Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту Логистический склад 7000м2 высотой 12м
Этаж 1/1, новый, год постройки 2012, электричество, эстакад, отдельный вход ...
Сдаётся в аренду современный отдельно стоящий логистический склад площадью 7000 м² ...
торг…
7000 m²
35 000 € 5 €/m²
ПРОДАЕТСЯ ПРИЛИЧНАЯ ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ПЛОЩАДКА В ПУРИЛЕ, РАПЛАМАА
Участок 139715, частная собственность, ангар, душ, туалет и ванная по отдельности, ...
ПРОДАЕТСЯ ПРИЛИЧНАЯ ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ПЛОЩАДКА В ПУРИЛЕ, РАПЛАМААЛ!Продается очень ...
прои…
7000 m²
1 500 000 € 214 €/m²
Логистический центр у кольцевой магистрали
Участок 17839, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2025 ...
SAKU Ringtee ÄriparkМы проектируем и строим логистические или производственные здания, ...
бюро…
7000 m²
42 000 € 6 €/m²
Kvaliteetne lao- või tootmisruum!
Üürile anda laoks või tootmiseks sobilikud ruumid Tallinnast lühikese autosõidu ...
бюро…
7537 m²
11 600 € 1.54 €/m²
Lao- või tootmiskompleks Kiili vallas.
Этаж 1/3, каменный дом, готов, год постройки 2008, центральное отопление, газовое ...
NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...
не н�…
7571.7 m²
12 000 € 1.59 €/m²
SIGALA kompleks, mis nälga ei jäta !
Готовый, бесплатная парковка, электричество, скважина, местная вода, геотермическое ...
Müügile on tulnud täistsüklilise seafarmi kompleks, 5000 sea kasvatuseksTöös hoidmiseks ...
скла…
7694.6 m²
520 000 € 67.6 €/m²
Участок 7998, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...
2 этажное офисное здание и большие помещения под автосервис, производство, слкады и тд. ...
прои…
7998 m²
89 000 € 11.1 €/m²
Арендуй любой размер от 5000-10000м2
Этаж 1/1, каменный дом, обновлённый, душ, сауна, центральное отопление, электричество, ...
Предлагаются в аренду в хорошем состоянии отапливаемые складско-производственные ...
обсл…
8000 m²
20 000 € 2.50 €/m²
UUS ARENDUS!
Участок 19261, договор аренды, новый
Paindlikud lao-, tootmis- ja äripinnad Vesse piirkonnas – alates 6 €/m²Vesse piirkond – ...
бюро…
8000 m²
48 000 € 6 €/m²
SUUR ÄRIHOONE VANA NARVA MAANTEE ÄÄRES!
Участок 3540, частная собственность, каменный дом, готов, газовое отопление, ...
Otsime pikaaegset rentnikku. https://solarplaza.ee/Maja võiks sobida 1. Kontorid / ...
бюро…
8511 m²
85 110 € 10 €/m²
MÜÜA LOGISTILISELT HEA ASUKOHAGA ÄRIHOONE!
Müüa 11-korruseline büroohoone kogupinnaga 8511 m², millest hoone torni osa moodustab ...
бюро
8511 m²
6 180 000 € 726 €/m²
1280 A vooluvõimsust, 75 T sildkraana, 22 m sisekõrgus
Участок 28428, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
TURBA TOOTMIS- JA LAOKOMPLEKS – 1280 A ELEKTRI, KRAANADE JA SUURE VÄLIPLATSIGA ...
скла…
8610.7 m²
900 000 € 105 €/m²
Uued laopinnad alates 5,6€/m²
Участок 21483, этаж 1/2, договор аренды, год постройки 2025 ...
Aaviku Äripark Rae vallas, Jüri aleviku kõrval, on loodud ettevõtetele, kes hindavad ...
скла…
9000 m²
50 400 € 5.60 €/m²
Участок 71053
Kinnistu ajalugu Tegemist on sigalahoonega, mis ehitati Laeva Katsesovhoosi poolt ...
скла…
9300 m²
9 300 € 1 €/m²
Участок 71053
Kinnistu ajalugu Tegemist on endise sigalahoonega, mis ehitati Laeva Katsesovhoosi ...
скла…
9300 m²
950 000 € 102 €/m²
Park Rae ehitus on alanud! Uus äri- ja tööstuspark.
Участок 112400, этаж 1/2, новый, год постройки 2027
Ehitus on alanud! Arendatavas Rae Park logistika- ja kergetööstuspargis on üürile anda ...
скла…
10000 m²
60 000 € 6 €/m²
LOGISTILISELT SUUREPÄRANE ASUKOHT UUELE TOOTMIS/LAOHOONELE!
Участок 7005, этаж 1/2, панельный дом, новый, год постройки 2025, душ, центральное ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
10000 m²
70 000 € 7 €/m²
Ambitsioonikas logistika-ja kergetööstuspark
Участок 135000, этаж 1/1, частная собственность, панельный дом, готовый, новый, год ...
PARK RAE – East Capital Park Rae on 30-hektarilisele maa-alale planeeritav 130 000 m2 ...
скла…
10000 m²
60 000 € 6 €/m²
VN28 Tehnopark
Год постройки 2027
Ehitame Sinu ettevõttele lao- või tootmishoone!Vana-Narva mnt 28 Tehnopark laiub 16 ...
скла…
10000 m²
65 000 € 6.50 €/m²
Suure elektrivõimuse ja veemahuga äripark!
Этаж 1/3, частная собственность, год постройки 2026
IDA Äripark – uus kodu sinu ettevõtteleIDA Äripark koosneb neljast eraldiseisvast ...
торг…
10000 m²
55 000 € 5.50 €/m²
Tulutootev kinnistu Pärnus, A.H.Tammsaare pst 35
Участок 22210, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Hoonestatud kinnistu, millel on lisaks realiseerimata ehitusõigus. Kinnistul olev ...
разм…
10993 m²
2 д назад
17 500 000 € 1 592 €/m²
Логистический центр у кольцевой магистрали
Участок 32321, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2025 ...
бюро…
12000 m²
69 600 € 5.80 €/m²
Müüa tootmishooned (olemas elektriliitumine 100A)
Участок 58187, каменный дом, коробка с крышей, в среднем состоянии ...
Müüa vanad tootmishooned.Müügis on kokku 3 erinevat katastriüksust mis müüakse koos ühe ...
12171.4 m²
299 900 € 24.6 €/m²
TOIMIV ÄRI VÕRUMAA SÜDAMES
Электричество, скважина, в округе частные дома
VEINIMÄE TALU – PRIVAATNE KODU JA TOIMIV ÄRI VÕRUMAA SÜDAMES Veinimäe, Kärgula küla, ...
прои…
12798 m²
134 000 € 10.5 €/m²
Участок 57406, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
RIIGI KINNISVARA AVALIK ELEKTROONNE ENAMPAKKUMINE SÜSTA KINNISTUTE TERVIKVARANA ...
12928 m²
8 270 000 € 640 €/m²
HEA JUURDEPÄÄS, 50A, TSENTRAALNE VESI!
Частная собственность, каменный дом, душ, центральная вода, местная вода ...
Müüa hoonestatud kinnistu ca 1,4 ha. Kinnistul asub hoone, mis algselt on kasutusel ...
скла…
13925 m²
224 000 € 16.1 €/m²
Lao-tootmishooned Peterburi tee ääres!
Этаж 1/3, частная собственность, год постройки 2026, электричество ...
торг…
14000 m²
75 600 € 5.40 €/m²
Tootmismaa ja -hooned Kuremaal (14 210m²)
Каменный дом, коробка с дверьми и окнами, нуждается в обновлении, соседский дозор, видео ...
Müügiks on endise sigala hoone osa Kuremaa alevikus. Suurema hoone sisemõõtmed on 50 x ...
скла…
14210 m²
75 000 € 5.28 €/m²
Участок 20000
Охраняемая площадка с твердым покрытием для хранения вещей, грузов, автотранспорта. ...
скла…
20000 m²
1 €
POTENTSIAALIGA ÄRIMAA VIA BALTIKA KÕRVAL
Участок 22482
Ettevõtte edu algab asukohast – müüki on tulnud suurepärase potentsiaaliga kinnistu ...
не н�…
22255 m²
550 000 € 24.7 €/m²
Detailplaneeringuga hoonestatud kinnistu
Участок 5442, этаж 1/2, душ, газовое отопление, центральное отопление, Интернет, вход с ...
Müüa kehtestatud detailplaneeringuga hoonestatud kinnistu Sikupilli kaubanduskeskuse ...
бюро…
23040 m²
10 000 000 € 434 €/m²
Eksklusiivne võimalus!
Дороги в хорошем состоянии, Läänemeri море
Müüa ainulaadne sadama- ja meretaguse kinnistu Varese sadama alal – ideaalne ...
прои…
28245 m²
3 000 000 € 106 €/m²
Ambitsioonikas logistika-ja kergetööstuspark
скла…
30000 m²
60 000 € 2 €/m²
Investeerimisvõimalus merehuvilisele
Участок 38800, готовый, Интернет, электричество, вода, охранник, дороги в среднем ...
Pakkumisele on tulnud 20% Kurkse sadam OÜ'st ja Kurkse KV OÜ'st. Sadam asub ...
торг…
38800 m²
45 000 € 1.16 €/m²
Уникальнай комплекс на берегу моря!
Участок 38861, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
На продажу выставлен уникальный винтажный комплекс для отдыха "MERERANNA" ...
разм…
38861 m²
11 500 000 € 296 €/m²
Ermistu järvemajand
Участок 43624, частная собственность, в хорошем состоянии, сауна, тепловой насос, ...
Ermistu järvemajand
пита…
43624 m²
5 600 000 € 128 €/m²
J.V Jannseni 5
J.V Jannseni 5
прои…
97874 m²
3 500 000 € 35.8 €/m²
SUURE POTENTSIAALIGA PUHKEKESKUSE ARENDUSPROJEKT
Участок 273101, год постройки 1911
Puhkekompleksi arendusprojekt Otepääl – investeerimisvõimalus unikaalses asukohas ...
не н�…
273101 m²
800 000 € 2.93 €/m²