Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 083
Показать карту
Описание
Цель

Tatari tn 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 8/8, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Esimesed 2 kuud üürihind on 178,50 eur ja edasi 207,60 eur2 ühendatud hoonet: ...

бюро…
17.3 m²
182 € 10.5 €/m²

Riia tn 24d, Vaksali, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Этаж 2/2, в хорошем состоянии, газовое отопление, Интернет, бесплатная парковка, мебель ...

UUS HIND! HEA KONTOR TARTU LINNASÜürile anda hea asukohaga möbleeritud kontor aadressil ...

бюро
17.3 m²
120 € 6.94 €/m²

Türi tn 10c, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Vabaneb 30.06

Этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Anname üürile äripinna Türi tn 10c majas 2-el korrusel.Türi tänava piirkond Tallinnas ...

бюро…
17.4 m²
14 ч назад
180 € 10.3 €/m²

Narva mnt 7-244, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Сдаётся в аренду офисные помещения в центре города

Этаж 2/8, квартирная собственность, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Напрямую от владельца сдается в аренду офисное помещение на 2-м этаже здания Triumph ...

бюро…
17.4 m²
226 € 13 €/m²

J. Vilmsi 53e, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Хорошее месторасположение. ПАРКИНГ В ЦЕНЕ!

Этаж 2/2, каменный дом, готовый, новый, душ, газовое отопление, центральное отопление, ...

В аренду предлагаются помещения которые подходят как для бюро, так и для ...

бюро…
17.5 m²
350 € 20 €/m²

Väike-Paala tn 2 (Peterburi tee 47), Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Отличное местоположение и цена: офисное помещение

Этаж 5/7, готовый, в хорошем состоянии, лифт, возможность варианта с мебелью, ...

Акция!При заключении договора до 31.05.2026:1. аренда составляет 170+KM в месяц. ...

бюро
17.5 m²
170 € 9.71 €/m²

Mustamäe tee 12, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

MAXIMA X RENDIPIND

Этаж 1/3, год постройки 1995, бесплатная парковка

Üürile anda äripind 17.6 m2 Maxima X poes.NB! HIND KOKKULEPEL!Lisainfo saamiseks ...

бюро…
17.6 m²
1 € 0.06 €/m²

Mustamäe tee 5, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Valgusküllane äripind Mustamäe teel.

Этаж 4/8, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1976, центральное отопление, ...

Üürile anda Kristiine linnaosas, Mustamäe tee 5 büroohoones, väike bürootuba.Ärihoone ...

бюро…
17.6 m²
173 € 9.83 €/m²

Mustamäe tee 5, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

KAASAEGNE ÄRIPIND / KOHESELT RENDITAV!

4. этаж, год постройки 1976

Üürile anda Kristiine linnaosas, Mustamäe tee 5 aadressil asuv äripind.Ärihoone paikneb ...

бюро
17.6 m²
173 € 9.83 €/m²

Purje tn 8, Pirita top, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Väiksem büroopind Pirita TOPis, tasuta parkimine!

Участок 35695, этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем ...

Üürile anda 17,7 m2 pindalaga büroopind Pirita TOPi (Tallinna ...

бюро…
17.7 m²
142 € 8 €/m²

E. Vilde tee 71, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Üürile anda kaubanduseks või teeninduseks sobiv pind kaubanduskeskuses. Asub Mustamäel, ...

торг…
17.8 m²
142 € 8 €/m²

Betooni 9, Veeriku, Tartu, Tartumaa

Koos mööbliga.

Этаж 5/6, готов, центральное отопление, газовое отопление, Интернет, центральный газ, ...

бюро
17.8 m²
140 € 7.86 €/m²

Kesk tee 30-17, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...

Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...

бюро…
17.9 m²
38 900 € 2 173 €/m²

Jalgpalli tn 21, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Rendile anda VIP‑loož – kontor 2 töökohaga!

В хорошем состоянии, лифт, мебель, центральная вода, лестничная площадка запирается, ...

Pakkumisele on tulnud suurepärase vaatega VIP‑loož, mis sobib mugavaks ja eristuvaks ...

бюро
17.9 m²
480 € 26.8 €/m²

Laulupeo tn 24a, Torupilli, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Ladu/Garaaž väga heas asukohas!

Квартирная собственность, готовый, огорожен забором, дороги в хорошем состоянии, в ...

Anda üürile külm garaaž/ladu Torupilli asumis Laulupeo tänaval.Korralik põrand, kuiv. ...

скла…
18 m²
90 € 5 €/m²

Raua tn 1, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

НОВОЕ - ВИТРИННЫЕ ОКНА - ОТДЕЛьНЫЙ ВХОД - ПАРКОВКА

Этаж 1/7, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, кондиционер, витрины, ...

Витринное помещение в центре, которое реально работает на васRaua 1, Tallinn - 18 м² | ...

бюро…
18 m²
575 € 31.9 €/m²

Vilisuu tn 9, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/1, панельный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, промышленное ...

Прямо от владельца сдаётся кабинет 18 м2. В кабинетах есть вода. Сделан качественный ...

бюро…
18 m²
280 € 15.6 €/m²

1 Tähe tn 19, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Ambulatoorse arstiabi osutamise ruumid

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2022 ...

Üürile anda äripinnad. sobivad Ambulatoorse arstiabi osutamiseks vastavad terviseameti ...

бюро…
18 m²
600 € 33.3 €/m²

Kukermiidi tn 5, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda büroopinnad Nõmmel.

Частная собственность, санремонт сделан, центральное отопление ...

Üürile anda büroopinnad Nõmmel. Hoone asub heas äripiirkonnas, kuhu on koondunud ...

бюро…
18 m²
144 € 8 €/m²

Vabaduse pst 1, Kesklinn, Tartu, Tartumaa

Ресторан уличной еды с террасой в центре Тарту – продается!

Участок 36, этаж 1/1, движимая вещь, год постройки 2021, электрическое отопление, ...

Продается: Частично оборудованный ресторан уличной еды на площади Тартуского рынка – ...

пита…
18 m²
15 000 € 833 €/m²

A. H. Tammsaare tee 56, Tondi, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Väike äripind fuajees

Участок 7404, этаж 1/7, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Anname üürile esimese korruse kaubandus- või teeninduspinna suurusega 18 m2. Üüripind ...

торг…
18 m²
500 € 27.8 €/m²

Teguri 37, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

PARKIMINE TASUTA, MADALAD KULUD

Этаж 4/4, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, газовое отопление, ...

Anda üürile Teguri 37 asuvas ärimajas 18 m2 suurune ruum.Parkimine ärihoone parklas on ...

бюро
18 m²
140 € 7.78 €/m²

Akadeemia tee 33, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Fikseeritud kommunaalkulud, 24/7, tasuta parkimine

Этаж 3/4, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, ...

Suurepärane Äripind Heas Asukohas!Üürihinnale lisaanduvad aastaläbi fikseeritud ...

бюро…
18 m²
126 € 7 €/m²

Nirgi tee 3-9, Reola, Kambja vald, Tartumaa

Laopinnad 6-36m²! Valgustus, küte, kaameravalve!

Участок 6861, этаж 1/1, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки ...

Uued laoboksid Tartu külje all Reolas! Suurepärane võimalus paigutada talveks ära ...

скла…
18 m²
190 € 10.6 €/m²

Narva mnt 7a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Soodsad väikebürood Kesklinnas!

Этаж 5/7, готовый, душ, центральное отопление, кухня, Интернет, вентиляция, центральная ...

Anname üürile erineva suurusega väikebüroosid Tallinna kesklinnas, suurepärase ...

бюро…
18.1 m²
163 € 9 €/m²

Kopli tn 27, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

18,2 м2 с водоснабжением

Этаж 2/3, центральное отопление, Интернет, центральная вода, сигнализация, видео охрана ...

Сдается в аренду коммерческое помещение 18,2 м2 с водоснабжением. Заезжать можно с ...

бюро…
18.2 m²
258 € 14.2 €/m²

Narva mnt 7a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Soodsad väikebürood Kesklinnas!

бюро…
18.3 m²
165 € 9 €/m²

Linnamäe tee 3, Kuristiku, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Sobib meditsiini- ja terviseteenuste osutamiseks

Этаж 1/6, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, центральное отопление, лифт, ...

Üürile anda kabinet Lasnamäe Tervisemajas!Lasnamäe Tervisemaja on kaasaegne ja hästi ...

бюро…
18.4 m²
460 € 25 €/m²

Keskväljak 10, Keila, Harjumaa

Heal tasemel teeninduspind Keila tuiksoonel

Этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год постройки 2007, ...

Pakkuda Keila keskväljaku ääres asuvas hoones Keskväljak 10 väga heal tasemel üüripind. ...

обсл…
18.7 m²
1 д назад
187 € 10 €/m²

Parda tn 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hебольшое коммерческое помещение в центре города!

Этаж 3/6, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...

Сдаётся в аренду компактное и функциональное коммерческое помещение общей площадью ...

бюро…
18.7 m²
150 € 8.02 €/m²

Narva mnt 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Veeühendusega äripind Kesklinnas!

Этаж 4/6, готовый, в хорошем состоянии, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Anname üürile 18,7 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...

бюро…
18.7 m²
271 € 14.5 €/m²

Kauba 3a, Kitseküla, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Uued nutilaod Kitsekülas!

Этаж 1/1, готовый, новый, год постройки 2025, электрическое отопление, платная парковка, ...

Selles suuruses VIIMANE boks saadaval. Kas otsid turvalist ja kaasaegset lahendust oma ...

скла…
18.8 m²
250 € 13.3 €/m²

Puuvilla tn 19, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

SOODNE ÄRIRUUM PÕHJA-TALLINNAS. LISANDUVAD AINULT KÜTE, ELEKTER!

Участок 10103, этаж 2/2, квартирная собственность, каменный дом, санремонт сделан, ...

SOODNE ÄRIRUUM PÕHJA-TALLINNAS - Tarastatud sisehoov - Ühistranspordipeatused - Tasuta ...

бюро
18.8 m²
132 € 7.02 €/m²

Purje 8, Pirita top, Pirita, Tallinn, Harjumaa

мебель (2 рабочих места), бесплатная парковка

Участок 35695, этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Сдаётся в аренду светлое офисное помещение площадью 18,9 м² (окна выходят на две ...

бюро
18.9 m²
151 € 8 €/m²

Võru 254, Ropka tööstusrajoon, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Kaasaegne büroohoone, kõik hinnas kuutasu!

Этаж 2/2, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...

Uueväärne kontoriruum Võru tn. lõpu uuemas ja kaasaegsete lahendustega büroomajas, ...

бюро…
18.9 m²
240 € 12.7 €/m²

Kopli tn 27, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Окна выходят на ул. Копли

Этаж 2/3, в хорошем состоянии, год постройки 1965, центральное отопление, сигнализация, ...

Предлагается бизнес-площадь с окнами выходящими на улицу Копли в перспективном районе ...

бюро…
18.9 m²
245 € 13 €/m²

Tasandi tn 2, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

ONLINE: https://everausminilaod.ee

Этаж 1/4, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2025, центральное отопление, ...

ЗАБРОНИРОВАТЬ ЗДЕСЬ: www.everausminilaod.eeОНЛАЙН-ПРОЦЕСС АРЕНДЫ И ГИБКИЙ СРОК.Аренда ...

скла…
19 m²
223 € 11.7 €/m²

Odra 16, Keldrimäe, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Kohe vaba!

Этаж 2/2, готовый, новый, душ, центральное отопление, мебель, электричество, платная ...

Аренда рабочего места в салоне красоты!Круглосуточный бесплатный доступНапример, это ...

обсл…
19 m²
200 € 10.5 €/m²

Kesk tee 30-15, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
19 m²
41 900 € 2 205 €/m²

Reti tee 11, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Suurepärane büroo- või teeninduspind Peetris!

Этаж 2/3, год постройки 2020, тепловой насос, газовое отопление, Интернет, вентиляция, ...

Üürile anda suurepärases asukohas Peetris 19 m2 suurune büroopind, mis sobib hästi nii ...

бюро…
19 m²
395 € 20.8 €/m²

Tehnopargi tee 9-21, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Laoboksid 18,6 - 300 m2- boxid.ee

Новый, год постройки 2025, электрическое отопление, гараж, электричество, отдельный ...

Ülenurme tehnopargis Tõrvandis on valmimas kaasaegne, funktsionaalne ning hästi ...

скла…
19.4 m²
29 900 € 1 541 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%