Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 082
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Atraktiivne üüripind Gate Tallinna äripargis
Участок 27365, новый, центральное отопление, Интернет, витрины, вход с улицы, эстакад, ...
Üürile anda erineva suurusega äripinnad Kaupmehe põik 1 ärihoones Laagris, Tallinna ...
бюро…
2000 m²
17 000 € 8.50 €/m²
Müüa ärimaja Lõuna-Eestis
Участок 2826, частная собственность, каменный дом, коробка с крышей, нуждается в ...
Бывшее общежитие, отлично подходящее для создания дома престарелых, учреждения по уходу ...
торг…
2000 m²
75 000 € 37.5 €/m²
ПРОДАЕТСЯ ЗДАНИЕ КАЗАРМ В ЦЕНТРЕ ГОРОДА!
Участок 3685, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Продаётся производственный земельный участок со старым зданием казармы.Возможны любые ...
торг…
2000 m²
69 900 € 35 €/m²
UUS ARENDUS!
Участок 13449, договор аренды, электричество
Paindlikud lao-, tootmis- ja äripinnad Vesse piirkonnas – alates 6 €/m²Vesse piirkond – ...
бюро…
2000 m²
12 000 € 6 €/m²
Mitmeotstarbeline soojakuga ning aiaga piiratud plats
Участок 2000, совладение, готов, закрытый двор, кондиционер, бесплатная парковка, дороги ...
Üürile anda ca 2000 m² suurune aiaga piiratud plats, millest 1/3 on asfaldiga kaetud ja ...
не н�…
2000 m²
2 000 € 1 €/m²
Sildkraana 2*10T Kõrgus 12m Kohe vaba
Этаж 1/1, новый, электричество, вода
Предлагаем в аренду производственные помещения разной площади в новом технопарке в 5 км ...
скла…
2000 m²
13 500 € 6.75 €/m²
ÄRIHOONE just selline nagu Teile vaja- 2000-3900 m²
Участок 6628, год постройки 2026, промышленное напряжение, центральная вода, бесплатная ...
скла…
2000 m²
12 000 € 6 €/m²
UUS ARENDUS!
Участок 19261, договор аренды, новый
бюро…
2000 m²
12 000 € 6 €/m²
Ärimaa Lasnamäel kinnisel territooriumil!
Год постройки 1980, электричество, видео охрана, огорожен забором ...
RENDILE ANDA ÄRIMAA TALLINNAS, LASNAMÄEL – 2000 m²Hea asukoht | asfaldiga kaetud ...
торг…
2000 m²
2 500 € 1.25 €/m²
Участок 29627, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении ...
прои…
2010 m²
388 000 € 193 €/m²
Kehtiva ehitusloaga üldhooldekodu arendusprojekt
Участок 7811, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Kehtiva ehitusloaga arendusprojekt Kehtnas – hooldekodu või muu asutus, mida on ...
2012 m²
179 000 € 89 €/m²
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии ...
Üürile anda tootmis- ja laopinnad – 2 020 m² | II korrus | Kaubaliftid | ...
прои…
2020 m²
8 080 € 4 €/m²
Üürida tootmiseks sobivad pinnad
Этаж 2/2, договор аренды, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...
Üürile anda tootmis- ja laopinnad kokku 2020 m² Teisel korrusel.Pinnad on jaotatud ...
бюро…
2020 m²
8 080 € 4 €/m²
Esinduslik hoone Põlva kesklinnas
Участок 5346, год постройки 1970, центральное отопление, бесплатная парковка, ...
Müüa mahukas administratiivhoone, mis sobib ideaalselt nii büroopinnaks, ...
бюро
2028.8 m²
315 000 € 155 €/m²
2035 m2 multifunktsionaalne ärihoone + 2000 m2 väliterritooriumi
Участок 2940, этаж 1/2, год постройки 2014
Tallinnale ühes lähimas äripargis - Mõigu tehnopargis on võimalik üürile võtta ...
День клиента: T 26.05 12:30-13:30
бюро…
2035.4 m²
14 000 € 6.88 €/m²
Park Tondi - uue ajastu ärikvartal!
Участок 7404, этаж 6/7, частная собственность, новый, год постройки 2022, центральное ...
Üürile anda büroopind 2023 aastal valminud Tammsaare 56 büroohoonesÜürile anda ...
бюро
2064 m²
35 088 € 17 €/m²
Hea nähtavusega äripind: kontor-ladu-tootmine
Готовый, новый, год постройки 2027
Uus esinduslik multifunktsionaalne äripind Tallinnas Lasnamäe linnaosas, Väo ...
бюро…
2070.9 m²
16 567 € 8 €/m²
TÄISVARUSTUSES STOCK-OFFICE
Участок 3401, частная собственность, готовый, обновлённый, год постройки 2019, душ, ...
Üle 2300 m² kvaliteeti: laoriiulid, kontorid, müügisaal – KÕIK OLEMAS JA VALMIS!Kadaka ...
скла…
2087 m²
14 609 € 7 €/m²
Laopind Muuga sadama tollitsoonis - üür 1 EUR/m².
Этаж 1/1, готовый, душ, центральное отопление, кухня, Интернет, отдельный вход, ...
Üürile anda Eesti suurimas kaubasadamas 2088 m² suurune lao- ja tootmispind.Muuga ...
торг…
2088 m²
2 088 € 1 €/m²
Tee oma pakkumine, valmis hinnas läbirääkimiseks!
Участок 2408, частная собственность, готов, электричество, промышленное напряжение, ...
Suursugune kahekorruseline endine elamu-pansionaat hoone on üks silmapaistvamaid ...
не н�…
2088.2 m²
630 000 € 302 €/m²
ESINDUSLIK ÄRIHOONE SUUREPÄRASE ASUKOHAGA
Новый, год постройки 2026, душ, Интернет, центральная вода, вентиляция, комбинированное, ...
Üürile anda 2026. aastal valmivad äripinnad Läike ärihoones Rae vallas, Tallinna linna ...
бюро…
2090 m²
21 950 € 10.5 €/m²
MÜÜA TOOTMISMAA KOOS KOLME HOONEGA
Участок 14377, каменный дом, коробка с крышей, нуждается в санремонте, год постройки ...
Müüa perspektiivne tootmismaa, millel asub kaks töökoja hoonet ja mahukas varjualune. ...
2125 m²
198 000 € 93.2 €/m²
Autode müügi- ja hoolduspind Maardus
Участок 11200, этаж 1/2, обновлённый
Maardus aadressil Fosforiidi 16 on üürile anda 2125,4 m² suurune äripind, mis sobib ...
торг…
2125.4 m²
8 502 € 4 €/m²
4,1m kõrguste lagedega industriaalstiilis büroo
Этаж 3/5, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, газовое ...
Üürile anda 2 131 m² suur industriaalstiilis bürookorrus Veerenni 24 hoones, Kawe ...
бюро
2131 m²
30 900 € 14.5 €/m²
Участок 26067, центральный газ, промышленное напряжение, центральная вода, отдельный ...
Rendile anda hea asukohaga ladu/tootmishoone Siimusti alevikus. Üüritavad pinnad: ...
не н�…
2131 m²
5 328 € 2.50 €/m²
MÜÜA LAO- JA TERMINALIKOMPLEKS PIIRATUD TOLLITSOONIS MAARDUS
Участок 10000, этаж 1/1, право застройки, в хорошем состоянии, год постройки 2004 ...
Müüa logistiliselt väga heas asukohas, Maardu linnas asuv lao- ja terminalikompleks ...
скла…
2138 m²
1 090 000 € 510 €/m²
Müüa rahavooga ärihoone Jõhvis
Участок 1954, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
День клиента: K 27.05 11:00-12:00
не н�…
2150 m²
420 000 € 195 €/m²
MÜÜA hotelli/üürimaja projekt kesklinnas
Участок 1245, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Müüa 76 apartmendiga arendusprojekt Tallinna kesklinnasMüüa ehitusloaga ärihoone Tartu ...
бюро…
2192.5 m²
3 850 000 € 1 756 €/m²
СКЛАД/ПРОИЗВОДСТВО ПОМЕЩЕНИЯ 5€/M2
Участок 10811, этаж 1/1, частная собственность, обновлённый, год постройки 2026, новый ...
СДАЮТСЯ В АРЕНДУ НОВЫЕ СКЛАДСКИЕ ПОМЕЩЕНИЯ В ОТЛИЧНОМ ЛОГИСТИЧЕСКОМ РАСПОЛОЖЕНИИ! ...
скла…
2193.9 m²
5 €
Müüa laohoone kompleks Jõhvis
Участок 10133, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa toimiv laohoone kompleks Jõhvis. Hoones neli üürnikku.
обсл…
2197.3 m²
400 000 € 182 €/m²
Viljandikorterid.ee
Участок 2390, год постройки 2017, центральный газ
Müüa 60 korteriga kortermaja millel on 60 panipaika ja 45 parkimiskoht . Lisaks ...
2200 m²
2 995 000 € 1 361 €/m²
Участок 60730, 1. этаж, в хорошем состоянии
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
2200 m²
15 000 € 6.82 €/m²
Müüa äripind Valga kesklinnas, suurepärase asukoha
Частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, душ, сауна, центральное ...
Otsid ärikinnisvara, mis pakub mitmekesiseid võimalusi?Müüa äripind Valga keskklinnas. ...
разм…
2231 m²
2 д назад
180 000 € 80.7 €/m²
Место, где функциональность и представительность образуют единое
Участок 4318, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2005 ...
ПРЕДСТАВИТЕЛЬСКИЙ STOCK-OFFICE В ПЕЭТРИ Предлагается к продаже современное и ...
не н�…
2232.5 m²
3 000 000 € 1 344 €/m²
Pottula tee 18
Участок 12514, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1978, промышленное ...
Pottula tee 18
прои…
2232.9 m²
127 000 € 56.9 €/m²
Kaasaegne lao- ja büroohoone Tänassilma Tehnopargis
Этаж 1/2, панельный дом, новый, год постройки 2025, газовое отопление, Интернет, ...
не н�…
2237 m²
13 310 € 5.95 €/m²
Üürile anda laopind Nehatu logistikapargis
Участок 39673, этаж 2/1, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2014, душ, ...
не н�…
2246.7 m²
12 356 € 5.50 €/m²
Pakkuda varjend!
Участок 7519, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, бесплатная парковка, ...
Müüa suurim eraomanduses olev varjend Eestis.Maaaluse kompleksi, endise Vardja ...
скла…
2250 m²
169 000 € 75.1 €/m²
Tootmis- ja laokompleks müügiks.
Участок 11842, этаж 1/2
TOOTMIS- JA LAOKOMPLEKS MÜÜGIKS Põldmäe tee 14 ja 16, Vatsla küla, Saue vald, ...
скла…
2256 m²
1 400 000 € 621 €/m²
Selja tee 13
Участок 3043, частная собственность, в среднем состоянии, год постройки 1983, ...
Selja tee 13
прои…
2260 m²
599 900 € 265 €/m²
Toimiv saeveski - valmis koheseks tootmiseks
Участок 57400, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, душ, ...
Müüa toimiv saeveski koos kinnistu, hoonete ja tootmisseadmetega. Tegemist on hea ...
скла…
2290 m²
2 100 000 € 917 €/m²
Staadioni tänav 6
Участок 13558, частная собственность, каменный дом, год постройки 1989, общественный ...
Staadioni tänav 6
День клиента: СЕГОДНЯ 14:00-15:00
прои…
2294 m²
690 000 € 301 €/m²
Отель у моря на Сааремаа, в поселке Мяндьяла!
Участок 9951, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1976, ...
Продается отель на берегу моря на Сааремаа, деревня Мяндьяла. Приятно небольшой и ...
не н�…
2298.7 m²
2 980 000 € 1 296 €/m²
Müüa suur lao-tootmiskompleks Elva vallas Puhjas
Участок 19100, частная собственность, каменный дом, коробка с крышей, нуждается в ...
Müüa renoveerimisjärgus 7-st hoonest koosnev suure aiaga piiratud territooriumiga lao ...
скла…
2300 m²
275 000 € 120 €/m²
TÖÖSTUSHOONE
Участок 15575, 2. этаж, частная собственность, готовый, нуждается в санремонте, ...
Kinnistu asub Harju-Risti keskuses, 27 km Paldiskist ning 54km kaugusel Tallinnast.100% ...
2300 m²
249 000 € 108 €/m²
Готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2007, центральное отопление, Интернет, ...
Majad Jaama 15 ja 17 on välja üüritud, aga majad on endiselt müügis.info majade ...
бюро
2300 m²
2 898 000 € 1 260 €/m²
Müüa tootmishoone koos bürooruumidega Viimsis
Участок 8491, частная собственность, год постройки 2012, толь ...
Müüa heas korras ja funktsionaalne tootmiskompleks Viimsi vallas, Lubja külas, ...
День клиента: СЕГОДНЯ 16:00-17:00
торг…
2316 m²
2 735 000 € 1 181 €/m²
Müüa väga heas korras lao-ja tootmishoone Haapsalu
Участок 16916, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2022, ...
Müüa 2022. aastal ehitatud väga heas korras tootmis- ja laohoone Haapsalus koos suure, ...
скла…
2318 m²
2 650 000 € 1 143 €/m²
ИСТОРИЧЕСКАЯ УСАДЬБА КОХАЛА!
Участок 185254, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Продается исторический усадебный комплекс Кохала, расположенный в волости Раквере, который является значимым местом отдыха и туризма в Ляэне-Вирумаа.Разнообразные залы усадьбы и окружающая природа позволяют организовать встречи на десять человек, а также пикник с двумя сотнями участников в усадебном парке. В усадьбе находится отель (13 номеров с дополнительными спальными местами могут вместить до 40 человек), по запросу возможно ...
разм…
2326 m²
950 000 € 408 €/m²
Участок 10083, частная собственность, новый, год постройки 2021, газовое отопление, ...
скла…
2344.3 m²
14 066 € 6 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100