Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Kose tee 59, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Väga nähtav ärimaa Pirital

Участок 1037, этаж 1/1, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1982, ...

Kose tee ja Vabaõhutee ristmikul paiknev ärikinnistu pakub haruldast võimalust arendada ...

не н�…
491.1 m²
449 000 € 914 €/m²

Pärnu mnt 328-ÄP45, Nõmme, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Историческое пространство для современных идей.

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...

Продаётся уникальное коммерческое помещение в исторической части элегантно ...

бюро…
170.4 m²
560 000 € 3 286 €/m²

Energia 2, Narva, Ida-Virumaa

Müüa äripind Narva kesklinnas

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1963, центральное ...

MÜÜA ÄRIPIND NARVAS - ENERGIA 2Äripind asub aadressil Energia 2, Narva ning selle ...

не н�…
344.9 m²
150 000 € 435 €/m²

Töökoja tee 4, Polli, Mulgi vald, Viljandimaa

Müüa Töööstushoone Mulgi vallas Polli külas!

Участок 2464, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 2000, закрытый ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
521.8 m²
353 800 € 678 €/m²

Lahepea tn 7, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Äripind Kodulahe kvartalis!

Участок 6102, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...

Äripinnal on eraldi sissepääs tänavalt ja suured vitriinaknad.Kodulahe kvartal on ...

бюро…
133.6 m²
255 000 € 1 909 €/m²

Narva mnt 116, Kadriorg, Tallinn, Harjumaa

Kaasaegne ja esinduslik äripind Kadriorus

Квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, газовое отопление, ...

Müügis on kaasaegne ja esinduslik äripind Kadrioru hinnatud piirkonnas, Narva maantee ...

68.9 m²
169 000 € 2 453 €/m²

Luise tn 22, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Tule kliendipäevale 27.05.2026 kell 15.00-15.30!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Tutvumiseks vajalik eelregistreerumine: +*** *** ***** või l*********@u******.ee HEA ...

не н�…
91.3 m²
200 000 € 2 191 €/m²

Tulika tn 64a, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Hea ligipääsuga äripind kaupluse ja laoga

Участок 576, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем ...

Müügis on äripind Kristiine keskuse lähedal. Hoones tegutseb praegu kauplus ja ladu ...

торг…
208 m²
2 д назад
360 000 € 1 731 €/m²

Viru tn 9, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa äripind Tallinna vanalinnas - UUS HIND

Этаж 4/5, каменный дом, готов, год постройки 1900, лифт ...

Tallinna vanalinnas on müüki tulnud tõeliselt eriline äripind Viru tn 9 ajaloolises ...

не н�…
246.9 m²
710 000 € 2 876 €/m²

Saha tee 8, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa

Ainsad A klassi äripinnad keskuses! Valmib 2026

Этаж 1/8, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026, витрины, ...

UUS TASE JA KÕRGUS OTSE KESKVÄLJAKUL! Kohalik piirkonna maamärk, 15 minuti Tallinna ...

бюро…
62 m²
167 400 € 2 700 €/m²

Vesilennuki 24, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa toimiva restorani üürileping koos sisustusega!

Этаж 1/6, движимая вещь, каменный дом, обновлённый, год постройки 2023, центральное ...

Müüa valmis ja täielikult sisustatud restoraniäri väga hinnatud asukohas Noblessneri ...

торг…
116.6 m²
300 000 € 2 573 €/m²

Ampri 7a, Lubja, Viimsi vald, Harjumaa

Soodsa hinnaga ladu/tootmine Viimsis.

Участок 2892, каменный дом, обновлённый, газовое отопление, кухня, промышленное ...

Müüa Lao/Tootmishoone Viimsis, aiaga piiratud territooriumil, Viimsis, Ampri tee 7a ...

бюро…
831.6 m²
590 000 € 709 €/m²

Võidujooksu 7a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Автомастерская с оборудованием

Этаж 1/1, вентиляция, электричество, новая электропроводка, бронированая дверь, видео ...

Это предложение для тебя, если ты ищешь полностью оборудованный небольшой автосервис в ...

обсл…
63 m²
69 900 € 1 110 €/m²

Juhkentali tn 14, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

TULE VAATAMA JA KÜSI JAANIPÄEVA SOODUSPAKKUMIST!

Участок 1626, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
69.6 m²
330 000 € 4 741 €/m²

Allveelaeva 2, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2027, новый трубопровод, ...

Строительство жилого и коммерческого здания Allveelaeva 2 начнется в марте 2025 года, а ...

бюро…
173.3 m²
680 000 € 3 924 €/m²

Jaama tn 4, Kunda linn, Viru-Nigula vald, Lääne-Virumaa

Müüa rahavoo objekt Kunda linnas Lääne-Virumaal.

Участок 3117, частная собственность, панельный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Müüa rahavoo objekt Kunda linnas Lääne-Virumaal Viru-Nigula. Hoone on heas seisukorras ...

3573.8 m²
190 000 € 53.2 €/m²

Valtsi tn, Lagedi, Rae vald, Harjumaa

Mobiilne suvila, kontor, esindus, müügisalong

Участок 1, этаж 1/1

Osaühing Miil pakub kvaliteetseid moodullahendusi, mis sobivad kõigeks alates ...

14 m²
11 590 € 828 €/m²

Helgi tee 14, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Müüa hea tootlusega büroopinnnad

Этаж 2/2, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...

Müüa büroode komplekt Helgi tee 14, Helgi LaodKomplekti kuuluvad büroopinnad: A01 ...

бюро
112.5 m²
182 700 € 1 624 €/m²

Mardi tn 3, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Жемчужина своей эпохи

Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, душ, ...

В 2024 году мы создадим в тихом квартале в самом центре Таллинна новые квартиры, где ...

не н�…
57.5 m²
241 000 € 4 191 €/m²

Radari tee 7-107;207, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU + BÜROO Mõigu Tehnopargis

Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, тепловой насос, ...

Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...

бюро…
131.7 m²
219 000 € 1 663 €/m²

Lepatriinu põik 3-9, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa

EHITUS ON ALANUD! 80% RUUMIDEST MÜÜDUD!

Этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, гараж, электричество, ...

Uued äripinnad müügil!Tänapäevased ja paindlikud lahendused erinevatele vajadustele! ...

бюро…
109.4 m²
195 826 € 1 790 €/m²

Väike-Karja tn 4, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa vitriinakendega ruum Vanalinnas

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, платная парковка, ...

Müüa väike hubane suurte vitriinakendega kaubanduspind Vanalinnas.Võib kasutada väikse ...

13.4 m²
115 000 € 8 582 €/m²

Tallinna 99a, Viljandi, Viljandimaa

Lisa kuulutusele reklaamlause...

Участок 6516, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...

Väga heas asukohas Tallinna poolt Viljandisse sissesõidu alguses hoone, mis sobib nii ...

скла…
750 m²
784 000 € 1 045 €/m²

Tartu mnt 10, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Jagatav planeering – sobib mitmele ettevõttele

Этаж 4/8, в хорошем состоянии, год постройки 2003, центральное отопление, кухня, лифт, ...

ÄRIPIND: – Asukoht: Tartu mnt 10 / Pääsukese 2 – Pindala: 587,4 m² – 4. korrus – ...

бюро
587.4 m²
1 174 800 € 2 000 €/m²

Narva mnt 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Representative Commercial Space in City Centre

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1959, ...

A spacious and highly versatile commercial property is for sale in the heart of ...

бюро…
387 m²
21 ч назад
990 000 € 2 558 €/m²

Õismäe tee, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Edukalt toimiv toitlustuspaviljon !

Готовый, тепловой насос, кухня, холодильник, Интернет, витрины, вход с улицы, бесплатная ...

MÜÜA pikaajaliselt ja edukalt toimiv toitlustuspaviljon koos pikaajalise üürilepinguga ...

пита…
24 m²
38 000 € 1 583 €/m²

Malmi tn 6, Narva, Ida-Virumaa

Хорошая инвестиция с надежным арендатором!

Этаж 1/3, год постройки 1945

Продаются эксклюзивные помещения в историческом здании.Помещения находятся по адресу ...

102 m²
115 000 € 1 127 €/m²

J. Vilmsi tn 32, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Коммерческое помещение у Kadriorg и центра

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Продаётся коммерческое помещение на первом этаже с витринными окнами на улице J. ...

торг…
234.3 m²
597 500 € 2 550 €/m²

Kose tn 10, Narva, Ida-Virumaa

ХОРОШАЯ ИНВЕСТИЦИЯ!

Участок 4638, частная собственность, нуждается в обновлении, год постройки 1966, ...

Продаётся производственное здание в Нарве. Отличное местоположение возле гос.границы на ...

скла…
590.8 m²
239 000 € 405 €/m²

Narva mnt 63/4, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

УСПЕШНО РАБОТАЮЩИЙ САЛОН КРАСОТЫ

Участок 93.4, этаж 2/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2015, ...

Продаётся действующий салон красоты / beauty space в центре ТаллинаКадриорг, Narva mnt ...

бюро…
90 m²
25 000 € 278 €/m²

Rävala puiestee 19, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

UUS HIND!!!!

Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Kesklinnas, Rävala pst 19 aadressil ootab üks vitriinakendega äripind uusi ...

торг…
59.1 m²
195 000 € 3 299 €/m²

Lastekodu 25, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik omaette sissepääsuga 1. korruse äripind Kesklinnas

Müüa omaette sissepääsuga 1. korruse äripind Kesklinnas Lastekodu tänaval. Bürooruumid ...

бюро…
94.1 m²
230 000 € 2 444 €/m²

Vao, Väike-Maarja vald, Lääne-Virumaa

LAUDAHOONE LÄÄNE-VIRUMAAL VAO KÜLAS!

Участок 1689, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении ...

Pakkuda aastaid tühjana seisnud ja kapitaalset renoveerimist vajav laudahoone. Väga hea ...

не н�…
300 m²
5 990 € 20 €/m²

Koluvere, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

ARENDUSVÕIMALUS|KIVIMAJA|TOAD|KONTOR|SAALID|KELDER

Участок 5913, частная собственность, каменный дом, год постройки 1975, вход с улицы, ...

PALUN REGISTREERIDA VAATAMISE AEG E-MAILI VÕI TELEFONI TEEL! MITMEOTSTARBELINE ÄRIPIND ...

бюро…
700 m²
129 000 € 184 €/m²

Ehitajate tee 114, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

kohene üüri rahavooga objekt

Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Hea kohese 5% aastas rahavooga investeerimisobjekt. Büroopind 2007 valminud ärihoones. ...

бюро…
84.4 m²
143 480 € 1 700 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%