Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 081
Показать карту Rahavooga kinnisvara. Tee pakkumine!
Участок 5165, частная собственность, год постройки 1978, центральное отопление, вода, ...
Müügile on tulnud Valsimaja – töötav äripind rahavooga.Koheselt renditavat pinda on ca ...
не н�…
499 000 € 172 €/m²
Год постройки 2002
Müüa hoonestatud ärimaa Loksal.Kinnistul paikneb ühekorruseline L-kujuluse põhiplaaniga ...
торг…
812.2 m²
500 000 € 616 €/m²
Müüa ärihoone ja ehitusmaa Tallinn-Keila mnt ääres
Участок 22461, частная собственность, в среднем состоянии ...
Pakkuda Männiku tee, Kumna asuv ärihoone koos kõrvalasuva arenduskinnistuga. ...
День клиента: СЕГОДНЯ 17:00-18:00
скла…
893 m²
500 000 € 560 €/m²
Arendaja unistus Haaberstis
Участок 4799, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1995, тепловой насос ...
Müüa lao- ja tootmishoone Haabersti perspektiivikas tööstuspiirkonnas, kus kehtiv ...
скла…
923.2 m²
500 000 € 542 €/m²
Äripind otse Nõmme südames!
Этаж 1/5, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...
Создайте представительное пространство для своего бизнеса в зелёном и историческом ...
бюро…
182.5 m²
510 000 € 2 795 €/m²
SUURE TULEVIKUPOTENSIAALIGA ÄRIHOONE!
Участок 730, каменный дом, в среднем состоянии, электричество, терасса, вход с улицы, ...
Müüki on tulnud terve ärihoone logistiliselt suurepärases asukohas Peterburi teel. ...
бюро…
675 m²
519 000 € 769 €/m²
Недостроенный отель в центре Йыхви!
Участок 1300, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Продается недвижимость в центре Йыхви, на которой расположено здание, построенное в ...
бюро…
1500 m²
520 000 € 347 €/m²
MÜÜA KINNISTU VILJANDI VALLA KESKUSES, VIIRATSIS
Участок 11480, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Asukoht on suurepärane. Hooned asuvad Viiratsi valla keskasulas, vahetus läheduses ...
скла…
3080 m²
520 000 € 169 €/m²
7ha, kolmest kinnistust koosnev hoonete kompleks äritegevuseks!
Участок 69497, этаж 1/2, нуждается в обновлении, газовое отопление, центральный газ, ...
Müüa ärikinnistute kompleks Jõgeva linnas Jõgeva linnas, logistiliselt heas ...
скла…
5734.5 m²
520 000 € 90.7 €/m²
SIGALA kompleks, mis nälga ei jäta !
Готовый, бесплатная парковка, электричество, скважина, местная вода, геотермическое ...
Müügile on tulnud täistsüklilise seafarmi kompleks, 5000 sea kasvatuseksTöös hoidmiseks ...
скла…
7694.6 m²
520 000 € 67.6 €/m²
ÄRIPIND KARLOVA LINNAOSAS
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, центральное отопление, витрины, вход с ...
Äripinna (kaubandus) moodustavad hoone esimese korruse ruumid (347 m²) ja lisaks ruumid ...
бюро…
466.5 m²
520 000 € 1 115 €/m²
Коммерческое помещение типа stock-office рядом с Таллиннской окр
Этаж 1/2
Продаётся современное и функциональное коммерческое помещение по адресу Koplipere tee ...
скла…
410.6 m²
522 806 € 1 273 €/m²
Коммерческое помещение – Кодулаэ!
Этаж 1/4, каменный дом, готовый, год постройки 2020, центральное отопление, Интернет, ...
Продается: продуктивное коммерческое помещение 271,1 м² – новый жилой район Кодулаэ, ...
бюро…
271.1 m²
525 000 € 1 937 €/m²
Aleviku tee 3
Участок 1957, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое ...
Aleviku tee 3
не н�…
256.8 m²
530 000 € 2 064 €/m²
Müüme A-energiaklassi lao- ja tootmispinna Rae vallas-427,3m².
Новый
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
427.3 m²
533 781 € 1 249 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Suur kinnistu, veelgi suuremad võimalused.
Участок 44700, каменный дом
Müüa ajalooline Kavastu mõisa kinnistu Emajõe kaldal – arenduspotentsiaaliga objekt ...
бюро…
1430 m²
539 000 € 377 €/m²
Soliidne büroo Tallinna kesklinnas
Участок 889, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...
Novira Plaza on 2016. aastal valminud Tallinna ärikvartali südames asuv 16-korruseline ...
бюро…
127.1 m²
539 999 € 4 249 €/m²
Suure potentsiaaliga tootmishoone!
Участок 70029, частная собственность, нуждается в обновлении, сауна, душ, тепловой ...
Võimalus enda äranägemise järgi oma äri luua. Tegu on kasutusloaga hoonega, võimalik ...
не н�…
5962 m²
540 000 € 90.6 €/m²
R1 = Oma äriruum = Oma kapital
Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...
MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...
бюро…
455 m²
541 450 € 1 190 €/m²
ПОСЛЕДНИЕ ПЛОЩАДИ
Участок 6976, этаж 1/2, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, душ, ...
БИЗНЕС ПЛОЩАДИСовременные бизнес-площади Stock-Office: самая выгодная аренда, отличная ...
бюро…
341.9 m²
545 000 € 1 594 €/m²
ПОСЛЕДНИЕ ПЛОЩАДИ
бюро…
341.9 m²
545 000 € 1 594 €/m²
VITRIINAKENDEGA ESIMESE KORRUSE KOHVIKU PIND!
Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, новый, год ...
Müüa unikaalne äripind Papiniidu 50 uues mereäärses elukeskkonnas Pärnus.See on ...
торг…
182.1 m²
546 300 € 3 000 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Koplipere 5 uued laoboksid eraldi korteriomanditena!
Новый
не н�…
422.1 m²
547 041 € 1 296 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
MUHUMAAL MÜÜA UNIKAALNE VANATOA TURISMITALU!
Участок 10600, частная собственность, каменный дом, обновлённый, электрическая плита, ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
949.4 m²
549 000 € 578 €/m²
2 maja ühe hinnaga + 387 m2 akendega pööningut
Участок 1269, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Heas asukohas kinnistu, kus paikneb 2 eri aegadel ehitatud ja omavahel ühendatud maja. ...
бюро…
657 m²
550 000 € 837 €/m²
Finantseeringuga kortermaja projekt kesklinnas
Участок 561, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Pakkuda Viljandi vanalinnas perspektiivne arendusprojekt aadressil Kauba 9. Tegemist on ...
бюро…
731.3 m²
550 000 € 752 €/m²
Kaunis ning hoolitsetud puhkekeskus - tule tutvuma
Участок 9990, частная собственность, готов, местная вода, скважина ...
Müüa tegutsev puhkekeskus, kus võimalik vastu võtta suuri gruppe ning korraldada ...
разм…
1027 m²
2 д назад
550 000 € 536 €/m²
Võrtsjärve äärne puhkekompleks!
Участок 3135, частная собственность
Müüa puhke-majutuskompleks Võrtsjärve kaldal Vaiblas.Kinnistul paikneb 2 hoonet ja ...
разм…
571.2 m²
550 000 € 963 €/m²
POTENTSIAALIGA ÄRIMAA VIA BALTIKA KÕRVAL
Участок 22482
Ettevõtte edu algab asukohast – müüki on tulnud suurepärase potentsiaaliga kinnistu ...
не н�…
22255 m²
550 000 € 24.7 €/m²
Raudteeharuga tootmis- ja laohoonete kompleks
Участок 79238, право застройки, панельный дом, нуждается в обновлении, центральное ...
Müüa tootmis- ja laohoonete kompleksi hoonestusõigus koos raudteeharu ...
скла…
6500 m²
550 000 € 84.6 €/m²
Stabiilne tervishoiuteenustega seotud rahavoo objekt.
Участок 2441, частная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год постройки 1970, ...
Müüa tervishoiukompleksi osa (eraldi hoone) Põlvas. Tegemist on stabiilset ...
не н�…
1086 m²
550 000 € 506 €/m²
Здание с действующими арендаторами 8% годовых
В хорошем состоянии, центральное отопление, во дворе, лестничная площадка запирается, ...
Предлагается к продаже коммерческое здание с действующими арендаторами ...
бюро
248.3 m²
550 000 € 2 215 €/m²
Unikaalne ajalooline hoone Pärnu südames
Участок 1854, каменный дом, обновлённый, год постройки 1780, душ, центральное отопление, ...
Müüa täielikult renoveeritud ja omanäoline 3-kordne hoone, mille ajalugu ulatub tagasi ...
не н�…
185 m²
555 000 € 3 000 €/m²
Tee oma hinnapakkumine
Участок 3468, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, центральное ...
Müüki on tulnud kõigi võimalustega äripind arenevas piirkonnas Leola tänava ääres. ...
скла…
705.1 m²
555 000 € 787 €/m²
Историческое пространство для современных идей.
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...
Продаётся уникальное коммерческое помещение в исторической части элегантно ...
бюро…
170.4 m²
560 000 € 3 286 €/m²
Äripind Vektori hoones – IV korruse büroopind Pärnu maanteel!
Участок 3270, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 4. korrusel paiknev ...
бюро…
175.6 m²
562 000 € 3 200 €/m²
Luksuslikult renoveeritud äripind vanalinnas!
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Sellel paigal on pikk ja elav ajalugu – sajandite vältel on siinsed tänavad olnud täis ...
бюро…
282.8 m²
564 000 € 1 994 €/m²
RAHAVOO KOMPLEKS, KESKLINN, REK PROJ!
Участок 2346, частная собственность
Müüa perspektiivikas ja stabiilset rahavoogu tootev hoonete kompleks Viljandi ...
бюро…
1394 m²
569 000 € 408 €/m²
Büroo linna südames
Этаж 3/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2020, центральное ...
Www.büroo31.ee Müüa büroopinnad modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas ...
бюро…
180.1 m²
575 000 € 3 193 €/m²
Müüa kaasaegne tootmishoone Ida-Virumaal
Участок 33700, этаж 1/1, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, газовое ...
KINNISTUKinnistu pindala 33 770 m2. Tootmismaa 70% ja maatulundusmaa 30%.Asukoht Voka ...
скла…
1820 m²
575 000 € 316 €/m²
Investeeri prestiižsesse asukohta Tornimäel!
Участок 989, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müügile on tulnud esinduslik äripind Tallinna hinnatuimas äripiirkonnas aadressil ...
обсл…
175 m²
575 000 € 3 286 €/m²
Просторный офис в Kadrioru Plaza с высоким потенциалом
Этаж 4/9, готов, год постройки 2020, центральное отопление, лифт, под землей, охранник, ...
Продаётся просторное коммерческое помещение в современном бизнес-центре Kadrioru Plaza ...
бюро…
248 m²
579 000 € 2 335 €/m²
Soodsa hinnaga ladu/tootmine Viimsis.
Участок 2892, каменный дом, обновлённый, газовое отопление, кухня, промышленное ...
Müüa Lao/Tootmishoone Viimsis, aiaga piiratud territooriumil, Viimsis, Ampri tee 7a ...
бюро…
831.6 m²
590 000 € 709 €/m²
Kolm külaliskorterit, hea asukoht, toimiv äri!
Этаж 2/7, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2006, душ, ...
Müüa tegutsev ja edukalt toimiv külaliskorterite kompleks hea asukohaga kortermajas ...
разм…
158.8 m²
590 000 € 3 715 €/m²
1. этаж, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, электричество, витрины, ...
Коммерческое помещение в центре Таллина – отличное расположение и широкие возможности ...
бюро…
140 m²
594 000 € 4 243 €/m²
Rental yield 7.6%, installment payment available!
Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
A commercial unit with stable rental income is for sale in the highly valued Porto ...
бюро…
95.6 m²
595 000 € 6 224 €/m²
VÄÄRT KINNISVARA, HEA HIND JA RAHAVOOG
Участок 890, частная собственность, панельный дом, готов, год постройки 2002, душ, ...
Rakvere linna südames, bussijaama läheduses on pakkumisel kaasaegne ärihoone, kus ...
обсл…
643.5 m²
595 000 € 925 €/m²
СВОБОДНО СРАЗУ!
Этаж 3/9, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2020, центральное отопление, ...
Продается современное просторное офисное помещение в Kadrioru Plaza.Автор проекта ...
бюро
228.7 m²
595 000 € 2 602 €/m²
Minilaod Põhja-Tallinnas, algul üüri, siis osta!
Этаж 1/1, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa lao- ja tootmisruumid Põhja-Tallinnas – Maleva 1Pindala: 1011,7m2hind: ...
обсл…
1012 m²
596 903 € 590 €/m²
Коммерческое помещение у Kadriorg и центра
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Продаётся коммерческое помещение на первом этаже с витринными окнами на улице J. ...
торг…
234.3 m²
597 500 € 2 550 €/m²