Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Pärnu mnt 31, Büroo 31, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Moderne büroohoone linna südames

Этаж 3/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2020, центральное ...

Müüa büroopinnad modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas suuruses ning ...

бюро…
56.6 m²
185 000 € 3 269 €/m²

Puiestee põik 2b, Rõngu, Elva vald, Tartumaa

UUS HIND - mitme võimaliku otstarbega ruumid Rõngu alevikus

Участок 472, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1980, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
200.8 m²
95 000 € 473 €/m²

Õismäe tee 185/1, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA TOIMIV PIZZA KIOSK KOOS ETTEVÕTTEGA

Год постройки 1997, тепловой насос, кухня, холодильник, Интернет, электричество, ...

Müüakse Õismäel, Karikakra peatuses asuv „Oldstyle Pizza” kiosk koos ettevõttega. ...

торг…
26 m²
40 000 € 1 538 €/m²

Põldheina tee 12, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa

PARIM ASUKOHT. MED OTSTARBEGA HOONE

Участок 550, новый, год постройки 2025, Печное отопление, твёрдое топливо, отдельный ...

Tammepargi ÄRIHOONE on loodud pakkuma parimat tasakaalu keskse asukoha ja privaatsuse ...

не н�…
145 m²
490 000 € 3 379 €/m²

Pärnu mnt 31, Büroo 31, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Uus moodne büroohoone linna südames

Этаж 5/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2020, центральное ...

бюро…
133.5 m²
480 000 € 3 596 €/m²

Tallinna mnt 31, Werderholm, Virtsu, Lääneranna vald, Pärnumaa

Äripinnad mereäärses uusarenduses

Этаж 1/1, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, электричество, отдельный вход, ...

Müüa lao- ja tootmispinnad alates 45 m² Virtsus, Werderholmi kvartalis!Werderholmi ...

скла…
45 m²
27 000 € 600 €/m²

Suur tn 91c, Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgevamaa

Müüa või anda rendile (ka osaliselt)!

Участок 1933, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Jõgeva linna sissesõidul, Piibe maantee ääres müüa erinevate kasutusvõimalustega ...

бюро…
583.8 m²
232 000 € 397 €/m²

Hobusetalli, Vahakõnnu, Rapla vald, Raplamaa

Участок 19093, частная собственность, каменный дом, душ, вентиляция, геотермическое ...

Müüa kinnistute kompleks Raplamaal, Vahakõnnu Külas.Kas otsite investeerimisvõimalust ...

не н�…
320.3 m²
186 000 € 581 €/m²

Ait-Kuivati, Tamsa, Nõo vald, Tartumaa

Ait-kuivati Tamsal

Участок 5076, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
826.5 m²
69 900 € 84.6 €/m²

Aia 3a, Uus hind!, Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgevamaa  Новая цена!

Töötav pubi, koos inventariga!

Участок 880, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müügile on tulnud tuntud ja kohalike seas hinnatud söögi-ja peokoht Jõgeva ...

бюро…
190.7 m²
139 000 € 729 €/m²

Tööstuse, Lilli, Anija vald, Harjumaa

Tootmishoone ning ehitusloaga kinnistu Lilli külas.

Участок 11176, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Anija vallas asuv kinnistu, millel paikneb 557.9 m² suurune tööstushoone. Kinnistu ...

скла…
557.9 m²
215 000 € 385 €/m²

Seebi tn 1, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Suurepärane võimalus kinnisvarainvestorile!

Этаж 2/20, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2021, душ, ...

Pakkumises on erakordne võimalus soetada investeeringuks mitte eluruum Tallinna südames ...

бюро…
49 m²
175 000 € 3 571 €/m²

Meelva, Räpina vald, Põlvamaa

Heas seisukorras tootmishoone

Участок 10968, в хорошем состоянии, скважина, дороги в хорошем состоянии, Meelva озеро ...

Pakkuda on valdavas osas 2007.a. valminud tootmishoone.Metallkarkassil, ...

прои…
1030 m²
247 000 € 240 €/m²

Põllu tn 5a, Kose, Kose, Kose vald, Harjumaa

Ruumid tootmiseks, ladustamiseks, kanaliga garaaz!

Участок 565, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в ...

Müüki on tulnud mitmekülgse kasutusvõimalusega äripind Kose keskuse vahetus ...

обсл…
244 m²
120 000 € 492 €/m²

Tondi tn 20, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Majal uus ilme/uus fassaad

Квартирная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1939, душ, ...

Maja fassaad on renoveeritudTondi/Kitseküla piiripeal on tulnud müüki soklikorruse ...

бюро…
31.7 m²
75 000 € 2 366 €/m²

Järveküla tee 22, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

• Продается/сдается в аренду коммерческоe помещениe на 1 этаже •

Этаж 1/3, совладение, в хорошем состоянии, душ, туалет и ванная по отдельности, ...

Продается или сдается в аренду (освободится 02.2025) коммерческоe помещениe ...

скла…
1347.4 m²
150 000 € 111 €/m²

Sinirebase tn 18, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

C собственным закрытым двором бизнес площадь в Таллине

Участок 636, этаж 1/1, готов, год постройки 1980, душ, бойлер, сауна, электрическое ...

Продаётся недвижимости в Таллине! На территории 2 здания: главное и вспомогательное. ...

бюро…
254 m²
255 000 € 1 004 €/m²

Hospidali 14, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Müüa väga hea asukohaga äripind Pärnu vanalinnas!

Участок 489, этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Linna südames ja suvisel tuiksoonel asuvad äripinnad on välja ehitatud ...

обсл…
132.7 m²
225 590 € 1 700 €/m²

Rehepapi tee 35, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa

Müüa koos tähtajalise üürilepinguga!

Участок 8261, этаж 1/1, частная собственность, готов, год постройки 2007, сауна, душ, ...

Müüa suurepärase asukohaga ladu/toomishoone, mis sobib hästi ka kaubanduseks või ...

торг…
3069 m²
2 490 000 € 811 €/m²

Kesk tee 30-2, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...

Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...

бюро…
103 m²
146 900 € 1 426 €/m²

Kesk tee 30-4, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
102.9 m²
145 900 € 1 418 €/m²

Kesk tee 30-5, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
152.6 m²
214 900 € 1 408 €/m²

Kesk tee 30-6, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
90.8 m²
138 900 € 1 530 €/m²

Kesk tee 30-7, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
44.7 m²
80 900 € 1 810 €/m²

Kesk tee 30-8, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
88.9 m²
129 900 € 1 461 €/m²

Kesk tee 30-14, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
23.1 m²
48 900 € 2 117 €/m²

Kesk tee 30-17, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
17.9 m²
38 900 € 2 173 €/m²

Kesk tee 30-21, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
34.2 m²
69 900 € 2 044 €/m²

Kesk tee 30-22, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
75.8 m²
119 900 € 1 582 €/m²

Kesk tee 30-23, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
46.7 m²
82 900 € 1 775 €/m²

Kesk tee 30-24, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
33.6 m²
68 900 € 2 051 €/m²

Parda tn 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Suurepärane asukoht ja kehtiva üürilepinguga büroopind!

Этаж 4/5, в хорошем состоянии, год постройки 1936, тепловой насос, возможность варианта ...

Müüa kehtiva üürilepinguga büroopind Tallinna südalinnas suurusega 532,7 m2, mis hõlmab ...

бюро
532.7 m²
1 140 000 € 2 140 €/m²

1 Lagedi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Производственное здание на продажу

Участок 12000, этаж 1/1, новый

Складско-производственное здание, построенное в 2020 году, продается недалеко от ...

бюро…
4100 m²
4 400 000 € 1 073 €/m²

Riia 136, Ränilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Silmapaistev äripind elava liiklusega Riia tänaval!

Участок 3148, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, газовое ...

Müüa äripinda Tartu ühel linna parima nähtavusega asukohal. Tegemist on esindusliku ja ...

торг…
1409 m²
2 100 000 € 1 490 €/m²

Riia tn 13, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Äripind omatarbeks või investeeringuks!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Korterelamu esimesel korrusel, akendega Riia tänavale, erinevate kasutusvõimalustega ...

бюро…
56.7 m²
140 000 € 2 469 €/m²

Võidujooksu 7a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Автомастерская с оборудованием

Этаж 1/1, вентиляция, электричество, новая электропроводка, бронированая дверь, видео ...

Это предложение для тебя, если ты ищешь полностью оборудованный небольшой автосервис в ...

обсл…
63 m²
69 900 € 1 110 €/m²

Herne tn 10, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Suured vitriinaknad. Sisse tänavalt. Parkimiskoht.

Участок 1336, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Maja 0-korrusel asuv suurte vitriinakendega valgusrikas mitteeluruum / äripind.Sobib ...

бюро…
69.1 m²
148 500 € 2 149 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%