Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту Büroo linna südames
Этаж 3/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2020, центральное ...
Www.büroo31.ee Müüa büroopinnad modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas ...
бюро…
180.1 m²
575 000 € 3 193 €/m²
Kaubandus- ja teeninduspinnad Kalda Tornis
Этаж 1/15, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026 ...
Tartu 15-korruseline uusim ja lähiaja viimane kõrghoone pakub unikaalset võimalust: ...
бюро…
86.8 m²
192 262 € 2 215 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
SUURE POTENSIAALIGA KINNISTU PÄRNU-JAAGUPIS!
Участок 2684, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, ...
Müüa pooleliolev hoone Pärnu-Jaagupis – 871,5 m²!Otsid suurt ja mitmekülgset ...
бюро…
871.5 m²
99 000 € 114 €/m²
Квартира свободна!
Этаж 2/13, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Продаётся квартира / офисное помещение в квартале LõvirahuПродаётся светлая и уютная ...
28 m²
154 900 € 5 532 €/m²
Abiruum kortermajas Kesklinnas
Этаж -1/5, год постройки 1940
Kohtutäitur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja ...
не н�…
11.9 m²
3 840 € 323 €/m²
Rohkem infot www.kaldatorn.ee
бюро…
49.4 m²
121 475 € 2 459 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Kaubandus- ja teeninduspinnad Kalda Tornis
Этаж 2/15, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026 ...
бюро…
502.7 m²
1 030 032 € 2 049 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
MITMEKÜLGNE ÄRIPIND SAUGA JÕE KALDAL!
Участок 2791, панельный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1985, центральное ...
Müüa Sauga jõe ääres asuv 2791 m2 suurune kinnistu, mis pakub mitmekülgseid võimalusi ...
не н�…
1518 m²
800 000 € 527 €/m²
Sinu äri eduks!
Участок 4838, квартирная собственность, деревянный дом, новый, год постройки 2021, душ, ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
398.4 m²
699 995 € 1 757 €/m²
Avar ja kaasaaegne vitriinakendega äripind
Участок 4585, этаж 1/7, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки ...
не н�…
143.7 m²
249 000 € 1 733 €/m²
КУХНЯ ВХОДИТ В СТОИМОСТЬ! ВАШ НОВЫЙ 2-КОМНАТНЫЙ ДОМ В ЦЕНТРЕ ГОР
Участок 2451, этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
Дома и коммерческие помещения класса А для умного будущего! Выберите свой новый дом ...
обсл…
43.8 m²
200 500 € 4 578 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Ehitus on alanud, küsi pakkumist!
Участок 2116, этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
1-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...
бюро…
28.1 m²
85 000 € 3 025 €/m²
Ehitus on alanud, küsi pakkumist!
3-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...
бюро…
41.2 m²
123 000 € 2 985 €/m²
Tootmishoone Võru linnas!
Участок 5280, частная собственность, готов, год постройки 1963, твёрдое топливо, ...
Müüa Võru linnas Pikal tänaval puidutöökojana kasutuses olev tootmishoone.Hoone sobib ...
скла…
1876.9 m²
340 000 € 181 €/m²
Müüa valmiv lao-ärihoone Tartu vallas!
Участок 2000, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, электрическое ...
Müüa tööstus-laohoone Tartu vallas, Lombi külas, vaid 4 km kaugusel Tartu ...
скла…
840 m²
1 008 000 € 1 200 €/m²
ALUSTA OMA TULUTOOVA ÄRIGA!
Год постройки 2015
MÜÜA UNIKAALNE RESTORANIKOMPLEKS – AINULT 28 KM TALLINNAST! Kui otsid ärivõimalust, ...
пита…
346 m²
450 000 € 1 301 €/m²
Hea ligipääs, elekter!
Участок 1055, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Jõgeva linna lähistel müüa hea ligipääsuga laohoone.Hoone on kasutuskorras ja ...
скла…
540 m²
17 000 € 31.5 €/m²
UUS HIND!!!!
Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Kesklinnas, Rävala pst 19 aadressil ootab üks vitriinakendega äripind uusi ...
торг…
59.1 m²
195 000 € 3 299 €/m²
Müüa äripind Vilmsi Faehlmanni nurgal - otse tänavalt sissepääs!
Участок 1845, этаж 1/5, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1986, ...
Tallinna kesklinna hinnatud piirkonnas on müüki tulnud suure potentsiaaliga teenindus- ...
обсл…
76.6 m²
165 000 € 2 154 €/m²
Müüa mitmekülgse kasutuspotentsiaaliga hoonestatud kinnistu!
Участок 3177, частная собственность, нуждается в обновлении, электрическое отопление, ...
Müüki on tulnud kahekorruseline hoone suletud netopinnaga 916,5 m², mis pakub laialdasi ...
разм…
916.5 m²
415 000 € 453 €/m²
MUHUMAAL MÜÜA UNIKAALNE VANATOA TURISMITALU!
Участок 10600, частная собственность, каменный дом, обновлённый, электрическая плита, ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
949.4 m²
549 000 € 578 €/m²
AUTODE JA JALGRATASTE ERAPARKLA!
Участок 746
AINULAADNE PAKKUMINE!Pane maatükk tulu teenima: väljastatud projekteerimistingimused ...
746 m²
55 000 € 73.7 €/m²
Narva-Jõesuu kesklinnas männimetsas.
Участок 2829, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в ...
Krunt 2829 m², detailplaneering alustatudLisainfo: elekter, vesi, tsentraalgaas, ...
бюро…
765.5 m²
170 000 € 222 €/m²
Müüa Töööstushoone Mulgi vallas Polli külas!
Участок 2464, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 2000, закрытый ...
не н�…
521.8 m²
353 800 € 678 €/m²
Spordisaal koos inventariga.
Этаж 1/12, год постройки 2008
Продается коммерческое помещение, в настоящее время в нем находится тренажерный зал. ...
182.6 m²
350 000 € 1 917 €/m²
Этаж 1/1
Müüa kasutusel ärihoone, mille ehitusalune pind on 110 m2, kogu piiratud kinnistu pind ...
торг…
84.4 m²
200 000 € 2 370 €/m²
LAUDAHOONE LÄÄNE-VIRUMAAL VAO KÜLAS!
Участок 1689, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении ...
Pakkuda aastaid tühjana seisnud ja kapitaalset renoveerimist vajav laudahoone. Väga hea ...
не н�…
300 m²
5 990 € 20 €/m²
GARAAZ-TOOTMINE-LADU-TEENINDUS
Участок 2207, этаж 1/1, частная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, год ...
Müüa tänavalt eraldi sissepääsuga äripind.Pind on sobilik mitmeks otstarbeks.Suur ...
обсл…
698.9 m²
197 000 € 282 €/m²
Отличный инвестиционный объект!
Этаж -2/16, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, ...
Продаётся помещение на нижнем этаже жилого дома.Расположено на - 2 этаже ...
бюро…
62.8 m²
63 000 € 1 003 €/m²
Ainsad A klassi äripinnad keskuses! Valmib 2026
Этаж 1/8, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026, витрины, ...
UUS TASE JA KÕRGUS OTSE KESKVÄLJAKUL! Kohalik piirkonna maamärk, 15 minuti Tallinna ...
бюро…
62 m²
167 400 € 2 700 €/m²
Pärnu jõe kaldal!
Участок 7578, частная собственность, душ, тепловой насос, твёрдое топливо, кухня, ...
Pärnu jõe kaldal müüa endise Vihtra lasteaia hoonega kinnistu.Lisaks peahoonele ...
414.9 m²
90 000 € 217 €/m²
RENOVEERITUD
Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, бесплатная ...
Võru linnas Tartu tänaval müüa renoveeritud kaubandus-büroopind. Viimased 20 aastat on ...
торг…
276 m²
139 000 € 504 €/m²
SIGALA kompleks, mis nälga ei jäta !
Готовый, бесплатная парковка, электричество, скважина, местная вода, геотермическое ...
Müügile on tulnud täistsüklilise seafarmi kompleks, 5000 sea kasvatuseksTöös hoidmiseks ...
скла…
7694.6 m²
520 000 € 67.6 €/m²
Hea asukohaga äripind!
Участок 2202, частная собственность, готов, год постройки 1984, центральное отопление, ...
Müügile on tulnud äripind, üldpinnaga kokku 529 m2. aadressil Vilja 21.Tegemist on ...
обсл…
529 m²
150 000 € 284 €/m²
Tule kliendipäevale 27.05.2026 kell 15.00-15.30!
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Tutvumiseks vajalik eelregistreerumine: +*** *** ***** või l*********@u******.ee HEA ...
не н�…
91.3 m²
200 000 € 2 191 €/m²
Обновлённый
не н�…
390.6 m²
269 000 € 689 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA BÜROO + LADU Mõigu Tehnopargis
Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, тепловой насос, ...
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aasta märtsis valmivas Radari 7 ...
бюро…
71.1 m²
127 000 € 1 786 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU + BÜROO Mõigu Tehnopargis
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...
бюро…
131.7 m²
219 000 € 1 663 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU Mõigu Tehnopargis
скла…
75.1 m²
132 000 € 1 758 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU + BÜROO Mõigu Tehnopargis
бюро…
101.7 m²
176 000 € 1 731 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA BÜROO + LADU Mõigu Tehnopargis
бюро…
118.5 m²
202 000 € 1 705 €/m²
MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA LAOPIND Mõigu Tehnopargis
Участок 6072, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой ...
скла…
91.4 m²
157 000 € 1 718 €/m²
MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO Mõigu Tehnopargis
Участок 6072, этаж 2/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...
бюро
40.7 m²
65 000 € 1 597 €/m²
MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO MÕIGU TEHNOPARGIS
бюро
34.1 m²
57 000 € 1 672 €/m²
MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO Mõigu Tehnopargis
бюро
29 m²
49 000 € 1 690 €/m²
Отель у моря на Сааремаа, в поселке Мяндьяла!
Участок 9951, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1976, ...
Продается отель на берегу моря на Сааремаа, деревня Мяндьяла. Приятно небольшой и ...
не н�…
2298.7 m²
2 980 000 € 1 296 €/m²
UUS HIND! Büroohoone või kahepere elamu.
Участок 12474, этаж 1/1, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем ...
Selja külas asuvas büroohoones on 12 eraldi kabinetti. Maxi-Priit projekti alusel ...
199 m²
89 000 € 447 €/m²
Väga nähtav ärimaa Pirital
Участок 1037, этаж 1/1, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1982, ...
Kose tee ja Vabaõhutee ristmikul paiknev ärikinnistu pakub haruldast võimalust arendada ...
не н�…
491.1 m²
449 000 € 914 €/m²
GARAAZ, KOOS ABIRUUMI JA ASFALTPLATSIGA.
Участок 580, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, душ, тепловой ...
Heas korras garaaz on pindalaga 76 m2. Garaazi juurde kuulub ka abiruum pindalaga 38 ...
не н�…
118 m²
85 000 € 720 €/m²
Müüa äripind Kuusalu keskuses koos juurdeehitusega
Участок 972, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müüa äripind Kuusalu keskuses koos ainulaadse juurdeehitusega, mis asub Kuusalu alevi ...
торг…
60.7 m²
135 000 € 2 224 €/m²