Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 082
Показать карту
Описание
Цель

Raua 12, Kadrina, Kadrina vald, Lääne-Virumaa

MÜÜA AVARAD TOOTMISHOONED KADRINAS RAUA TN 10 JA 12

Участок 4634, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

Müüki on tulnud kaks tootmisotstarbelist kinnistut Kadrina alevikus, aadressidel Raua ...

скла…
2394 m²
265 000 € 111 €/m²

Lepatriinu põik 2, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa

Готовый, новый, год постройки 2025, душ, Интернет, вход с улицы, эстакад, отдельный ...

SIRIN PARK TÄNASSILMA – MODERNSED ÄRIPINNAD SINU ETTEVÕTTELEKas otsid oma ettevõttele ...

бюро…
2423.6 m²
14 420 € 5.95 €/m²

Tuubi tn 1a, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

Tootmisruumid ja laoruumid rentnikule !

Участок 9588, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, жидкое ...

Valga linnas eratööstuspargis Tuubi 1A hoones anda üürile lao-, tootmis- ja ...

скла…
2435 m²
300 € 0.12 €/m²

Üksnurme tee 10/1, Üksnurme, Saku vald, Harjumaa

Abihoonega ärimaa Saku keskuses!

Участок 2450, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, ...

ESIMESED 2 KUUD ÜÜRIHIND - 50%!!! Esimesed kaks kuud üürihind 450 EUR + km/ kuu. ...

не н�…
2450 m²
900 € 0.37 €/m²

Teeninduse tee 10, Tõrvandi, Kambja vald, Tartumaa

ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIHOONE!

Участок 5999, этаж 1/1, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2008, ...

Müüa Tartu maakonnas, Kambja vallas, Ülenurme Tehnopargis asuv hoonestatud kinnistu. ...

торг…
2450 m²
2 200 000 € 898 €/m²

Ritsika 29, Ahtme, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

КОММЕРЧЕСКАЯ НЕДВИЖИМОСТЬ СВЫШЕ 2500 м²

Частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2020, душ, ...

ПРОДАЁТСЯ КОММЕРЧЕСКАЯ НЕДВИЖИМОСТЬ ПЛОЩАДЬЮ СВЫШЕ 2500 м² — СКЛАД + АВТОСЕРВИС + ...

бюро…
2500 m²
389 000 € 156 €/m²

Karamelli tn 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Soodsad äripinnad kesklinna serval

Готовый, год постройки 2005, гараж, лифт, возможность варианта с мебелью ...

Pinnad sobivad nii bürooks (seni Swedbank'i IT osakonna kontorina kasutuses olnud) ...

бюро…
2500 m²
16 250 € 6.50 €/m²

Erika tn 12, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Lao- või tootmispind suurel suletud territooriumil

Участок 11264, электричество, отдельный вход

Üürida lao- või tootmisruumid Põhja-Tallinnas, Erika 12 aadressil.Tootmishoone on 2526 ...

скла…
2526 m²
4 500 € 1.78 €/m²

Kesk tee 8A, Jüri, Rae vald, Harjumaa

НОВЫЕ БИЗНЕС-ПЛОЩАДИ ПРЯМО ВОЗЛЕ ТАРТУССКОГО ШОССЕ

Участок 9278, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

Предлагаем в аренду бизнес площади stock-office, 3в1. Готовые площади планируется ...

бюро…
2535.6 m²
17 490 € 6.90 €/m²

Vana- Narva mnt. 20, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Kaasaegne köetav kõrge ladu Vana-Narva mnt-l

Этаж 1/1, готовый, Интернет, бесплатная парковка, электричество, вода, вентиляция, ...

Üürile anda otse omanikult kaasaegne kõrge riiulitega köetav ladu RRK Vana-Narva mnt ...

скла…
2538 m²
9 898 € 3.90 €/m²

1 Jõesaare tn 10, Väo Äripark, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

НОВОЕ ПРЕДСТАВИТЕЛЬНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ЗДАНИЕ!

Участок 4960, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

НОВЫЙ БИЗНЕС-ПАРК ПРЯМО У ПЕРЕКРЁСТКА ВЯО!Смотрите также домашнюю страницу: vaoaripark.ee/ruЗДАНИЕ Коммерческое здание Jõesaare 10 — это новое двойное складское и производственное здание, расположенный непосредственно у перекрестка Вяо. Возводимое здание состоит из арендных площадей по типу stock-office, а именно складских, производственных и конторских помещений. Преимуществом концепции stock-office является возможность ...

бюро…
2547.2 m²
22 ч назад
20 123 € 7.90 €/m²

Jaama tänav 1, Rapla linn, Rapla vald, Raplamaa

БОЛЬШОЕ ПРОМЫШЛЕННОЕ ЗДАНИЕ НА ПРОДАЖУ В РАПЛЕ!

Участок 6400, 7. этаж, частная собственность, бесплатная парковка, электричество, ...

БОЛЬШОЕ ПРОМЫШЛЕННОЕ ЗДАНИЕ НА ПРОДАЖУ В РАПЛЕ!СПЕЦИАЛЬНАЯ АПРЕЛЬСКАЯ ЦЕНА!Продается ...

прои…
2571.5 m²
350 000 € 136 €/m²

Tehase tn 1, Keila, Harjumaa

Müüa Keila äärelinnas funktsionaalne tööstushoone

Участок 5588, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Müügile tulnud heas asukohas, Keila äärelinnas funktsionaalne toiduainetetööstuse ...

обсл…
2671 m²
2 950 000 € 1 104 €/m²

Harku tee 63, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa

Tõhus ruum tugevale ettevõttele.

Участок 54633, этаж 1/1, частная собственность, новый, год постройки 2025, газовое ...

Harku tee 63, Tallinnas antakse allüürile avar ja funktsionaalne lao- või tootmispind, ...

скла…
2682.6 m²
17 437 € 6.50 €/m²

Paljassaare tee 28c, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Anname üürile lao-ja tootmispinna Põhja-Tallinnas. 3€/m².

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
2700 m²
5 670 € 2.10 €/m²

Laanemetsa tee 4, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

UUED MODERNSED LAOPINNAD LENNUJAAMA KÕRVAL!

Участок 7000, этаж 1/2, панельный дом, новый, год постройки 2026, газовое отопление, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
2704.4 m²
19 471 € 7.20 €/m²

Kõrtsi tee 3, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

Madalad kõrvalkulud, kohe Tartu mnt ääres!

Частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, электрическое ...

Üürile anda terviklik lao- või tootmispind Rae vallas, Tallinna külje all Tartu maantee ...

скла…
2908 m²
13 958 € 4.80 €/m²

Nuudi 20, Uusküla, Jõelähtme vald, Harjumaa

Tootmismaa mitmete hoonetega Muuga sadama vahetus läheduses!

Участок 18379, этаж 1/1, частная собственность, промышленное напряжение, центральная ...

Muuga Sadama vahetus läheduses müüa tootmismaa koos mitmete hoonetega. Hooned on ...

не н�…
2980.7 m²
1 550 000 € 520 €/m²

Voore, Mustvee vald, Jõgevamaa

Kaasaegne noorloomalaut + 100 ha haritavat maad!

Участок 26220, готовый, обновлённый, электричество

Müügil tootmiskinnisvaraliselt ideaalse asukohaga kaasaegne noorloomalaut (EHR kood: ...

прои…
2988 m²
600 000 € 201 €/m²

Kesk tee 42, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

Uued laopinnad alates 5,6€/m²

Участок 21483, этаж 1/2, договор аренды, год постройки 2025 ...

Aaviku Äripark Rae vallas, Jüri aleviku kõrval, on loodud ettevõtetele, kes hindavad ...

скла…
3000 m²
16 800 € 5.60 €/m²

Priidu tee 2, Vaela, Kiili vald, Harjumaa

Priidu Äripark Kiilis

Участок 11137, этаж 1/2, год постройки 2027

Ehitame Sinu ettevõttele ärihoone Kiilis!Priidu Äripark laiub 16 hektari suurusel ...

торг…
3000 m²
19 500 € 6.50 €/m²

Vilja tee 1, Reolasoo, Kambja vald, Tartumaa

Metallitöökojaga tootmismaa hinnatud piirkonnas

Участок 7796, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa metallitöökojaga hoonestatud tootmismaa hinnatud piirkonnas. Hoones asuvad ...

скла…
3000 m²
1 д назад
750 000 € 250 €/m²

Madikse 4, Maardu, Harjumaa

Участок 9163, этаж 1/1, частная собственность, новый, год постройки 2023, электричество, ...

Müüa tootmis ja ärimaa kinnistu, millel asub 2 PVC halli. Kinnistu suurus 9163 bm2, ...

скла…
3000 m²
1 690 000 € 563 €/m²

Vana-Narva mnt 28, Maardu, Harjumaa

VN28 Tehnopark, BUILD-TO-SUIT

Год постройки 2027

Ehitame Sinu ettevõttele lao- või tootmishoone!Vana-Narva mnt 28 Tehnopark laiub 16 ...

скла…
3000 m²
19 500 € 6.50 €/m²

Pähklimäe tee, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

VAATA Park Rae – logistikakeskus Rae vallas

Участок 135000, этаж 1/1, частная собственность, панельный дом, готовый, новый, год ...

PARK RAE – Üürile anda erineva suurusega ruumid (alates 3000 m² kuni ca 30 000 m²) Rae ...

скла…
3000 m²
18 000 € 6 €/m²

Turu 43, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Väga hea nähtavusega asukohas! Tootmis-lao- ja büroopinnad!

Участок 6554, этаж 2/2, частная собственность, в хорошем состоянии, центральное ...

Äriprojekt Tartu tuiksoonel, Turu tänaval! Tootmishoone koos büroo- ja ...

бюро…
3038 m²
17 000 € 5.60 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

Участок 23099, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja Varivere tee ...

бюро…
3052 m²
20 ч назад
17 091 € 5.60 €/m²

5 Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...

бюро…
3052 m²
3 326 680 € 1 090 €/m²

Rehepapi tee 35, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa

Müüa koos tähtajalise üürilepinguga!

Участок 8261, этаж 1/1, частная собственность, готов, год постройки 2007, сауна, душ, ...

Müüa suurepärase asukohaga ladu/toomishoone, mis sobib hästi ka kaubanduseks või ...

торг…
3069 m²
2 490 000 € 811 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%