Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 989
Показать карту Müüa väärikas ja heas korras ärihoone Kristiines.
Участок 640, частная собственность, деревянный дом, обновлённый, год постройки 1928, ...
Müüa väärikas ja väga heas korras endine Järve raudteejaamahoone, üldpind 217,70m², ...
217.7 m²
369 000 € 1 695 €/m²
СОВРЕМЕННЫЙ ОФИС В ЦЕНТРЕ ГОРОДА
Этаж 2/6, квартирная собственность, новый, год постройки 2017, тепловой насос, ...
Продается просторное офисное помещение в бизнес-центре Porto FrancoПредлагаем ...
бюро…
101.4 m²
410 000 € 4 043 €/m²
Marati Kvartal - kogu sisustus hinnas!
Этаж 1/1, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2025, ...
Otse Põhjala tehase vastu kerkis värskelt 2025. aastal uus elu- ja ärikvartal. Julgete ...
бюро…
44.8 m²
154 900 € 3 458 €/m²
Этаж 8/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2016, ...
Предлагаемое в продажу эксклюзивное , офисное помещение , прекрасно подойдёт ...
бюро…
127 m²
1 д назад
670 000 € 5 276 €/m²
Stiilsed kodud Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna piiril
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, городское отопление, Интернет, ...
Mustjuure Linnakodud on uus A energiatõhususega korterelamute arendus, mis kerkib ...
не н�…
37.4 m²
154 000 € 4 118 €/m²
Ait-kuivati Tamsal
Участок 5076, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
826.5 m²
69 900 € 84.6 €/m²
Müüa üürivooga büroopind Tartu mnt 56 hoones!
Этаж 2/8, квартирная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Objekt kaetud üürilepinguga 1000€ kuus. Kommunaale tasub üürilevõtja. NB! Üürilevõtja ...
бюро…
94.6 m²
320 000 € 3 383 €/m²
Представительное коммерческое помещение в центре города!
Этаж 2/11, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2004, ...
Продаются представительские офисные помещения в здании Admirali, расположенном в ...
не н�…
191 m²
440 000 € 2 304 €/m²
Ruumid tootmiseks, ladustamiseks, kanaliga garaaz!
Участок 565, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в ...
Müüki on tulnud mitmekülgse kasutusvõimalusega äripind Kose keskuse vahetus ...
обсл…
244 m²
120 000 € 492 €/m²
UUS HIND! Büroohoone või kahepere elamu.
Участок 12474, этаж 1/1, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем ...
Selja külas asuvas büroohoones on 12 eraldi kabinetti. Maxi-Priit projekti alusel ...
199 m²
89 000 € 447 €/m²
Suured ruumid kortermaja 0. korrusel. Kõrged laed.
Квартирная собственность, панельный дом, коробка с дверьми и окнами, нуждается в ...
Pakkumisel äripind Paldiskis, kortermaja 0. korrusel. Korteriomand, mitteeluruum. ...
обсл…
98 m²
24 500 € 250 €/m²
ПРЕМИАЛЬНЫЙ БИЗНЕС-ОБЪЕКТ В ЦЕНТРЕ ЙЫХВИ!!!
Участок 1770, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное ...
ГОТОВЫЙ БИЗНЕС-ОБЪЕКТ В ЦЕНТРЕ ЙЫХВИ С ВЫСОКИМ ИНВЕСТИЦИОННЫМ ПОТЕНЦИАЛОМ.В центре ...
бюро…
539 m²
199 000 € 369 €/m²
Ресторан уличной еды с террасой в центре Тарту – продается!
Участок 36, этаж 1/1, движимая вещь, год постройки 2021, электрическое отопление, ...
Продается: Частично оборудованный ресторан уличной еды на площади Тартуского рынка – ...
пита…
18 m²
15 000 € 833 €/m²
Soodsad laoruumid !
Участок 3236, частная собственность, панельный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Müüa soodsa m² hinnaga laoruumidMüüa laoruumid väga soodsa m² hinnaga. Esimestel ...
торг…
632.7 m²
190 € 0.30 €/m²
Tule kliendipäevale 09.06.2026 kell 16.00-16.30!
Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Tutvumiseks vajalik eelregistreerumine: +*** *** ***** või l*********@u******.ee ...
бюро…
186.3 m²
446 000 € 2 394 €/m²
Arendusvõimalusega korteriomand jõeäärses majas
Этаж 1/2, квартирная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, Печное ...
Hoones toimus hiljuti ulatuslik põleng, kuid antud korter hetkel teadaolevaid ...
разм…
33.5 m²
35 000 € 1 045 €/m²
MÜÜGIS UUS LAOPIND JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2026, газовое ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
278.8 m²
409 900 € 1 470 €/m²
MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA LAOPIND MÕIGU TEHNOPARGIS
Участок 6072, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, центральное ...
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...
скла…
38 m²
73 000 € 1 921 €/m²
MÜÜDUD!
Участок 5500, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, кухня, ...
Müüa Maardus asuv kalatööstusettevõte. Tehasel on veterinaarluba, kalatoodete ...
пита…
1896.7 m²
1 200 000 € 633 €/m²
Moderne büroohoone linna südames
Этаж 3/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2020, центральное ...
Müüa büroopinnad modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas suuruses ning ...
бюро…
56.6 m²
185 000 € 3 269 €/m²
R1 = Oma äriruum = Oma kapital
Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...
MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...
бюро…
1820 m²
1 983 800 € 1 090 €/m²
Угловая коммерческая площадь с лучшей видимостью
Этаж 1/6, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2024, ...
Kоммерческая площадь в морском квартале Ноблесснер — дом Allveelaeva 4! КОММЕРЧЕСКОЕ ...
бюро…
99 m²
449 000 € 4 535 €/m²
OSTA kaasaegsed tööruumid
Новый, год постройки 2023, ванная, бойлер, сауна, душ, туалет и ванная по отдельности, ...
обсл…
264 m²
316 800 € 1 200 €/m²
Этаж 1/4, квартирная собственность, готовый, в среднем состоянии, центральное отопление, ...
бюро…
95.6 m²
219 000 € 2 291 €/m²
Müüa äripind Haapsalu kesklinnas
Участок 3656, этаж 1/5, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1969, тепловой ...
Müüa Haapsalu kesklinnas peatänava ääres äripind, mis paikneb Lihula mnt-l asuva ...
пита…
66.1 m²
110 000 € 1 664 €/m²
Nulu tänav 2
Участок 4769, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой ...
Nulu tänav 2
прои…
200 m²
240 000 € 1 200 €/m²
Suurepärase hinnaga hea pakkumine!
Этаж 1/5, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1976, центральное отопление, ...
На продажу предлагается многофункциональное коммерческое помещение в Таллинне, на улице ...
бюро…
148.6 m²
373 000 € 2 510 €/m²
Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2027, новый трубопровод, ...
Строительство жилого и коммерческого здания Allveelaeva 2 начнется в марте 2025 года, а ...
бюро…
337.1 m²
1 350 000 € 4 005 €/m²
Hind langes, tule vaata üle!
Участок 7126, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое ...
Müüa heas korras ärihoone, mis sobib ideaalselt väiketootmiseks. Hoone ja siseruumid on ...
скла…
568.9 m²
265 000 € 466 €/m²
Müüa tootmishoone-garaaž !
Участок 8196, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Hoones asub suur garaaž, kahe täispika kanaliga ja nelja väiksema kanaliga.Lisaks on ...
скла…
1385.6 m²
659 000 € 476 €/m²
Uus äripind südalinnas Rüütli tänaval! Soodustused!
Этаж 1/4, каменный дом, новый, душ, центральное отопление, центральная вода, паркет, ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
19.9 m²
80 000 € 4 020 €/m²
Отличное предложение!
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...
Продается коммерческое помещение в новом жилом комплексе. Помещение сдано в аренду.В ...
бюро…
36 m²
169 900 € 4 719 €/m²
Suured vitriinaknad. Sisse tänavalt. Parkimiskoht.
Участок 1336, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Maja 0-korrusel asuv suurte vitriinakendega valgusrikas mitteeluruum / äripind.Sobib ...
бюро…
69.1 m²
148 500 € 2 149 €/m²
• Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра •
Участок 2375, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра Йыхви.Одна часть здания сдается ...
скла…
617.2 m²
125 000 € 203 €/m²
Kinnistu asub Vahastu mõisa hoiualal!
Участок 3596, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Müüja mõisaaegne kuivati, mille külge on ehitatud 2008 aastal uus kuivati. Kaasaegne ...
не н�…
413.1 m²
18 000 € 43.6 €/m²
Kolm eraldi hea üüritootlusega villat Noarootsis
Участок 23137, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Väga populaarses ja kõrgelt hinnatud Noarootsi vallas asuvad kauni metsatuka kõrval, ...
не н�…
110.6 m²
670 000 € 6 058 €/m²
INVESTEERI ÜÜRITOOTLUSEGA KINNISVARASSE
Участок 1783, этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в среднем ...
Müüa äripind kehtiva üürilepinguga Võru linnas.Võru linn, Tartu tänav – suurepärase ...
торг…
113 m²
99 000 € 876 €/m²
Viljandikorterid.ee
Участок 2390, год постройки 2017, центральный газ
Müüa 60 korteriga kortermaja millel on 60 panipaika ja 45 parkimiskoht . Lisaks ...
2200 m²
2 995 000 € 1 361 €/m²
Müüa toimiv ja töövalmis restoran Tallinnas
Этаж 1/5, каменный дом, новый, год постройки 2022, мебель, отдельный вход, кладовка, ...
MÜÜA – Itaalip'rane Restoran, Kai 4, TallinnMüügile on tulnud täielikult toimiv ja kohe ...
не н�…
100 m²
79 900 € 799 €/m²
Pirita tee 20/4
Участок 11819, этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
Pirita tee 20/4
торг…
146.5 m²
355 000 € 2 423 €/m²
Uued äripinnad Mustamäe tee ääres!
Этаж 1/13, год постройки 2024
Müüa uued äripinnad Lõvirahu Ärikvartalis 2024. aastal valminud hoones. Pakutav ...
бюро…
345.6 m²
700 000 € 2 025 €/m²
Участок 5213, этаж 1/4, год постройки 1977
Müüa renoveeritud äripind Tallinna reisisadama D-terminali kõrvalMüüa 1. korrusel ...
577 m²
999 000 € 1 731 €/m²
Esinduslik ja stabiilne kesklinna üüripind!
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Esinduslik korter / äripind kesklinnas – Liivalaia 7- Tatari-Süda asumis!• ...
бюро…
98.1 m²
289 900 € 2 955 €/m²
Стратегическая бизнес-среда, где стиль сочетается с содержанием
Участок 2500, в хорошем состоянии, год постройки 2008
Представительный stock-office в Пеэтри В деловом районе Пеэтри, по адресу Kuma tee ...
не н�…
1339.3 m²
2 000 000 € 1 493 €/m²
Терраса 150м2 с панорамным видом на город и море !
Этаж 16/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2016, ...
Предлагаемое в продажу эксклюзивное , двухуровневое офисное помещение с большой ...
бюро…
292 m²
1 д назад
1 950 000 € 6 678 €/m²
SUUR KINNISTU, KÕRGED LAED, 350A ELEKTER
Участок 15575, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa tootmis- ja laohoonete kompleks Nõo vallas – Nõo 28/30, Nõgiaru külaHaruldane ...
прои…
1368 m²
450 000 € 329 €/m²
ASUKOHT, ASUKOHT JA VEEL KORD ASUKOHT!
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1940, центральное ...
Müüa butiik eksklusiivse asukohaga kesklinna-vanalinna piiril! Suurte vitriinakendega ...
не н�…
126 m²
480 000 € 3 810 €/m²
Каменный дом, нуждается в обновлении, электричество, вода ...
торг…
4380 m²
670 000 € 153 €/m²
MÜÜA KOHT, MIS OOTAB SUURT AJU JA JULGET IDEED!
Участок 1207, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год ...
не н�…
343.6 m²
159 000 € 463 €/m²
Rahavooga kinnisvara. Tee pakkumine!
Участок 5165, частная собственность, год постройки 1978, центральное отопление, вода, ...
Müügile on tulnud Valsimaja – töötav äripind rahavooga.Koheselt renditavat pinda on ca ...
не н�…
499 000 € 172 €/m²