Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 003
Показать карту

1 Tubioja, Vaskjala, Rae vald, Harjumaa

Müüa 7-toaline maaküttega kivimaja+ 12581m² krunt!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Kui oled inimene, kes armastab loodust, tunneb rõõmu tegutsemisest ning kelle jaoks kodu on rohkem, kui neli seina. Kui oled otsinud ja unistanud oma privaatsest ja hubasest kodust linna lähedal (15-20min autosõidu kaugusel Tallinnast), siis on see just midagi Sulle!Võta julgesti ühendust, küsi lisa ja tule kogu perega oma uue koduga tutvuma!KINNISTUMüüa Tallinnast 20 minutise autosõidu kaugusel privaatne 12581m² (elamumaa) suurune ...

7
391 m²
675 000 € 1 726 €/m²

Kellu vkt, Illi, Nõo vald, Tartumaa

Suvila oma tünnisauna ja kümblustünniga!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

1
40.4 m²
54 900 € 1 359 €/m²

Jumika tee 17, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Дом с полученным разрешением на эксплуатацию!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2009, ...

Продаётся частный дом со свободной планировкой без внутренней отделки в районе Пирита. ...

6
428 m²
750 000 € 1 752 €/m²

1 Hirve 3, Muraste, Muraste, Harku vald, Harjumaa

MÜÜA KAUNIS ERAMU MURASTES!

1 этажей, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2019, участок 1866, плита с ...

MAJAMüüa väga hea planeeringuga, hubane ja kaunis 5-toaline maja looduskaunis kohas Muraste külas. Rahulikus piirkonnas asuv eramu on valminud 2017 aastal. Krundi suuruseks on 1866 m2. Maja on ehitatud Aeroc Ecoterm 375 blokist ja soojustatud 100mm kivivillaga ning fasaad on krohvitud struktuurkrohviga. Majal on plekkkatus, mis on soojustatud 500 mm tselluvillaga. Kolmekordsed pakettaknad, koos karastatud klaasidega, mis tagab ...

5
200 m²
499 900 € 2 500 €/m²

1 Välgi 22, Välgi, Peipsiääre vald, Tartumaa

SUVE KAMPAANIA! Suvekodu Välgi külas ootab Sind!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

PAKKUMINE KEHTIB KUNI 30.05! ERIHIND 19 900 eur!Armas suvekodu looduskaunis Välgi külas – ideaalne paik oma kätega loomiseksPeipsiääre valla rahulikus ja rohelusesse uppuvas Välgi külas ootab uut hoolivat pererahvast üks ehe ja potentsiaalikas suvekodu. See on koht, kus linnakära kaob, aeg võtab rahulikuma rütmi ning suved mööduvad grillilõhnade, saunaõhtute ja tiigikohina saatel. Enne täielikku nautimist saab uus omanik anda majale ...

2
56.8 m²
19 900 € 350 €/m²

Papli tn, Gamma 2, aü, Narva, Ida-Virumaa

Двойной участок 12 соток с домиком

1 этажей, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, участок 1213, служебное ...

Продаётся двойной участок общей площадью 12 соток в садовом товариществе "Гамма ...

1
9 m²
5 000 € 556 €/m²

1 Lõuna-Kadaka vkt 20, Laulasmaa, Lääne-Harju vald, Harjumaa

HUBANE MAJA AASTARINGSEKS ELAMISEKS. KAASAEGNE KÜTE. SAUN.

2 этажей, деревянный дом, в среднем состоянии, год постройки 1996, участок 1045, ...

Müügile on tulnud vaiksel tänaval asuv aastaringseks elamiseks ehitatud maja. MAJA ...

День клиента: K 27.05 14:00-16:00
3
81.4 m²
220 000 € 2 703 €/m²
День клиента: T 26.05 17:30-18:00

1 Tallinna mnt 34a/2, Maja korteri hinnaga, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

SOODSAM HIND, KUI ENNE | LÄBI KAHE KORRUSE

2 этажей, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1999, жилищная ...

HIND OLI ENNE 177 000 €ga, NÜÜD UUS SOODSAM HIND 135 000 €, sest müügiga on kiire!Elamu ...

День клиента: T 26.05 17:30-18:00
6
106.9 m²
135 000 € 1 263 €/m²

Korbi tee 6, Pinska küla, Viljandi, Viljandimaa

600 м² дом с частным внутренним бассейном

В одном из самых красивых и зеленых городов Эстонии — Вильянди — продается просторная и ...

12
597.8 m²
260 000 € 435 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%