Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 083
Показать карту
Описание
Цель

Jüri 19a, Võru, Võrumaa

ÜÜRIPINNAD KESKLINNAS!

Год постройки 1975, Интернет, лифт, электричество, центральная вода, бронированая дверь ...

Üürile anda Võru kesklinnas erineva suurusega üüripindasid teeninduseks või bürooks. ...

бюро…
1 m²
1 € 1 €/m²

Haigla tn 4, Maardu, Harjumaa

Новое предложение

Договор аренды, готовый, в среднем состоянии, электрическое отопление, бесплатная ...

Сдаются различные помещения, расположенные по адресу Haigla 4, Maardu. Помещения ...

бюро…
1 m²
6 € 6 €/m²

Mahtra tn 5, Mustakivi, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Склад | Гараж | Кладовка | Хранение

Сдаются в аренду мини-склады и складские боксы в Таллинне и по всей ЭстонииСкладские ...

бюро…
2 m²
40 € 20 €/m²

Hunditubaka tee 6, Kose, Pirita, Tallinn, Harjumaa

MINILAOD PIRITA-KOSEL – turvaline ja mugav hoiuruum 2–6 m2

Участок 1586, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, тепловой насос, вентиляция, ...

MINILAOD PIRITA-KOSEL – turvaline ja mugav hoiuruum suuruses 2–6,8 m²! Pakume üürile ...

скла…
2 m²
40 € 20 €/m²

Hunditubaka tee 6, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

MINILAOD PIRITA-KOSEL – turvaline ja mugav hoiuruum 2–6 m2

скла…
2 m²
40 € 20 €/m²

Reti tee 5, Peetri, Rae vald, Harjumaa

ONLINE: https://everausminilaod.ee

Готовый, новый, год постройки 2021, газовое отопление, лифт, грузовой лифт, бесплатная ...

ОНЛАЙН-АРЕНДА И ГИБКИЙ СРОК ДОГОВОРААрендовать мини-склад быстро и удобно: заказ склада ...

скла…
3 m²
65 € 21.7 €/m²

Õismäe tee 107a, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Маленькое удобное теплое помещение!

Этаж 1/2, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1995 ...

Сдается помещение на 1 этаже, с удобной локацией, данное помещение видно со входа ...

торг…
5 m²
150 € 30 €/m²

Tasandi tn 2, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

ONLINE: https://everausminilaod.ee

Этаж 1/4, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2025, центральное отопление, ...

ЗАБРОНИРОВАТЬ ЗДЕСЬ: www.everausminilaod.eeОНЛАЙН-ПРОЦЕСС АРЕНДЫ И ГИБКИЙ СРОК.Аренда ...

скла…
5 m²
129 € 25.8 €/m²

Hunditubaka tee 6, Kose, Pirita, Tallinn, Harjumaa

MINILAOD PIRITA-KOSEL – turvaline ja mugav hoiuruum 2–6 m2

скла…
6.8 m²
136 € 20 €/m²

Odra tn 16, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hea asukoha ja hinnaga äripind Tallinna kesklinnas

Этаж 2/3, год постройки 2001, электричество, вода, вентиляция, центральная вода, ...

Kogupind 7,5 m² Autobussijaama naabruses, Odra ja Jakobi tn ristmikul asuva ärihoone ...

бюро…
7.5 m²
100 € 13.3 €/m²

Mööbli tee 4, Ülejõe, Anija vald, Harjumaa

Soodne väikeladu Tallinna lähedal

Этаж 2/2, готовый, в хорошем состоянии, лифт, электричество, грузовой лифт, гардеробная ...

Soodne väikeadu hoone teisel korrusel, kuid olemas on eraldi sissepääs, kaubalift (2,5 ...

скла…
7.8 m²
50 € 6.41 €/m²

Tartu mnt 74, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üüri endale stiilne töökoht

Этаж 4/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2006, центральное ...

Üüri endale mugav töökoht vabas keskonnasTegutsev ettevõte pakub enda vabade töölaudade ...

бюро
8 m²
200 € 25 €/m²

Kreenholmi tn 39v, Narva, Ida-Virumaa

Anda üürile äripind Kreenholmi ärilinnakus

Участок 2275, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Anda üürile äripind (büroo) Narva Kreenholmi linnaosa ärikvartalis. Büroopind 8 m2 ...

бюро…
8 m²
120 € 15 €/m²

Pikk tn 40, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Hoiulaod Tartus

Год постройки 2022, подвал, отдельный вход, бронированая дверь, видео охрана ...

Hoiulaod otse Tartu südames - ööpäevaringne juurdepääs, ideaalne kliima ja kõrge ...

скла…
9 m²
160 € 17.8 €/m²

Madara 25, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Kesklinna lähedal, tasuta parkimine

Этаж 3/3, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Büroopind Kristiines, Madara tänaval!- Parkimine tasuta tänaval- Kõrvalkulud 3-5€/m²- ...

бюро
9 m²
100 € 11.1 €/m²

Mustamäe tee 12, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

MAXIMA RENDIPIND

Этаж 1/2, готовый, в хорошем состоянии, электричество ...

Üürile anda äripind 9 m2 Maximas. Ruum sobib kaubanduseks. Väga hea asukoht (kassade ...

торг…
9 m²
1 € 0.11 €/m²

Estonia pst 15, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Soodne, kraanikausiga ruum!

Этаж 2/3, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление ...

Tegemist on Vabaduse väljaku vahetus läheduses paikneva ajaloolise ja suursuguse ...

бюро
9.1 m²
200 € 22 €/m²

J. Sütiste tee 32, Mustamäe, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Kuiv, väike, esimese korruse äripind ilma treppideta

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, электричество, ...

Pakkumisel on I korrusel asuv, maja sisene, väike, ilma aknata äripind. Pinnale on ...

не н�…
9.1 m²
91 € 10 €/m²

Liivalaia tn 53, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Unikaalne ÖÖD maja Stockmanni kõrval!

Готовый, новый, тепловой насос, Интернет, возможность варианта с мебелью, электричество, ...

ÖÖD majas märkad kõike ja saad osaks Sind ümbritseva maailmaga. See pole tavaline ...

бюро…
9.4 m²
550 € 58.5 €/m²

Liivalaia tn 13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ÜÜRILE ANDA SUUREPÄRASE VAATEGA BÜROOPIND!

Этаж 8/12, год постройки 2003, платная парковка, кондиционер ...

Büroopind suurusega 9,8 m2 asub kõikide moodsate tehnosüsteemidega varustatud Liivalaia ...

бюро
9.8 m²
250 € 25.5 €/m²

Viru väljak 2, Metro Plaza, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

199.- euri+km% üks töökoht avatud planeeringuga

Этаж 3/7, договор аренды, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2009, центральное ...

199.- euri + km% - Üks töökoht avatud planeeringuga toas ! ! ! ILMA VAHENDUSTASUTA ...

бюро
10 m²
199 € 19.9 €/m²

Punane tn 29a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

KOHE VABA | SISSEPÄÄSU JUURES | MUGAV ASUKOHT

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1999, центральное ...

ÜÜRILE ANDA HEA ASUKOHAGA LASNAMÄEL ÄRIPIND (10 M2), MIS SOBIB IDEAALSELT ILUTEENUSTE ...

бюро…
10 m²
150 € 15 €/m²

J. Käisi tn 2, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Üürile anda 10m2 klaasitud seintega ja heas korras ruum. Puudub aken. Kasutus: büroo, ...

бюро…
10 m²
50 € 5 €/m²

Mustamäe tee 50, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Väikebüroo Mustamäe teel

Üürile anda Tallinnas Mustamäe teel asuvas ärihoones, kolmandal korrusel paiknev ...

бюро…
10 m²
130 € 13 €/m²

Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Stiilsed kontorid kesklinnas 125 €+KM/kuu

Этаж 2/4, готовый, новый, год постройки 2025, душ, центральное отопление, кухня, ...

Otsid kaasaegset kontorit, kuhu saad kiiresti sisse kolida ja kohe tööle hakata?Vektor ...

бюро
10 m²
125 € 12.5 €/m²

Pärnu mnt, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

KÜSI, on vabasid erinevate suurustega ruume!

Этаж 6/7, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, лифт ...

Üürnikke on ootamas 1-st ruumist koosnev väike bürootuba. Hoovialal piisavalt TASUTA ...

бюро
10 m²
150 € 15 €/m²

Mustamäe tee 5, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Valgusküllane äripind Mustamäe teel.

Этаж 3/8, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1976, центральное отопление, ...

Üürile anda Kristiine linnaosas, Mustamäe tee 5 büroohoones, väike bürootuba.Ärihoone ...

бюро…
10.7 m²
160 € 15 €/m²

1 Kadaka tee 63/1, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Üür sisaldab kõiki kommunaalkulusid!

Этаж 2/9, готовый, год постройки 2006, центральное отопление, Интернет, кондиционер, ...

Pakkuda üürile 11² suurune büroopind kaasaegses ja esinduslikus Forus Majas. Tegemist on hästi hooldatud ärihoonega, kus on loodud mugavad tingimused igapäevaseks tööks ning ruumid sobivad nii väikeettevõttele kui ka kasvufaasis tiimile.Forus Maja on tuntud oma kvaliteetse halduse, energiasäästlike tehnosüsteemide ja esindusliku välimuse poolest. Hoones on liftid, turvateenus ja esinduslik fuajee. Majas töötab toitlustusfirma, kus saab ...

бюро…
11 m²
250 € 22.7 €/m²

Vainu 11, Paide linn, Paide, Järvamaa

Südalinnas, esinduslik ja kaasaegne kontor fikseeritud kuludega.

Этаж 1/3, каменный дом, год постройки 1975, Интернет, вентиляция, возможность варианта с ...

Otsid oma ettevõttele või isiklikuks tööks mugavat kontoripinda otse kesklinnas? ...

не н�…
11 m²
150 € 13.6 €/m²

Narva mnt 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Renoveeritud väikebüroo Narva maantee 4 ärihoones

Этаж 3/6, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...

Anname üürile 11 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...

бюро…
11 m²
220 € 20 €/m²

Järvevana tee 9, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Bürootuba Järvevana tee 9 hoones. Tasuta parkimine

Этаж 4/6, готовый, год постройки 1997, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Üürile anda Tallinnas Kesklinnas asuvas ärihoones neljandal korrusel asuv väikebüroo ...

бюро…
11 m²
132 € 12 €/m²

Vana-Tartu mnt 73, Peetri, Rae vald, Harjumaa

КАБИНЕТА В НОВОМ ЗДАНИИ – КОММУНАЛЬНЫЕ И ПАРКОВКА ВКЛЮЧЕНЫ!

Участок 1412, этаж 2/3, новый, тепловой насос, открытая кухня, лифт, вода, кухонная ...

Сдаются в аренду два современных смежных кабинета на третьем этаже нового здания! ...

бюро
11.1 m²
295 € 26.6 €/m²

Odra tn 16, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hea asukoha ja hinnaga äripind Tallinna kesklinnas

Общая площадь 11,5 м² Сдается коммерческое помещение на 2-ом этаже коммерческого ...

бюро…
11.5 m²
180 € 15.7 €/m²

Paldiski mnt 4, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Для клиентов 3 часа парковка бесплатна!

Этаж 2/7, в хорошем состоянии, год постройки 2009, душ, центральное отопление, лифт, ...

На втором этаже отеля Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn ...

обсл…
11.8 m²
400 € 33.9 €/m²

J.Käisi 2, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

12m2 ÄRIRUUM PÕLVA KESKLINNAS

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1961, ...

Anda üürile 12m2 ruum Käisi Ärimajas, J.Käisi 2 Põlvas, II korrusel.Ruum sobilik ...

бюро…
12 m²
60 € 5 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%