Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Lai tn 1, Paide linn, Paide, Järvamaa

Ajalooline pastoraadihoone väga hea hinnaga!

Участок 2128, частная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, ...

Müügile on saabunud Paide ajalooline pastoraadihoone! Ajalooliselt on selles majas ...

не н�…
679 m²
380 000 € 560 €/m²

Paadi tn 14a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Многофункциональное коммерческое помещение с видом на море

Этаж 1/6, монолитный дом, в хорошем состоянии, газовое отопление, тепловой насос, ...

Многофункциональное коммерческое помещение с видом на море в центре города. ...

бюро…
106.1 m²
369 900 € 3 486 €/m²

Juhkentali tn 52, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Просторный офис рядом с автобусным вокзалом

Этаж 2/6, в хорошем состоянии, душ, центральное отопление, Интернет, лифт, кондиционер, ...

Просторный офис в отличном месте рядом с автобусным вокзалом и новым бизнес-кварталом ...

бюро…
70.1 m²
195 900 € 2 795 €/m²

Paldiski mnt, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Hea nähtavusega kaubandushoone Paldiski maanteel.

Участок 2584, этаж 1/1, частная собственность, год постройки 2000 ...

Müüa ärihoone Paldiski maantee 77, mis sobib suurepäraselt nii kaubandus- kui ka ...

торг…
1413.7 m²
1 780 000 € 1 259 €/m²
День клиента: R 22.05 17:00-18:00

1 Männiku tee 11, Kumna, Harku vald, Harjumaa

Müüa ärihoone ja ehitusmaa Tallinn-Keila mnt ääres

Участок 22461, частная собственность, в среднем состоянии ...

Pakkuda Männiku tee, Kumna asuv ärihoone koos kõrvalasuva arenduskinnistuga. ...

День клиента: R 22.05 17:00-18:00
скла…
893 m²
500 000 € 560 €/m²

Jaama 13, Rakvere, Lääne-Virumaa

ÄRIPIND VAKSALI JA LIIKLUSSÕLME LÄHEDAL!

Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1968, центральное ...

Renoveeritud korrusmaja esimesel tasapinnal on pakkumisel äripind, mis on tuntud nii ...

торг…
228 m²
109 900 € 482 €/m²

Tiigi 11, Vedu, Tartu vald, Tartumaa

Участок 13248, частная собственность, в хорошем состоянии, сауна, душ, газовое ...

Müüa täisvarustusega veokite ja haagiste remontimise ja hooldamise keskus 14 km ...

скла…
1700 m²
995 000 € 585 €/m²

Valve 29, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Virumaa

Raudteeharuga tootmis- ja laohoonete kompleks

Участок 79238, право застройки, панельный дом, нуждается в обновлении, центральное ...

Müüa tootmis- ja laohoonete kompleksi hoonestusõigus koos raudteeharu ...

скла…
6500 m²
550 000 € 84.6 €/m²

Wismari tn 19, Kassisaba, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Каменный дом, обновлённый, душ, электрическое отопление, вентиляция, электричество, ...

ХОРОШАЯ ИНВЕСТИЦИЯ! Помещение идеально подходит для салона красоты. Cделан свежий ...

бюро…
38.6 m²
79 000 € 2 047 €/m²

Rannasadama, Värati, Pärnu, Pärnumaa

Isiklik rannasadam! KIIRMÜÜGIHIND!

Участок 5708, частная собственность, гравийные дороги ...

Tähelepanu kõik veesõiduki omanikud ja mere armastajad!Värati külas, mis omal ajal oli ...

не н�…
175 000 €

Hospidali 14, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Müüa hea asukohaga äripind Pärnu vanalinnas!

Участок 489, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Linna südames ja suvisel tuiksoonel asuvatel äripindadel on Eesti Optik prillipood ...

торг…
89.8 m²
159 000 € 1 771 €/m²

Pargi 27, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Бизнес-здание в центре Йыхви

Частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, ...

Продается 2-х этажное офисное здание в Йыхви (Jõhvi). Все кабинеты с хорошим ремонтом. ...

не н�…
418 m²
199 000 € 476 €/m²

Metsa tee 6, Roosna-Alliku, Paide, Järvamaa

Metsa tee 6

Участок 255932, частная собственность, в хорошем состоянии, электрическое отопление, ...

Metsa tee 6

скла…
1195 m²
350 000 € 293 €/m²

Kivimurru tn 7, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Suurepärase hinnaga hea pakkumine!

Этаж 1/5, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1976, центральное отопление, ...

На продажу предлагается многофункциональное коммерческое помещение в Таллинне, на улице ...

бюро…
148.6 m²
373 000 € 2 510 €/m²

Hoidla tee 8a, Maardu, Harjumaa

MÜÜA LAO- JA TERMINALIKOMPLEKS PIIRATUD TOLLITSOONIS MAARDUS

Участок 10000, этаж 1/1, право застройки, в хорошем состоянии, год постройки 2004 ...

Müüa logistiliselt väga heas asukohas, Maardu linnas asuv lao- ja terminalikompleks ...

скла…
2138 m²
1 090 000 € 510 €/m²

Palamuse, Jõgeva vald, Jõgevamaa

Soodushind 125 000eur kuni 15.09.25!

Участок 2745, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, газовое ...

Heas korras, elekter 3x125A, kraana (3,2T)!Palamusel müüa kasutuses olev ...

обсл…
309 m²
135 000 € 437 €/m²

Narve mnt. 13-14, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

бюро…
50.8 m²
159 000 € 3 130 €/m²

Narva mnt 13-13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

бюро…
48.6 m²
159 000 € 3 272 €/m²

Narva mnt 13-13/1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Väga hea nähtavusega. Suured vitriinakand kahes su

Väga hea nähtavusega. Suured vitriinaknad kahes suunas.

бюро…
49.2 m²
160 000 € 3 252 €/m²

Sepa tn 28, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

ПОМЕЩЕНИЕ С ПАНОРАМНЫМ ВИДОМ НА МОРЕ И ПРОСТОРНОЙ ТЕРРАСОЙ!

Этаж 1/6, квартирная собственность, новый, год постройки 2025, душ, отопление пола, ...

Совершенно новое и по-настоящему уникальное коммерческое помещение на первой линии моря ...

бюро…
63.7 m²
259 900 € 4 080 €/m²

Radari tee 7-208, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO MÕIGU TEHNOPARGIS

Участок 6072, этаж 2/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...

бюро
50.2 m²
74 000 € 1 474 €/m²

Radari tee 7-112, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA LAOPIND MÕIGU TEHNOPARGIS

Участок 6072, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, центральное ...

скла…
38 m²
73 000 € 1 921 €/m²

Radari tee 7-9, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU + BÜROO MÕIGU TEHNOPARGIS

Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2025, газовое отопление, ...

бюро…
468 m²
660 000 € 1 410 €/m²

Allikunurga, Türi-Alliku, Türi vald, Järvamaa

Hind langes, tule vaata üle!

Участок 7126, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое ...

Müüa heas korras ärihoone, mis sobib ideaalselt väiketootmiseks. Hoone ja siseruumid on ...

скла…
568.9 m²
265 000 € 466 €/m²

Jaama 2, Abja-Paluoja linn, Mulgi vald, Viljandimaa

MÜÜGIL ON TOITLUSTUSASUTUS ABJA-PALUOJA LINNAS!

Участок 1708, этаж 1/1, частная собственность, деревянный дом, готов, год постройки ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
177.9 m²
150 000 € 843 €/m²

Seminari 3, Rakvere, Lääne-Virumaa

2 maja ühe hinnaga + 387 m2 akendega pööningut

Участок 1269, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Heas asukohas kinnistu, kus paikneb 2 eri aegadel ehitatud ja omavahel ühendatud maja. ...

бюро…
657 m²
550 000 € 837 €/m²

F. R. Faehlmanni tn // J. Vilmsi tn 38 // 28, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa äripind Vilmsi Faehlmanni nurgal - otse tänavalt sissepääs!

Участок 1845, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...

Vilmsi 28 aadressil, Tallinna kesklinna aktiivses ja nähtavas piirkonnas, on müüki ...

обсл…
73.1 m²
157 300 € 2 152 €/m²

Ahtri tn 6a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Просторный офис с красивым видом и парковочным местами в центре

Этаж 6/11, год постройки 2005, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Продаётся просторное и светлое коммерческое помещение в самом центре Таллинна. ...

не н�…
413.7 m²
820 000 € 1 982 €/m²

Ringi tn 54b, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Investeeringuvõimalus Pärnu rannarajoonis

Участок 476, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

ВОЗМОЖНОСТЬ ИНВЕСТИЦИИ В КУРОРТНОЙ ЗОНЕ ПЯРНУ – ДЕЙСТВУЮЩИЙ И ФУНКЦИОНАЛЬНЫЙ ...

разм…
789 m²
2 500 000 € 3 169 €/m²

Ampri 7a, Lubja, Viimsi vald, Harjumaa

Soodsa hinnaga ladu/tootmine Viimsis.

Участок 2892, каменный дом, обновлённый, газовое отопление, кухня, промышленное ...

Müüa Lao/Tootmishoone Viimsis, aiaga piiratud territooriumil, Viimsis, Ampri tee 7a ...

бюро…
831.6 m²
590 000 € 709 €/m²

Türi tn 4, Kitseküla, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa rahavoo ja hea tootlusega äripind

Этаж 1/4, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2022, гараж, паркет, ...

Pakkuda 21 lofti stiilis möbleeritud tuba Türi 4 hoone esimesel korrusel, loftide ...

360 m²
1 800 000 € 5 000 €/m²

Türi tn 4, Kitseküla, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa 8 loft-stiilis üürituba kesklinna piirkonnas

Pakkuda 8 lofti stiilis möbleeritud tuba Türi 4 hoone esimesel korrusel, loftide ...

125.8 m²
750 000 € 5 962 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%