Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 004
Показать карту

Männiku tee 81, Lõunaküla/Storbyn, Viimsi vald, Harjumaa

Частная дача на Найссааре, 24 м от моря!

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, новый, год постройки 2007, участок ...

Предлагается уникальный частный комплекс с собственной береговой линией (более 135 м) ...

6
184.4 m²
550 000 € 2 983 €/m²

Marana tee 5, Adra, Harku vald, Harjumaa

Ajalooline talumaja modernse sisu ja suure potentsiaaliga

2 этажей, частная собственность, каменный дом, год постройки 1899, участок 10, душ, ...

Müügile on tulnud eriline kodu neile, kes hindavad ajaloolist hõngu, kvaliteetset ...

5
181 m²
2 д назад
555 000 € 3 066 €/m²

Jaanilille tee 6, Metsakasti, Viimsi vald, Harjumaa

Дом А-класса. Срок постройки начало осени 2026 г.

2 этажей, квартирная собственность, каменный дом, коробка без крыши, новый, участок 907, ...

Поступил в продажу парный дом на стадии строительства в Виймси, в Метсакасти.Дом на ...

5
179 m²
555 000 € 3 101 €/m²

Põdrakanepi tee, Pirita, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

ДЕНЬ ОТКРЫТЫХ ДВЕРЕЙ ПО РЕГИСТРАЦИИ 02.05.2026

2 этажей, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2011, ...

Бесспорно, Пирита является одной из самых престижных и целостных жилых сред не только ...

5
232.5 m²
555 000 € 2 387 €/m²

Teelehe tee 7, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Дом в красивом месте в районе Пирита, недалеко от реки Пирита!

3 этажей, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Продается дом в красивом месте в районе Пирита, недалеко от реки Пирита, в частном и ...

6
223.5 m²
559 000 € 2 501 €/m²

1 Nurmiku tee 34, Pirita-kose, Pirita, Tallinn, Harjumaa

UUS PAKKUMINE PIRITA-KOSEL!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa silmapaistva arhitektuuriga ja avara planeeringuga eramu kõrgelt hinnatud Pirita-Kose piirkonnas. Tuntud arhitekti Maire Annuse projekteeritud kodu pakub privaatsust, valgust ja funktsionaalsust keset rahulikku looduslähedast elukeskkonda.HOONE JA KONSTRUKTSIOONID1998. aastal valminud eramu on rajatud kvaliteeti silmas pidades. Tegemist on tugeva kivimajaga, kus seinad on laotud fibo plokkidest ja välisvoodriks on kasutatud Väo ...

6
302 m²
565 000 € 1 871 €/m²

1 Trepi tn 4/1, Vana-mustamäe, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Tupiktänava viimane maja metsaservas

1 этажей, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2006, участок 440, ...

Müüa otse omanikult tõeliselt hea asukohaga maja tupiktänava lõpus, kus saab elada eemal linnamürast, kuid samas lähedal kõikidele linnahüvedele.Maja esimesel korrusel asub kõik eluks vajalik- avatud planeeringuga köök koos elutoaga, kolm magamistuba (või 2 magamistuba + kontor), 2 wc-vannituba ning saun. Kokku ligi 115m2. Keldrikorrusel asuvad katlaruum ning korralikud keldriruumid. Kokku ligi 75m2.Maja on värskelt renoveeritud nii ...

4
192 m²
567 000 € 2 953 €/m²

2 Sinitiiva tn 1, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Качественный дом и отличное расположение!

2 этажей, частная собственность, готовый, обновлённый, год постройки 2012, участок 736, ...

Продаётся современный и энергоэффективный дом в Пирита! Разрешение на эксплуатацию ...

5
182.7 m²
569 000 € 3 114 €/m²

Pilliroo tn 42, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

НОВЫЙ МЕБЕЛИРОВАННЫЙ ДИЗАЙНЕРСКИЙ ДОМ ! A KLASS, MAAKÜTTE!

2 этажей, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2023, участок 1470, ...

ДЕЙСТВУЮЩАЯ ЭКСПЕРТНАЯ ОЦЕНКА — 635 000 евро! ПОЛНОСТЬЮ ОБСТАВЛЕННЫЙ И ОБОРУДОВАННЫЙ ...

5
208 m²
574 900 € 2 764 €/m²

Pilliroo tn 42, Alliku, Saue vald, Harjumaa

НОВЫЙ МЕБЕЛИРОВАННЫЙ ДИЗАЙНЕРСКИЙ ДОМ ! A KLASS, MAAKÜTTE!

5
208 m²
574 900 € 2 764 €/m²

Nabe tee 9, Lohusalu, Lääne-Harju vald, Harjumaa  Новая цена!

Современный дом в стиле loft у моря - Lohusalu

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...

В престижном приморском районе Лохусалу выставлен на продажу современный и просторный ...

4
167.9 m²
575 000 € 3 425 €/m²

2 Vesiniidu tee 10, Randvere, Viimsi vald, Harjumaa

1a TEHNO. GARANTII|BASSEINID|RIIGIMETSAÄÄRNE KRUNT

2 этажей, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2014, жилищная ...

EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV 22.05 kell 16:00-17:00. KOLI KOHE SISSE!Igale kliendile võimaldame personaalse tutvumise uue koduga, mistõttu palun anna oma tulekust teada helistades, kirjutades või täites kliendipäeva registeerimisvormi koos soovitud külastusajaga. Kui kliendipäeva aeg Sinu kalendriga ei klapi siis anna julgelt märku ja lepime mõne teise aja kokku.Oled väga oodatud!Paku oma Viimsis või Pirital asuv ridaelamu maja ...

День клиента: СЕГОДНЯ 16:00-17:00
5
225 m²
575 000 € 2 556 €/m²

Vabaduse pst 201, Pääsküla, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

УНИКАЛЬНАЯ ВОЗМОЖНОСТЬ СОЗДАТЬ ВИЛЛУ СВОЕЙ МЕЧТЫ В НЫММЕ!

4 этажей, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

УНИКАЛЬНАЯ ВОЗМОЖНОСТЬ СОЗДАТЬ ВИЛЛУ СВОЕЙ МЕЧТЫ В НЫММЕ – Vabaduse pst 201 Ищете ...

8
376.9 m²
575 000 € 1 526 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%