Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 987
Показать карту Esinduslik ja stabiilne kesklinna üüripind!
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Esinduslik korter / äripind kesklinnas – Liivalaia 7- Tatari-Süda asumis!• ...
бюро…
98.1 m²
289 900 € 2 955 €/m²
Стратегическая бизнес-среда, где стиль сочетается с содержанием
Участок 2500, в хорошем состоянии, год постройки 2008
Представительный stock-office в Пеэтри В деловом районе Пеэтри, по адресу Kuma tee ...
не н�…
1339.3 m²
2 000 000 € 1 493 €/m²
Терраса 150м2 с панорамным видом на город и море !
Этаж 16/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2016, ...
Предлагаемое в продажу эксклюзивное , двухуровневое офисное помещение с большой ...
бюро…
292 m²
1 д назад
1 950 000 € 6 678 €/m²
SUUR KINNISTU, KÕRGED LAED, 350A ELEKTER
Участок 15575, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa tootmis- ja laohoonete kompleks Nõo vallas – Nõo 28/30, Nõgiaru külaHaruldane ...
прои…
1368 m²
450 000 € 329 €/m²
ASUKOHT, ASUKOHT JA VEEL KORD ASUKOHT!
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1940, центральное ...
Müüa butiik eksklusiivse asukohaga kesklinna-vanalinna piiril! Suurte vitriinakendega ...
не н�…
126 m²
480 000 € 3 810 €/m²
Каменный дом, нуждается в обновлении, электричество, вода ...
торг…
4380 m²
670 000 € 153 €/m²
MÜÜA KOHT, MIS OOTAB SUURT AJU JA JULGET IDEED!
Участок 1207, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
343.6 m²
159 000 € 463 €/m²
Rahavooga kinnisvara. Tee pakkumine!
Участок 5165, частная собственность, год постройки 1978, центральное отопление, вода, ...
Müügile on tulnud Valsimaja – töötav äripind rahavooga.Koheselt renditavat pinda on ca ...
не н�…
499 000 € 172 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA BÜROO + LADU Mõigu Tehnopargis
Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, тепловой насос, ...
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aasta märtsis valmivas Radari 7 ...
бюро…
71.1 m²
127 000 € 1 786 €/m²
Suure krundiga lao- ja tootmishoone
Участок 17613, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Hea tegus inimene ja agar ettevõtja!Kas oled otsinud kohta kuhu investeerida?Kas otsid ...
скла…
768.4 m²
55 000 € 71.6 €/m²
Участок 24957, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...
Kas otsid suurepärast investeerimisvõimalust edukas tootmissektoris või hoopis ...
бюро…
5619.7 m²
990 000 € 176 €/m²
ОТДЕЛЬНО ДЕЛОВОЕ ЗДАНИЕ НА ЮЛЕМИСТЕ
Участок 294, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Продаётся здание, с деловым назначением: бюро, производство, музыкальная студия. ...
бюро…
233.1 m²
359 000 € 1 540 €/m²
Vitriinakendega äripind Viljandi kesklinnas
Этаж 1/3, частная собственность, готов, городское отопление, промышленное напряжение, ...
Müüa esimese korruse äripind Viljandi kesklinnas Lossi tänaval!Suletud netopind 105 m². ...
торг…
105 m²
205 000 € 1 952 €/m²
СОВРЕМЕННЫЙ ОФИС В ЦЕНТРЕ ГОРОДА
Этаж 2/6, квартирная собственность, новый, год постройки 2017, центральное отопление, ...
Продается просторное офисное помещение в бизнес-центре Porto FrancoПредлагаем ...
бюро…
96 m²
349 000 € 3 635 €/m²
Müüa äri- ja tootmiskinnistu Raasiku vallas Järsil
Участок 3771, этаж 1/1, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, бесплатная парковка ...
Oleme avatud vahetustehingutele muu kinnisvara vastu (nt arenduskrunt, elamukrunt, ...
скла…
260 m²
199 000 € 765 €/m²
КУХНЯ ВХОДИТ В СТОИМОСТЬ! ВАШ НОВЫЙ 2-КОМНАТНЫЙ ДОМ В ЦЕНТРЕ ГОР
Участок 2451, этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
Дома и коммерческие помещения класса А для умного будущего! Выберите свой новый дом ...
обсл…
43.8 m²
200 500 € 4 578 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Solar Caravan Park koos talukompleksiga!
Участок 28931, частная собственность, деревянный дом, готовый, обновлённый, год ...
Müüa hästi toimiv ja kaunilt hooldatud turismitalu Pärnumaal, kus on rajatud ...
разм…
245 m²
458 000 € 1 869 €/m²
Müüa kontori-, lao- ja tootmispind otse omanikult
Участок 4864, частная собственность, готовый, в среднем состоянии ...
Tootmismaa, pindalaga 4 864 m², millel asuvad kontorihoone, viilhall ja kaarhall koos ...
скла…
1558.5 m²
710 000 € 456 €/m²
Отличный инвестиционный объект!
Этаж -2/16, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, ...
Продаётся помещение на нижнем этаже жилого дома.Расположено на - 2 этаже ...
бюро…
62.8 m²
63 000 € 1 003 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
19 m²
41 900 € 2 205 €/m²
13 bürooruumi, elektriküte - peakaitse 3x100A.
Участок 1443, каменный дом, в среднем состоянии, электрическая плита, новый трубопровод, ...
1998. a. renoveeritud kivihoone (tellis, väikeplokk, betoonpaneelidest vahelaed). ...
бюро…
418.5 m²
69 000 € 165 €/m²
Kaasaegne pind ringtee ja Rail Baltica läheduses!
Участок 2342, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2022, ...
- Kaasaegsed kommunikatsioonid, valgustus ja turvasüsteemid tähendavad lihtsamat ...
скла…
742.7 m²
1 080 000 € 1 454 €/m²
SUURE TULEVIKUPOTENSIAALIGA ÄRIHOONE!
Участок 730, каменный дом, в среднем состоянии, электричество, терасса, вход с улицы, ...
Müüki on tulnud terve ärihoone logistiliselt suurepärases asukohas Peterburi teel. ...
бюро…
675 m²
519 000 € 769 €/m²
Коммерческое помещение в центре города — место вашего успеха
Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Представительное коммерческое помещение с витринными окнами в центре города — разумный ...
не н�…
53.3 m²
199 000 € 3 734 €/m²
2 maja ühe hinnaga + 387 m2 akendega pööningut
Участок 1269, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Heas asukohas kinnistu, kus paikneb 2 eri aegadel ehitatud ja omavahel ühendatud maja. ...
бюро…
657 m²
550 000 € 837 €/m²
Pirita tee 20/4
Участок 11819, этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
Pirita tee 20/4
торг…
126.4 m²
310 000 € 2 453 €/m²
TOIMIV ÄRI VÕRUMAA SÜDAMES
Электричество, скважина, в округе частные дома
VEINIMÄE TALU – PRIVAATNE KODU JA TOIMIV ÄRI VÕRUMAA SÜDAMES Veinimäe, Kärgula küla, ...
прои…
12798 m²
134 000 € 10.5 €/m²
Äripind Pro-Kapitali ärikeskuses.
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müüa äripind Pro Kapitali ärikeskuses.Sobib niin kaubandus-, teenindus- kui ka ...
бюро…
70.9 m²
199 000 € 2 807 €/m²
С разрешением на использование!
Участок 1250, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2011, ...
Продается действующий ресторан-сауна-центр в Лайакюле!Продается вместе со зданием и ...
обсл…
369.5 m²
1 248 500 € 3 379 €/m²
Välja tänav 5
Участок 4083, 2. этаж, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2014, ...
Välja tänav 5
не н�…
1111.8 m²
1 545 000 € 1 390 €/m²
ERALDI SISSEPÄÄSUGA, UHIUUS ÄRIPIND!
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Valminud on uhiuus äripind kohe südalinnas, Rüütli tänaval. Kohe läheduses asuvad ...
бюро…
54.3 m²
137 000 € 2 523 €/m²
VÄÄRT KINNISVARA, HEA HIND JA RAHAVOOG
Участок 890, частная собственность, панельный дом, готов, год постройки 2002, душ, ...
Rakvere linna südames, bussijaama läheduses on pakkumisel kaasaegne ärihoone, kus ...
обсл…
643.5 m²
595 000 € 925 €/m²
Участок 1810, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müüa 2-korruseline büroohoone Valga linnas, Viljandi tn 23. Hoone on projekteeritud ja ...
бюро…
688.7 m²
180 000 € 261 €/m²
MÜÜA ÄRIHOONE KOSEL
Готовый, нуждается в санремонте, год постройки 1932, Печное отопление, твёрдое топливо ...
206.1 m²
160 000 € 776 €/m²
Müüa äripind Kuusalu keskuses koos juurdeehitusega
Участок 972, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müüa äripind Kuusalu keskuses koos ainulaadse juurdeehitusega, mis asub Kuusalu alevi ...
торг…
60.7 m²
135 000 € 2 224 €/m²
Äripinnad mereäärses uusarenduses
Этаж 1/1, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, электричество, отдельный вход, ...
Müüa lao- ja tootmispinnad alates 45 m² Virtsus, Werderholmi kvartalis!Werderholmi ...
скла…
45 m²
27 000 € 600 €/m²
Tootmismaa mitmete hoonetega Muuga sadama vahetus läheduses!
Участок 18379, этаж 1/1, частная собственность, промышленное напряжение, центральная ...
Muuga Sadama vahetus läheduses müüa tootmismaa koos mitmete hoonetega. Hooned on ...
не н�…
2980.7 m²
1 550 000 € 520 €/m²
MÜÜA LAO- JA TERMINALIKOMPLEKS PIIRATUD TOLLITSOONIS MAARDUS
Участок 10000, этаж 1/1, право застройки, в хорошем состоянии, год постройки 2004 ...
Müüa logistiliselt väga heas asukohas, Maardu linnas asuv lao- ja terminalikompleks ...
скла…
2138 m²
1 090 000 € 510 €/m²
Investeerimisvõimalus Valga peatänaval
Участок 1751, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год ...
Müüa mitmeotstarbeline kinnistu – suurepärane investeerimisvõimalus!Valga linna ...
скла…
592.6 m²
132 000 € 223 €/m²
Esinduslik äriruum Tallinna südames!
Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Uus hind!Suurepärane võimalus soetada Tallinna kesklinna aktiivses äritsoonis asuv ...
бюро…
80.4 m²
254 000 € 3 159 €/m²
Ready commercial space for medical/beauty services
Этаж 2/9, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2020, ...
Современное коммерческое помещение для медицинской или косметологической клиники в ...
бюро…
208.4 m²
615 000 € 2 951 €/m²
SUURE POTENTSIAALIGA PUHKEKESKUSE ARENDUSPROJEKT
Участок 273101, год постройки 1911
Puhkekompleksi arendusprojekt Otepääl – investeerimisvõimalus unikaalses asukohas ...
не н�…
273101 m²
800 000 € 2.93 €/m²
Kõrkküla
Участок 49700, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2013, сауна, ...
Kõrkküla
не н�…
1 150 000 €
Продаётся готовый бизнес — детская комната ПАНДА!
Новый, год постройки 2011, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...
Действующий, полностью укомплектованный бизнес с наработанной клиентской базой и ...
141 m²
9 900 € 70.2 €/m²
Müüa välja renditud lao- ja tootmishoone Tartus.
Участок 4199, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, душ, ...
Tootmishoone lao- ja tootmispindadega Tartus.Kõrvalkulud puuduvad. Kogu hoone välja ...
3455 m²
1 550 000 € 449 €/m²
UUS HIND! MÜÜME ÄRI- JA TOOTMISHOONE PÕHJA-TALLINNAS!
Участок 818, частная собственность, центральное отопление, центральная вода, ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
426.6 m²
390 000 € 914 €/m²
Soodsalt koos seadmetega tootmispind!
Участок 7307, частная собственность, тепловой насос, твёрдое топливо, электрическое ...
MÜÜA TOOTMIS- JA ÄRIMAA KADARBIKU KÜLAS – Soodsalt koos seadmetega!Logistiliselt ...
скла…
705.7 m²
220 000 € 312 €/m²
RAHAVOOGA uus moodne ärimaja Kõrvekülas
Участок 1327, готовый, в хорошем состоянии, душ, тепловой насос, центральное отопление, ...
Erineva suurusega kontori/teenindus/toitlustuspinnad 2024.aastal valminud ärihoones ...
бюро…
520 m²
799 000 € 1 537 €/m²
Suurepärane äripind Pärnu kesklinnas
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müügile tulnud ajalooga äripind.Eelnevalt on antud pinnal olnud erinevaid ettevõtteid, ...
бюро…
128.2 m²
144 888 € 1 130 €/m²
Гибкая зона складских помещений в самом сердце Пярну
Участок 4597, в хорошем состоянии, год постройки 2023, центральное отопление, новая ...
В здании бывшего Музея нового искусства (Эспланаади 10) в 2023 году был завершен проект ...
не н�…
189.8 m²
189 000 € 996 €/m²