Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

Narva mnt 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Renoveeritud äripind Kesklinnas. Vesi!

Этаж 4/6, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...

Anname üürile 24,7 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...

бюро…
24.7 m²
358 € 14.5 €/m²

Toompuiestee 37, Kesklinn, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Готовый салон красоты – заходи и начинай работать!

Этаж 1/3, договор аренды, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1965, ...

Предлагается к продаже полностью готовый и действующий салон красоты в одном из самых ...

торг…
24.8 m²
3 900 € 157 €/m²

Helgi tee 14-A03, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Mõigu tehnopargis äripind

Этаж 2/2, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2024, душ, газовое ...

Müüa büroopind Helgi Ladudes – Heli tee 14, büroo A03Hinnale lisandub käibemaks!Hoone ...

бюро
24.9 m²
43 900 € 1 763 €/m²

Viljandi mnt 75/1-209, Veeriku, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Väike büroo Lõunaka vahetus läheduses

Этаж 2/2, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2021, центральное ...

Pakkuda hoone teisel korruse soodsate kõrvalkuludega väike bürooruum. Ruumis värvitud ...

бюро…
24.9 m²
239 € 9.60 €/m²

Mere pst 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

БЕЗ ПОСРЕДНИЧЕСКИХ, 1 ПАРК. МЕСТО БЕСПЛАТНО

Этаж 3/4, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1906, ...

Вход с улицы, электричество, лифт, 1 место на парковке во дворе. К арендной сумме ...

бюро…
25 m²
275 € 11 €/m²

Tuleviku tee 10/1, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Suurepärane büroopind vaatega hoovi ja lõuna pool.

Участок 5082, этаж 3/3, частная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, год ...

Büroopind asub kolmandal korrusel vaatega hoovi ja lõuna poole. Põrandal on täispuidust ...

бюро…
25 m²
250 € 10 €/m²

Tulbi tn 6, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Üürile anda mööbliga kabinet, mis asub heas seisukorras hoones ja ruumist avaneb vaade ...

бюро…
25 m²
150 € 6 €/m²

Luha tn 40, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda äripind Luha tänaval

Частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, электрическое отопление, ...

Üürile anda äripind nr 3Üürile on anda soklikorrusel asuv äripind, mis koosneb kahest ...

25 m²
2 д назад
250 € 10 €/m²

Sitsi tn 15b-1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Торговые площади в месте с хорошей проходимостью

Договор аренды, каменный дом, электрическое отопление, холодильник, электричество, ...

Сдаются в аренду торговые площади на рынке SitsiАдрес: Sitsi 15bНа рынке Sitsi сдаются ...

25 m²
250 € 10 €/m²

Reti tee 11-2, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Kampaania: Esimene kuu üür tasuta!

Этаж 2/3, готовый, новый, год постройки 2020, газовое отопление, тепловой насос, ...

Üürile anda mais 2026 valmiv 25 m2 suurune büroo- või teeninduspind Peetris, Reti tee ...

бюро…
25 m²
295 € 11.8 €/m²

Ülikooli tn 2a, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Tänavaäärne pisikene kaubanduspind

Этаж 1/6, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2016, центральное отопление, ...

Üürile anda Ülikooli 2A hoones hea nähtavusega pisikene kaubanduspind, asub esimesel ...

бюро…
25 m²
790 € 31.6 €/m²

Aardla tn 25e, Ropka tööstusrajoon, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Suur laopind Aardla majas keldrikorrusel!

Год постройки 1999, центральное отопление, электричество, эстакад, вентиляция, видео ...

Rentida laopind.Olemas estakaat, millelt võimalik kaupa mugavalt peale ja maha ...

скла…
25 m²
215 € 8.60 €/m²

Estonia pst 15, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Soodne büroo kesklinnas! Kaks tuba! Vabaneb veebruari alguses.

Каменный дом, центральное отопление, вентиляция, общественный транспорт ...

Tegemist on Vabaduse väljaku vahetus läheduses paikneva ajaloolise ja suursuguse ...

бюро
25.2 m²
250 € 9.92 €/m²

Kadaka tee 72A, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Korralik büroo odava hinnaga

Этаж 3/3, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, Интернет, ...

Kadaka tee 72A ärimajas anda üürile büroo 25,2 m2.* Maja ees suur tasuta parkla* ...

бюро…
25.2 m²
190 € 7.54 €/m²

Tulika tn 19, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

ERIPAKKUMINE! Üürile anda äripind Kristiine Keskuse lähedal!

Этаж 3/4, каменный дом, готов, газовое отопление, Интернет, электричество, лифт, вода, ...

бюро…
25.2 m²
299 € 11.9 €/m²

Rüütli 14, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Soodne südalinna büroo!

Этаж 3/4, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1998, центральное отопление, ...

торг…
25.5 m²
165 € 6.47 €/m²

Kadaka tee 44a-1, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Küttega äripind (ladu/büroo) I korrusel

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, готовый, центральное отопление, Интернет, ...

Büroo- ja laokompleksis anda üürile küttega äripind, mis asub büroohoone I korrusel ...

бюро…
25.8 m²
200 € 7.75 €/m²

Nurga tn, Maardu, Harjumaa

Loo oma ilunurk ja päikeseline meeleolu otse Maard

Этаж 2/2, готовый, обновлённый, год постройки 1997, душ, центральное отопление, ...

Maakler: Marina Kuchina Tel.5547.124Loo oma ilunurk ja päikeseline meeleolu otse Maardu ...

обсл…
25.8 m²
300 € 11.6 €/m²

Narva mnt 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Renoveeritud büroopind veeühendusega

Этаж 2/6, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Anname üürile 25.9 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...

бюро…
25.9 m²
376 € 14.5 €/m²

Kivila tn 18c, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Сдаётся в аренду киоск шаурмы в Ласнамяэ!

1. этаж, готовый, в хорошем состоянии, тепловой насос, холодильник, отдельный вход, ...

Сдаётся в аренду киоск шаурмы в Ласнамяэ по адресу Кивила 18сПолностью оборудованный ...

пита…
26 m²
500 € 19.2 €/m²

Soola tn 1a-77, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Hubane büroopind Kesklinnas. Kõik hinnas pakkumine

Этаж 4/5, в среднем состоянии, год постройки 1991, центральное отопление, паркет, ...

Bürooks ja teeninduspinnaks sobiv ruum asub linna südames 4.korrusel.Renditav pind ...

бюро…
26 m²
285 € 11 €/m²

Lennuradari tee 2, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

Viimased vabad pinnad! Nutilahendused.

Этаж 1/1, панельный дом, новый, год постройки 2024, тепловой насос, Интернет, вход с ...

Üürile anda 2024. aasta valminud Lennuradari tee 2 majas 26m2 suurune ...

скла…
26 m²
285 € 11 €/m²

Õismäe tee 185/1, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA TOIMIV PIZZA KIOSK KOOS ETTEVÕTTEGA

Год постройки 1997, тепловой насос, кухня, холодильник, Интернет, электричество, ...

Müüakse Õismäel, Karikakra peatuses asuv „Oldstyle Pizza” kiosk koos ettevõttega. ...

торг…
26 m²
40 000 € 1 538 €/m²

Telliskivi tn 60/1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Telliskivi Hub - Ruum, mis töötab sinu heaks

Этаж 7/7, готовый, новый, год постройки 2015, душ, центральное отопление, кухня, ...

Telliskivi HUB - kaasaegne co-working keskus avas uksed jaanuaris 2026. Me lõime ruume, ...

бюро
26 m²
1 770 € 68.1 €/m²

Kriidi 7, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

Бюро площадь на Kriidi 7, Можно как хранилище

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1953, душ, электрическое ...

Если для тебя важно находиться в только-что реставрированном и реновированном ...

26.1 m²
158 € 6.06 €/m²

1 Talli tn 3, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Suurepärane investeerimiskorter Kristiines

Этаж 1/7, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, душ, отдельный ...

*Квартира готова к немедленному заселению!*Новый 1-комнатный апартамент*Цена 108 790€, к которой добавляется НДС 24%, который можно вернуть при покупке через компанию*В этом же проекте также продаются различные 2- и 3-комнатные квартиры, уточняйте подробнее!*По желанию за дополнительную плату возможны дизайнерская кухня и гардеробы!КВАРТИРАКвартира расположена на высоком 1-м этаже 7-этажного дома. У квартиры отдельный вход.Общая ...

26.1 m²
108 790 € 4 168 €/m²

Gaasi tn 6a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda büroopind Peterburi tee vahetus läheduses!

Участок 18383, этаж 2/2, частная собственность, центральная вода, вода, центральный газ, ...

Üürile anda büroopind Lasnamäel Peterburi tee vahetus läheduses. Hoone asub heas ...

бюро…
26.1 m²
222 € 8.50 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79a, Peetri, Rae vald, Harjumaa

PEETRI MAJA. Kaasaegne töökeskkond. Ülemiste 8min!

Этаж 4/4, готовый, новый, год постройки 2023, душ, газовое отопление, тепловой насос, ...

Pakume sinu ärile uut kodu multifunktsionaalses PEETRI MAJA ärihoones!ÄRIPIND 205 asub 2.korrusel, ruumil on kõrged laed. Üüritava äripinna suurus on 24 m2. Hinnale lisanduvad KM ja kommunaalid.Enamikes büroohoonetes peab üürnik oma köögi, nõupidamisruumide ja tualettide eest ise vastutama ning maksab nende eest täisüüri. See tähendab, et iga ruutmeeter, mida te ei pruugi igapäevaselt kasutada, lisandub teie kulutustele. Peetri Majas ...

бюро…
26.4 m²
2 д назад
341 € 12.9 €/m²

1 Uus-Volta tn 9/1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

ПРОДАЕТСЯ ГОТОВЫЙ БИЗНЕС!

Этаж 2/3, готовый, новый, год постройки 2023, стенной шкаф ...

HIND: 122 870 + KMMüüa hea üüripotentsiaaliga korter Tallinna stiilseimas elu- ja ärikvartalis, ajaloolises masinatehases.Ideaalselt sobib nii lühiajaliseks või pikaajaliseks väljaüürimiseks, kui ka vingeks stuudio-või kodukontoriks.KORTER JA SISEVIIMISTLUS• Kogu piltidel olev sisustus ja tehnika kuuluvad hinna sisse • Kvaliteetne siseviimistlus• Kalasabaparkett• AXORi sanitaartehnika• Integreeritud jahutussüsteem• 3-kordsed ...

бюро…
26.4 m²
122 870 € 4 654 €/m²

Kassi 4, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Heas korras bürooruum! Esimesed 2 kuud soodushind.

Участок 5842, этаж 1/2, движимая вещь, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Esimesed 2 kuud soodushind 199€+ kommunaalkulud+ käibemaks. Alates 3.kuust: - 230€ + ...

бюро
26.4 m²
199 € 7.54 €/m²

Mäealuse tn 4/1, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Head parkimistingimused ning soodsad kõrvalkulud!

Этаж 3/3, год постройки 1979, бесплатная парковка, вентиляция, лестничная площадка ...

Meil on hea meel, et kaalud oma ettevõtte uue koduna teadus- ja ärilinnakut Tehnopol, ...

бюро…
26.4 m²
264 € 10 €/m²

Vilmsi 53b, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Хорошее месторасположение. ПАРКИНГ В ЦЕНЕ!

Этаж 2/2, каменный дом, новый, душ, центральное отопление, электричество, вода, ...

В аренду предлагаются помещения которые подходят как для бюро, так и для ...

бюро…
26.5 m²
400 € 15.1 €/m²

Narva mnt 7-243, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Офисное помещение в центре Таллинна

Этаж 2/8, квартирная собственность, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Центр города живёт в динамичном ритме, его пульс не прекращается ни на секунду. Но ...

бюро…
26.6 m²
346 € 13 €/m²

Tulika tn 19, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

бюро…
26.6 m²
299 € 11.2 €/m²

Akadeemia tn 7, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Kesklinna südames!

Участок 2556, этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное ...

Üürile anda büroopind Pärnu kesklinnas Akadeemia tn 7. Üüritav pind paikneb II ...

бюро
26.7 m²
187 € 7 €/m²

Jalgpalli 1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Renoveeritud büroo/veega!

Этаж 7/10, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Jalgpalli 1/Pärnu mnt.102C ärimaja asub kesklinna linnaosas Tallinnas, Pärnu mnt. ...

бюро
26.7 m²
344 € 12.9 €/m²

Marati tn 4a, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

ÜÜRILE ANDA ÄRIPINNAD MARATI KVARTALIS

Этаж 3/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2025, ...

Pakume üüriks äripindasid Marati Kvartalis, Põhjala tehase kõrval. OLULINE!Lisaks on ...

бюро…
26.8 m²
490 € 18.3 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%