € 1 798 €/m²
Müüa või üürida kaubandushoone!
Участок 2185, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 2014, ...
Anda üürile väga hea asukohaga kaubandushoone!Kinnistul on aastaid edukalt tegutsenud ...
торг…
1379 m²
2 750 000 € 1 994 €/m²
ENDINE VAABINA MAGASIAIT
Участок 2806, частная собственность, каменный дом, коробка с крышей, нуждается в ...
Müüa ajalooline maakivihoone, Vaabina Magasiait. Hoone on olnud eri aegadel kasutuses ...
прои…
320 m²
13 500 € 42.2 €/m²
UUS! Praktilised laoboksid Vahi Äripargis
Этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой насос, ...
Uued moodsad laoboksid | Vahi Äripark | Vahi tee 19/1 | Boks 1Vahi Äriparki rajatakse ...
скла…
50 m²
62 000 € 1 240 €/m²
Metallitöökojaga tootmismaa hinnatud piirkonnas
Участок 7796, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müüa metallitöökojaga hoonestatud tootmismaa hinnatud piirkonnas. Hoones asuvad ...
скла…
3000 m²
1 д назад
750 000 € 250 €/m²
Отель Rocca al Mare - Действующий отель на 43 номера с SPA<br />
Участок 1115, частная собственность, готов, год постройки 2008, газовое отопление, лифт, ...
Отель Rocca al Mare - это специально спроектированный гостиничный объект, построенный в ...
1724.4 m²
3 750 000 € 2 175 €/m²
Год постройки 2002
Müüa hoonestatud ärimaa Loksal.Kinnistul paikneb ühekorruseline L-kujuluse põhiplaaniga ...
торг…
812.2 m²
500 000 € 616 €/m²
Riia mnt 73
Участок 2935, этаж 1/3, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...
Riia mnt 73
обсл…
39.3 m²
137 550 € 3 500 €/m²
Этаж 1/3, нуждается в санремонте, год постройки 1956, бесплатная парковка ...
При въезде в город Кохтла-Ярве продаётся коммерческое помещение общей площадью 142,5 ...
пита…
142.5 m²
28 260 € 198 €/m²
ÄRIPIND VAKSALI JA LIIKLUSSÕLME LÄHEDAL!
Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1968, центральное ...
Renoveeritud korrusmaja esimesel tasapinnal on pakkumisel äripind, mis on tuntud nii ...
торг…
228 m²
109 900 € 482 €/m²
Kolm külaliskorterit, hea asukoht, toimiv äri!
Этаж 2/7, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2006, душ, ...
Müüa tegutsev ja edukalt toimiv külaliskorterite kompleks hea asukohaga kortermajas ...
разм…
158.8 m²
590 000 € 3 715 €/m²
Müüa koos tähtajalise üürilepinguga!
Участок 8261, этаж 1/1, частная собственность, готов, год постройки 2007, сауна, душ, ...
Müüa suurepärase asukohaga ladu/toomishoone, mis sobib hästi ka kaubanduseks või ...
торг…
3069 m²
2 490 000 € 811 €/m²
Suurepärane võimalus kinnisvarainvestorile!
Этаж 2/20, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2021, душ, ...
Pakkumises on erakordne võimalus soetada investeeringuks mitte eluruum Tallinna südames ...
бюро…
49 m²
175 000 € 3 571 €/m²
Оборудованное здание для пищевого производства в Пыхья-Таллинне
Участок 1138, центральное отопление, промышленное напряжение, вентиляция, лифт, ...
Продаётся полностью оборудованное здание для пищевого производства в районе ...
скла…
783.4 m²
1 900 000 € 2 425 €/m²
Toimiv legendaarne Imavere kõrts otsib uut peremeest
Участок 7430, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 2004, туалет и ...
пита…
627.4 m²
179 000 € 285 €/m²
Äripinnad mereäärses uusarenduses
Участок 1679, частная собственность, ангар, коробка с дверьми и окнами, обновлённый, ...
Müüa 1679m² suurune krunt looduskaunis asukohas, vaid 50 meetri kaugusel merest. ...
торг…
658 m²
290 000 € 441 €/m²
Kaubandus- ja teeninduspinnad Kalda Tornis
Этаж 1/15, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026 ...
Tartu 15-korruseline uusim ja lähiaja viimane kõrghoone pakub unikaalset võimalust: ...
бюро…
86.8 m²
192 262 € 2 215 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
ПОМЕЩЕНИЕ С ПАНОРАМНЫМ ВИДОМ НА МОРЕ И ПРОСТОРНОЙ ТЕРРАСОЙ!
Этаж 1/6, квартирная собственность, новый, год постройки 2025, душ, отопление пола, ...
Совершенно новое и по-настоящему уникальное коммерческое помещение на первой линии моря ...
бюро…
63.7 m²
259 900 € 4 080 €/m²
Действующий бизнес - Бар, Ловля форели, банкеты!
Участок 23792, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Продается действующий бизнес – кафе-бар, ловля форели, организация ...
торг…
113 m²
300 000 € 2 655 €/m²
Põrandaküttega tootmishoone koos tänapäevaste bürooruumidega
Частная собственность, готов
Kas otsite tootmisruumi, kus on madalad ülalpidamiskulud, kombinatsioon ...
скла…
4713.1 m²
199 000 € 42.2 €/m²
Unikaalne investeerimisvõimalus Haapsalu Vanalinna
Участок 1876, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки ...
Meeldiv uudis ettevõtjatele ning aktiivsetele inimestele, kes otsivad omale niivõrd ...
бюро…
128.1 m²
219 000 € 1 710 €/m²