Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 082
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Современный бизнес-хаб в Мустамяэ
Этаж 2/4, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2008, гараж, лифт, возможность ...
Современный бизнес-хаб в Мустамяэ - свежий офис на Аянди 13Сдается в аренду офисное ...
бюро
21.9 m²
307 € 14 €/m²
Uus äripind. Parkimine ukse ees.
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...
Uus äripind renoveeritud majas
бюро…
21.9 m²
600 € 27.4 €/m²
Fikseeritud kommunaalkulud!
Участок 20464, этаж 2/9, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2006, ...
Pakkuda üürile 22m² suurune büroopind kaasaegses ja esinduslikus Kadaka tee 63 ...
бюро…
22 m²
400 € 18.2 €/m²
Этаж 2/2, частная собственность, готов, год постройки 2020, центральное отопление ...
бюро…
22 m²
170 € 7.73 €/m²
ÄRIPIND SAUE KESKUSES!
Этаж 1/1, готовый, обновлённый, тепловой насос, вход с улицы, отдельный вход, ...
Rendile anda äripind Saue keskuses. Sobilik pind kaupluseks või teenuste pakkumiseks. ...
бюро…
22 m²
220 € 10 €/m²
Keskväljaku läheduses juuksurile sobiv ruum!
1. этаж
Üüripind koosneb kahest ruumist, vaade Võru Gümnaasiumile ja keskväljakule. Esimesel ...
бюро…
22 m²
160 € 7.27 €/m²
Erinevad suurused ja võimalused!
Этаж 2/5, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Üürile anda Südalinnas renoveeritud, väiksemad bürood!Ärimaja asub vahetult Stockmanni ...
бюро
22 m²
222 € 10.1 €/m²
Erineva suurusega ruumid
Частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии ...
Üürile anda erinevad ruumid büroohoones. Ruumi suurused on 11 kuni 100 ruutmeetrit. ...
22 m²
250 € 11.4 €/m²
Kõik hinnas - väike tööruum Mustamäel I korrusel
Этаж 1/2
Anname üürile tööruumi Mustamäel I korrusel, aknad avanevad tänavale. Üürihinnale ...
22 m²
220 € 10 €/m²
Väga hea asukohaga äripind!
Этаж 2/2
Kesklinna piiril kahetoaline äripind.Samas hoones on pakkuda veel teisigi, erinevaid ...
бюро
22 m²
150 € 6.82 €/m²
Hubane möbeleeritud kesklinna kontor
Этаж 2/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1977, центральное ...
Üürile anda hubane möbeleeritud kesklinna kontor 1–2 inimeseleSaadaval alates märtsi II ...
бюро…
22 m²
2 д назад
285 € 13 €/m²
BÜROO, KAUGTÖÖ, KOOLITUS - 22m2 äriruum Põlva linn
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Kui hindad stabiilsust, soliidsust ja mugavust, on see just õige valik .Üürnikku ootab ...
бюро…
22.1 m²
133 € 6.02 €/m²
BÜROORUUM TASUTA PARKIMISEGA!
Этаж 3/3, готов, год постройки 2002, центральное отопление, Интернет, высокие потолки, ...
бюро…
22.2 m²
244 € 11 €/m²
Saue Smart - viimane nelja töökohaga kontor
Этаж 2/2, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой насос, кухня, Интернет, ...
Saue Smartis on vaba nelja töökohaga väike pind! Kontoris on eraldi küte/jahutus ja ...
бюро…
22.4 m²
380 € 17 €/m²
MAJUTUSRUUMID NÕMMEL
Этаж 2/3, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2007, душ, ...
Üürile anda majutuspinnad Nõmmel, Teemeistri 2/2 ärihoonesPINNAD JA ...
бюро…
22.5 m²
290 € 12.9 €/m²
Väikebüroo Pärnu maanteel!
Этаж 4/9, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, холодильник, ...
Üürile anda Kesklinna linnaosas, Karamelli 2 / Pärnu mnt 139b asuvas ärihoones, 22.5 m² ...
бюро…
22.5 m²
158 € 7 €/m²
Commercial property for sale
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Commercial space for sale on the border of Kadriorg – a versatile opportunity in the ...
скла…
22.6 m²
175 € 7.74 €/m²
Jahutusega äripind Kuressaare keskklinnas, 22.7 m²
Этаж 2/2, договор аренды, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...
Kuressaare linnas, aadressil Rootsi tn 7 asuv keskküttega ärimaja, milles on üürida ...
бюро…
22.7 m²
110 € 4.85 €/m²
Renoveeritud büroopind Narva maantee 4 ärihoones
Этаж 3/6, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...
Anname üürile 22,8 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...
бюро…
22.8 m²
331 € 14.5 €/m²
Vahendustasuta! Kõrvalkulud hinnas!
Этаж 3/3, каменный дом, обновлённый, Интернет, мебель ...
Üürile anda möbleeritud büroopind Järvel. ÜÜRIHINNAS SISALDUVAD KÕRVALKULUD: elekter, vesi, küte, koristus, G4S valve ning parkimine maja ees. Pinnale on ööpäevaringne juurdepääs Järve keskus asub 100m kaugusel. Ümbruses palju erinevaid toitlustuskohti. Ühistranspordipeatus maja juures. Lepingu sõlmimisel tasutakse ettemaksuna ühe kuu üür ning tagatisraha. Üürihinnale lisandub käibemaks. Objekt on vahendustasuta. Helistage ning ...
бюро
23 m²
253 € 11 €/m²
VITRIINAKNAGA VÄIKE ÄRIPIND !
Этаж 1/6, в среднем состоянии, год постройки 1946, платная парковка, электричество, вход ...
Сдаётся коммерческое помещение с большим витринным окном и видом на Pärnu maantee, ...
бюро…
23 m²
450 € 19.6 €/m²
Склады разных размеров от 4м2 до 63м2
Готовый, обновлённый, год постройки 2004
Сдаются различные складские помещения на улице Kotka.Есть возможность снять склад с ...
скла…
23 m²
161 € 7 €/m²
VAHENDUSTASUTA! bürooruum 23 m2 Lasnamäel
Этаж 1/2, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, мебель ...
VAHENDUSTASUTA!Üürile anda soodne möbleeritud bürooruum 23 m2. Toolid muretseb üürnik ...
бюро
23 m²
170 € 7.39 €/m²
Собственная вентиляция!
Частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, Интернет, ...
Сдается торговое помещение в центре Рими Табасалу, рядом с кассами, сразу у входа!В ...
торг…
23 m²
250 € 10.9 €/m²
Kõik hinnas pakkumine!
2. этаж, новый, мебель
бюро…
23.1 m²
220 € 9.52 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
23.1 m²
48 900 € 2 117 €/m²
Laoruum Kesklinna piirkonnas
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...
Kesklinna piirkonnas Raatuse tänaval müüa keldrikorrusel asuv laoruum.Ruumi mõõtmed; ...
скла…
23.2 m²
9 000 € 388 €/m²
Äripind sinu soovide järgi – veel enne ehitust.
Этаж 3/3, каменный дом, новый, год постройки 2026, центральное отопление, кухня, ...
Ringtee tänavaga külgnevatele kinnistutele kerkivad kaks kaasaegset ärihoonet – Lõõtsa ...
бюро…
23.2 m²
325 € 14 €/m²
A-energiaklass
Этаж 1/4, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2025, ...
В доме 1-3 комнатные квартиры. Все квартиры имеют продуманную планировку, в каждой ...
не н�…
23.3 m²
75 000 € 3 219 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Этаж 2/2, бесплатная парковка, мебель
VALGUSKÜLLANE KONTOR TARTU LINNASÜürile anda hea asukohaga kontor aadressil Riia 24D. ...
бюро
23.3 m²
150 € 6.44 €/m²
I KORRUSE ÄRIPIND! UUS DUŠIRUUM-WC!
Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, новый трубопровод, центральное отопление, ...
Üürile anda esimese korruse äripind Tehase tn 21 ärimajas. Ruumis olemas vesi (soe ja ...
23.5 m²
245 € 10.4 €/m²
В центре города в аренду сдаётся дешёвая офисная площадь
Этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 2001, душ, ...
Сдаваемая в аренду офисная площадь состоит из одной комнаты и находится на третьем ...
бюро
23.5 m²
136 € 5.79 €/m²
Hea investeering Volta Galerii Loftis!
Этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...
Müügile on tulnud stiilne, katuseaknaga majutusfunktsiooniga äripind ajaloolises Volta tehasehoones! Suurepärane investeering!Volta Galerii Loftid asuvad Tallinna stiilseimas mixed-use elu- ja äripiirkonnas Volta Kvartalis. Hinnatud asukoht Kalamaja kultuuri- ja meelelahutuse tuiksoonel, otse üle tee Noblessneri jahisadamast ja rohetavast Kalamaja pargist. Logistiliselt mugav paiknemine uuel Kalaranna ristmikul tagab kiire ja sujuva ...
бюро…
23.6 m²
114 500 € 4 852 €/m²
Büroopind Viimsi Äritares
Этаж 3/3, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, центральное отопление, ...
Üürile anda kolmanda korruse väike büroopind, trepikoja ja lifti lähedal.Ruumis ...
бюро…
23.7 m²
1 д назад
310 € 13.1 €/m²
Этаж 2/2, договор аренды, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1998, ...
В одном из самых спокойных и живописных районов Таллина сдается в аренду офисное ...
бюро…
23.7 m²
284 € 12 €/m²
СУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ СО СКИДКОЙ -20%
Этаж 2/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1998, центральное ...
Предлагается в аренду бизнес-площадь класса Б в районе Пирита на берегу Реки и в пешей ...
бюро…
23.7 m²
296 € 12.5 €/m²
Небольшие коммунальные расходы!
Этаж 1/18, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2022, новый ...
Сдаётся коммерческое помещение в современном жилом комплексе Rocca Towers (Haabersti). ...
бюро…
23.8 m²
500 € 21 €/m²
СУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ- 10 000 ЕВРО ДЕЙСТВУЕТ ДО 15.06
Этаж 1/18, новый, год постройки 2022, центральное отопление, Интернет, электричество, ...
Выгодное предложение для инвестора! Готовое коммерческое помещение под салон/кабинет с ...
бюро…
23.8 m²
99 900 € 4 197 €/m²
UUS COWORKING SPACE TALLINNA SÜDALINNAS
Этаж 4/5, каменный дом, в хорошем состоянии, Интернет, мебель, лифт ...
Privaatne kontor 3-le inimesele hinnaga €499 kuus CityOffice - Parda 8 Moodne ja ...
бюро
23.8 m²
529 € 22.2 €/m²
Soe ja turvaline äripind!
Год постройки 1987
Soe ja turvaline äri/laopind mugavas asukohas Mustamäel.- 24/7 ligipääs- Turvaline- ...
бюро…
24 m²
120 € 5 €/m²
Soodne keskküttega büroo kesklinna läheduses.
Этаж 2/2, год постройки 1970, центральное отопление
Üürile anda kontoriruumid Tartus – praktiline ja mugav töökeskkondÜürile on anda ...
бюро…
24 m²
190 € 7.92 €/m²
Edukalt toimiv toitlustuspaviljon !
Готовый, тепловой насос, кухня, холодильник, Интернет, витрины, вход с улицы, бесплатная ...
MÜÜA pikaajaliselt ja edukalt toimiv toitlustuspaviljon koos pikaajalise üürilepinguga ...
пита…
24 m²
38 000 € 1 583 €/m²
Коммерческое здание класса A, готово в октябре
Участок 1921, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, душ, ...
Сдается в аренду коммерческое помещение в современном здании, ввод в эксплуатацию — ...
бюро…
24 m²
336 € 14 €/m²
Kontor, mis on valmis koheseks sisse kolimiseks!
Этаж 3/10, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2013, кухня, ...
Kuu üüris sisalduvad kõik kõrvalkulud sh. koristus 1x nädalas ja 8h koosolekuruumide ...
бюро
24 m²
750 € 31.3 €/m²
Uued nutilaod Kitsekülas!
Этаж 1/1, готовый, новый, год постройки 2025, электрическое отопление, отдельный вход, ...
Uued nutilaod Kitsekülas – kolimisvalmis ja ootavad rentnikke! Kauba 3a, Kitseküla, ...
скла…
24.2 m²
325 € 13.4 €/m²
KOOKON LENNURADARI
Участок 2049, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2018, электричество, ...
Koheselt saadaval ladu nr 12! Helista ja tule vaatama või broneeri ladu Kookoni ...
скла…
24.5 m²
193 € 7.88 €/m²
Muhu Maja II korruse kontoripind
Этаж 2/2, каменный дом, новый, год постройки 2022
Üürile anda Muhu Maja II korrusel hoovi poole vaadetega äripind.ÄRIPINDRuumi suurus on ...
бюро…
24.7 m²
297 € 12 €/m²
Äripind Ilmatsalu tänaval!
Этаж 2/2, год постройки 1996
Üürile anda äripind Ilmatsalu 3k hoones. Kokkuleppel on võimalik kujundada ruum üürniku ...
24.7 m²
120 € 4.86 €/m²
Renoveeritud äripind Kesklinnas. Vesi!
Этаж 4/6, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...
Anname üürile 24,7 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...
бюро…
24.7 m²
358 € 14.5 €/m²
Uus-Volta 9/1
Этаж 1/3, в хорошем состоянии, год постройки 2022, центральное отопление, отопление ...
Uus-Volta 9/1
обсл…
24.7 m²
795 € 32.2 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100