Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 089
Показать карту ESIMESE KORRUSE ÄRIPIND! PARKIMINE ÄRIPINNA EES!
Участок 1052, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, новый трубопровод, туалет и ...
Üürile anda esimese korruse äripind Tehase 21c ärimajas. Kõrgete lagedega avar ...
торг…
69.7 m²
529 € 7.59 €/m²
JUURDEPÄÄS OTSE TURU TÄNAVALT!
Участок 1032, частная собственность, каменный дом, душ, бойлер, туалет и ванная по ...
Rendile anda suure teenindussaaliga äripind koos abiruumidega Tehase tn 23a. Hea ...
скла…
440 m²
2 860 € 6.50 €/m²
ÄRIPIND TURU TN ÄÄRES!
Частная собственность, каменный дом, газовое отопление, Интернет, вход с улицы, ...
Rendile anda äripind koos abiruumiga Tehase tn 23a. Hea juurdepääsuga otse Turu ...
скла…
61 m²
610 € 10 €/m²
HOONEKOMPLEKS ÜLDE KESKUSES!
Участок 5298, частная собственность, каменный дом, год постройки 1974, электрическая ...
Müüa mitmeotstarbeline maja/ärihoone Ülde keskuses Tiigi tn1. Põhihoone suuremas ...
719.1 m²
95 000 € 132 €/m²
Lao-tootmise-ja bürooruumid alates 26,6 m2!
Участок 8267, частная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...
Üürile anda äripinnad Estakaadi 6/1 uues ärihoones. Samas kõrval on valmimas teine ...
бюро…
26.6 m²
186 € 6.99 €/m²
LADU-TOOTMINE-KONTOR!
Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, душ, электричество, комбинированное, ...
Rendile anda hea logistilise asukoha ja juurdepääsuga kontor-ladu-tootmispind, Ropka ...
обсл…
215 m²
1 075 € 5 €/m²
HEA JUURDEPÄÄSUGA LAOPIND KARLOVAS!
Этаж 1/1, частная собственность, электричество, вход с улицы, общественный транспорт, ...
Üürile anda laopind Karlovas, Tehase tn 21c. Elekter, valve võimalus. Äripinna juurde ...
скла…
300 m²
900 € 3 €/m²
PARIM ASUKOHT VÄRSKAS! MITMEOTSTARBEGA KINNISTU!
Участок 6771, частная собственность, каменный дом, душ, сауна, твёрдое топливо, газовое ...
Pakkumises on parima asukohaga kinnistu Värska alevikus, Värska lahe ääres. Silla 3 ...
634 m²
300 000 € 473 €/m²
I KORRUSE BÜROO-TEENINDUSPIND!
Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1998, ...
Üürile anda esimese korruse äripind Lähte keskuses. Äripind koosneb kolmest ruumist. ...
обсл…
45.3 m²
250 € 5.52 €/m²
БИЗНЕС-ПОМЕЩЕНИЕ В ЦЕНТРЕ ГОРОДА — БЕЗ МАКЛЕРСКИХ!
Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 1981, ...
Сдается современное пространство с дизайном в скандинавском стиле и умными решениями в ...
бюро…
85 m²
1 190 € 14 €/m²
Меблированный офис в центре города!
Этаж 3/6, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...
Предлагается в аренду офисное помещение на III этаже здания. Общая площадь составляет ...
бюро…
39.2 m²
314 € 8 €/m²
Üürida kolm üüripinda koos või eraldi, tootmine-teenindus-ladu!
Участок 5851, ангар, центральное отопление, закрытый двор, бесплатная парковка, ...
скла…
430.7 m²
1 895 € 4.40 €/m²
Участок 5851, ангар, готов, центральное отопление, промышленное напряжение, закрытый ...
скла…
652.5 m²
3 752 € 5.75 €/m²
Arendusvõimalusega korteriomand jõeäärses majas
Этаж 1/2, квартирная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, Печное ...
Hoones toimus hiljuti ulatuslik põleng, kuid antud korter hetkel teadaolevaid ...
разм…
33.5 m²
35 000 € 1 045 €/m²
Müüa toimiv majutusasutus + paadisillad
Участок 1325, частная собственность, деревянный дом, в среднем состоянии, душ, тепловой ...
SOODUSHIND 1 125 000 € Soodushind kehtib kuni teine huvipakkuv objekt müügis on.Müüa ...
450 m²
1 125 000 € 2 500 €/m²
RANNARAJOONIS
Участок 1602, каменный дом, год постройки 1973, сауна, душ, центральное отопление, ...
Продается уникальное офисное здание и бар, расположенные в пляжном районе Пярну, ...
1055 m²
1 289 000 € 1 222 €/m²
Uued Loftid Kristiines
Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, индукция, ...
Kristiine roheluses, Tondi ja Lilleküla piiril, on valminud uus neljakorruseline ...
не н�…
32.1 m²
115 300 € 3 592 €/m²
Kõrge tootlus / Airbnb võimalus
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, индукция, новый трубопровод, ...
ÄRIPIND: – Pindala 37,3 m² – Mitmetasandiline loft-planeering – 7,4 m² rõdu – Suur ...
не н�…
37.3 m²
112 000 € 3 003 €/m²
1. этаж, частная собственность, готовый, новый, центральное отопление, Интернет, ...
Anname üürile äsja renoveeritud äripinna Pirni 12 hoones. Pind sobib nii ladustamiseks, ...
бюро…
199.9 m²
1 185 € 5.93 €/m²
Madal kõrvalkulu, mööblivõimalusega!
Этаж 8/8, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2019, кухня, Интернет, ...
Pakkuda mööblivõimalusega büroopind 1756 m2 kaasaegse ja energiasäästliku büroohoone ...
бюро
1756 m²
17 560 € 10 €/m²
Современный бизнес-хаб в Мустамяэ
Этаж 2/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2008, лифт, ...
Современный бизнес-хаб в Мустамяэ - свежий офис на Аянди 13Сдается в аренду офисное ...
бюро
47.5 m²
665 € 14 €/m²
Madal kõrvalkulu, mööblivõimalusega!
Pakkuda eksklusiivne möbleeritud büroopind 878 m² kaasaegses ja energiasäästlikus ...
бюро
878 m²
8 780 € 10 €/m²
VEERMIK AUTOTEENINDUS ootab huvilisi.
Участок 300, этаж 1/1, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, ...
MAJAS ON 3 AUTOVÄRATAT. KLIENDI OOTE RUUM 2 TUALETTI JA KONTOR.. VEERMIK AUTOTEENINDUS ...
обсл…
150 m²
150 € 1 €/m²
ESIMESED 2 KUUD TASUTA ÜÜR JA 7€/M2
Участок 12411, этаж 1/2, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2024, душ, ...
Tule too oma ettevõte kiiresti arenevasse Tänassilma äriparki!PAKUTAV PINDÜürile anda ...
бюро…
1210.1 m²
9 076 € 7.50 €/m²
Панельный дом, центральное отопление, промышленное напряжение, закрытый двор, отдельный ...
скла…
205.8 m²
978 € 4.75 €/m²
Põhikorrus 5€/m². Laoruumid alates 3€/m².
Каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, паркет, возможность варианта ...
Valga südalinnas anda üürile äripinnad hea sisekliimaga hoones. Ruumid paiknevad neljal ...
100 m²
300 € 3 €/m²
Этаж 2/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...
MÜÜA UUS ÄRIPIND KRISTIINES – MADARA 1Müüa uus ja esinduslik äripind hinnatud ...
бюро…
70.8 m²
284 100 € 4 013 €/m²
HEA ASUKOHT TURU TN ÄÄRES!
Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, бойлер, душ, электрическое отопление, ...
Rendile anda suurepärase asukohaga äripind Turu ja Tehase tänavate ristmikul, Tehase tn ...
скла…
190 m²
1 200 € 6.32 €/m²
Этаж 4/4, квартирная собственность, год постройки 2007 ...
Müüa mugava asukohaga büroopind rahulikus Ropka tööstuspiirkonna ärihoones. Tööruum ...
бюро
44.6 m²
81 500 € 1 827 €/m²
Üürile anda valgusküllane äripind, Viru 3!
Этаж 1/3, готовый, центральное отопление, электричество ...
Rahulik ja valgusküllane tuba otse Tallinna südames. Sisehoov pakub privaatsust, samas ...
торг…
16 m²
250 € 15.6 €/m²
EELBRONEERING ON ALANUD
Этаж 1/1, панельный дом, новый, год постройки 2026, Интернет, центральный газ, ...
AsukohtLaoboks asub logistiliselt suurepärases asukohas planeeritavasse Kassisilma 9 ...
бюро…
47.3 m²
66 220 € 1 400 €/m²
Üürile anda Stock-Office tüüpi pind Kaupmehe tänaval Tartus.
Этаж 1/2, в хорошем состоянии
Üürile anda Stock-Office tüüpi pind Kaupmehe tänaval Tartus. A-energiaklass Hoone ...
скла…
388.6 m²
2 750 € 7.08 €/m²
OOTAME JUUNI LÕPUST UUSI TOREDAID INIMESI!
Этаж 2/4, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2003, Интернет, ...
JUUNI JA JUULI KUUS ÜÜR POOLE HINNAGA PIKAAJALISE LEPINGU PUHUL!Hetkel tegutseb meil ...
121 m²
990 € 8.18 €/m²
Tootmismaa mitmete hoonetega Muuga sadama vahetus läheduses!
Участок 18379, этаж 1/1, частная собственность, промышленное напряжение, центральная ...
Muuga Sadama vahetus läheduses müüa tootmismaa koos mitmete hoonetega. Hooned on ...
не н�…
2980.7 m²
1 550 000 € 520 €/m²
Soodne ja kena äripind Paldiski mnt ja Mustamäe tee vahel!
Этаж 2/2, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 1965, Интернет, ...
Üürile anda soodne ning kena äripind Kristiines, Paldiski maantee ja Mustamäe tee ...
не н�…
46.5 m²
233 € 5 €/m²
Soodne ja kena äripind Paldiski mnt ja Mustamäe tee vahel!
не н�…
36 m²
216 € 6 €/m²
Kööginurga ja tualetiga esinduslik büroo!
Этаж 3/4, обновлённый, год постройки 2013, центральное отопление, кухня, электричество, ...
Üürile anda kolmanda korruse büroo esinduslikus Meistri 12 ärimajas. Üürihinnale ...
бюро
163.5 m²
1 472 € 9 €/m²
ERIPAKKUMINE! BÜROOPIND ENERGIATÕHUSAS HOONES KOHE SAADAVAL!
Этаж 7/8, новый, год постройки 2019, центральное отопление, кухня, холодильник, ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
268.5 m²
2 927 € 10.9 €/m²
СУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ СО СКИДКОЙ -20%
Этаж 3/5, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1938, газовое отопление, ...
Сдается в аренду бизнес-площадь класса «Б», общей площадью 33 м² в непосредственной ...
бюро…
33 m²
248 € 7.52 €/m²
Этаж 3/3, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1900, центральное отопление, ...
Üürile anda büroopind Vanalinnas, Raekoja platsi vahetus läheduses. Koosneb kahest ...
бюро
40 m²
500 € 12.5 €/m²
Värskelt remonditud äripind Kalamajas !
Этаж 2/3, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое отопление, тепловой насос, ...
Üürile anda hea asukohaga äripind Põhja-Tallinna ja Kesklinna piiril.Üürile anda ...
бюро…
130.8 m²
1 050 € 8.03 €/m²
Esinduslik büroopind südalinnas
Этаж 6/7, год постройки 2009, гараж, лифт, мебель
Anname üürile kaasaegse ja valgusküllase büroopinna Tallinna keskpunktis, Metro Plazas. ...
бюро
447 m²
9 387 € 21 €/m²
Участок 600, этаж 1/1, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1974, ...
Üürile on anda funktsionaalne ja avar äripind hinnatud asukohas Mustamäel, Laki ...
бюро…
427 m²
4 270 € 10 €/m²
BÜROO+LADU !
Этаж 1/2, каменный дом, обновлённый, год постройки 1999, душ, тепловой насос, кухня, ...
Üürile anda hea asukohaga renoveeritud kontoripind koos mitme laoruumiga Maleva ...
бюро…
332.2 m²
2 325 € 7 €/m²
СУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ СО СКИДКОЙ -25%
Этаж 5/5, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1938, газовое отопление, ...
Сдается в аренду бизнес-площадь класса «Б», общей площадью140,4 м² в непосредственной ...
бюро…
140.4 m²
1 264 € 9 €/m²
СУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ СО СКИДКОЙ -25%
Этаж 4/5, готовый, обновлённый, год постройки 1938, газовое отопление, кухня, ...
Сдается в аренду бизнес-площадь класса «Б», общей площадью 130,2 м² в непосредственной ...
бюро…
130.2 m²
1 237 € 9.50 €/m²
STOCK-OFFICE площади - известный MotorCenter!
Участок 8892, этаж 1/2, новый, год постройки 2026, центральное отопление, Интернет, ...
Новые stock-office / сервисные помещения в аренду – Mustamäe Kivikülvi tn 9, Tallinnв ...
бюро…
420 m²
4 158 € 9.90 €/m²
STOCK-OFFICE площади - известный MotorCenter!
бюро…
253 m²
2 505 € 9.90 €/m²
Üürile anda Stock-Office tüüpi äripind Ringtee tänava ääres
Этаж 1/2
Üürile anda Stock-Office tüüpi äripind Ringtee tänava ääres Pinnal on eraldi ...
торг…
2 750 €
бухгалтерия / юридическое бюро, IT-команда
Участок 3000, этаж 2/5, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...
Cдается удобная коммерческая недвижимость, состоящая из трех комнат, расположенная в ...
бюро…
60 m²
449 € 7.48 €/m²