Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
TÖÖKESKKOND ON OLULINE! KOHESELT VABA! - VOLTA1.EE
Этаж 3/4, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, возможность ...
Volta tn 1 puhul on tegemist tõelise karakteriga hoonetega, mis oma paekiviseinte ja ...
бюро
342.2 m²
5 099 € 14.9 €/m²
Uueväärne büroo Mustamäe--Kristiine tuiksoonel
Этаж 2/2, новый, год постройки 2018
2018.a. valminud arenduses anda üürile mugav ja kaasaegne büroo. Büroos on tehtud ...
бюро…
55.1 m²
630 € 11.4 €/m²
Ladu garaaž tootmine kinnisel territooriumil
Этаж 1/2, отдельный вход
Anname üürile laoruumi Kadaka tee 7 kinnistul. Vee- ja kanalivõimalus, maas trappi ei ...
скла…
83 m²
550 € 6.63 €/m²
Hea nähtavusega äripind Kadaka tee ääres
Этаж 1/2
Üürile anda hea nähtavusega äri- teenindus-, kaubanduspind Kadaka teel I korrusel. ...
бюро…
95 m²
770 € 8.11 €/m²
Ruumijaotus vastavalt teie vajadustele!
Участок 20464, этаж 5/9, год постройки 2006, центральное отопление, кухня, холодильник, ...
Palun uuri võimalust vabade üüripindade osas suurusega 100-600m²! Pakume üürile avarate vaadetega valgusküllane ja hästi planeeritud büroopind kaasaegses Kadaka tee 63 ärihoones. Üüripind paikneb viiendal korrusel, tagades suurepärase loomuliku valguse läbi suurte panoraamakende ning avara vaate ümbruskonnale. Büroopind sobib ideaalselt ettevõttele, kes otsib kombineeritud lahendust – avatud kontoripinda saab ühendada eraldi suletud ...
бюро…
200 m²
1 680 € 8.40 €/m²
2 HÄSTI TOIMIVAT ILUSALONGI OTSIVAD UUT OMANIKKU
Частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 1940, центральное ...
На продажу выставлен салон красоты с действующим договором аренды, который успешно ...
обсл…
80.5 m²
1 368 € 17 €/m²
Büroopind 6'ndal korrusel
Этаж 6/6, частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, год постройки ...
Anda üürile kontoriruum 10 ruutmeetrit Tartu kesklinnas unikaalses 1940a. rajatud ...
бюро
10 m²
120 € 12 €/m²
Müüa äripind Rakveres lao- või tootmishooneks
Участок 2600, ангар, готовый, в среднем состоянии
Hoone üldpindala 1095 m2.Lao-ja tootmispind 965 m2.Kontoripind 130 m2.Osaliselt ...
прои…
1095 m²
189 000 € 173 €/m²
Участок 75, этаж 1/5, обновлённый, год постройки 2002, газовое отопление, электричество, ...
Üürile antakse ruum, mis on renoveerimisel ja saab varsti valmis.Helista ja küsi Lisa! ...
бюро…
75 m²
525 € 7 €/m²
Участок 85, этаж 1/5, нуждается в санремонте, год постройки 2002, газовое отопление, ...
Üürile antakse ruum, mis vajab remonti. Uuel üürnikul on võimalus teha remont ise või ...
бюро…
85 m²
595 € 7 €/m²
Uus kaasaegne kontor kesklinnas
Этаж 2/4, готовый, новый, год постройки 2025, душ, центральное отопление, кухня, ...
Otsid kaasaegset kontorit, kuhu saad kiiresti sisse kolida ja kohe tööle hakata?Vektor ...
бюро
35 m²
630 € 18 €/m²
Stock office
Этаж 2/2, в хорошем состоянии, год постройки 2008, бесплатная парковка, электричество, ...
Kuni 15.05.2026 lepingu sõlmimisel saab kuu üüriks olema 1100. Tavahind on 1300 eurot. ...
обсл…
155 m²
1 100 € 7.10 €/m²
MÜÜGIS UUS LAOPIND JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2026, газовое ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
278.8 m²
409 900 € 1 470 €/m²
Светлое помещение на Петербургском шоссе!
Этаж 4/4, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2018, ...
Сдается в аренду компактное и функциональное офисное помещение по адресу Peterburi tee ...
бюро…
455 m²
5 005 € 11 €/m²
Üürile anda laoruum Rapla linnas!
Готовый, год постройки 1970, бесплатная парковка, видео охрана ...
Rapla linnas asuvas Koidu-Kastani tööstuspiirkonnas anda üürile 168,10 m² lao- ja ...
скла…
168.1 m²
504 € 3 €/m²
PARKIMINE HINNAS
Этаж 5/7, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, лифт, мебель, ...
КОММЕРЧЕСКАЯ ПЛОЩАДЬ: - Функциональность: офис, услуги - Помещение с новым ремонтом ...
не н�…
290 m²
2 900 € 10 €/m²
Müüa Äripind Tapa keskuses
Участок 2343, этаж 1/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1968, ...
Müüa Äripind Tapa Kesklinnas – Stabiilne Üüritulu või Paindlik Kasutus!Pikk tn 12, Tapa ...
бюро…
420 m²
227 000 € 540 €/m²
PAKU OMA HIND!
Этаж 4/6, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2006, газовое отопление, кухня, ...
KONTOR Pakume üürile avarat ja valgusküllast 129,5 m² suurust kontoripinda, mis on ...
бюро
129.5 m²
850 € 6.56 €/m²
MÜÜA KOHT, MIS OOTAB SUURT AJU JA JULGET IDEED!
Участок 1207, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
343.6 m²
159 000 € 463 €/m²
Продаётся коммерческое здание в Йыхви
Участок 1565, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Продаётся коммерческое здание в Йыхви – офис, мастерская, торговая площадь, склад и ...
торг…
1000 m²
495 000 € 495 €/m²
Üürile anda tõstukustega laopind!
Участок 10548, частная собственность, в хорошем состоянии, тепловой насос, центральная ...
Logistiliselt hea asukohaga üüripinnad koosnevad kahe tõstukuksega suuremast laoruumist ...
скла…
222 m²
780 € 3.51 €/m²
Renoveeritud äripind Kesklinnas. Vesi!
Этаж 4/6, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...
Anname üürile 24,7 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...
бюро…
24.7 m²
358 € 14.5 €/m²
Soodne büroopind Kesklinnas!
Этаж 2/7, готовый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, центральная ...
Anname üürile 137 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, suurepärase asukohaga Narva mnt ...
бюро…
137 m²
822 € 6 €/m²
Soodsad väikebürood Kesklinnas!
Этаж 5/7, готовый, душ, центральное отопление, кухня, Интернет, вентиляция, центральная ...
Anname üürile erineva suurusega väikebüroosid Tallinna kesklinnas, suurepärase ...
бюро…
18.1 m²
163 € 9 €/m²
Soodsad väikebürood Kesklinnas!
бюро…
21.9 m²
197 € 9 €/m²
Uued laoboksid Tõrvandi tehnopargis! laotee3.ee
Участок 5923, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026, ...
Tõrvandi Tehnopargis valmivad juunis uued laoboksid suurusega 54,1–75,2 m². Boksid ...
День клиента: N 28.05 15:00-17:00
скла…
75.2 m²
89 900 € 1 195 €/m²
Soodne bürooruum
Частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, центральное отопление, ...
Üürile anda 13,5 m2 suurune bürooruum Pikk tn 30 hoones. - Hea asukoht Kuressaare ...
бюро…
13.5 m²
100 € 7.41 €/m²
Estakaadiga lao- ja tootmispind
Частная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1970, Интернет, вход с ...
Rapla linnas asuvas Koidu-Kastani tööstuspiirkonnas on üürile anda 645,4 m² äripind ...
бюро…
645.4 m²
1 936 € 3 €/m²
Stiilsed kontorid kesklinnas 125 €+KM/kuu
бюро
10 m²
125 € 12.5 €/m²
Eksklusiivne võimalus!
Дороги в хорошем состоянии, Läänemeri море
Müüa ainulaadne sadama- ja meretaguse kinnistu Varese sadama alal – ideaalne ...
прои…
28245 m²
3 000 000 € 106 €/m²
Коммерческое помещение в престижном районе
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...
Продается многоцелевое коммерческое помещение в отличном месте в центре ...
бюро…
160.4 m²
155 000 € 966 €/m²
SIRIUS - uus büroohoone Avalas
Этаж 10/9, готовый, новый, электрическое отопление, лифт, геотермическое отопление ...
Üürile tulev SIRIUS – Avala ärikvartali uusim büroohoone - Valmib kevadel 2027Üürile ...
бюро
289.5 m²
6 369 € 22 €/m²
Esimesed kolm kuud 50% soodsamalt! Vesi.
Этаж 6/6, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, вентиляция, ...
Anname üürile 45,9 m² suuruse väikebüroo Tallinna kesklinnas, suurepärase asukohaga ...
бюро…
45.9 m²
643 € 14 €/m²
Esimesed kolm kuud 50% soodsamalt!
Этаж 1/6, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, отдельный вход, ...
Anname üürile 252 m² suuruse esimese korruse äripinna Tallinna kesklinnas, suurepärase ...
бюро…
252 m²
3 528 € 14 €/m²
Esimesed kolm kuud 50% soodsamalt!
Этаж 6/6, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, Интернет, кондиционер, ...
Anname üürile 218 m² suuruse büroopinna Tallinna kesklinnas, suurepärase asukohaga ...
бюро…
218 m²
2 834 € 13 €/m²
Esimesed kolm kuud 50% soodsamalt!
Этаж 6/6, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, Интернет, электричество, ...
Anname üürile 206,1 m² suuruse büroopinna Tallinna kesklinnas, suurepärase asukohaga ...
бюро…
206.1 m²
2 679 € 13 €/m²
Esimesed kolm kuud 50% soodsamalt!
Этаж 3/6, готовый, новый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...
Anname üürile 201,5 m² suuruse büroopinna Tallinna kesklinnas, suurepärase asukohaga ...
бюро…
201.5 m²
2 418 € 12 €/m²
Esimesed kolm kuud 50% soodsamalt!
Anname üürile 239,1 m² suuruse büroopinna Tallinna kesklinnas, suurepärase asukohaga ...
бюро…
239.1 m²
3 347 € 14 €/m²
Esimesed kolm kuud 50% soodsamalt!
Этаж 1/6, обновлённый, центральное отопление, Интернет, лифт, электричество, отдельный ...
Anname üürile esimese korruse äripinnad Tallinna kesklinnas, suurepärase asukohaga ...
бюро…
83 m²
1 245 € 15 €/m²
Veeühendusega äripind Kesklinnas!
Этаж 4/6, готовый, в хорошем состоянии, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, ...
Anname üürile 18,7 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...
бюро…
18.7 m²
271 € 14.5 €/m²
4,3 m kõrguse laega uus büroo Tornimäel!
Этаж 2/5, год постройки 2006
Üürile anda kaasaegne äripind prestiižikas Tornimäe Ärikeskuses! Tornimäe Ärikeskus ...
бюро
478.4 m²
8 133 € 17 €/m²
Terrassiga büroo Hipodroomil. Ehitus on alanud!
Этаж 4/7, год постройки 2027
Hipodroomi ehitus on alanud!Ajaloolise Tallinna Hipodroomi endisele territooriumile ...
бюро
442 m²
7 072 € 16 €/m²
SOODUSHIND 5,0€ / M2 KEHTIB ESIMESED 3 KUUD
Участок 8280, этаж 1/2, год постройки 2025
Üürile anda lao- ja tootmispinnad uues A- energiaklassi hoones väljakujunenud ...
скла…
231.4 m²
1 157 € 5 €/m²
Uus stock-office aadressil Betooni põik 8
Участок 8280, этаж 1/2, год постройки 2025, бесплатная парковка ...
скла…
182.1 m²
1 639 € 9 €/m²
Uus pakkumine
Участок 3759, этаж 1/2, частная собственность, панельный дом, новый, центральное ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
150 m²
1 155 € 7.70 €/m²
T1 Keskuses on üürile anda atraktiivne äripind !
Этаж 3/5, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2018, центральное отопление, ...
T1 keskuses on üürile anda avar ja atraktiivse vaatega äripind, mis sobib suurepäraselt ...
бюро…
499 m²
7 984 € 16 €/m²
Этаж 1/2, год постройки 2011, витрины, центральная вода, охранник ...
Anname üürile 58,7 m² kaubandus- või teeninduspinna Laagri Rimi keskuses,Üüripind asub ...
торг…
58.7 m²
1 € 0.02 €/m²
Kaubandus-teeninduspind Kohtla-Järve Rimis
Anname üürile 108.9 m² kaubandus-teeninduspinna Kohtla-Järve Rimi kubanduskeskuses. ...
торг…
108.9 m²
1 € 0.01 €/m²
ERALDI SISSEPÄÄSUGA ÄRIPIND TAMMSAARE KESKUSES
Этаж 2/2, каменный дом, электрическое отопление, центральное отопление, Интернет, ...
Anname üürile eraldi sissepääsu ja vitriinakendega äripinna Tammsaare Keskuses Mustamäel. Pind sobib hästi kasutamiseks kaubandus- või teenindusettevõttele, samuti ka muuks otstarbeks. Ruumid paiknevad maja teise korruse avatud vahegalerii ääres. Ruumidel on eraldi sissepääs otse õuest ja vahegaleriile avanevad vitriinaknad. Pinna koosseisus on pearuumid, abiruum ja wc. Ruumides on keskküte, veevarustus ja kanalisatsioon, ATS ja ...
бюро…
30.5 m²
214 € 7 €/m²
Äripind Laagna Rimi keskuses
Этаж 2/2, витрины, грузовой лифт
Anname üürile 73.10 m² kaubandus-teeninduspind Laagna Rimi keskuse teisel ...
торг…
73.1 m²
1 € 0.01 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100