Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 003
Показать карту

Lõvi tee 36, Papsaare, Pärnu, Pärnumaa

Прекрасный дом рядом с морем и гольф-полем!

1 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Современный и практически новый дом в тихом и престижном районе Ловикюла – всего в 5,5 ...

4
158 m²
419 000 € 2 652 €/m²

Puraviku, Višnia, Narva, Ida-Virumaa

2-этажн каменная дача с панорамным окном в спальне

2 этажей, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, жилищная площадь 19.5 m², участок ...

ОСНОВНЫЕ ПРЕИМУЩЕСТВА • двенадцатый километр Усть-Нарва• на первой линии товарищества ...

2
19.5 m²
22 000 € 1 128 €/m²

2 Jaanikmaa tee 2, Türisalu, Harku vald, Harjumaa

A-energiaklass l Elutuba 51 m2

1 этажей, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2026, жилищная ...

KLIENDIPÄEVALE VAJALIK EELREGISTREERIMINE, KLIENDIPÄEVA SOODUSTUS 10000 EUR (VANA HIND 329 900 EUR)!ANNA OMA VANA KODU UUE MAJA SISSEMAKSUKS!Soovid elada uues A-energiaklassi majas ning naudid turvalist ja rahulikku elukeskkonda? Siis see pakkumine on Sulle!Maja on seest valmis, välitööd on lõpusirgel.MAJATürisalu roheluses asuval haljastatud kinnistul on müügile tulnud 4-toaline A-energiaklassi kivimaja. Maja koosseisu kuuluvad avatud ...

День клиента: E 25.05 16:00-17:00
4
141.9 m²
319 900 € 2 254 €/m²

1 Harku tee 43, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa

ELAMUMAA KINNISTU KOOS HOONEGA!

1 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, участок ...

Müüa hea asukohaga elamumaa Tabasalus. Kinnistul asub hoone, mis koosneb kolmest ruumist. Suurem ruum on 3,3m kõrge betoonlaega. Ukse kõrgus 2,9m ja laius 3m. Üks ruum on koos ahjuküttega. Hoone sobib ideaalselt väike tootmiseks, autoremonditöökojaks või mõne muu sarnase äriga tegelemiseks. Soovi korral saab olemasolevad hooned lammutada ja vastavalt kehtivale detailplaneeringule ehitada uue. Kinnistul on järgnev ehitusõigus:- ...

3
100 m²
159 900 € 1 599 €/m²

Sanglepa tee 16, Vääna-Jõesuu, Harku vald, Harjumaa

МОРЕ + ПРИВАТНОСТЬ + ГОТОВО К СТРОИТЕЛЬСТВУ

2 этажей, частная собственность, фундамент, нуждается в обновлении, год постройки 1992, ...

Продаётся земельный участок под жилую застройку с отличным расположением в ...

3
102 m²
89 000 € 873 €/m²

Eesnurga, Pusku, Haapsalu, Läänemaa

ХУТОР С ЛЕСОМ В КРАСИВОМ МЕСТЕ ВОЗЛЕ МОРЯ

2 этажей, частная собственность, бревенчатый дом, готовый, новый, год постройки 2025, ...

Уважаемый клиент, для тех, кто любит море, но не хочет находиться постоянно под властью ...

2
32.3 m²
205 000 € 6 347 €/m²

1 Mustasauna tee 1a, Muuga, Viimsi vald, Harjumaa

MODERNE MAJA LOODUSKAUNIL PRIVAATSEL KINNISTUL!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2021, ...

MÜÜA UUEVÄÄRNE ERAMU VIIMSIS – MODERNE MUGAVUS PRIVAATSE LOODUSE KESKELSoovid elada ...

День клиента: L 23.05 13:00-17:00
5
261.1 m²
679 990 € 2 604 €/m²

1 Järve 44, Mehikoorma, Räpina vald, Põlvamaa

Lämmijärve kaldal maja

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, новый, год постройки 2024, участок ...

Müüa otse Lämmijärve kaldal asuv uus maja Mehikoormas, mis sobib nii aastaringseks elamiseks kui suvekoduna. Üldpinna sisse kuulub 6m2 katusealust üle 1,60m kõrgusega pinda, põrandapinda pööningul kokku 26m2. Ehitus valmis 2024 ning kasutatud on kaasaegseid lahendusi ning materjale. Põhikorrusel elutuba-köök, magamistuba ning puitküttega saun eesruumi ning WCga. Katusealune pööning on väljaehitatud täiendavaks magamisalaks, mis ...

3
55.9 m²
249 900 € 4 470 €/m²

Aniliini tn, Narva, Ida-Virumaa

Деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, участок 2196, электрическая плита, сауна, ...

Продаётся дача в садоводстве Анил.На двух участках находятся два дома.Один дом состоит ...

2
40 m²
20 000 € 500 €/m²

1 Maasika AÜ 20, Kaasiku, Saue vald, Harjumaa

EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV 24.05. KL 12-13

2 этажей, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1995, участок ...

Müüa Fibo plokist ehitatud ja korralikult soojustatud maja Maasika AÜ 20, Kaasiku külas ...

День клиента: P 24.05 12:00-13:00
3
145.3 m²
184 000 € 1 266 €/m²

Heinala, Tuula, Saue vald, Harjumaa

СОВРЕМЕННЫЙ ДОМ, ЭНЕРГОКЛАСС B

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, новый, год постройки 1958, ...

NB! Уважаемые клиенты, на просмотр прошу регистрироваться заранее, не позднее, чем за 1 ...

2
137.6 m²
339 000 € 2 464 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%