Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 003
Показать карту

1 Ohaka põik 3, Muuga, Maardu, Harjumaa

MÜÜA SUUREPÄRANE ERAMU/SAUN/TERRASSID/GARAAŽ!

1 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2017, ...

MAJA Müügile on tulnud väga hea planeeringuga, hubane ja kaunis 5-toaline maja, looduskaunis kohas Muuga aedlinnas, aadressiga Ohaka põik 3. Rahulikus piirkonnas asuv eramu on valminud 2017 aastal, kus on loodud kodune hubasus ja funktsionaalne ruumilahendus. Maja üldpinnaks on 205,1 m2, millest elamispinda on 162,4 m2. Maja on ehitatud madalvundamendile. Kivimaja, mille fasaad on kaetud tekstuurkrohviga. Majal on ehitatud kivi katus ...

5
205.1 m²
2 д назад
519 000 € 2 530 €/m²

Videviku tn, Narva, Ida-Virumaa

Просторный дом с сауной в садоводстве Рубин

2 этажей, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1998, жилищная ...

Продаётся просторный двухэтажный дом в садоводстве Рубин.ДОМНа первом этаже находится ...

3
106.2 m²
2 д назад
32 000 € 301 €/m²

Metsasalu tn 16, Vilivere, Kohila vald, Raplamaa

ДАЧА С БАНЕЙ РЯДОМ С ТАЛЛИННОМ

2 этажей, деревянный дом, обновлённый, жилищная площадь 34.7 m², участок 829, дровяная ...

NB! Уважаемые клиенты, на день клиента прошу регистрироваться заранее, не позднее, чем ...

3
48.4 m²
2 д назад
94 900 € 1 961 €/m²

2 Kasevälja tee, Suurupi, Harku vald, Harjumaa

KLIENDIPÄEV 28.05 kell 15:00 -19:00

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2006, ...

KLIENDIPÄEV 28. mail kell 15:00 - 19:00VAJALIK EELNEV REGISTREERIMINE TEL. VÕI E-MAILI TEEL!* igale kliendile võimaldatakse eraldi ajavahemik objektiga tutvumiseks. Suurepärase planeeringuga perekodu mere ääresMAJAKahekordne, 6- toaline valgusküllane suure terrassiga ja rõduga elamu asub kõrghaljastusega krundil, Suurupi külas, Harku vallas. Maja valmis aastal 2006 ning olemas on kasutusluba.PLANEERINGEsimesel korrusel asuvad ...

День клиента: N 28.05 15:00-19:00
6
279.2 m²
500 000 € 1 791 €/m²

2 Mäeküla, Haapsalu, Läänemaa

KLIENDIPÄEV 22.05 kell 14:00 -16:00

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

KLIENDIPÄEV 22. mail kell 14:00 - 16:00VAJALIK EELNEV REGISTREERIMINE TEL. VÕI E-MAILI TEEL!* igale kliendile võimaldatakse eraldi ajavahemik objektiga tutvumiseks. KLIENDIPÄEVAL HINNASOODUSTUS - 30 100 € EUROT.Kliendipäeva hind 169 900 € | Täishind 200 000 € HINDAMISAKT OLEMASVäärikas talu Haapsalust mere ääresKINNISTUSooba-Jüri talu asub Läänemaal, Mäekülas.Talukompleks on hästi hoitud ja hooldatud ning osaliselt ...

День клиента: R 22.05 14:00-16:00
3
101 m²
169 900 € 1 682 €/m²

2 Vintse, Lääne-Harju vald, Harjumaa

KLIENDIPÄEV 25.05 kell 16:00 -19:00

1 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...

KLIENDIPÄEV 25. mail kell 16:00 - 19:00VAJALIK EELNEV REGISTREERIMINE TEL. VÕI E-MAILI TEEL!* igale kliendile võimaldatakse eraldi ajavahemik objektiga tutvumiseks. Päikese villa - kodu põhjamaises paradiisisMAJAMüügile on tulnud valgusküllane läbimõeldud planeeringuga 4-toaline maja Vintse külas, Lääne-Harju vallas. Päikese villa ehituses on suurt rõhku pööratud planeeringule ning päikese liikumisele, misläbi päikese ja päeva valgust ...

День клиента: E 25.05 16:00-19:00
4
90 m²
259 900 € 2 888 €/m²

5 Lõvilõua tee 13, Lõviküla, Papsaare, Audru, Pärnu, Pärnumaa

VALGUSKÜLLANE MÖBLEERITUD KODU SUURE TERRASSIGA

1 этажей, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2021, жилищная ...

Müüki on tulnud suurepärase planeeringuga ja hästi hoitud 4-toaline eramu. Tegemist on ...

День клиента: P 24.05 13:30-17:30
4
137.5 m²
315 000 € 2 291 €/m²

2 Raiheina tee 4, Muuga, Maardu, Harjumaa

Ilus kinnistu l Eraldi sauna- ja abihoone

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

KLIENDIPÄEVALE VAJALIK EELREGISTREERIMINE! KLIENDIPÄEVA SOODUSTUS 15100 EUR (VANA HIND 335 000 EUR)!Otsid tasakaalu linnaläheduse ja aedlinna elukeskkonna vahel, soovid, et Sul oleks eraldi saunamaja, abi- ja kasvuhoone? Siis see pakkumine on just Sinule!MAJAMüügile on tulnud suurepärase asukohaga 4-toaline puitmaja, Muugal, vaiksel Raiheina teel. Tegu on ühekorruselise B-energiaklassi elamuga kus läbimõeldud ja peresõbralik ...

День клиента: R 22.05 18:00-19:00
4
120.5 m²
319 900 € 2 655 €/m²

2 Raiheina tee 4, Muuga, Viimsi vald, Harjumaa

Ilus kinnistu l Eraldi sauna- ja abihoone

День клиента: R 22.05 18:00-19:00
4
120.5 m²
319 900 € 2 655 €/m²

1 Serva tee 20, Alliku, Saue vald, Harjumaa

UUS 5-TOALINE AUTOVARJUALUSE JA PANIPAIGAGA ERAMU!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, новый, год постройки 2026, участок ...

Müüa uus juulis valmiv autovarjualuse ja panipaigaga A-energiaklassi eramaja Tiirisule elurajoonis!MAJATegemist on kvaliteetselt ehitatud ning hästi soojustatud plaatvundamendil puitkarkassmajaga. Maja seinad on soojustatud 250mm villaga ning katus 400mm puistevillaga. Seinad on väljast kaetud laudisega ning katusematerjaliks plekk. Akendeks kolmekordse klaaspaketiga plastikaknad.Majas asub avar aatriumiga elutuba-köök (59,5m²), 4 ...

5
211.2 m²
459 000 € 2 173 €/m²

1 Tiirisule tee 30, Alliku, Saue vald, Harjumaa

UUS AATRIUMIGA A-ENERGIAKLASSI ERAMU!

Müüa uus augustis valmiv autovarjualuse ja panipaigaga A-energiaklassi eramaja Tiirisule elurajoonis!MAJATegemist on kvaliteetselt ehitatud ning hästi soojustatud plaatvundamendil puitkarkassmajaga. Maja seinad on soojustatud 250mm villaga ning katus 400mm puistevillaga. Seinad on väljast kaetud laudisega ning katusematerjaliks plekk. Akendeks kolmekordse klaaspaketiga plastikaknad.Majas asub avar aatriumiga elutuba-köök (59,5m²), 4 ...

5
222.3 m²
479 000 € 2 155 €/m²

1 Roonurme tee 8, Muuga, Viimsi vald, Harjumaa

Дом, который ждет своей истории – возможно, вашей!

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, обновлённый, год постройки 2016, ...

Продаётся уютный двухэтажный частный дом/коттедж с большим садом — для круглогодичного ...

3
99 m²
224 000 € 2 263 €/m²
День клиента: P 24.05 12:30-13:00

1 Delfiini AÜ 60, Maidla, Saue vald, Harjumaa

Renoveerimist vajav aiamaja veekogu ääres!

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

Müüme elamumaa kinnistut koos suvemajaga väga heas asukohas vaikses Maidla külas Saue ...

День клиента: P 24.05 12:30-13:00
59.5 m²
89 000 € 1 496 €/m²

1 Enela, Ilbaku, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa

Paindlik planeering, looduslik rahu, suur potentsiaal.

2 этажей, частная собственность, бревенчатый дом, нуждается в обновлении, участок 4631 ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

День клиента: R 22.05 10:00-16:30
7
180.4 m²
46 900 € 260 €/m²

1 Järvakandi mnt 1, Kehtna, Kehtna vald, Raplamaa

OMA TIIK | ERALDI SAUNAMAJA | SUUR GARAAŽ

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa avara kinnistuga hoonestatud elamumaa Kehtna alevikus. Krundi koosseisu kuulub kahekordne üksikelamu, kaks kõrvutiasetsevat garaaži ja eraldi saunamaja koos tiigiga. MAJATegemist on 1960ndatel ehitatud kahekordse puitmajaga mille üldpind on 110 m2. Maja esimesel korrusel asub kaks tuba, läbikäidav köök, vannituba koos tualettiga, esik ja tuulekoda. Teisel korrusel on kolm magamistuba. Maja kütteks on kamin-ahi ja õhksoojuspumbad. ...

5
110 m²
245 000 € 2 227 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%