Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 003
Показать карту

1 Kuresoo tee 7, Metsanurme, Saku vald, Harjumaa

*ERIHIND* Koli kohe sisse! Eraldi saunamaja ja suur kasvuhoone

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

*День открытых дверей для клиентов в субботу, 23.05, с 12:00 до 13:00* *Пожалуйста, ...

День клиента: L 23.05 12:00-13:00
58.2 m²
104 000 € 1 787 €/m²

Kaabli tee 6, Vääna-Jõesuu, Harku vald, Harjumaa

Anda üürile armas suvila!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готов, год постройки 1977, участок 965, ...

See kuulutus on just sulle, kui sa otsid kohta, kuhu linnakära eest põgeneda. Üüri ...

2
57.5 m²
650 € 11.3 €/m²

Vanatoa, Penu, Häädemeeste vald, Pärnumaa

Endine talukoht koos elektriliitumisega Häädemeestel!

Частная собственность, нуждается в обновлении, год постройки 1948, участок 10140, ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

57 m²
9 900 € 174 €/m²

Metsa, Eassalu, Pärnu, Pärnumaa

Müüa perspektiivikas kinnistu Pärnumaal, Eassalu külas.

1 этажей, бревенчатый дом, нуждается в обновлении, год постройки 1945, участок 4586, ...

Müüa perspektiivikas kinnistu Pärnumaal, Eassalu külas. Krundi suurus on 4586 m² ning ...

3
57 m²
2 д назад
60 000 € 1 053 €/m²

Türje, Tapa vald, Lääne-Virumaa

hoonestatud kinnistu Tapa vallas, Türje külas,Kose

1 этажей, нуждается в санремонте, год постройки 1995, жилищная площадь 44.4 m², участок ...

Kohtutäitur Kristiina Feinman avaldab teadaande täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 ...

3
57 m²
14 500 € 254 €/m²

1 Välgi 22, Välgi, Peipsiääre vald, Tartumaa

SUVE KAMPAANIA! Suvekodu Välgi külas ootab Sind!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

PAKKUMINE KEHTIB KUNI 30.05! ERIHIND 19 900 eur!Armas suvekodu looduskaunis Välgi külas – ideaalne paik oma kätega loomiseksPeipsiääre valla rahulikus ja rohelusesse uppuvas Välgi külas ootab uut hoolivat pererahvast üks ehe ja potentsiaalikas suvekodu. See on koht, kus linnakära kaob, aeg võtab rahulikuma rütmi ning suved mööduvad grillilõhnade, saunaõhtute ja tiigikohina saatel. Enne täielikku nautimist saab uus omanik anda majale ...

2
56.8 m²
19 900 € 350 €/m²

Päikesekiire põik 7, Aespa, Kohila vald, Raplamaa

Просторный дачный участок ищет нового владельца

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

Нового владельца ждёт дача/садовый домик на просторном и зелёном участке в Аэспа. ...

1
56.1 m²
66 000 € 1 176 €/m²

1 Järve 44, Mehikoorma, Räpina vald, Põlvamaa

Lämmijärve kaldal maja

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, новый, год постройки 2024, участок ...

Müüa otse Lämmijärve kaldal asuv uus maja Mehikoormas, mis sobib nii aastaringseks elamiseks kui suvekoduna. Üldpinna sisse kuulub 6m2 katusealust üle 1,60m kõrgusega pinda, põrandapinda pööningul kokku 26m2. Ehitus valmis 2024 ning kasutatud on kaasaegseid lahendusi ning materjale. Põhikorrusel elutuba-köök, magamistuba ning puitküttega saun eesruumi ning WCga. Katusealune pööning on väljaehitatud täiendavaks magamisalaks, mis ...

3
55.9 m²
249 900 € 4 470 €/m²

2 Lõuna-Kullamäe 52, Kaberneeme, Jõelähtme vald, Harjumaa

Meri l Super asukoht l Suur potentsiaal

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, участок 1040, ...

KLIENDIPÄEVALE VAJALIK EELREGISTREERIMINE, KLIENDIPÄEVA SOODUSTUS 4800 EUR (VANA HIND 119 800 EUR)!Vahetuse võimalus korteri vastu!Müüa pooleli olev suvila vaikses ja looduskaunis Haapse külas Lõuna-Kullamäel, tegu on kohaga kus aeg peatub ja meel puhkab!Haapse küla on Tallinnast ca 35 km ehk poole tunni autosõidu kaugusel. Küla ümbritsevad seene- ja marjametsad, Kaberneeme on ca 4 km ja kauni liivaga mererand ca 2 km kaugusel, ...

День клиента: T 26.05 16:00-17:00
2
55 m²
115 000 € 2 091 €/m²

Metsapiiga 23, Tuulna, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Утеплённая дача для круглогодичного проживания

1 этажей, деревянный дом, обновлённый, год постройки 1970, участок 1574, электрическая ...

Продаётся ухоженная и хорошо утеплённая дача, подходящая для круглогодичного ...

2
55 m²
159 000 € 2 891 €/m²

1 Linaski tn 12, Maardu, Harjumaa

НОВАЯ ЦЕНА! УНИКАЛЬНЫЙ УЧАСТОК НА БЕРЕГУ ОЗЕРА МААРДУ

Частная собственность, деревянный дом, в среднем состоянии, год постройки 1994, участок ...

Продаётся просторный участок у озера Маарду – отличное место для жизни и ...

3
55 m²
164 000 € 2 982 €/m²

1 Vintse, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Privaatne kinnistu, saun, tünnisaun, mere ääres

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, новый, год постройки 2021, ...

MAJAMüügile on tulnud valgusküllane hubane 3-toaline metsa maja Vintse külas, Lääne-Harju vallas. Lepiku kinn ehituses on suurt rõhku pööratud planeeringule ning päikese liikumisele, misläbi päikese ja päeva valgust jagub terve päeva vältel.Avarust lisavad suured maast-laeni aknad ning avatud planeering. Tegemist on puitmajaga ning põrandaid katab naturaalne puitparkett; vannituba on plaaditud.Vesi on oma puurkaevust ja kanalisatsioon ...

3
54.4 m²
150 000 € 2 757 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%