Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 082
Показать карту
Описание
Цель

Tatari tn 56, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

OTSE OMANIKULT, ILMA VAHENDUSASUTA

Готовый, обновлённый, год постройки 1971, платная парковка, лифт, терасса ...

Üürile anda Tatari tänava ärisektoris, uue Eesti Statistikaameti hoone ja Swedbank ...

бюро
19.6 m²
157 € 7.99 €/m²

Estonia pst 15, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Bürooruum kesklinn südames!

Этаж 2/3, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление ...

Tegemist on Vabaduse väljaku vahetus läheduses paikneva ajaloolise ja suursuguse ...

бюро
19.7 m²
200 € 10.2 €/m²

Rannamõisa tee 38d, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Небольшое коммерческое помещение в Tiskre Ärimaja

Этаж 3/3, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2016, балкон 4.4 m², ...

В Tiskre Ärimaja сдается компактное и доступное коммерческое помещение!Если вы хотите ...

бюро…
19.8 m²
297 € 15 €/m²

Rüütli 23, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Uus äripind südalinnas Rüütli tänaval! Soodustused!

Этаж 1/4, каменный дом, новый, душ, центральное отопление, центральная вода, паркет, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
19.9 m²
80 000 € 4 020 €/m²

Tammsaare tee 137, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/2, каменный дом, год постройки 1972, центральное отопление, электричество, ...

Сдается в аренду коммерческое помещение на 1-м этаже коммерческого здания, ...

бюро…
20 m²
300 € 15 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79a, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Paindlik coworking-töökoht Peetri Majas!

Этаж 2/4, готовый, новый, год постройки 2023, душ, тепловой насос, газовое отопление, ...

Äripind asub Peetri Majas, Ülemistest 8min kaugusel! PEETRI MAJAS on valminud kaasaegne koostöötamiskeskus, mis sobib ideaalselt üksikettevõtjale!Cowork ruum on 79m2 suurune ning maksimaalselt on ruumis 8 töökohta.Peetri Maja coworking-töökoha hinnas sisaldub kõik vajalik:* Isiklik reguleeritav töölaud koos ergonoomilise tooliga* Lukustatav sahtliboks* Kiire internet - 100/100 Mbit/s* Ligipääs 7 erinevasse nõupidamisruumi* Ligipääs ...

бюро
20 m²
249 € 12.5 €/m²

Viljandi mnt, Veeriku, Tartu, Tartumaa

Üürile anda väiksem büroopind Veeriku linnaosas!

Этаж 2/2, готов, газовое отопление, центральное отопление, Интернет, общественный ...

бюро
20 m²
21 ч назад
150 € 7.50 €/m²

Riia tn 4, Kesklinn, Tartu, Tartumaa

Väiksem kontor Tartu kesklinnas

Этаж 2/6, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, Интернет, кондиционер, ...

не н�…
20 m²
220 € 11 €/m²

1 Uus-Volta tn 9/1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

MADALAD KULUD/PIND ON VABA

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Pakkuda on kõrgete lagedega loft- stiilis äripind uues Volta Kvartalis! PIND ON VABA ...

бюро…
20 m²
525 € 26.3 €/m²

Kiriku tn 13, Narva, Ida-Virumaa

Pind on valmis koheseks sissekolimiseks!

Этаж 1/2, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1965, центральное отопление, ...

ÄRIPINDÜürile anda mitmekülgse kasutusvõimalusega äripind, mis sobib suurepäraselt ...

20 m²
100 € 5 €/m²

Mahtra 44, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж -1/9, в хорошем состоянии, паркет, мебель, электричество ...

Сдается в аренду кабинет с мебелью — Mahtra 44Сдается в аренду уютный кабинет с мебелью ...

20 m²
350 € 17.5 €/m²

Veerenni 56 / Siduri 7, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Nurgapealne ruum! Tasuta parkimine! Vee võimalus!

Этаж 3/4, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, мебель, ...

Hoones saadaval veel erineva suurusega äripindu. Küsi lisa!Üürile anda Luite asumis ...

бюро…
20 m²
165 € 8.25 €/m²

Ehitajate tee 2, Uuemõisa alevik, Haapsalu, Läänemaa

ÜÜRILE ANDA ERI SUURUSES BÜROOPINNAD UUEMÕISAS

Этаж 2/2, центральное отопление, кухня, электричество, бесплатная парковка, мебель, ...

Üürile anda eri suuruses bürooruumid Haapsalus, Uuemõisas, Ehitajate tee 2.Saadaval ...

бюро
20 m²
150 € 7.50 €/m²

2 Ülemiste, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Paindlik coworking-töökoht Peetri Majas!

Äripind asub Peetri Majas, Ülemistest 8min kaugusel! PEETRI MAJAS on valminud kaasaegne koostöötamiskeskus, mis sobib ideaalselt üksikettevõtjale!Cowork ruum on 79m2 suurune ning maksimaalselt on ruumis 8 töökohta.Peetri Maja coworking-töökoha hinnas sisaldub kõik vajalik:* Isiklik reguleeritavat töölaud koos ergonoomilise tooliga* Lukustatav sahtliboks* Kiire internet - 100/100 Mbit/s* Ligipääs 7 erinevasse nõupidamisruumi* Ligipääs ...

бюро
20 m²
1 д назад
249 € 12.5 €/m²

Kiriku tn 13, Narva, Ida-Virumaa

Valgusküllane ja äsja renoveeritud äripind!

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, новый, год постройки 1965, душ, центральное отопление, ...

20 m²
150 € 7.50 €/m²

Läänemere tee 30, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

ПОМЕЩЕНИЕ ПОД САЛОН КРАСОТЫ

Этаж 1/4, обновлённый, бесплатная парковка, электричество, вода ...

Maakler: Marina KuchinaTel. 555.14403ОТЛИЧНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ С БОЛЬШОЙ ...

бюро…
20 m²
200 € 10 €/m²

Odra 16, Keldrimäe, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Свободная комната!

Этаж 2/2, готовый, новый, душ, центральное отопление, Интернет, электричество, ...

Аренда рабочего места в салоне красоты!Круглосуточный доступИдеально подойдет для ...

торг…
20 m²
350 € 17.5 €/m²

Kotka tn 26, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Комфортный офис с большим количеством кабинетов

Этаж 3/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1996, ...

Есть возможность аренды любого помещения, любой площади от 10 до 350 м2. Мы cдаем ...

бюро
20 m²
120 € 6 €/m²

Liivalaia tn 53, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Unikaalne ÖÖD maja Stockmanni kõrval!

Готовый, новый, год постройки 2024, тепловой насос, Интернет, электричество, вход с ...

ÖÖD majas märkad kõike ja saad osaks Sind ümbritseva maailmaga. See pole tavaline ...

бюро…
20 m²
780 € 39 €/m²

Tornimäe tn 5, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

189.- euri + km%, Ilma vahendustasuta !!!

Этаж 2/30, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2006, центральное ...

189.- euri + km % - 1 inimese töökoht jagatud bürooruumis! ! ! ! ILMA VAHENDUSTASUTA ...

бюро
20 m²
189 € 9.45 €/m²

Pärnu tn 54, Paide linn, Paide, Järvamaa

ANDA ÜÜRILE KAASAEGSED BÜROOPINNAD PAIDES!

Этаж 2/3, готовый, обновлённый, год постройки 1950, тепловой насос, центральное ...

Anda üürile erinevate suurustega kaasaegsed büroopinnad Paides.Hind 10€/m2 (sisaldab ka ...

бюро
20.1 m²
201 € 10 €/m²

Lastekodu tn 48, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

С 01.06.26

Этаж 3/4, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Помещение в доме напротив автовокзала. Есть лифт, доступ 24/7, одно парковочное место ...

бюро…
20.2 m²
162 € 8 €/m²

Metalli tn 3, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Väikebüroo Hipodroomi piirkonnas

Этаж 2/6, в хорошем состоянии, год постройки 2015, центральное отопление, кухня, ...

Anname üürile 20.3 m² suuruse väikebüroo Tallinna Kristiine linnaosas, kaasaegses ja ...

бюро…
20.3 m²
305 € 15 €/m²

Kadaka tee 133, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

20,4 m² KÜTTE JA VALVEGA LADU MUSTAMÄEL!

Этаж 2/2, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2020, ...

Üürile anda laopinnad modernses K3 LoftOffice ärihoones aadressil Kadaka tee ...

скла…
20.4 m²
184 € 9 €/m²

Parda tn 10, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

СУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ СО СКИДКОЙ -20%, С МЕБЕЛЬЮ!

Этаж 3/5, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1938, газовое отопление, ...

Сдается в аренду бизнес-площадь класса «Б», общей площадью 20,5 м² в непосредственной ...

бюро…
20.5 m²
185 € 9.02 €/m²

Harju tn 2, Keila Keskus, Keila, Harjumaa

Uue kaubanduskeskuse väike-pind KEILAS

Этаж 1/2, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2026, центральное отопление, ...

Üürida kaubanduspind uhiuues kaubandus- ja kogukonnakeskuses Keilas. Piirkonna ...

торг…
20.7 m²
518 € 25 €/m²

Rataskaevu tn 9, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Vanalinnas, Rataskaevu tänaval on müügis äripind. Sobib inimestele, kes hindavad ...

бюро…
20.9 m²
113 000 € 5 407 €/m²

1 Gonsiori tn 44, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ХОРОШЕЕ МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ! НОВАЯ ЦЕНА!

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, центральное ...

В аренду сдается реновированная бизнес площадь с очень хорошим местонахождением!Помещение подходит для конторы, салона, офиса и т.д.Находится в 10 минутах ходьбы от Старого города.С хорошим доступом для клиентов.Коммунальные платежи фиксированные: 130 eur круглый год, в цене ВСЁ! Парковка тоже в цене.В момент заключения договора оплата составляет: предоплата 1-го месяца аренды (500 eur + KM) + гарантийная сумма (500 eur) + одноразовая ...

бюро…
21 m²
370 € 17.6 €/m²

Ilmatsalu 3b, Veeriku, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Kõik hinnas! Vahendustasuta!

Этаж 2/2, Интернет, сигнализация, видео охрана

Üürile anda 15-30 m2 suurusega ruume. Ühisköögi kasutamise võimalus.Kokkuleppel on ...

21 m²
115 € 5.48 €/m²

Päevalille tn 6, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Отличное месторасположение!

Этаж 1/17, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, центральное ...

Продаётся коммерческая площадь в проекте от компании ENDOVERК цене добавляется ...

бюро…
21 m²
112 900 € 5 376 €/m²

Masina 22, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ÄRIPIND II KORRUSEL!

Участок 2054, этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Masina 22 ärihoones pakkuda II korruse äripind 21 m2! Logistiliselt väga hea asukohta ...

бюро…
21 m²
210 € 10 €/m²

Andrekse tee 2, Karla, Rae vald, Harjumaa

Коммерческое здание класса A, готово в октябре

Участок 1921, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, душ, ...

Сдаются в аренду коммерческие помещения в современном здании, ввод в эксплуатацию ...

бюро…
21.1 m²
500 € 23.7 €/m²

Mustamäe tee 46, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Värskelt renoveeritud äripind Kristiines!

Этаж 6/6, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, Интернет, лифт, кухонная ...

NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...

не н�…
21.3 m²
450 € 21.1 €/m²

Piloodi tee 5, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

KOOKON LENNURADARI

Участок 2049, этаж 1/1, договор аренды, панельный дом, готовый, новый, год постройки ...

Koheselt saadaval ladu nr 27! Helista ja tule vaatama või broneeri ladu Kookoni ...

торг…
21.5 m²
169 € 7.86 €/m²

Roosikrantsi tn 16, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж -1/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Keldrikorrusel asuv kahest osast koosnev ruum kuhu pääseb läbi trepikoja ja maja ...

торг…
21.5 m²
295 € 13.7 €/m²

Masti tn 17, Pirita top, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Uus siseviimistlus, tasuta parkimine!

Участок 5157, этаж 3/6, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Üürile anda 21,8 m2 pindalaga büroopind Pirita TOPi (Tallinna ...

бюро…
21.8 m²
174 € 8 €/m²

Narva mnt 7a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Soodsad väikebürood Kesklinnas!

Этаж 5/7, готовый, душ, центральное отопление, кухня, Интернет, вентиляция, центральная ...

Anname üürile erineva suurusega väikebüroosid Tallinna kesklinnas, suurepärase ...

бюро…
21.9 m²
197 € 9 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%