Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 089
Показать карту
Описание
Цель

1 A.H. Tammsaare tee 89, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

VITRIINAKENDEGA ÄRIPIND TAMMSAARE KESKUSES

Этаж 2/2, каменный дом, центральное отопление, Интернет, витрины, вход с улицы, ...

Anname üürile vitriinakendega äripinna Tammsaare Keskuses Mustamäel. Pind sobib hästi kasutamiseks kaubandus- või teenindusettevõttele, samuti ka muuks otstarbeks.Ruumide sissepääs on teise korruse avatud galeriist. Ruumide koosseisus on avar müügisaal, kaks väiksemat ruumi ja tualettruumid.Ruumides on keskküte, veevarustus ja kanalisatsioon, ATS ja valvesignalisatsioon.Hoones on videovalve.Tammsaare Keskus on rekonstrueeritud ...

бюро…
202 m²
808 € 4 €/m²

1 A.H. Tammsaare tee 89, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ÄRIPIND TAMMSAARE KESKUSES

Этаж 2/2, каменный дом, центральное отопление, Интернет, электричество, бесплатная ...

Anname üürile äripinna Tammsaare Keskuses Mustamäel. Pind sobib hästi kasutamiseks kaubandus- või teenindusettevõttele, samuti ka muuks otstarbeks.Ruumide sissepääs on teise korruse avatud galeriist. Ruumide koosseisus on kaks ruumi.Ruumides on keskküte, veevarustus ja kanalisatsioon, ATS ja valvesignalisatsioon.Hoones on videovalve.Tammsaare Keskus on rekonstrueeritud kaubandus- ja teeninduskeskus, kus on muuhulgas koha leidnud ...

бюро…
64 m²
320 € 5 €/m²

1 A.H. Tammsaare tee 89, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

VITRIINAKENDEGA ÄRIPIND TAMMSAARE KESKUSES

Этаж 1/2, каменный дом, центральное отопление, кухня, Интернет, вход с улицы, отдельный ...

Anname üürile esimese korruse äripinna Tammsaare Keskuses Mustamäel. Pind sobib hästi kasutamiseks kaubandus- või teenindusettevõttele, samuti ka muuks otstarbeks. Ruumid paiknevad maja esimesel korrusel. Ruumidel on eraldi sissepääs otse õuest ja ka õue avanevad aknad. Pinna koosseisus on avar pearuum ja abiruumid - laoruum, köök ja wc. Ruumides on keskküte, veevarustus ja kanalisatsioon, sundventilatsioon, ATS ja ...

бюро…
95.1 m²
666 € 7 €/m²

1 Taevavärava tee 6c, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

Коммерческое здание вблизи круговой развязки Юри!

Участок 14642, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2024, центральное ...

Смотрите также домашнюю страницу: taevavärava.ee/ruКоммерческое здание Таэвавярава — это новое двойное складское и производственное здание рядом с круговой развязкой Юри. Возводимое здание состоит из арендных площадей по типу stock-office, а именно складских, производственных и конторских помещений. Преимуществом концепции stock-office является возможность консолидировать всю деятельность предприятия под одной крышей. Для организации ...

бюро…
1905.7 m²
13 721 € 7.20 €/m²

1 Sõnajala tee 1, Järveküla, Rae vald, Harjumaa

KAASAEGNE ÄRIPIND JÄRVEKÜLAS KÄOKELLA ELURAJOONIS

Участок 9690, этаж 1/3, каменный дом, новый, год постройки 2023, душ, газовое отопление, ...

Anname üürile äripinna Järvekülas uue kolmekordse korterelamu I korrusel. Pind sobib suurepäraselt kasutamiseks esindus-, kaubandus-, büroo-, teenindus- või laopinnana.ÜÜRIPIND- Eraldi sissepääs.- Suured vitriinaknad, palju valgust. - Kogupind 87,3 m2.- Ruumide koosseisus on peasaal, duširuum/wc ja tehnoruum.- Vesikandjal baseeruv põrandaküte, soojustagastusega sundventilatsioon, LED valgustid. - Üürniku kasutuses on 2 parkimiskohta, ...

бюро…
87.3 m²
904 € 10.4 €/m²

Päevalille tn 6, Hea pakkumine, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

СУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ- 10 000 ЕВРО ДЕЙСТВУЕТ ДО 15.06

Этаж 1/18, новый, год постройки 2022, центральное отопление, Интернет, электричество, ...

Выгодное предложение для инвестора! Готовое коммерческое помещение под салон/кабинет с ...

бюро…
23.8 m²
99 900 € 4 197 €/m²

Linnamäe tee 6, Keila, Harjumaa

ÜÜRILE ANDA ÄRIPINNAD! VAHENDUSTASUTA!

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1981, ...

Üürile anda äripind Keila tehnopargi ja elamupiirkonna piiril. Juurdepääs 24/7. ...

не н�…
80.1 m²
100 € 1.25 €/m²

Viru tn 5a, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Приватное расположение в центре города!

Частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1950, ...

Сдаётся коммерческое помещение с большим потенциалом в центре Йыхви, рядом с церковью ...

бюро…
118.6 m²
400 € 3.37 €/m²

Narva mnt 23, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA TOIMIV ILUÄRI TALLINNA SÜDALINNAS

Этаж 2/7, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Stabiilne ja madalate püsikuludega iluvaldkonna äri otse Tallinna Ülikooli vastas ...

бюро…
53 m²
4 990 € 94.2 €/m²

Lootsi 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Uus, stiilne hoone, avarad vaated, hea nähtavusega

Этаж 3/4, договор аренды, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, центральное ...

Kaasaegne büroopind Tallinna Kesklinnas värskelt valminud büroohoones - KOGE MAJA.Antud ...

бюро…
97 m²
1 445 € 14.9 €/m²

Lootsi 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

2 nõukat, 2 kõnetuba, 2 wc-d, D-terminali vastas

Этаж 2/4, договор аренды, каменный дом, готовый, год постройки 2018, газовое отопление, ...

Здание с превосходной видимостью и удобным доступом граничит с одной стороны с ...

бюро…
180 m²
1 440 € 8 €/m²

Lootsi 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

24/7 sissepääs, kohe vaba!

Этаж 1/3, каменный дом, готовый, новый, вентиляция, центральный газ, паркет, ...

Lootsi Keskuse näol on tegemist paekivihoonete kompleksiga, mis on ümbritsetud ...

бюро…
32 m²
480 € 15 €/m²

Lootsi 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üks avatud ruum, olemas vesi!

Этаж 2/3, каменный дом, новый, газовое отопление, электричество, грузовой лифт, ...

бюро…
40 m²
400 € 10 €/m²

Lootsi 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Oma tualettruum, vesi/kanal.

торг…
37 m²
444 € 12 €/m²

Lootsi 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Terrass, köök, tualettruum!

Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 2023, ...

бюро…
129.6 m²
1 931 € 14.9 €/m²

Lootsi 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Uus, stiilne hoone, avarad vaated, hea nähtavusega

Этаж 3/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, центральное отопление, ...

бюро…
419.6 m²
6 252 € 14.9 €/m²

Lootsi 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Paekivisein, palju aknaid, vaipkattega ruum!

Этаж 2/3, каменный дом, новый, газовое отопление, Интернет, грузовой лифт, вентиляция, ...

бюро…
84 m²
756 € 9 €/m²

Paldiski mnt 26a, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda büroopind hoone 2.korrusel!

Этаж 2/5, квартирная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Üürile anda äripind Paldiski mnt 26a hoones, kesklinna - Põhja-Tallinna piirimail, mis ...

бюро
47.7 m²
390 € 8.18 €/m²

Rüütli 23, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Uued äripinnad südalinnas Rüütli tänaval!

Этаж -1/4, каменный дом, новый

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
115.6 m²
229 900 € 1 989 €/m²

Kassi 4, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Stuudio, showroom. Saunaruumid.

Этаж 1/2, частная собственность, в хорошем состоянии, городское отопление, бесплатная ...

Eraldi sissepääsuga äripind koos sauna- ja puhkeruumiga.Esimesed 2 kuud soodushind ...

бюро
149 m²
499 € 3.35 €/m²

Puiestee 110a, Jaamamõisa, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Hea asukoht, tiheda liiklusega tänava ääres!

Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, промышленное ...

Üürile anda suur garaažikompleks! Tegemist on kivigaraažiga, milles paikneb 4 boksi. ...

скла…
96 m²
450 € 4.69 €/m²

Gildi 1, Vanalinna, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

VÕIMALUS, MIS EI OOTA IGAVESTI!

Участок 453, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Müüa ärihoone Tartu vanalinna tuiksoonel, Gildi ja Ülikooli tänava nurgal! Tegemist ...

бюро…
908 m²
1 790 000 € 1 971 €/m²

Masti tn 17, Pirita top, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Uus siseviimistlus, tasuta parkimine!

Участок 5157, этаж 3/6, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Üürile anda 21,8 m2 pindalaga büroopind Pirita TOPi (Tallinna ...

бюро…
21.8 m²
174 € 8 €/m²

Linnamäe tee 6, Keila, Harjumaa

Ainulaadne objekt kinnisvarainvestorile!

Участок 4159, частная собственность, панельный дом, обновлённый, год постройки 1981, ...

8-9% aastatootlusega komplektne äri- ja eluhoone Keila linnas, mis on jaotatud 69-ks ...

бюро
3383.8 m²
2 200 000 € 650 €/m²

Tatari tn 58a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Просторное и универсальное помещение для спорта и

Этаж 2/2, готовый, в хорошем состоянии, душ, электрическое отопление, тепловой насос, ...

Предлагается в аренду функциональное и хорошо оборудованное помещение, где на ...

бюро…
413.9 m²
3 350 € 8.09 €/m²

Vana-Tartu mnt 18, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Soodne laopind Peetris!

Этаж 1/1, каменный дом, в хорошем состоянии, Интернет, бесплатная парковка, закрытый ...

NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...

не н�…
194 m²
1 067 € 5.50 €/m²

Kadaka tee 46, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Suurepärase asukohaga äripind Mustamäel !

Этаж 1/1, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, электричество, вход ...

Rendile anda 720 m² suurune köetav lao/tootmispind Mustamäel , 1 korrusel , ...

бюро…
720 m²
2 520 € 3.50 €/m²

Andrekse tee 2, Karla, Rae vald, Harjumaa

Коммерческое здание класса A, готово в октябре

Участок 1921, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, душ, ...

Сдается в аренду коммерческое помещение в современном здании, ввод в эксплуатацию — ...

бюро…
24 m²
336 € 14 €/m²

Koskla tn 20, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Paindliku planeeringuga äripind Kristiine ja kesklinna piiril.

Участок 2673, этаж 1/3, квартирная собственность, нуждается в санремонте, газовое ...

Müüa 1. korrusel asuv 82,4 m² suurune äripind Koskla tn 20 majas.Tegemist on avara ja ...

бюро…
82.4 m²
209 000 € 2 536 €/m²

Andrekse tee 2, Karla, Rae vald, Harjumaa

Коммерческое здание класса A, готово в октябре

бюро…
35 m²
455 € 13 €/m²

Andrekse tee 2, Karla, Rae vald, Harjumaa

Коммерческое здание класса A, готово в октябре

Участок 1921, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, душ, ...

Сдаются в аренду коммерческие помещения в современном здании, ввод в эксплуатацию ...

бюро…
100.6 m²
1 408 € 14 €/m²

Vesivärava tn 50, Kadrioru plaza, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Престижное офисное помещение в Kadrioru Plaza

Этаж 3/9, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Kadrioru Plaza – это современный многофункциональный комплекс, завершённый в 2020 году, ...

бюро…
144 m²
430 416 € 2 989 €/m²

Andrekse tee 2, Karla, Rae vald, Harjumaa

Коммерческое здание класса A, готово в октябре

бюро…
21.1 m²
500 € 23.7 €/m²

Olevi 1A, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Vajadusel saab pinda suurendada/vähendada

Участок 8073, этаж 1/1, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2009, душ, ...

Üürile anda paindlikud lao- või tootmispinnad kvaliteetse ja avara planeeringuga. Hoone ...

скла…
645 m²
2 903 € 4.50 €/m²

Riia tn, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Sissepääs tänavalt! Vesi sees! Parkimiskoht!

Этаж 1/4, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...

Üürile anda Riia tänava ääres paiknevas uues hoones asuv kaupluse-ja bürooruum. Ruumide ...

бюро…
44 m²
500 € 11.4 €/m²

Ringtee, Ropka tööstusrajoon, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Pesemisnurk ja vesi ruumides sees!

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, душ, ...

Üürile anda Ropka tööstusrajoonis paiknevas ja keskmises seisukorras büroomajas asuv ...

бюро…
60 m²
270 € 4.50 €/m²

Jaama tn 143, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

35 m2 büroo koos 1000 m2 parkla-laoplatsiga!

Участок 1000, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...

Üürile anda Jaamamõisa Selveri ristmiku lähistel suunaga paarsada meetrit Kivilinna ...

бюро…
35 m²
900 € 25.7 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%