Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

Läike tee 8, Peetri, Rae vald, Harjumaa (Забронировано)

Участок 4726, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

HOONE JA PINNADÜüripind kokku: 1 405,5 m²sh esimene korrus 1 278,3 m2teine korrus 138,0 ...

скла…
1405.5 m²
2 100 000 € 1 494 €/m²

1 Läike tee 8, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Suurepärase nähtavusega ärihoone, ca 2000 m² väliala

Участок 4726, этаж 1/2, частная собственность, в среднем состоянии, толь ...

Suurepärane võimalus üürida väga hea nähtavusega ärihoone vahetult Tartu maantee ääres, ...

торг…
1405.5 m²
10 000 € 7.11 €/m²

Riia 136, Ränilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Silmapaistev äripind elava liiklusega Riia tänaval!

Участок 3148, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, газовое ...

Müüa äripinda Tartu ühel linna parima nähtavusega asukohal. Tegemist on esindusliku ja ...

торг…
1409 m²
2 100 000 € 1 490 €/m²

Paldiski mnt, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Hea nähtavusega kaubandushoone Paldiski maanteel.

Участок 2584, этаж 1/1, частная собственность, год постройки 2000 ...

Müüa ärihoone Paldiski maantee 77, mis sobib suurepäraselt nii kaubandus- kui ka ...

торг…
1413.7 m²
1 780 000 € 1 259 €/m²

Aasa tee 3, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa

Üürile anda laopind Nehatu logistikapargis

Участок 46995, этаж 2/1, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2014, душ, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
1426 m²
8 783 € 6.16 €/m²

Tammeotsa, Kitseküla, Kastre vald, Tartumaa

TOOTMIS-LAO HOONE TARTUST CA.15KM

Участок 7704, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Müüa tootmis-laohoone Tartu linna servast ca.15km kaugusel.Tootmis-laohoonet ...

скла…
1438 m²
140 000 € 97.4 €/m²

1 Peterburi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Tootmispind 1440m2 Kraanad 2* 10T

Этаж 1/1, панельный дом, новый, год постройки 2021, электричество ...

Pakkuda üürile uus tootmishoone ca 1440m2. Hoone ja objekt asub 5 Tallinnas Peterburi ...

скла…
1440 m²
9 700 € 6.74 €/m²

Mustakivi tee 17, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

UUS! Avar ja mitmekülgne äripind - suurepärane võimalus

Этаж 2/2, движимая вещь, готов, новый трубопровод, душ, городское отопление, ...

Üürile anda suurepärase potentsiaaliga 1442,7 m² äripind – ideaalne multi-use ...

бюро…
1442.7 m²
10 099 € 7 €/m²

Jälgimäe tee 13, Tänassilma, Saku vald, Harjumaa

Üürile anda lao- ja tootmispind Tänassilma tehnopargis

Участок 90980, этаж 1/2, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2012, сауна, ...

не н�…
1445 m²
8 872 € 6.14 €/m²

Jaama pst 45, Rakvere, Lääne-Virumaa

PEAGI VALMIMAS MITMEKÜLGNE ÄRIPIND RAKVERES!

Обновлённый, душ, газовое отопление, центральное отопление, бесплатная парковка, ...

Pakume üürile avarat ja mitmekülgset äripinda Rakvere logistiliselt heas asukohas - ...

торг…
1468.8 m²
8 666 € 5.90 €/m²

Kaasiku tn 28d, Jõhvi küla, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Anda üürile estakaadiga üüripind

Участок 1, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...

Anda üürile estakaadiga üüripind Jõhvi linnas. Pinnal on varasemalt tegutsenud ...

торг…
1488.4 m²
3 600 € 2.42 €/m²

Vesse tn 8, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

UUS ARENDUS!

Участок 13449, договор аренды, электричество

Paindlikud lao-, tootmis- ja äripinnad Vesse piirkonnas – alates 6 €/m²Vesse piirkond – ...

бюро…
1500 m²
9 000 € 6 €/m²

Viru tn 3, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Недостроенный отель в центре Йыхви!

Участок 1300, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Продается недвижимость в центре Йыхви, на которой расположено здание, построенное в ...

бюро…
1500 m²
520 000 € 347 €/m²

1 Lossiküla, Otepää vald, Valgamaa

Atraktiivne arendus kauni Sangaste Lossi kõrval!

Участок 7524, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...

Müüa super asukohaga kinnistu maalilise Sangaste Lossi kõrval.Asukoht: Kinnistu asub ...

скла…
1500 m²
127 900 € 85.3 €/m²

Kadaka tee, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Sildkraanadega Tootmiskompleks üürile

Этаж 1/1, готовый, электричество, отдельный вход, комбинированное ...

Pakkuda üürile valmis metalli tootmise kompleks.Olemas kõik vajalik must metalli ...

скла…
1500 m²
8 850 € 5.90 €/m²

Töökoja tee 5, Laeva, Tartu vald, Tartumaa

Участок 9335, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, ...

Elekter: 200A, katusel päikespark. Võimalik majutada töötajaid (7 tuba, köök)Hindadele ...

скла…
1500 m²
4 000 € 2.67 €/m²

Kesk tee 42, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

Uued laopinnad alates 5,6€/m²

Участок 21483, этаж 1/2, договор аренды, год постройки 2025 ...

Aaviku Äripark Rae vallas, Jüri aleviku kõrval, on loodud ettevõtetele, kes hindavad ...

скла…
1500 m²
8 400 € 5.60 €/m²

Tartu mnt 80d, Fahle, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Ainulaadne büroopind Tallinna kesklinnas Fahles!

Участок 36000, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...

Üürile anda silmapaistev büroopind Fahle linnakus – kombineerides arhitektuuri, ...

бюро
1502.6 m²
20 886 € 13.9 €/m²

Vana-Sauga 44, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

MITMEKÜLGNE ÄRIPIND SAUGA JÕE KALDAL!

Участок 2791, панельный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1985, центральное ...

Müüa Sauga jõe ääres asuv 2791 m2 suurune kinnistu, mis pakub mitmekülgseid võimalusi ...

не н�…
1518 m²
800 000 € 527 €/m²

Ämari tee 1, Ämari, Lääne-Harju vald, Harjumaa

MITMEKÜLGNE ÄRIKINNISVARA ARENDUSVÕIMALUSTEGA

Участок 1980, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, центральное ...

Müügile on tulnud Ämari aleviku peamajandushoone üldpinnaga 1316.9 m2. Varasemalt ...

бюро…
1530.9 m²
225 000 € 147 €/m²

1 Pargi tn 27f, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

ПРОИЗВОДСТВО ИЛИ СКЛАД ИЛИ СТОК-ОФИС В Йыхви

Участок 2718, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, душ, тепловой насос, ...

СДАЁТСЯ В АРЕНДУ КОММЕРЧЕСКАЯ ПЛОЩАДЬ, ЗДАНИЯ ДЛЯ ПРОИЗВОДСТВА, ЛОГИСТИКИ ИЛИ ДЛЯ ...

скла…
1540 m²
1 000 € 0.65 €/m²

Teeninduse tee 7, Tõrvandi, Kambja vald, Tartumaa

ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIPIND!

Участок 7201, 1. этаж, частная собственность, новый, душ, газовое отопление, центральный ...

Müüa Tartu maakonnas, Kambja vallas, Ülenurme Tehnopargis asuv hoonestatud kinnistu. ...

скла…
1561.2 m²
2 000 000 € 1 281 €/m²

Laanemetsa tee 4, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

UUED MODERNSED LAOPINNAD LENNUJAAMA KÕRVAL!

Участок 7000, этаж 1/2, панельный дом, новый, год постройки 2026, газовое отопление, ...

не н�…
1580.4 m²
11 378 € 7.20 €/m²

Pärnu tänav 114, Paide linn, Paide, Järvamaa

Сдаётся в аренду коммерческий участок в отличном месте

Участок 4793, этаж 1/1, частная собственность, год постройки 2004, сауна, тепловой ...

Объект расположен в черте города, на главной дороге между Пайде и Тюри, в отличном ...

торг…
1591 m²
7 955 € 5 €/m²

Pärnu tänav 114, Paide linn, Paide, Järvamaa

Продаётся коммерческий участок в отличном месте

Участок 4793, частная собственность, каменный дом, год постройки 2004, сауна, тепловой ...

Застроенный земельный участок расположен в черте города, на главной дороге между Пайде ...

торг…
1591 m²
970 000 € 610 €/m²

Karja 8, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Virumaa

Raudteeühendusega lao- ja tootmispinnad

Этаж 1/1, готовый, электрическое отопление, Интернет, вода, бесплатная парковка, ...

Üürile anda lao- ja tootmispinnad RRK Tapa Logistikapargis, otse omanikult. Pindala 1 ...

скла…
1600 m²
3 200 € 2 €/m²

2 Savioja, Vahi alevik, Tartu vald, Tartumaa

Suurte arenduspotensiaalidega kinnistud Tartumaal

Участок 16681, готовый, в хорошем состоянии, центральная вода, центральный газ, огорожен ...

Müüa suure arenduspotentsiaaliga kinnistute kogum Vahi Tööstuspargis, mis on kaetud ...

бюро…
1600 m²
3 000 000 € 1 875 €/m²

Raudtee tn 2, Lihula linn, Lääneranna vald, Pärnumaa

Участок 7287, частная собственность, панельный дом, готовый, нуждается в санремонте, ...

Müügil tootmishoone, endine Lihula Leib tootmine . Hoones on tootmise lõpetatud ja ...

прои…
1612 m²
250 000 € 155 €/m²

3 Jõesaare tn 3, Väo Äripark, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

НОВОЕ ПРЕДСТАВИТЕЛЬНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ЗДАНИЕ!

Участок 5933, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

НОВЫЙ БИЗНЕС-ПАРК ПРЯМО У ПЕРЕКРЁСТКА ВЯО!Смотрите также домашнюю страницу: vaoaripark.ee/ruЗДАНИЕ Коммерческое здание Jõesaare 3 — это новое двойное складское и производственное здание, расположенный непосредственно у перекрестка Вяо. Возводимое здание состоит из арендных площадей по типу stock-office, а именно складских, производственных и конторских помещений. Преимуществом концепции stock-office является возможность консолидировать ...

бюро…
1620.4 m²
12 801 € 7.90 €/m²

Peterburi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

10T Краны 1622м2 новое здание

Участок 8000, этаж 1/1, новый, год постройки 2023

Предлагаем в аренду производственные помещения разной площади в новом технопарке в 5 км ...

прои…
1622 m²
11 000 € 6.78 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%