Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 083
Показать карту
Описание
Цель

1 Lagedi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Производственное здание на продажу

Участок 12000, этаж 1/1, новый

Складско-производственное здание, построенное в 2020 году, продается недалеко от ...

бюро…
4100 m²
4 400 000 € 1 073 €/m²

Kalda tn 7c, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Mahukas laopind estakaadidega!

Этаж 1/1, душ, туалет и ванная по отдельности, вода, закрытый двор, отдельный вход, ...

скла…
4133.5 m²
20 254 € 4.90 €/m²

Kalda tn 7c, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

MAHUKAS LAOPIND ESTAKAADIDEGA VABANEB JUBA JUUNIS!

Бесплатная парковка, электричество, вход с улицы, эстакад, отдельный вход, огорожен ...

Üürile anda mahukas laopind Kalda Ärikeskuses!Pakume 4133 m2 LAOPINDA, mis sobib ...

скла…
4133.5 m²
20 254 € 4.90 €/m²

Linnamäe tee 95, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/2, в хорошем состоянии, год постройки 2021

Anname üürile erineva suurusega kaubanduspindasid 2021.aastal valminud keskuses. ...

торг…
4200 m²
58 800 € 14 €/m²

Lepatriinu põik 2, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa

Kaasaegne lao- ja büroohoone Tänassilma Tehnopargis

Этаж 1/2, панельный дом, новый, год постройки 2025, газовое отопление, Интернет, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
4260 m²
25 347 € 5.95 €/m²

Vana-Narva mnt 20C, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Uued kõrged tootmispinnad Iru Elektrijm. läheduses

Этаж 1/1, Интернет, электричество, эстакад, бесплатная парковка, центральный газ, видео ...

Iru, Vana-Narva mnt ja Peterburi mnt vahelisel alal välja kujunenud tööstuspiirkonda ...

скла…
4270 m²
29 463 € 6.90 €/m²

Aasa tee 1, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa

Üürile anda laopind Nehatu logistikapargis

Участок 39673, этаж 2/1, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2014, душ, ...

не н�…
4312.4 m²
21 260 € 4.93 €/m²

Keila tee 2a, Karjaküla, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Müüa rahavoo objekt Keilas + arendusvõimalus.

Участок 22933, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 1999, тепловой ...

Müüa rahavoo objekt Keilas + samal kinnistul arenduspotentsiaaliga maa-ala, millele on ...

скла…
4411.8 m²
1 250 000 € 283 €/m²

Pärnu tn 6, Paide linn, Paide, Järvamaa

HOTELL, UUS SPA JA UJULAKOMPLEKS PAIDES!

Участок 4215, каменный дом, обновлённый, сауна, душ, центральное отопление, кухня, ...

не н�…
4539 m²
770 000 € 170 €/m²

Kalaranna tn 28, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

PATAREI MEREKINDLUS - VÄRAV UUTE VÕIMALUSTE JUURDE

Этаж 1/4, новый, год постройки 1865, центральное отопление, Интернет, электричество, ...

Patarei Merekindluse valmimisega aastal 2027 avaneb Tallinn lõplikult merele ja ...

бюро
4946 m²
84 000 € 17 €/m²

Peterburi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

10T Краны 5000m2 новое здание

Участок 8000, этаж 1/1, новый, год постройки 2023

Предлагаем в аренду или на продажу производственные помещения разной площади в новом ...

прои…
5000 m²
33 750 € 6.75 €/m²

Pähklimäe tee 11, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

Ehitus on alanud! Uued lao- ja tootmispinnad Tartu mnt suunal.

Участок 112400, этаж 1/2, новый, год постройки 2027

Ehitus on alanud! Arendatavas Rae Park logistika- ja kergetööstuspargis on üürile anda ...

скла…
5000 m²
30 000 € 6 €/m²

Karamelli tn 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Soodsad äripinnad kesklinna serval

Готовый, год постройки 2005, гараж, лифт, возможность варианта с мебелью ...

Pinnad sobivad nii bürooks (seni Swedbank'i IT osakonna kontorina kasutuses olnud) ...

бюро…
5300 m²
34 450 € 6.50 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...

бюро…
5341 m²
5 821 690 € 1 090 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

Участок 23099, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja Varivere tee ...

бюро…
5341 m²
12 ч назад
29 910 € 5.60 €/m²

21 Veermiku tee 7, Kilksama, Tori vald, Pärnumaa

Müüa tootmishoone, asukoht Via Baltica ääres

Участок 30717, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2014, душ, твёрдое ...

Müüa atraktiivne sale-and-leaseback investeerimisobjektMüügis on väljaüüritud ...

прои…
5531.2 m²
2 д назад
4 258 000 € 770 €/m²

Pihkva tn 109, Mustvee linn, Mustvee vald, Jõgevamaa

Участок 24957, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...

Kas otsid suurepärast investeerimisvõimalust edukas tootmissektoris või hoopis ...

бюро…
5619.7 m²
990 000 € 176 €/m²

1 Kivi tn 16, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

САМЫЙ ДЕШЕВЫЙ М2 В СТРАНЕ ПРОИЗВОДСТВА ПАЛДИСКИ

Участок 5924, ангар, коробка с дверьми и окнами, в среднем состоянии, год постройки ...

Продаётся производственное здание с высокими потолками и отличными ...

скла…
5924 m²
129 000 € 21.8 €/m²

Suure-Kaasiku, Lalli, Kambja vald, Tartumaa

Suure potentsiaaliga tootmishoone!

Участок 70029, частная собственность, нуждается в обновлении, сауна, душ, тепловой ...

Võimalus enda äranägemise järgi oma äri luua. Tegu on kasutusloaga hoonega, võimalik ...

не н�…
5962 m²
540 000 € 90.6 €/m²

1 Kesk tee 42, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

Uued laopinnad alates 5,6€/m²

Участок 21483, этаж 1/2, договор аренды, год постройки 2025 ...

Aaviku Äripark Rae vallas, Jüri aleviku kõrval, on loodud ettevõtetele, kes hindavad ...

скла…
6000 m²
33 600 € 5.60 €/m²

Taevavärava tee 2, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

UUS TOOTMIS- JA LAOHOONE JÜRI TEHNOPARGIS 2027

Этаж 1/1, новый, год постройки 2027, бесплатная парковка ...

UUS TOOTMIS- JA LAOHOONE JÜRI TEHNOPARGIS – VÕIMALUS SISSE KOLIDA 2027.A ALGUSESKas ...

скла…
6000 m²
35 700 € 5.95 €/m²

Killustiku põik, Raadi-Kruusamäe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Üürile anda kaasaegne büroo- ja tootmishoone

Договор аренды, в хорошем состоянии, год постройки 2005, газовое отопление, ...

Üürile anda kaasaegne ärikompleks logistiliselt heas asukohas. Hoonele on tagatud mugav ...

бюро…
6253.6 m²
54 412 € 8.70 €/m²

Killustiku põik 1, Raadi, Tartu vald, Tartumaa

Üürile anda kaasaegne büroo- ja tootmishoone

бюро…
6253.6 m²
54 412 € 8.70 €/m²

Valve 29, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Virumaa

Raudteeharuga tootmis- ja laohoonete kompleks

Участок 79238, панельный дом, нуждается в обновлении, год постройки 2017, центральное ...

Üürile anda tootmis- ja laohoonete kompleks koos raudteeharu kasutusvõimalusega. ...

скла…
6500 m²
19 500 € 3 €/m²

Valve 29, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Virumaa

Raudteeharuga tootmis- ja laohoonete kompleks

Участок 79238, право застройки, панельный дом, нуждается в обновлении, центральное ...

Müüa tootmis- ja laohoonete kompleksi hoonestusõigus koos raudteeharu ...

скла…
6500 m²
550 000 € 84.6 €/m²

C. R. Jakobsoni tn 11, Viljandi, Viljandimaa

Viljandiäripinnad.ee

Участок 6771, год постройки 1970, центральное отопление, грузовой лифт ...

Müüa ärihoone Viljandi kesklinna keskel, uue haigala ja turuplatsi vastas. 2026 ...

6600 m²
4 440 000 € 673 €/m²

Peterburi tee, Peterburi mnt, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

10T Telfriga uus tootmishoone 7000m2

Участок 8500, этаж 1/1, новый, год постройки 2022, газовое отопление, электричество, ...

Pakkuda üürile uus tootmishoone ca 7000m2. Objekt asub Tallinnast 5km kaugusel ...

прои…
7000 m²
45 500 € 6.50 €/m²

Härgla tee 2, Purila, Rapla vald, Raplamaa

ПРОДАЕТСЯ ПРИЛИЧНАЯ ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ПЛОЩАДКА В ПУРИЛЕ, РАПЛАМАА

Участок 139715, частная собственность, ангар, душ, туалет и ванная по отдельности, ...

ПРОДАЕТСЯ ПРИЛИЧНАЯ ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ПЛОЩАДКА В ПУРИЛЕ, РАПЛАМААЛ!Продается очень ...

прои…
7000 m²
1 500 000 € 214 €/m²

Nehatu põik, Nehatu, Jõelähtme vald, Harjumaa

Логистический склад 7000м2 высотой 12м

Этаж 1/1, новый, год постройки 2012, электричество, эстакад, отдельный вход ...

Сдаётся в аренду современный отдельно стоящий логистический склад площадью 7000 м² ...

торг…
7000 m²
35 000 € 5 €/m²

Tähevälja, Saku, Saku vald, Harjumaa

Логистический центр у кольцевой магистрали

Участок 17839, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2025 ...

SAKU Ringtee ÄriparkМы проектируем и строим логистические или производственные здания, ...

бюро…
7000 m²
42 000 € 6 €/m²

Kangru tee 6, Vaela, Kiili vald, Harjumaa

Lao- või tootmiskompleks Kiili vallas.

Этаж 1/3, каменный дом, готов, год постройки 2008, центральное отопление, газовое ...

NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...

не н�…
7571.7 m²
12 000 € 1.59 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%