Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Mardi tn 3, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Жемчужина своей эпохи

Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, душ, ...

В 2024 году мы создадим в тихом квартале в самом центре Таллинна новые квартиры, где ...

не н�…
57.5 m²
241 000 € 4 191 €/m²

Räga tn 10-38, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Ruumides tegutses eelnevalt üürilepingu alusel laste päevahoid. Praegu on ruumid tühjad ...

бюро…
98.3 m²
197 500 € 2 009 €/m²

Õismäe tee, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Edukalt toimiv toitlustuspaviljon !

Готовый, тепловой насос, кухня, холодильник, Интернет, витрины, вход с улицы, бесплатная ...

MÜÜA pikaajaliselt ja edukalt toimiv toitlustuspaviljon koos pikaajalise üürilepinguga ...

пита…
24 m²
38 000 € 1 583 €/m²

Kärberi 18, Mustakivi, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA HEA NÄHTAVUSEGA ÄRIPIND LASNAMÄEL

Этаж 1/5, частная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1997, душ, Печное ...

Müüa äripind aadressil Kärberi 18, Lasnamäe keskel. Üldpind 224,4 m2, asub Kärberi ...

бюро…
224.4 m²
299 000 € 1 332 €/m²

Sõpruse pst 2a, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Suure potentsiaaliga kinnistu Kristiine ristmikul!

Участок 542, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, ...

Müüa kapitaalselt renoveeritud siseruumide ning suurepärase asukohaga ärihoone - ...

бюро…
140 m²
249 000 € 1 779 €/m²

Narva mnt 16, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Värskelt renoveeritud äripind!

Этаж -1/4, квартирная собственность, год постройки 1940 ...

Это коммерческое помещение, недавно отремонтированное в 2023 году, предлагает ...

торг…
63.5 m²
114 000 € 1 795 €/m²

Tartu mnt 84a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

KASUTUSLUBA OLEMAS! KÄIBEMAKSU EI LISANDU!

Этаж 3/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa nägusa tumedama sisedisainiga eksklusiivne loft-stiilis korter endise Zelluloosi ...

бюро
150.4 m²
479 000 € 3 185 €/m²

Aisa 1, Jõõpre, Pärnu, Pärnumaa

Äripind Jõõpre külas

Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

торг…
390.3 m²
65 000 € 167 €/m²

Pargi tn 27e, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

• Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра •

Участок 2375, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра Йыхви.Одна часть здания сдается ...

скла…
617.2 m²
125 000 € 203 €/m²

1 Pikk 75, Elva linn, Elva vald, Tartumaa

Veetorn ja kaks korterit

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, душ, центральное отопление, кухня, ...

Ainulaadne pakkumine - kaks renoveeritud korterit ja veetorn.Korterid on välja renditud ja saab müüa koos rendilepingutega. 0 korrusel ühe korteri pind - 24,8m2.0 korrusel teise korteri pind - 30,5m2.6. korruse tehnoruum 3m2.7. korrusel veetorni põhjapindala Ca 89m2 (kõrgus 9m).Helista ja küsi lisainfot.

разм…
148.3 m²
150 000 € 1 011 €/m²

Pärnu mnt 31, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Moderne büroohoone linna südames

Этаж 2/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2020, ...

Www.büroo31.eeMüüa büroopind modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas ...

бюро…
101.5 m²
340 000 € 3 350 €/m²

Teeninduse tee 7, Tõrvandi, Kambja vald, Tartumaa

ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIPIND!

Участок 7201, 1. этаж, частная собственность, новый, душ, газовое отопление, центральный ...

Müüa Tartu maakonnas, Kambja vallas, Ülenurme Tehnopargis asuv hoonestatud kinnistu. ...

скла…
1561.2 m²
2 000 000 € 1 281 €/m²

Veski, Koonga, Lääneranna vald, Pärnumaa

Hea hinnaga Laohoone Koongas!

Участок 6132, год постройки 1973, электричество, дороги в хорошем состоянии, находится в ...

Endine ait-veski, ehitatud 1973.aastal, paikneb kõrvuti teiste tootmis- ja ...

939.7 m²
49 890 € 53.1 €/m²

Metalli 8, Uhtna, Rakvere vald, Lääne-Virumaa

MÜÜA SOODSA HINNAGA LAO VÕI TOOTMISHOONE

Участок 668, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Uhtna alevikus on müüa hoone suurusega 237m²Hoone olnud kasutusel veoautode garaažina ...

скла…
237 m²
80 000 € 338 €/m²

Pihkva tn 109, Mustvee linn, Mustvee vald, Jõgevamaa

Участок 24957, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...

Kas otsid suurepärast investeerimisvõimalust edukas tootmissektoris või hoopis ...

бюро…
5619.7 m²
990 000 € 176 €/m²

Malda, Audru, Pärnu, Pärnumaa

Müüa tootmishoone Kuuseokka kinnistuga

Участок 9874, частная собственность, ангар, новый, год постройки 2012, скважина, ...

Müüa tootmishoone 341 m2 Kuuseokka kinnistuga 9874 m2. Kunagise puidutööstusena ...

прои…
341 m²
245 000 € 718 €/m²

Staadioni tn 9, Kehtna, Kehtna vald, Raplamaa

Ärimaja Kehtna alevikus!

Участок 1427, частная собственность, деревянный дом, нуждается в санремонте, бойлер, ...

Kehtna alevis müüa ärihoone. Puidust hoone on 1 korruseline, välisfassaad on ...

обсл…
231.8 m²
75 000 € 324 €/m²

Uue-remsi, Äriküla, Mulgi vald, Viljandimaa

Väiketootmiseks sobilik kinnistu koos hoonetega

Участок 13275, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении ...

Müüa kinnistu Viljandimaal, Mulgi vallas, Ärikülas, Uue-Remsi maaüksus.Kinnistu pind ...

бюро…
392 m²
18 500 € 47.2 €/m²

Tehase tee 15, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

Müüa tootmishoone-garaaž !

Участок 8196, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Hoones asub suur garaaž, kahe täispika kanaliga ja nelja väiksema kanaliga.Lisaks on ...

скла…
1385.6 m²
659 000 € 476 €/m²

Narva mnt 13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Коммерческая площадь на продажу в центре города!

Этаж 2/5, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1997, центральное отопление, ...

Коммерческая площадь на продажу в центре городаПредлагается к продаже функциональная ...

бюро…
138 m²
335 000 € 2 428 €/m²

L. Koidula tn 8, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

СРОЧНАЯ ПРОДАЖА!

Этаж 1/3, нуждается в обновлении, год постройки 1956, электрическое отопление, мебель, ...

Продается коммерческое помещение Кохтла-Ярве, Ярве, Койдула 8. Помещение подходит под ...

бюро…
100.8 m²
9 500 € 94.3 €/m²

Tallinna mnt 31, Werderholm, Virtsu, Lääneranna vald, Pärnumaa

Äripinnad mereäärses uusarenduses

Участок 1679, частная собственность, ангар, коробка с дверьми и окнами, обновлённый, ...

Müüa 1679m² suurune krunt looduskaunis asukohas, vaid 50 meetri kaugusel merest. ...

торг…
658 m²
290 000 € 441 €/m²

Pallasti tn 4, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Detailplaneeringuga hoonestatud kinnistu

Участок 5442, этаж 1/2, душ, газовое отопление, центральное отопление, Интернет, вход с ...

Müüa kehtestatud detailplaneeringuga hoonestatud kinnistu Sikupilli kaubanduskeskuse ...

бюро…
23040 m²
10 000 000 € 434 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%