Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 083
Показать карту
Описание
Цель

Selja tee 13, Sauga, Tori vald, Pärnumaa

Selja tee 13

Участок 3043, частная собственность, в среднем состоянии, год постройки 1983, ...

Selja tee 13

прои…
2260 m²
599 900 € 265 €/m²

Voore, Mustvee vald, Jõgevamaa

Kaasaegne noorloomalaut + 100 ha haritavat maad!

Участок 26220, готовый, обновлённый, электричество

Müügil tootmiskinnisvaraliselt ideaalse asukohaga kaasaegne noorloomalaut (EHR kood: ...

прои…
2988 m²
600 000 € 201 €/m²

Vesivärava tn 50, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Ready commercial space for medical/beauty services

Этаж 2/9, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2020, ...

Современное коммерческое помещение для медицинской или косметологической клиники в ...

бюро…
208.4 m²
615 000 € 2 951 €/m²

Valli tn 1, Vanalinn, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind, Valli tn. 1, Viru Väravate kõrval

Участок 311, право застройки, год постройки 1981, Интернет, вентиляция, сигнализация ...

Müüa rahavoogu tootev äripind Vanalinnas, Viru Väravate vahetus läheduses. Pind on ...

торг…
203.3 m²
625 000 € 3 074 €/m²

Ahtri tn 6a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

6,5% доходность, 5 лет договор

Этаж 6/11, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2005, центральное ...

Продается уникальное коммерческое помещение с двухсторонней планировкой, которое ...

бюро…
282.8 m²
625 000 € 2 210 €/m²
День клиента: N 28.05 10:00-11:00

5 Lepatriinu põik 3-5, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa  Новая цена!

КОРОБКИ ПО ВАШИМ ПОТРЕБНОСТЯМ!

Этаж 1/2, квартирная собственность, год постройки 2026, тепловой насос, электричество, ...

Uus äripind nüüd veel 70 000 € soodsamalt.Müügis on ainult üks 437 m² suurune ...

День клиента: N 28.05 10:00-11:00
бюро…
437.1 m²
12 ч назад
650 000 € 1 487 €/m²

Kiikri tn 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ПРОДАЕТСЯ РЕСТОРАН В ПРЕСТИЖНОМ РАЙОНЕ

Этаж 1/5, новый, год постройки 2018, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Продается прибыльный ресторан в новом жилом комплексе у Reidi tee!Ищете готовый бизнес ...

обсл…
227.5 m²
650 000 € 2 857 €/m²

1 Kiikri tn 2/1, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

РЕСТОРАН / ДЕТСКИЙ САД / ПЕКАРНЯ / МАГАЗИН

Участок 7058, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Продаётся светлое коммерческое помещение с большой террасой в доме с классом энергопотребления B!Помещение подходит для различных видов бизнеса (ресторан, детский сад, офис, магазин, игровая комната, пекарня, салон красоты и т.д.)ЛУЧШАЯ ЦЕНА! • Современная архитектура и качественные материалы• Отличное расположение – вблизи Кадриорга, моря и красивого прибрежного парка• Идеальное место для прогулок, пробежек или езды на велосипеде ...

бюро…
227.5 m²
650 000 € 2 857 €/m²

Tehase tee 15, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

Müüa tootmishoone-garaaž !

Участок 8196, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Hoones asub suur garaaž, kahe täispika kanaliga ja nelja väiksema kanaliga.Lisaks on ...

скла…
1385.6 m²
659 000 € 476 €/m²

Radari tee 7-9, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU + BÜROO MÕIGU TEHNOPARGIS

Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2025, газовое отопление, ...

Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...

бюро…
468 m²
660 000 € 1 410 €/m²
День клиента: T 26.05 11:00-12:00

2 Mere pst 8, Rotermanni Kvartal, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

Restoran|Suurepärane asukoht|Suured aknad tänavale

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1888, душ, ...

Müüki on tulnud suurepärase asukohaga äripind, millel on väljundit nii restorani, büroo kui ka muude teenuste jaoks. 1888. aastal ehitatud Mere pst 8 on väärika ajalooga arhitektuuripärl Tallinna südalinna ja vanalinna piiril, sadama ja mere vahetus läheduses. Maja akendest avanevad lummavad vaated Tallinna vanalinnale, Rotermanni kvartalile ja merele. Hoone asukoht on ideaalne moodsa ettevõtja peatuspaigaks, pakkudes stardiplatsi nii ...

День клиента: T 26.05 11:00-12:00
бюро…
159.9 m²
12 ч назад
675 000 € 4 221 €/m²

1 Uus-Volta 7-3, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Отличная инвестиция с действующим договором аренды!

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, центральное ...

Новая стильная зона общественного питания, подходящая для ресторана, кафе и пекарни на ...

бюро…
122.6 m²
13 ч назад
677 000 € 5 522 €/m²

Allveelaeva 2, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2027, новый трубопровод, ...

Строительство жилого и коммерческого здания Allveelaeva 2 начнется в марте 2025 года, а ...

бюро…
173.3 m²
680 000 € 3 924 €/m²

Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Vektori hoones – IV korruse büroopind Pärnu maanteel!

Участок 3270, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 4. korrusel paiknev ...

бюро…
214.5 m²
687 000 € 3 203 €/m²

Riia mnt, Ränilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Sinu äri eduks!

Участок 4838, квартирная собственность, деревянный дом, новый, год постройки 2021, душ, ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
398.4 m²
699 995 € 1 757 €/m²

Vesipapi tn 6-2, Löwenruh, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Eksklusiivne läbi kahe korruse äripind Kristiines

Этаж 1/8, квартирная собственность, новый, год постройки 2024, гараж, лифт, витрины, ...

Tere tulemast Lõvirahusse! Lõvirahu Ärikvartal asub turvalises ja rohelises Kristiine ...

бюро
345.6 m²
700 000 € 2 025 €/m²

Viru tn 9, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa äripind Tallinna vanalinnas - UUS HIND

Этаж 4/5, каменный дом, готов, год постройки 1900, лифт ...

Tallinna vanalinnas on müüki tulnud tõeliselt eriline äripind Viru tn 9 ajaloolises ...

не н�…
246.9 m²
710 000 € 2 876 €/m²

Türi tn 4, Kitseküla, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa 8 loft-stiilis üürituba kesklinna piirkonnas

Этаж 1/4, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2022, гараж, паркет, ...

Pakkuda 8 lofti stiilis möbleeritud tuba Türi 4 hoone esimesel korrusel, loftide ...

125.8 m²
750 000 € 5 962 €/m²

Kalasadama tn 4a, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

AVAR JA MULTIFUNKTSIONAALNE VITRIINAKENDEGA ÄRIPIND KALASADAMAS

Этаж 1/5, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2018, гараж, отдельный ...

не н�…
296.2 m²
750 000 € 2 532 €/m²

Kaunase pst 13b, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

ÄRIPIND majutusapartamentidega Annelinnas

Участок 633, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...

Müüa mitmekülgsete kasutusvõimalustega ärihoone Annelinnas. Tegemist on 100% ärimaa ...

обсл…
706 m²
750 000 € 1 062 €/m²

Vilja tee 1, Reolasoo, Kambja vald, Tartumaa

Metallitöökojaga tootmismaa hinnatud piirkonnas

Участок 7796, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa metallitöökojaga hoonestatud tootmismaa hinnatud piirkonnas. Hoones asuvad ...

скла…
3000 m²
1 д назад
750 000 € 250 €/m²

Pärnu tn 6, Paide linn, Paide, Järvamaa

HOTELL, UUS SPA JA UJULAKOMPLEKS PAIDES!

Участок 4215, каменный дом, обновлённый, сауна, душ, центральное отопление, кухня, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
4539 m²
770 000 € 170 €/m²

J.Vilmsi tn 47, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Готовый проект на 5 KÜLALISKORTERID

Этаж 2/7, квартирная собственность, готовый, нуждается в обновлении, год постройки 1995 ...

Помещение полностью подготовлено под новый проект,снесены все стенки из гипсокартона. ...

бюро…
341.5 m²
772 000 € 2 261 €/m²

Tallinna 99a, Viljandi, Viljandimaa

Lisa kuulutusele reklaamlause...

Участок 6516, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...

Väga heas asukohas Tallinna poolt Viljandisse sissesõidu alguses hoone, mis sobib nii ...

скла…
750 m²
784 000 € 1 045 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%