Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 002
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Müüa looduskaunis ja rahulikus piirkonnas Maja
1 этажей, частная собственность, деревянный дом, коробка с дверьми и окнами, в хорошем ...
*** NB! Olemas kehtiv hindamiskat!Müüa looduskaunis ja rahulikus piirkonnas avar ...
1
34 m²
Valgusküllane ja suure terrassiga uus kivimaja
1 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Müüa 2024 valminud maja Viimsis, Püünsis. Maja asub eksklusiivses rajoonis kiviviske ...
158.6 m²
Korralik maja ootab heatahtlikku üürilist.
1 этажей, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2024, жилищная площадь ...
Anda üürile 2024 valminud maja Viimsis, Püünsis. Maja asub eksklusiivses rajoonis ...
4
158.6 m²
1 850 € 11.7 €/m²
Kõrghaljastusega privaatne kinnistu
3 этажей, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, нуждается в ...
Müüa renoveerimist vajav maja hinnatud Rocca Al Mares mereäärses piirkonnas. Kinnistu ...
5
341 m²
Uus funktsionaalne A klassi eramaja terviklikus elurajoonis.
1 этажей, частная собственность, каменный дом, год постройки 2026, плита с керамическим ...
Müüa valmimisel A klassi elamu, millel kõetavat pinda 150 ruutmeetrit kaasaegne ...
5
206 m²
Eksklusiivne disainmaja privaatsel suurkinnistul
1 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Elamise on projekteerinud arhitekt Ott Ojamaa.Ees ruumikas walk-IN garderoobiga ...
6
278.8 m²
1 этажей, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, жилищная площадь ...
5
175 m²
11190 m2 suurune hoonetega elamumaa
1 этажей, нуждается в обновлении, год постройки 1946, участок 11190, Печное отопление, ...
Kui oled otsimas Saaremaale suurt ja avarat elamumaad, kuhu rajada omale kodu või ...
3
59.5 m²
2 этажей, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1980, участок ...
Müüa aastaringseks elamiseks sobilik aiamaja Aespas – Põhjala tn 20 Tegemist on ...
4
62.9 m²
MAJA KÄINA KESKUSES!
2 этажей, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1964, ...
Müüa kahekorruseline maja Käina keskuses.Hoone suletud netopind on 196,3 m² ning ...
7
196.3 m²
Oma tiigi ja saunaga kodu Esku külas!
2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Kas unistad kodust, kus loodus kohtub mugavustega ja igapäevaelu on justkui puhkus? See ...
4
139 m²
Valusküllane maja ajaloolises Muraste külas
2 этажей, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2006, ...
Kodu perele, kes väärtustab läbimõeldud elukeskkonda, mugavust ning privaatsust. ...
4
162 m²
Ideaalne krunt koduks või suvekoduks – Kiisa ootab!
1 этажей, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки 2010, участок 1056, ...
Müüa suurepärase asukohaga elamumaa Kiisal – ideaalne paik nii suvekoduks kui ka ...
1
Kliendipäev 24.05 kell 13:00-15:00
1 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Olete oodatud kliendipäevale, mis toimub pühapäeval 24.05 ajavahemikul 13:00-15:00. ...
День клиента: P 24.05 13:00-15:00
2
45.7 m²
Suur krunt Viimsis – ehita oma unistuste kodu
1 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa suur arenduspotentsiaaliga krunt Viimsis – 3 806 m² suurne kinnistu koos majaga, ...
5
150.4 m²
Modernne eramu kõrgete lagedega – kodu Liikvas
1 этажей, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2023, жилищная площадь ...
Eksklusiivne ja valgusküllane kodu Liikva külasKui otsid kodu, kus looduslähedane rahu ...
4
131 m²
Kliendipäev 24.05 kell 15:00-17:00
2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Olete oodatud kliendipäevale, mis toimub pühapäeval 24.05 ajavahemikul 15:00-17:00. ...
День клиента: P 24.05 15:00-17:00
10
496 m²
KLIENDIPÄEV 22.05, REEDEL KELL 18:00-19:00
1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
KLIENDIPÄEV 22.05, REEDEL KELL 18:00-19:00.* Vajalik eelnev registreerimine telefoni ...
День клиента: СЕГОДНЯ 18:00-19:00
3
143.9 m²
Funktsionaalneja päikeseline A klassi maja hea asukohaga.
1 этажей, частная собственность, каменный дом, год постройки 2026, участок 1310, плита с ...
Müüki tuli väga hea planeeringuga valmimisel A klassi elamu, millel kõetavat pinda õle ...
5
154.6 m²
Rahu väikelinna läheduses? Juurdepääs hooldatud teelt? Siin on!
1 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Päikeseline maakodu suurel hooldatud kinnistul – võimalus luua oma unistuste kodu ...
3
47.4 m²
Kinnistu Suure-Jaani lähedal
1 этажей, фундамент, нуждается в обновлении, год постройки 1975, жилищная площадь 221.8 ...
Müüa kinnistu Suure-Jaani lähedalMüüa rahulikus asukohas kinnistu Suure-Jaani ...
3
14090 m²
Müüa merelähedane palkmaja Saaremaal!
2 этажей, частная собственность, бревенчатый дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Бревенчатый дом рядом с морем на большом приватном участке в деревне Лыу, Сааремаа ...
4
89.2 m²
KLIENDIPÄEV 31.05 KELL 13:00-15:00! ERIHIND -10 000€
2 этажей, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Hubane maamaja Keila külje all Käesalu külas! Müügile on tulnud ainulaadne maakodu, ...
5
124 m²
Talukoht Setomaal, Piusa kandis!
1 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, участок 6075, ...
Kui otsid kohta, kus aeg liigub rahulikumalt ja loodus on päriselt lähedal, siis see ...
82 m²
Eksklusiivne ja privaatne eramu Nõmme roheluses
3 этажей, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2000, ...
Ainulaadne esinduslik villa Nõmmel – 4 000 m² privaatsust Tallinna hinnatuimas ...
9
447 m²
Avar ja energiatõhus eramu Jõelähtme vallas
1 этажей, деревянный дом, год постройки 2025, участок 2005, ванная, сауна, открытая ...
Jõelähtme vallas Kõrre tee 38 kinnistul on valmimas 5-toaline kaasaegne A-energiaklassi ...
4
246.6 m²
Heas asukohas olev kinnistu uue kodu rajamiseks!
1 этажей, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1976, участок 993, ...
Hiie põik 5 asub Aespas, Kohila vallas – rahulikus ja rohelises eramajade piirkonnas, ...
2
34.4 m²
HEA POTENTSIAALIGA SUUR KINNISTU!
2 этажей, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1994, ...
Müüki on tulnud suvekodu Vikipalu külas, kus saad nautida tõelist maaelu rahu ja ...
3
50.9 m²
Дом на продажу или в аренду
1 этажей, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1972, жилищная площадь 292 m², ...
Фундамент: бетонный ленточный фундаментНаружные стены: деревянный каркас, боковые ...
7
731 m²
Hea asukohaga suvila!
2 этажей, частная собственность, каменный дом, нуждается в санремонте, год постройки ...
3
83 m²
Saunapõllu
Частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, участок 18802, местная ...
Saunapõllu
Ajaloohõnguline talumaja Vana-Karistes!
Maja, mis ei vaja päästjat, vaid inimest, kes näeb tema väärikust.Vana-Kariste külas, ...
2
107 m²
1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, санремонт сделан, год ...
Palksuvila 50m. maanteest aga on privaatne.Jalgratta tee 50m. mis viib Aegviitu ja ...
1
32 m²
150 € 4.69 €/m²
Merevaatega kinnistu puhkemajaks või suvekoduks
Частная собственность, бревенчатый дом, коробка с дверьми и окнами, нуждается в ...
Müüa ajaloolise taustaga kinnistu otse Romantilise Rannatee ääres Jaagupi külas. Endine ...
5
192.1 m²
Suvila lühikese sõidu kaugusel Tallinnast!
Частная собственность, нуждается в обновлении, год постройки 1985, участок 866, ...
Uus pakkumine! Suvila Tallinna lähedal, kaunis mereäärses Suurupi külas!KINNISTU886 m² ...
2
23.7 m²
HEA PAKKUMINE | KUJUNDA KODU OMA MAITSE JÄRGI
1 этажей, частная собственность, каменный дом, коробка с крышей, новый, год постройки ...
MAJAIdeaalne võimalus kujundada kodu oma nägemuse järgi.Tegemist on plaatvundamendil ehitatud majaga Harku vallas. Ühekordne kivimaja mille üldpind 136,2 m2. Planeeringult on maja 5-toaline, nelja magamistoaga. Kõikides magamistubades on olemas garderoobikapi kohad, suurem magamistuba koos walk-in garderoobi ja oma vannitoaga. Olemas on ka saun ja planeeritud terrass.Majal on kivikatus, kolmekordsed pakettaknad ja kivist vaheseinad. ...
5
136.2 m²
Локация номер 1 в Эстонии
5 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Уникальное расположение — прямо на Ратушной площади Таллинна!Здание разделено на десять ...
29
1350.6 m²
ПЕРВЫЙ ГОД БЕЗ ПЛАТЕЖЕЙ ПО КРЕДИТУ!
1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, новый, год постройки 2025, ...
Купите новый дом и наслаждайтесь более спокойным началом, ведь платежи по кредиту и ...
4
114.1 m²
Ajalooline põlistalu aastast 1887