Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 3 720
Показать карту
Описание
Цель

2 Andineeme, Kuusalu vald, Harjumaa

Канализация, вода, местонахождение за пределами посёлка, недалеко от леса, расстояние от ...

Müüa kõrghaljastusega väga eksklusiivne kinnistu Harjumaal, Kuusalu vallas, Andineemel. ...

жили…
3970 m²
329 000 € 82.9 €/m²

Uuetoa, Luige, Kiili vald, Harjumaa  Новая цена!

Всего в 16 км от площади Вабадузе

Детальная планировка не сделана, общественный транспорт, электричество, канализация, ...

ПРОДАЁТСЯ ЗЕМЕЛЬНЫЙ УЧАСТОК С БОЛЬШИМ ПОТЕНЦИАЛОМ ДЛЯ ДЕВЕЛОПЕРА В ЛУЙГЕ, ВОЛОСТЬ ...

назн…
47528 m²
330 000 € 6.94 €/m²

Uusküla tee 27, Uusküla, Jõelähtme vald, Harjumaa

Производственный участок в перспективном месте!

Детальная планировка сделана, промышленное напряжение, электричество, центральная вода, ...

Продаваемый участок расположен в зоне свободной торговли Муганского порта и ...

пром…
8951 m²
331 187 € 37 €/m²

Vahi tee 23, Vahi alevik, Tartu vald, Tartumaa

Müüa äri/tootmismaa- infratööd hinna sees

Детальная планировка сделана, электричество, канализация, общественный транспорт, дороги ...

Müüa detailplaneeringuga äri- ja tootmismaa Vahi Äripargis.5142m² suurune krunt (POS 2) ...

земл…
5142 m²
334 230 € 65 €/m²

Vana-Rannamõisa tee 33, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Земельные участки под общественные здания

Детальная планировка сделана, вода, общественный транспорт, местонахождение в пригороде, ...

ЗЕМЛЯ ПОД ОБЩЕСТВЕННЫЕ ЗДАНИЯУчасток по адресу Вана-Раннамойса, 33, кадастровый номер ...

15668 m²
335 000 € 21.4 €/m²

Sausti, Kiili vald, Harjumaa

Участок с потенциалом у Луиге / Саустинымме

Земельный участок на продажу в деревне Саусты, в районе Луиге–Саустынымме, волость ...

назн…
99500 m²
348 250 € 3.50 €/m²
День клиента: P 24.05 17:00-19:00

2 Kingu tee 10, Laulasmaa, Lääne-Harju vald, Harjumaa

MEREÄÄRNE|DETAILPLANEERING|590 m² EHITUSALUNE PIND

Общественный транспорт, электричество, вода, канализация, Läänemeri море 150 m, недалеко ...

PALUN REGISTREERIDA VAATAMISAEG EMAILI VÕI TELEFONI TEEL! KRUNTSuurus: 7 254 m².Privaatne asukoht kõrghaljastusega — sobib ideaalselt eramajaks mere läheduses.Läheduses väljakujunenud elamupiirkond, kuhu on rajatud kvaliteetseid eramuid.Võimalus koheseks projekteerimiseks ja ehitamiseks. EHITUSÕIGUSKrundi täisehitusprotsent: kuni 8%, mis võimaldab kuni 590 m² ehitusalust pinda.Lubatud ehitada kuni 3 hoonet: 1 elamu + 2 ...

День клиента: P 24.05 17:00-19:00
жили…
7254 m²
1 д назад
349 000 € 48.1 €/m²

1 Lohusalu tee 145, Lohusalu, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Müüa eksklusiivne elamu projekt Lohusalus!

Детальная планировка сделана, электричество, вода, общественный транспорт, расстояние от ...

Müügile on tulnud reljeefse kõrghaljastusega juba ehitusjärgus elamumaa kinnistu valmisprojekt, hinnatud piirkonnas Lohusalus!Valmis projekt (teostatud Arhitektuuribüroo Luhse & Tuhal OÜ poolt) koos ehitusloaga.Teeservituut olemas.MAJAMaja ehitusega alustatud ning tehtud tööd: plaatvundament, seinad betoneks BP-240 ja BP-190, vahelagi õõnespaneelid, vundament hüdroisolatsioonitud, vundament soojustatud penoga, osaliselt tehtud ...

жили…
1650 m²
349 000 € 212 €/m²

1 Kaarlepere 10, Tiskre, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Kõrghaljastusega kinnistu tupiktänaval!

Детальная планировка сделана, электричество, центральная вода, канализация, Tiskre oja ...

Otsid kohta, kuhu rajada oma unistuste kodu? Müügile on tulnud elamukrunt Tiskre vaiksel tupiktänaval. See elamukrunt on ideaalne võimalus neile, kes hindavad looduslähedust, rahu ja vaikust, kuid soovivad siiski säilitada mugavat ühendust linnaeluga. ELAMUKRUNT See detailplaneeringuga hoonestamata krunt koosneb kahest krundist, mille üldpindalaks on 1813 m²: Kaarlepere tn 10, 78406:612:0049, elamumaa, 1660 m²; Kaarlepere tn 10a, ...

жили…
1813 m²
350 000 € 193 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%