Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 082
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
MÜÜA KINNISTU VILJANDI VALLA KESKUSES, VIIRATSIS
Участок 11480, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Asukoht on suurepärane. Hooned asuvad Viiratsi valla keskasulas, vahetus läheduses ...
скла…
3080 m²
520 000 € 169 €/m²
Laopind Muuga sadama tollitsoonis - üür 1 EUR/m².
Этаж 1/1, готовый, центральное отопление, Интернет, вход с улицы, эстакад, отдельный ...
Üürile anda Eesti suurimas kaubasadamas 3081 m² suurune lao- ja tootmispind.Muuga ...
торг…
3081 m²
3 081 € 1 €/m²
MAHUKAS ÄRIPIND VABANEB JUBA JUUNIS!
Этаж 1/5, каменный дом, бесплатная парковка, электричество, вход с улицы, эстакад, ...
Üürile anda mahukas laopind Kalda Ärikeskuses!Pakume 3100 m2 LAOPINDA, mis sobib ...
скла…
3100 m²
15 190 € 4.90 €/m²
MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!
Участок 12786, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...
Tuuleveski 8Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2021 – 2024.a• Hoone mõõdud 72,5m # ...
прои…
3113.8 m²
489 000 € 157 €/m²
Üüritootlusega laokompleks Muuga sadama läheduses
Участок 18379, частная собственность
Müüa hoonestatud kinnistu Muuga sadama lähistel, mille sihtotstarve on 100% ...
скла…
3116 m²
1 236 000 € 397 €/m²
Каменный дом, готов, центральное отопление, тепловой насос, газовое отопление, Интернет, ...
бюро…
3120 m²
15 300 € 4.90 €/m²
Многофункциональное коммерческое здание!
Участок 6080, частная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1980, душ, ...
Продается многофункциональное коммерческое здание с отличным логистическим ...
бюро…
3121.7 m²
999 990 € 320 €/m²
Müüa tööstuskrunt Saue vallas, Laitses
Müüa suure krundiga tööstuslik kinnistu Laitses, Saue vallas Harjumaal.Kinnistul asub ...
скла…
3125 m²
165 000 € 52.8 €/m²
Tootmine ja kaubandus Lasnamäel
Участок 60730, в хорошем состоянии, центральное отопление, электричество, вода, ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
3200 m²
19 840 € 6.20 €/m²
Uus arendatav büroohoone.
Новый, год постройки 2025, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...
2025 aasta lõpuks on valmimas Tallinna kesklinnas, Veerenni asumis, Uus-Tatari ja ...
бюро…
3200 m²
57 600 € 18 €/m²
Ettevõtte peakontor Fahles – 300+ töökohta, 3200m²
Участок 36000, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...
Kui teie ettevõte on kasvufaasis või planeerib järgmise 3–5 aasta jooksul laienemist, ...
бюро…
3200 m²
38 080 € 11.9 €/m²
EKSKLUSIIVNE MEREVAATEGA BÜROO
Этаж 2/4, новый, год постройки 1865, центральное отопление, Интернет, электричество, ...
EKSKLUSIIVNE MEREVAATEGA BÜROOPatarei Merekindluses saab kokku olema ligikaudu 32 000 ...
бюро
3219 m²
70 800 € 22 €/m²
Ladu / tootmine Lasnamäel
Участок 72434, в хорошем состоянии
не н�…
3220 m²
14 490 € 4.50 €/m²
Прекрасное местоположение!
Участок 72434, 1. этаж, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, ...
Сдаём в аренду реновированные складские помещения 33, 34 (склад 33 и склад 34) по ...
скла…
3226 m²
14 517 € 4.50 €/m²
Anname üürile renoveeritud laoruum Punanesel tänaval Tallinnas.
Этаж 1/1, обновлённый, туалет и ванная по отдельности, центральная вода, вода, ...
Üürile anda Laopind Tallinnas Lasnamäe linnaosas Punase tänava ääres. Üüritavat pinda ...
скла…
3226.1 m²
14 517 € 4.50 €/m²
Suurepärase asukohaga ladu Lasnamäel
Участок 72434, этаж 1/1, в хорошем состоянии, тепловой насос, Интернет, отдельный вход, ...
NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...
не н�…
3226.1 m²
16 130 € 5 €/m²
Küttega lao-tootmispind Kõrgus 9 m, estakaadiga
Этаж 1/1, готовый, обновлённый, душ, тепловой насос, вход с улицы, эстакад, отдельный ...
Pakkuda üürile värskelt renoveeritud laopinnad 3226.1m2 Lasnamäe alguses. Sobiks ...
торг…
3226.1 m²
14 517 € 4.50 €/m²
Väga heas korras ladu - estakaad, küte, olmeruum
Этаж 1/1, обновлённый
Üürile anda väga heas korras, renoveeritud ladu vahetult Punase tänava ääres. - Ruum ...
скла…
3226.1 m²
14 517 € 4.50 €/m²
Участок 49900, год постройки 1970, Печное отопление, электрическое отопление, твёрдое ...
Kohtutäitur Anne Böckler avaldab teadaande täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike ...
не н�…
3286.7 m²
208 000 € 63.3 €/m²
Müüa rahavoo objekt Kuusalus arendusvõimalustega.
Участок 25537, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa rahavoo objekt Kuusalu vallas Soorinna külas + samal kinnistul ...
скла…
3337.5 m²
349 000 € 105 €/m²
Участок 30633, этаж 1/2, готовый, новый, год постройки 2025, душ, газовое отопление, ...
SIRIN PARK TÄNASSILMA – MODERNSED ÄRIPINNAD SINU ETTEVÕTTELEKas otsid oma ettevõttele ...
бюро…
3347.5 m²
19 416 € 5.80 €/m²
Ainulaadne objekt kinnisvarainvestorile!
Участок 4159, частная собственность, панельный дом, обновлённый, год постройки 1981, ...
8-9% aastatootlusega komplektne äri- ja eluhoone Keila linnas, mis on jaotatud 69-ks ...
бюро
3383.8 m²
2 200 000 € 650 €/m²
Narva kesklinna äripind turu soodsaima hinnaga!
Участок 2707, частная собственность, панельный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
NÜÜD ON SELLELE OBJEKTILE OODATUD KA OSTJA PAKKUMISED! NARVA LINNAS KÕIGE SOODSAMA M2 ...
разм…
3385.3 m²
490 000 € 145 €/m²
TOOTMISPINNAD, KORRALIKUD OLME-JA KONTORIRUUMID
Участок 28150, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa Tootmismaa Pärnu Maakonnas, Sauga Alevikus!Avastage suurepärane võimalus ...
бюро…
3390.2 m²
1 290 000 € 381 €/m²
Участок 11728, частная собственность, панельный дом, готов, газовое отопление, ...
скла…
3432.5 m²
2 д назад
599 000 € 175 €/m²
Soodsa hinnaga heas korras köetav ladu, 4 laadimissilda.
Этаж 1/2
Liivalao 11 asuvas Liiva keskuses on pakkuda erineva suurusega laopindasid. Antud ...
скла…
3439 m²
16 507 € 4.80 €/m²
Müüa välja renditud lao- ja tootmishoone Tartus.
Участок 4199, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, душ, ...
Tootmishoone lao- ja tootmispindadega Tartus.Kõrvalkulud puuduvad. Kogu hoone välja ...
3455 m²
1 550 000 € 449 €/m²
LAO JA TOOTMISHOONE LINAVABRIKU TERRITOORIUMIL
Участок 16720, этаж 1/1, год постройки 1982, Интернет, соседский дозор, видео охрана ...
Kõrgus 9m,Laius 24m,Pikkus kuni 144m,Tõstuksed ...
торг…
3500 m²
1 €
Narva Space — пятиэтажный дом с зонами для совмест
Участок 2679, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Компания Altro Capital OÜ продает недвижимость, расположенную по адресу: улица Туру, 5, ...
бюро…
3503 m²
120 000 € 34.3 €/m²
Складской комплекс с хорошей видимостью
Участок 14619, каменный дом, газовое отопление, центральный газ ...
Предлагается в аренду бывший складской комплекс Puukeskus с отличной видимостью с ...
скла…
3506 m²
16 500 € 4.71 €/m²
KASUTA ÄRA HARVA ETTETULEV VÕIMALUS!
Душ, сауна, центральное отопление, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...
не н�…
3555 m²
24 885 € 7 €/m²
Участок 30633, этаж 1/2, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2024, газовое ...
2024. aasta detsembris valmis Tänassilma Tehnopargis, aadressil Lepatriinu põik 2 uus ...
торг…
3565 m²
21 212 € 5.95 €/m²
Müüa rahavoo objekt Kunda linnas Lääne-Virumaal.
Участок 3117, частная собственность, панельный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa rahavoo objekt Kunda linnas Lääne-Virumaal Viru-Nigula. Hoone on heas seisukorras ...
3573.8 m²
190 000 € 53.2 €/m²
Avarate võimalustega ajalooline hoone
Участок 8310, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Müüa mitmeotstarbeline kinnisvara Kohtla-Järve Järve linnaosas, aadressil Spordi tn 2. ...
не н�…
3594 m²
35 500 € 9.88 €/m²
Müüa äripind üldpinnaga 3617 m², elekter 1600A!
Участок 11328, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müügile on tulnud endine puidupelletitehas üldpinnaga 3617 m². Elektriliitumine 1600A! Kinnistuni viib asfalteeritud tee + tehase ümbrus asfalteeritud. Ühendatud tsentraalse veevärgiga. Hea võimalus soetada endale tootmispind soodsamalt, kui ainuüksi elektriliitumine!Võimalus osta eraldi kompleksne puidupelletitehase tootmisliini ja seadmete müük ilma kinnistuta - 215 000 euri + KM.Suurfarmi tee 6 kinnistu asub 25-minutilise autosõidu ...
прои…
3617 m²
225 000 € 62.2 €/m²
Lepatriinu tee 2, Tänassilma äripark|Built-to-Suit
Участок 9945, этаж 1/2, договор аренды
Tänassilma Äripark – built-to-suit ärihoone Tallinna piiril. Ehitame Teie ettevõttele ...
бюро…
3689.5 m²
27 671 € 7.50 €/m²
Hoonel on olemas kasutusluba!
Участок 9446, готовый, в хорошем состоянии, душ, газовое отопление, кухня, Интернет, ...
Pakkuda logistiliselt väga heas asukohas suur tootmishoone kogu pindalaga ...
3790 m²
1 д назад
6 420 000 € 1 694 €/m²
SUUREPÄRANE VÕIMALUS, HEA ÜÜRITOOTLUS
Участок 3308, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, вход с улицы, ...
IDESTATE kinnisvaral on suurepärane võimalus pakkuda Viljandi linna tuiksoonel asuvat ...
бюро…
3798 m²
1 870 000 € 492 €/m²
Участок 11647, этаж 1/1, частная собственность, в среднем состоянии, год постройки 1975, ...
Anda üürile lao ja tootmisruumid Pirita Kosel. Aiaga piiratud territooriumil ...
скла…
3800 m²
16 900 € 4.45 €/m²
PUHKEKESKUS PEIPSI KALDAL!
Участок 152900, этаж 1/1, готов, сауна, душ, промышленное напряжение, центральная вода, ...
ASUKOHT JA PAIKNEMINE Hinnatud puhkekeskus paikneb kahel kinnistul kokku kolmel ...
разм…
3853.3 m²
1 300 000 € 337 €/m²
Tootmis- ja laokompleks Kiili vallas!
Участок 12927, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Kiili vallas heas logistilises asukohas on üürile tulnud mitmekülgne tootmis- ja ...
скла…
3871.7 m²
18 500 € 4.78 €/m²
Nelja 10-tonnise kraanaga tootmispind Lool
Этаж 1/1, год постройки 2023
Üürile anda tootmis- ja/või laopind suurusega ca 3916,7 m² Lool aadressiga Ilunurme tee ...
скла…
3916.7 m²
27 417 € 7 €/m²
Hea nähtavusega äripind: kontor-ladu-tootmine
Готовый, новый
Uus esinduslik multifunktsionaalne äripind (kogu hoone) Tallinnas Lasnamäe linnaosas, ...
бюро…
3987.2 m²
31 898 € 8 €/m²
Tootmis-laohoonete kompleks Tartu linnast ca.15km
Участок 18187, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa laohoonete kompleks Tartu linna servast ca.15km kaugusel.Lao-tootmishooneid ...
не н�…
4000 m²
365 000 € 91.3 €/m²
UUS STOCK-OFFICE , VALMIB 2027 MÄRTSIS
Готовый, новый, год постройки 2026, душ, газовое отопление, вход с улицы, отдельный ...
Anname Mäeküla 12 hoones üürile stock-office äripinna kogupinnaga 4045,9 m2, millest 440,4 m2 on mõeldud kontori-/esindusruumide ning 3605,5 m2 tootmis- ja/või laopinna jaoks. Hoone ümber on planeeritud ringliiklus ning hoone taga on piisavalt ruumi liikumiseks ka suurema kaubaautoga.Mäeküla 12 saab olema uus kahekordne ladu-kontor-esindus ehk stock-office ärihoone Paldiski maantee ääres asuvas Tähetorni Tehnopargis. Stock-office ...
бюро…
4045.9 m²
28 321 € 7 €/m²
Продается старинный амбарный комплекс в деревне Нейтла, Ярваский
Участок 20479, частная собственность
Продается старинный амбарный комплекс в деревне Нейтла, Ярваский уезд.На участке ...
прои…
4070.8 m²
59 000 € 14.5 €/m²
Pottula tee 16
Участок 20312, в среднем состоянии, год постройки 1978, промышленное напряжение, ...
Pottula tee 16
не н�…
4073.3 m²
1 000 € 0.25 €/m²
Pottula tee
Участок 20312, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1978, промышленное ...
Pottula tee
прои…
4073.3 m²
189 000 € 46.4 €/m²
1 ha kinnistu 4100m2 Tootmishoonega
Участок 11000, этаж 1/1, в хорошем состоянии, год постройки 2008, душ, газовое ...
Предлагаю в аренду современное производственное здание недалеко от Таллиннской окружной ...
торг…
4100 m²
27 675 € 6.75 €/m²
Производственное здание на продажу
Участок 12000, этаж 1/1, новый
Складско-производственное здание, построенное в 2020 году, продается недалеко от ...
бюро…
4100 m²
4 400 000 € 1 073 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100