Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
26.9 m²
55 900 € 2 078 €/m²
Äripind või kontor
Этаж 2/2, готовый, в хорошем состоянии, тепловой насос, Интернет, электричество, ...
Üürile anda äripind 27 m² aadressil Pargi 1b Põltsamaa.Kahe ruumi peale ühine WC ja ...
бюро
27 m²
180 € 6.67 €/m²
Каменный дом, обновлённый, душ, электрическое отопление, электричество, центральная ...
Сдаётся в аренду помещение cо своим отдельным входом. Помещения находятся в высоком ...
бюро…
27 m²
300 € 11.1 €/m²
Склад 27 м2,
Участок 5971, этаж 1/1, готовый, в хорошем состоянии
Сдается складское помещение 27 м2, на улице Kesk-Sõjamäe в Ülemiste City's.На ...
скла…
27 m²
125 € 4.63 €/m²
Этаж 6/8, частная собственность, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, ...
Üürile anda kahest toast (tagumine tuba on väike) büroopind. Ruumid on heas korras. ...
бюро…
27 m²
216 € 8 €/m²
Uus äripind uusehitises, valmis sinu ideedele
Участок 2680, этаж 1/2, новый, электричество, лифт, отдельный вход, вода ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
27 m²
750 € 27.8 €/m²
Üürile anda äripind Tallinna südames
Частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1906, ...
Turvalisus: turvaaknadLisainfo: pearuum 20,8m², hoiuruum 4,8m², wc 1,5m²Üüripinna ...
бюро
27.1 m²
450 € 16.6 €/m²
ÄRIPIND TÄHTVERE LINNAOSAS
Этаж 2/3, центральное отопление, бесплатная парковка, кондиционер, сигнализация, ...
Kaubandus- ja büroopinnad kergesti leitavas ning väga hea ligipääsetavusega kaasaegses ...
бюро…
27.2 m²
177 € 6.50 €/m²
Аренда помещения в центре — зал для парикмахеров
Этаж 2/2, готовый, обновлённый, год постройки 1997, центральное отопление, Интернет, ...
Маклер:Марина Кучина Тел.5547.124Сдаётся в аренду помещение по действительно выгодной ...
обсл…
27.2 m²
300 € 11 €/m²
Soe ja turvaline laopind!
Год постройки 1987
Soe ja turvaline laopind mugavas asukohas Mustamäel.- 24/7 ligipääs- Turvaline- Köetud- ...
скла…
27.3 m²
180 € 6.59 €/m²
ANDA ÜÜRILE ERILINE ÄRIPIND EESTIAEGSES MAJAS!
Участок 573, этаж 1/5, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии ...
KORTERIOMAND: Anda üürile omanäoline korteriomand (äripind) väärikas eestiaegses majas ...
27.3 m²
550 € 20.2 €/m²
Этаж 2/2, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1980, ...
Сдаётся в аренду однокомнатное офисное помещение на ул. Forelli, расположенное на II ...
бюро…
27.5 m²
165 € 6 €/m²
Этаж 1/1, готовый, бесплатная парковка
Üürile anda äripind 27,6 m2 Annelinna Maxima XX esimesel korrusel. Ruum sobib ...
торг…
27.6 m²
1 € 0.04 €/m²
Отличная локация, хорошая цена - офис в Таллинне
Этаж 4/7, готовый, в хорошем состоянии, лифт, возможность варианта с мебелью, ...
Сдаются в аренду помещения различных размеров и конфигураций для офиса, обслуживания и ...
бюро
27.7 m²
225 € 8.12 €/m²
Квартира свободна!
Этаж 2/13, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Продаётся квартира / офисное помещение в квартале LõvirahuПродаётся светлая и уютная ...
28 m²
154 900 € 5 532 €/m²
АРЕНДА СКЛАДА 28 м² | ГАРАЖ | MEREKONTEINER.EU
Этаж 1/1
МИНИ-СКЛАДЫ ОТ 3.5 м² ДО 28 м². ЦЕНА ОТ 39 € / МЕСЯЦ.МЫ ВСЕГДА ПРЕДЛОЖИМ ВАМ МИНИ-СКЛАД ...
бюро…
28 m²
109 € 3.89 €/m²
Telliskivi Hub - Ruum, mis töötab sinu heaks
Этаж 7/7, готовый, новый, год постройки 2015, душ, центральное отопление, кухня, ...
Telliskivi HUB - kaasaegne co-working keskus avas uksed jaanuaris 2026. Me lõime ruume, ...
бюро
28 m²
1 770 € 63.2 €/m²
VAHENDUSTASUTA! Selles hoones palju pakkumisi!
Участок 4525, этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Üürile anda Kunda Jaama 4 erinevate suurustega lao-, tootmis- ja bürooruume. Sobib ...
не н�…
28 m²
150 € 5.36 €/m²
Сдается в аренду помещение площадью 45 м²
Этаж 1/4, обновлённый, центральное отопление, холодильник, Интернет, центральная вода, ...
Maakler: Marina KuchinaTel: 5551.4403Сдается в аренду помещение площадью 45 м². ...
бюро…
28 m²
196 € 7 €/m²
Ladu 28m2
Этаж 1/2, новый, год постройки 2025, твёрдое топливо, отдельный вход ...
Uus konteiner-ladu piiratud territooriumil. Sobib nii ajutiseks laoks, hooajakaupade ...
скла…
28 m²
120 € 4.29 €/m²
Büroopind laohoones Tartu ringtee ääres
Этаж 2/2, в хорошем состоянии, год постройки 2022, тепловой насос, газовое отопление, ...
Üürile anda büroo Vana-Kandi 3 laohoone teisel korrusel. Ruumis on ripplagi, LED ...
бюро…
28 m²
190 € 6.79 €/m²
12 meetrine konteiner!
Этаж 1/1, готовый, в хорошем состоянии
Üürile anda väikeladu, lisandub käibemaks.Aiaga piiratud territooriumil.Võimalik ka ...
28 m²
90 € 3.21 €/m²
VAHENDUSTASUTA!
Этаж 1/4, год постройки 2001
Anname üürile 28 ruutmeetrise teeninduspinna Sadamarketi kaubanduskeskuses esimesel ...
обсл…
28 m²
280 € 10 €/m²
Väike äripind, ärihoone II korrusel
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, электричество, ...
Üürile anda õhtupäikese poolne äripind Saku 15 ärihoone II korrusel. Pakutav pind on ...
не н�…
28 m²
182 € 6.50 €/m²
Этаж 2/2, готовый, в хорошем состоянии
Kena avar tööruum Kadaka tee 7 büroohoones. Ruum asub II korrusel, aknad avanevad ...
бюро…
28 m²
190 € 6.79 €/m²
Üürile anda erineva suurusega büroo- ja äriruumid
Участок 1752, этаж 2/4, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2007, центральное ...
Üürile anda heas korras erineva suurusega bürooruumid. Majas on lift, ...
бюро
28 m²
224 € 8 €/m²
Miniladu Складские контейнера Lasnamäe 14 m²|28 m²
Новый, год постройки 2008, бесплатная парковка
Аренда складских боксов-контейнеров (14 m2 | 28 m2) в Lasnamäe, Mustamäe, ...
скла…
28 m²
80 € 2.86 €/m²
Kampaania: esimene kuu ilma üüritasuta!
Этаж 2/2, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2024, Интернет, кондиционер, ...
Üürile anda 28 m2 suurune kõrgete akendega ning esinduslik büroopind Everaus Ärimaja 2. ...
бюро…
28 m²
450 € 16.1 €/m²
Too oma äri Telliskivi linnakusse!
Этаж 2/7, год постройки 2015, центральное отопление, электричество, терасса, вход с ...
Üürile anda bürooks või teeninduspinnaks sobiv äripind, mis asub ON-hoone, N2 ...
обсл…
28 m²
555 € 19.8 €/m²
KESKLINNAS ANDA ÜÜRILE ÄRIPIND
Участок 2645, этаж 1/5, движимая вещь, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Rakvere kesklinnas Laada 41 majas anda üürile äriruumid suurusega 28 m²Ruumid asuvad ...
торг…
28 m²
310 € 11.1 €/m²
Merekonteiner, parkla
- Merekonteiner 28m2- Telefoniga avatav värav- Aiaga ümbritsetud- Kaamera valve- ...
скла…
28 m²
120 € 4.29 €/m²
Ladu 28m2
Этаж 1/1, новый, год постройки 2025, твёрдое топливо, отдельный вход ...
скла…
28 m²
120 € 4.29 €/m²
Suvel valmivad korterid, küsi pakkumist!
Участок 2116, этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
1-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...
бюро…
28.1 m²
86 000 € 3 061 €/m²
Avar valgusküllane büroo.
Этаж 2/6, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1948, центральное отопление, ...
Üürile anda Põhja-Tallinnas, Niine 11 aadressil asuvas "Niine Loomemajas", ...
бюро…
28.1 m²
351 € 12.5 €/m²
Ehitus on alanud, küsi pakkumist!
бюро…
28.1 m²
85 000 € 3 025 €/m²
Аренда склад и офисы - Madara 31
Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, нуждается в санремонте, электрическое ...
Аренда коммерческих помещений в Кристийне - Madara 31 Сдаются в аренду помещения ...
скла…
28.3 m²
120 € 4.24 €/m²
Сдаются в аренду офисные площади,бюро
Участок 1982, этаж 2/2, право застройки, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Сдаётся в аренду светлый офис площадью 28,4 м² – стоимость аренды 189 евро в ...
бюро…
28.4 m²
148 € 5.21 €/m²
Не трать время в пробках — работай рядом с домом!
Этаж 2/3, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2016, балкон 4.4 m², ...
В Tiskre Ärimaja сдается солнечное коммерческое помещение с балконом!На объекте недавно ...
бюро…
28.5 m²
396 € 13.9 €/m²
SUUREPÄRANE ASUKOHT SINU ÄRILE
Этаж 1/1, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, ...
Üürile anda suurepärane, suure läbikäidavusega äripind. Hind - 900 EUR + KM.Hea ...
бюро…
28.6 m²
900 € 31.5 €/m²
Avar büroopind Jüri läheduses!
Готовый, новый, год постройки 2022
Üürile anda kaasaegses ärihoones büroopind suurusega 28,6 m², pind sobib hästi ...
бюро…
28.6 m²
229 € 8 €/m²
Personaalne wc ja duširuum!
Этаж 3/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2021, ...
Kontor nr 304. 28,7m2. Üürile anda büroopind hiljuti valminud büroohoones. Ümberringi on mitmeid suuri büroohooneid ning seetõttu on võimalik pääsed lähedale paljudele klientidele. Suunatud väiksemat sorti kaubandus- ja teenindusettevõtetele. Tegemist on ärihoonega, mille esimesel korrusel Veerenni tänava poolses osas asuvad müügisaalid, hoovipoolses osas müügisaalide laopinnad. 2.-4. korrusel asuvad väiksemad, funktsionaalse ...
бюро…
28.7 m²
1 д назад
395 € 13.8 €/m²
Väiksem büroopind Pirita TOPis, tasuta parkimine!
Участок 5157, этаж 2/6, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...
Üürile anda 28,8 m2 pindalaga büroopind Pirita TOPi (Tallinna ...
бюро…
28.8 m²
199 € 6.91 €/m²
Kvaliteetne väikebüroo Mustamäel!
Этаж 2/4, каменный дом, в хорошем состоянии, душ, центральное отопление, кухня, ...
NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...
не н�…
28.9 m²
404 € 14 €/m²
Kaasaegne büroopind Lasnamäe Ärimajas!
Этаж 4/5, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2008, центральное отопление, ...
Üürile anda Tallinnas Lasnamäel, Osmussaare tee 8 asuvas Lasnamäe Ärimajas, 28.9 m² ...
бюро…
28.9 m²
349 € 12.1 €/m²
Müüa hea tootlusega äripind
Этаж 2/2, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Müüa büroopind Helgi Ladudes – Heli tee 14, büroo A02Hoone ja keskkonna ...
бюро…
28.9 m²
49 900 € 1 727 €/m²
MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO Mõigu Tehnopargis
Участок 6072, этаж 2/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...
бюро
29 m²
49 000 € 1 690 €/m²
Värskelt renoveeritud äripind südalinnas.
Этаж 2/4, договор аренды, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1946, ...
KASUTUSOTSTARVE büroo, ateljeeASUKOHT JA PLANEERINGÄripind asub vaikses kesklinna ...
бюро
29 m²
247 € 8.52 €/m²
Üürile anda oma sissepääsuga laopind Sütiste ärimajas
Участок 2510, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Pakkumisel on I korrusel asuv, otse õuest sissepääsuga äripind. Ruum on sobilik laoks ...
скла…
29 m²
232 € 8 €/m²
Valgusküllased kontoriruumid Viljandi kesklinnas
Этаж 2/2, частная собственность, готов, городское отопление, центральная вода, ...
Anda üürile erineva suurusega kontoriruumid, laoruumid ja garaažiboksid Viljandi ...
обсл…
29.2 m²
88 € 3 €/m²
Värskelt renoveeritud bürood!
Этаж 9/10, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Jalgpalli 1/Pärnu mnt.102C ärimaja asub kesklinna linnaosas Tallinnas vahetult Pärnu ...
бюро
29.2 m²
1 д назад
377 € 12.9 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100