Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 083
Показать карту
Описание
Цель

Nuudi 20, Uusküla, Jõelähtme vald, Harjumaa

Tootmismaa mitmete hoonetega Muuga sadama vahetus läheduses!

Участок 18379, этаж 1/1, частная собственность, промышленное напряжение, центральная ...

Muuga Sadama vahetus läheduses müüa tootmismaa koos mitmete hoonetega. Hooned on ...

не н�…
2980.7 m²
1 550 000 € 520 €/m²

Tartu mnt 28, Keldrimäe, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Витринные окна, вход с улицы

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Продается коммерческая площадь в центре города, между Стокманом и центральным ...

бюро…
696.6 m²
1 590 000 € 2 283 €/m²

1 Katusepapi tn 11, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

НЕДВИЖИМОСТЬ С ДВУМЯ ЗДАНИЯМИ И 13 ПАРКОВОЧНЫМИ МЕСТА В ЦЕНТРЕ

Участок 1351, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2019, душ, новый ...

На продажу выставлен уникальный комплекс зданий, где здание со стороны улицы имеет классический, достойный внешний вид и историю, а здание со стороны двора большое, новое и современное. •ДОМ• Расположенный на улице трехэтажный старинный и достойный усадебный дом был построен в 1904 году и полностью отремонтирован в 2012 году. В здании расположены выставочный зал, ремесленная мастерская, сувенирный магазин, кафе и музей, а также ...

бюро…
1045.3 m²
1 590 000 € 1 521 €/m²

1 Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Vektori hoones – 1. korruse esinduspind Pärnu mnt-l!

Участок 3270, этаж 1/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 1. korrusel paiknev ...

торг…
486 m²
1 628 000 € 3 350 €/m²

Bremeni käik 1, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Historic building in Old Town – 7% rental yield

Частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1910, ...

An excellent opportunity to acquire a historic and well-performing commercial property ...

бюро…
570.3 m²
1 640 000 € 2 876 €/m²

Tallinna tn 19, Viljandi, Viljandimaa

Участок 1821, в хорошем состоянии, год постройки 2003, центральное отопление, лифт ...

Müüa ärihoone Viljandi kesklinna keskel, peamise ristmiku ääres. Koosneb kahest ...

1900 m²
1 650 000 € 868 €/m²

Madikse 4, Maardu, Harjumaa

Участок 9163, этаж 1/1, частная собственность, новый, год постройки 2023, электричество, ...

Müüa tootmis ja ärimaa kinnistu, millel asub 2 PVC halli. Kinnistu suurus 9163 bm2, ...

скла…
3000 m²
1 690 000 € 563 €/m²

Paldiski mnt, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Hea nähtavusega kaubandushoone Paldiski maanteel.

Участок 2584, этаж 1/1, частная собственность, год постройки 2000 ...

Müüa ärihoone Paldiski maantee 77, mis sobib suurepäraselt nii kaubandus- kui ka ...

торг…
1413.7 m²
1 780 000 € 1 259 €/m²

Gildi 1, Vanalinna, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

VÕIMALUS, MIS EI OOTA IGAVESTI!

Участок 453, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Müüa ärihoone Tartu vanalinna tuiksoonel, Gildi ja Ülikooli tänava nurgal! Tegemist ...

бюро…
908 m²
1 790 000 € 1 971 €/m²

Olevimägi 7, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Уникальная возможность для инвестирования в Старом Таллинне – ул

Участок 1184, 1. этаж, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год ...

В продажу поступило помещение, расположенное по ул. Олевимяги 7, сочетающее в себе ...

не н�…
276.2 m²
1 800 000 € 6 517 €/m²

Hobujaama tn 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

PÕLVKONDADEVAHELISE ÜÜRIPOTENTSIAALIGA HOONESTATUD KINNISTU!

Участок 289, частная собственность, каменный дом, готов, электричество ...

PÕLVKONDADEVAHELISE ÜÜRIPOTENTSIAALIGA HOONESTATUD KINNISTU TALLINNA SÜDALINNAS – ...

бюро
751.4 m²
1 800 000 € 2 396 €/m²

Türi tn 4, Kitseküla, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa rahavoo ja hea tootlusega äripind

Этаж 1/4, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2022, гараж, паркет, ...

Pakkuda 21 lofti stiilis möbleeritud tuba Türi 4 hoone esimesel korrusel, loftide ...

360 m²
1 800 000 € 5 000 €/m²

Keskuse tn 4, Viljandi, Viljandimaa

SUUREPÄRANE VÕIMALUS, HEA ÜÜRITOOTLUS

Участок 3308, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, вход с улицы, ...

IDESTATE kinnisvaral on suurepärane võimalus pakkuda Viljandi linna tuiksoonel asuvat ...

бюро…
3798 m²
1 870 000 € 492 €/m²

Tartu mnt 25, Novira Plaza, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik büroopind, parimate vaadetega Tallinnas

Этаж 12/15, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Müüa terve korrus Tallinna südalinna esinduslikus ärihoones Novira Plaza – vaated, mis ...

бюро…
386.7 m²
1 895 000 € 4 900 €/m²

Pärnu mnt 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Eksklusiivne äripind Tallinna südames – KIIRMÜÜK

Готов, центральное отопление, Интернет, электричество, вода, терасса, кладовка, ...

Прошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать недвижимость ...

не н�…
500 m²
1 900 000 € 3 800 €/m²

Karjamaa tn, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Оборудованное здание для пищевого производства в Пыхья-Таллинне

Участок 1138, центральное отопление, промышленное напряжение, вентиляция, лифт, ...

Продаётся полностью оборудованное здание для пищевого производства в районе ...

скла…
783.4 m²
1 900 000 € 2 425 €/m²

Tartu mnt 25, Novira Plaza ,maakri, Tornimäe, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Терраса 150м2 с панорамным видом на город и море !

Этаж 16/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2016, ...

Предлагаемое в продажу эксклюзивное , двухуровневое офисное помещение с большой ...

бюро…
292 m²
1 д назад
1 950 000 € 6 678 €/m²

Tartu mnt 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

8 apartments, 6 storage rooms and ready cash flow

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2024, душ, кухня, ...

Apartment Portfolio for Sale in City Centre – Tartu mnt 64A rare opportunity to acquire ...

разм…
444.2 m²
1 950 000 € 4 390 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...

бюро…
1820 m²
1 983 800 € 1 090 €/m²

Kuma tee 2, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Стратегическая бизнес-среда, где стиль сочетается с содержанием

Участок 2500, в хорошем состоянии, год постройки 2008

Представительный stock-office в Пеэтри В деловом районе Пеэтри, по адресу Kuma tee ...

не н�…
1339.3 m²
2 000 000 € 1 493 €/m²

Teeninduse tee 7, Tõrvandi, Kambja vald, Tartumaa

ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIPIND!

Участок 7201, 1. этаж, частная собственность, новый, душ, газовое отопление, центральный ...

Müüa Tartu maakonnas, Kambja vallas, Ülenurme Tehnopargis asuv hoonestatud kinnistu. ...

скла…
1561.2 m²
2 000 000 € 1 281 €/m²

Läike tee 8, Peetri, Rae vald, Harjumaa (Забронировано)

Участок 4726, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

HOONE JA PINNADÜüripind kokku: 1 405,5 m²sh esimene korrus 1 278,3 m2teine korrus 138,0 ...

скла…
1405.5 m²
2 100 000 € 1 494 €/m²

2 Võibla, Tartu vald, Tartumaa

Toimiv saeveski - valmis koheseks tootmiseks

Участок 57400, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, душ, ...

Müüa toimiv saeveski koos kinnistu, hoonete ja tootmisseadmetega. Tegemist on hea ...

скла…
2290 m²
2 100 000 € 917 €/m²

Riia 136, Ränilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Silmapaistev äripind elava liiklusega Riia tänaval!

Участок 3148, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, газовое ...

Müüa äripinda Tartu ühel linna parima nähtavusega asukohal. Tegemist on esindusliku ja ...

торг…
1409 m²
2 100 000 € 1 490 €/m²
День клиента: T 26.05 10:30-11:30

1 Läike tee 8, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Müüa suurepärase nähtavusega ärihoone, ca 2000 m² väliala, 50 kw

Участок 4726, этаж 1/2, частная собственность, в среднем состоянии, толь ...

Suurepärane võimalus osta väga hea nähtavusega ärihoone vahetult Tartu maantee ääres. ...

День клиента: T 26.05 10:30-11:30
торг…
1405.5 m²
2 100 000 € 1 494 €/m²

1 Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Vektori hoones – 4. korruse büroopind Pärnu maanteel!

Участок 3270, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 4. korrusel paiknev ...

бюро…
679.5 m²
2 107 000 € 3 101 €/m²

Linnamäe tee 6, Keila, Harjumaa

Ainulaadne objekt kinnisvarainvestorile!

Участок 4159, частная собственность, панельный дом, обновлённый, год постройки 1981, ...

8-9% aastatootlusega komplektne äri- ja eluhoone Keila linnas, mis on jaotatud 69-ks ...

бюро
3383.8 m²
2 200 000 € 650 €/m²

Teeninduse tee 10, Tõrvandi, Kambja vald, Tartumaa

ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIHOONE!

Участок 5999, этаж 1/1, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2008, ...

торг…
2450 m²
2 200 000 € 898 €/m²

1 Rotermanni, Ahtri 6a, Sadama, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

HEA ASUKOHT! ILUSAD VAATED! PARKIMISVÕIMALUSEGA!

Этаж 4/11, в хорошем состоянии, год постройки 2005, душ, центральное отопление, кухня, ...

Müüa suur ja heas korras büroopind südalinnas asuva Admirali maja neljandal korrusel. Pakutav 931 m2 suurune esinduslik büroopind on valgusküllane ja suurte aknapindadega kust avaneb vaade Rotermanni kvartalile, Vanalinnale ja merele. Pind koosneb neljast suuremast avatud tööalast, väiksematest kabinettidest ja nõupidamisruumidest, mida on kokku üheksa, vastuvõtualast ja piisaval hulgal abiruumidest. Kogu pinna kohta on olemas ...

бюро
931.5 m²
2 328 750 € 2 500 €/m²

Seljaku tn 4, Laagri, Saue vald, Harjumaa

ПРОДАЁТСЯ ЗДАНИЕ С ОФИСНЫМИ И СКЛАДСКИМИ ПЛОЩАДЯМИ

Участок 9391, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2003, ...

Продаётся современное складско-производственное здание с офисным блоком – можно сразу ...

бюро…
1890 m²
2 400 000 € 1 270 €/m²

Rehepapi tee 35, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa

Müüa koos tähtajalise üürilepinguga!

Участок 8261, этаж 1/1, частная собственность, готов, год постройки 2007, сауна, душ, ...

Müüa suurepärase asukohaga ladu/toomishoone, mis sobib hästi ka kaubanduseks või ...

торг…
3069 m²
2 490 000 € 811 €/m²

Tööstuse tänav 46, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

ЭКСКЛЮЗИВНОЕ ЗДАНИЕ НА ПРОДАЖУ НА СЕВЕРЕ ГОРОДА!

Участок 978, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

ЭКСКЛЮЗИВНОЕ ЗДАНИЕ НА ПРОДАЖУ НА СЕВЕРЕ ГОРОДА!Это старинное здание водонапорной башни ...

обсл…
529.1 m²
2 500 000 € 4 725 €/m²

Ringi tn 54b, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Investeeringuvõimalus Pärnu rannarajoonis

Участок 476, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

ВОЗМОЖНОСТЬ ИНВЕСТИЦИИ В КУРОРТНОЙ ЗОНЕ ПЯРНУ – ДЕЙСТВУЮЩИЙ И ФУНКЦИОНАЛЬНЫЙ ...

разм…
789 m²
2 500 000 € 3 169 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%