Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 004
Показать карту

Vabaduse pst 201, Pääsküla, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

УНИКАЛЬНАЯ ВОЗМОЖНОСТЬ СОЗДАТЬ ВИЛЛУ СВОЕЙ МЕЧТЫ В НЫММЕ!

4 этажей, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

УНИКАЛЬНАЯ ВОЗМОЖНОСТЬ СОЗДАТЬ ВИЛЛУ СВОЕЙ МЕЧТЫ В НЫММЕ – Vabaduse pst 201 Ищете ...

8
376.9 m²
575 000 € 1 526 €/m²

Mesipuu tee 1, Püünsi, Viimsi vald, Harjumaa

Угловой участок, высококачественный частный дом в Пююнси, Виймси

2 этажей, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2016, участок ...

Продается просторный и хорошо спланированный частный дом в тихом и престижном районе ...

5
185.9 m²
598 000 € 3 217 €/m²

põllu, Jubileinyi, Narva, Ida-Virumaa

Участок с домом, баней и садом рядом с Нарвой

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, жилищная ...

Участок находится прямо недалеко от Нарвы в садовом товариществе «Юбилейный»- доехать ...

2
102 m²
24 000 € 235 €/m²

2 Vesiniidu tee 10, Randvere, Viimsi vald, Harjumaa

1a TEHNO. GARANTII|BASSEINID|RIIGIMETSAÄÄRNE KRUNT

2 этажей, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2014, жилищная ...

EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV 22.05 kell 16:00-17:00. KOLI KOHE SISSE!Igale kliendile võimaldame personaalse tutvumise uue koduga, mistõttu palun anna oma tulekust teada helistades, kirjutades või täites kliendipäeva registeerimisvormi koos soovitud külastusajaga. Kui kliendipäeva aeg Sinu kalendriga ei klapi siis anna julgelt märku ja lepime mõne teise aja kokku.Oled väga oodatud!Paku oma Viimsis või Pirital asuv ridaelamu maja ...

День клиента: СЕГОДНЯ 16:00-17:00
5
225 m²
575 000 € 2 556 €/m²

Poolsaare, Möldri, Saaremaa vald, Saaremaa

Müüa oma merepiiriga kinnistul paiknev palkmaja!

2 этажей, частная собственность, бревенчатый дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

Продается участок с собственной береговой линией и бревенчатым домом на острове ...

2
95.6 m²
95 000 € 994 €/m²

Koodi tee, Libatse, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnumaa  Новая цена!

KOTI, JOSSA ON TILAA SEKÄ PERHEELLE ETTÄ VIERAILLE

Частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, участок 10568, дровяная ...

Этот уникальный многоуровневый дом предлагает множество пространства и возможностей:I ...

5
275.7 m²
150 000 € 544 €/m²

Mõisahärra põik 10, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Дом в стадии строительства с подсобным зданием!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2024, ...

Продаётся частный дом на стадии строительства с хозяйственной постройкой. Прибрежная ...

5
189.7 m²
200 000 € 1 054 €/m²

1 Kabala tn 6, Tapa, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Virumaa

MÜÜA MAJAKARP TAPA LINNAS!

2 этажей, частная собственность, бревенчатый дом, коробка с дверьми и окнами, нуждается ...

Müügile on tulnud kinnistu koos majaga, mis sobib ideaalselt nii koduks perele kui ka arendusprojektiks. Tegemist on suure potentsiaaliga objektiga, mida saad kujundada täpselt oma soovide ja vajaduste järgi.⸻MAJAMaja on seest tühjaks lammutatud, et uus omanik saaks teha täielikult oma maitsele vastava planeeringu ja siselahenduse.Hoovis paikneb ka abihoone (kuur), kuhu on mugav paigutada aiatööriistu, jalgrattaid või muid ...

125.2 m²
19 900 € 159 €/m²

1 Vaikuse tee 16, Suurupi, Harku vald, Harjumaa

Müüa suvila Suurupis!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Hubane suvila looduskaunis Suurupi külas!Müüki on tulnud keskmises seisukorras suvila rahulikus ja rohelises piirkonnas Suurupi külas, Harjumaal. See 1-korruseline, 25 m² suurune hoone sobib suurepäraselt suvitamiseks ning pakub võimalust kujundada endale ka aastaringne elukoht.Suvilas on 2 tuba, millest üks on magamistuba. Köögis loob hubasust puupliit ning elutoas pakub soojust ja mõnusat atmosfääri kamin. Lisaks on olemas WC koos ...

4
25 m²
92 900 € 3 716 €/m²

Delfiini aü, Maidla, Saue vald, Harjumaa

ДАЧА В МАЙДЛА НА БЕРЕГУ РЕКИ КЕЙЛА! ХАРЬЮМАА!

Продаю дачный дом в Майдла на берегу реки Кейла! Деревянный дом с печкой и камином 36,6 ...

2
45.4 m²
119 000 € 2 621 €/m²

1 Tubioja, Vaskjala, Rae vald, Harjumaa

Müüa 7-toaline maaküttega kivimaja+ 12581m² krunt!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Kui oled inimene, kes armastab loodust, tunneb rõõmu tegutsemisest ning kelle jaoks kodu on rohkem, kui neli seina. Kui oled otsinud ja unistanud oma privaatsest ja hubasest kodust linna lähedal (15-20min autosõidu kaugusel Tallinnast), siis on see just midagi Sulle!Võta julgesti ühendust, küsi lisa ja tule kogu perega oma uue koduga tutvuma!KINNISTUMüüa Tallinnast 20 minutise autosõidu kaugusel privaatne 12581m² (elamumaa) suurune ...

7
391 m²
675 000 € 1 726 €/m²

Kellu vkt, Illi, Nõo vald, Tartumaa

Suvila oma tünnisauna ja kümblustünniga!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

1
40.4 m²
54 900 € 1 359 €/m²

Jumika tee 17, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Дом с полученным разрешением на эксплуатацию!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2009, ...

Продаётся частный дом со свободной планировкой без внутренней отделки в районе Пирита. ...

6
428 m²
750 000 € 1 752 €/m²

1 Hirve 3, Muraste, Muraste, Harku vald, Harjumaa

MÜÜA KAUNIS ERAMU MURASTES!

1 этажей, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2019, участок 1866, плита с ...

MAJAMüüa väga hea planeeringuga, hubane ja kaunis 5-toaline maja looduskaunis kohas Muraste külas. Rahulikus piirkonnas asuv eramu on valminud 2017 aastal. Krundi suuruseks on 1866 m2. Maja on ehitatud Aeroc Ecoterm 375 blokist ja soojustatud 100mm kivivillaga ning fasaad on krohvitud struktuurkrohviga. Majal on plekkkatus, mis on soojustatud 500 mm tselluvillaga. Kolmekordsed pakettaknad, koos karastatud klaasidega, mis tagab ...

5
200 m²
499 900 € 2 500 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%