Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

Vana-Narva mnt 18d, Maardu, Harjumaa

Tõhus logistika, esinduslik büroo ja mahukas laopind ühes!

Участок 11238, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Üürile anda funktsionaalne ja väga hea logistilise ligipääsuga lao- ja tootmishoone ...

скла…
1678.5 m²
7 553 € 4.50 €/m²

1 Härgmäe tn 21, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Stock-office tüüpi äripind Tähetorni Tehnopargis!

Участок 10341, готовый, новый, год постройки 2020, душ, газовое отопление, кухня, ...

VABANEMAS ON 1684,2 m² SUURUNE STOCK-OFFICE TÜÜPI ÄRIPIND TÄHETORNI TEHNOPARGIS.Äripind koosneb 394,8 m² suurusest kahel korrusel paiknevast büroopinnast ja muudest olmeruumidest ning 1289,4 m² suurusest laopinnast. Büroopind on suurte vitriinakendega, vaatega Paldiski mnt poole ning büroopinnal on lisaks avatud kontoritubadele mitu nõupidamisteruumi, abiruume, kööginurk ja kahel korrusel tualettruumid. On olemas eraldi riietusruum ...

бюро…
1684.2 m²
12 632 € 7.50 €/m²

Vana-Narva maantee 20b, Maardu, Harjumaa

SUURTE VITRIINAKENDEGA KAUBANDUSPIND!

Участок 3540, этаж 1/11, частная собственность, каменный дом, готов, тепловой насос, ...

Otsime pikaaegset rentnikku esimese korruse kaubanduspinnale. Pinna üldsuurus on ...

торг…
1692 m²
18 612 € 11 €/m²

Roosivälja tee 1, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

ПОСЛЕДНИЕ ПЛОЩАДИ

Участок 6976, этаж 1/2, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, душ, ...

БИЗНЕС ПЛОЩАДИСовременные бизнес-площади Stock-Office: самая выгодная аренда, отличная ...

бюро…
1693 m²
15 068 € 8.90 €/m²

Laanemetsa tee 4, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

UUED MODERNSED LAOPINNAD LENNUJAAMA KÕRVAL!

Участок 7000, этаж 1/1, панельный дом, новый, год постройки 2026, газовое отопление, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
1699 m²
11 893 € 7 €/m²

Tiigi 11, Vedu, Tartu vald, Tartumaa

Участок 13248, сауна, душ, газовое отопление, кухня, Интернет, промышленное напряжение, ...

Täisvarustusega veokite ja haagiste remontimise ja hooldamise keskus 14 km Tartust. ...

скла…
1700 m²
6 500 € 3.82 €/m²

Tiigi 11, Vedu, Tartu vald, Tartumaa

Участок 13248, частная собственность, в хорошем состоянии, сауна, душ, газовое ...

Müüa täisvarustusega veokite ja haagiste remontimise ja hooldamise keskus 14 km ...

скла…
1700 m²
995 000 € 585 €/m²

2 Tulbi tee 3, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa

Новый бизнес-центр в Виймси — Tulbi Ärimaja!

Участок 21444, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2027, душ, ...

О зданииTulbi Ärimaja — это новый современный многофункциональный бизнес-центр в Виймси, предназначенный для компаний, которые ценят качественную рабочую среду, удобную локацию и гибкие планировочные решения.В одном крыле здания уже расположились Padelstar и 24/7 Fitness. Второе крыло спроектировано по концепции stock-office, что позволяет объединить производство, склад, офис и шоурум под одной крышей, оптимизируя логистику, время и ...

бюро…
1702.4 m²
15 322 € 9 €/m²

1 Pallasti tn 4, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Hoone I korruse ruumid

Этаж 1/2, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1998, душ, газовое ...

Üürile anda Pallasti tn 4 ärihoone I korruse ruumid suurusega 1710,4m2.Maja asub ...

торг…
1710.4 m²
15 000 € 8.77 €/m²

Tartu mnt 63, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Класс А, высокие потолки, терраса и виды на город!

Этаж 6/7, каменный дом, новый, год постройки 2025, лифт, возможность варианта с мебелью, ...

Эксклюзивное предложение: Весь предпоследний этаж Marati Maja!Предлагаем в аренду ...

бюро
1720 m²
34 400 € 20 €/m²

Vabaõhumuuseumi tee 9a 9a, Rocca Al Mare, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Отель Rocca al Mare - Действующий отель на 43 номера с SPA<br />

Участок 1115, частная собственность, готов, год постройки 2008, газовое отопление, лифт, ...

Отель Rocca al Mare - это специально спроектированный гостиничный объект, построенный в ...

1724.4 m²
3 750 000 € 2 175 €/m²

Pärna pst 13, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

Valga kesklinnas, hea ligipääsuga

Участок 5548, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Müüa mitmeotstarbeline äri- ja tootmiskompleks kesklinna lähedal, vaid umbes 300 meetri ...

бюро…
1730 m²
1 д назад
390 000 € 225 €/m²

Tallinna mnt 46f, Võru, Võrumaa

Участок 16720, год постройки 2023, Интернет, электричество, вход с улицы, соседский ...

Side ja turvalisus: Internet, naabrivalve, videovalveKõrgus 9m,Laius 24m,Pikkus kuni ...

торг…
1750 m²
1 €

1 Taevavärava tee 4b, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

Договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, душ, бесплатная ...

Сдаётся в аренду складское и производственное помещение от собственникаАдрес: волость ...

скла…
1750 m²
8 050 € 4.60 €/m²

Tööstuse tn 6, Keila, Harjumaa

RUUMID VABAD JA SISSEKOLIMISEKS VALMIS!

Панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, тепловой насос, Интернет, гардеробная ...

Uus pakkumine kiirele reageerijale!termopaneelidest hoonehea valgus valgustite ja ...

скла…
1760.5 m²
6 602 € 3.75 €/m²

Tööstuse tn 3, Taebla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

MÜÜA TOOTMISHOONE KOOS SEADMETEGA TAEBLAS

Участок 6101, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1988, твёрдое ...

Müüa Taebla alevikus, Taebla tööstusalal tootmishoone, mida hetkel kasutatakse ...

скла…
1768.4 m²
450 000 € 254 €/m²

Tuuleveski tn 8, Järlepa, Rapla vald, Raplamaa

MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!

Участок 7148, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...

Tuuleveski 8Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2021 – 2024.a• Hoone mõõdud 72,5m # ...

скла…
1776.2 m²
257 000 € 145 €/m²

1 Kadaka tee 183d, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

СДАТЬ В АРЕНДУ ЭКСКЛЮЗИВНOЕ ПОМЕЩЕНИЕ ТОРГОВОГО ЗА

Участок 4464, ангар, готовый, в хорошем состоянии, электрическое отопление, тепловой ...

Сдается эксклюзивный торговый зал co стеклянным фасадом, c новым каменным паркетом и ...

торг…
1800 m²
4 950 € 2.75 €/m²

Peetri tn 16, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

ÜÜRILE ANDA TOOTMISRUUMID, LAORUUMID!

Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Paldiskis anda üürile erineva suurusega tootmisruumid või laoruumid.1800m2 hind 1,6 ...

скла…
1800 m²
1 д назад
2 880 € 1.60 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...

бюро…
1820 m²
1 983 800 € 1 090 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

Участок 23099, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja Varivere tee ...

бюро…
1820 m²
1 д назад
10 829 € 5.95 €/m²

Kiviloo tee 3, Maardu, Harjumaa

Участок 8272, этаж 1/2, панельный дом, новый, год постройки 2025 ...

Üürile anda ladu Maardu kaubasadama kõrval. Ladu asub suletud territooriumil koos ...

бюро…
1836 m²
11 459 € 6.24 €/m²

Pikk tn 21c, Võru, Võrumaa

Tootmishoone Võru linnas!

Участок 5280, частная собственность, готов, год постройки 1963, твёрдое топливо, ...

Müüa Võru linnas Pikal tänaval puidutöökojana kasutuses olev tootmishoone.Hoone sobib ...

скла…
1876.9 m²
340 000 € 181 €/m²

Seljaku tn 4, Laagri, Saue vald, Harjumaa

ПРОДАЁТСЯ ЗДАНИЕ С ОФИСНЫМИ И СКЛАДСКИМИ ПЛОЩАДЯМИ

Участок 9391, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2003, ...

Продаётся современное складско-производственное здание с офисным блоком – можно сразу ...

бюро…
1890 m²
2 400 000 € 1 270 €/m²

Fosforiidi 2, Maardu, Jõelähtme vald, Harjumaa

MÜÜDUD!

Участок 5500, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, кухня, ...

Müüa Maardus asuv kalatööstusettevõte. Tehasel on veterinaarluba, kalatoodete ...

пита…
1896.7 m²
1 200 000 € 633 €/m²

Tallinna tn 19, Viljandi, Viljandimaa

Участок 1821, в хорошем состоянии, год постройки 2003, центральное отопление, лифт ...

Müüa ärihoone Viljandi kesklinna keskel, peamise ristmiku ääres. Koosneb kahest ...

1900 m²
1 650 000 € 868 €/m²

Liivalaia tn 12, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

SOODNE KONTORIPIND LÄBI KAHE KORRUSE SÜDALINNAS!

Этаж 4/13, кухня, холодильник, мебель, возможность варианта с мебелью, электричество, ...

Üürile anda 4. ja 5. korrus Tallinna linna ühes tuntumas pangamajas! Kõik vajalik ...

бюро…
1900 m²
15 010 € 7.90 €/m²

1 Taevavärava tee 6c, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

Коммерческое здание вблизи круговой развязки Юри!

Участок 14642, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2024, центральное ...

Смотрите также домашнюю страницу: taevavärava.ee/ruКоммерческое здание Таэвавярава — это новое двойное складское и производственное здание рядом с круговой развязкой Юри. Возводимое здание состоит из арендных площадей по типу stock-office, а именно складских, производственных и конторских помещений. Преимуществом концепции stock-office является возможность консолидировать всю деятельность предприятия под одной крышей. Для организации ...

бюро…
1905.7 m²
13 721 € 7.20 €/m²

Roosivälja tee 6, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

ERIPAKKUMINE ÜÜRILEPINGU SÕLMIMISEL!

Участок 8748, этаж 1/2, новый, год постройки 2026, душ, газовое отопление, Интернет, ...

NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...

не н�…
1914.4 m²
14 166 € 7.40 €/m²

Põllu tn 4, Võru, Võrumaa

Ruum Kagu Eesti suurimas ettevõtluskeskkonnas!

Ruum mõõtudega 54,08*35,54m sobib ladustamiseks, tootmiseks jms. Kalorifeerküte. Üürile ...

1922 m²
3 844 € 2 €/m²

Keskuse, Põdruse, Haljala vald, Lääne-Virumaa

MÜÜA HOONESTATUD ÄRIMAA

Участок 199471, частная собственность, готов, год постройки 1990, тепловой насос, ...

Rakverest ca 10 km kaugusel Põdruse külas müüa lao- ja tootmishooned koos ...

скла…
1973 m²
275 000 € 139 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%