Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 004
Показать карту

1 Männiliiva tee 1, Laiaküla, Laiaküla, Viimsi vald, Harjumaa

MÜÜA RAHULIKUS PIIRKONNAS 5-TOALINE SAUNAGA ERAMU!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2008, ...

Müüa väga hea planeeringuga, hubane ja kaunis 5-toaline eramu looduskaunis kohas Laiakülas. Rahulikus piirkonnas asuv eramu on valminud 2008 aastal. Krundi üldpinnaks on 1392 m2. Üldpind on 162,6 m2, millest elamispind on 139,4 m2. Maja on ehitatud kergplokist (Fibo). Fasaad on kaetud klombitudkiviga. Eramul on ehitatud lamekatus ja kaetud profiilplekiga ja osaliselt rullmaterjaliga ning paigaldatud pakettaknad. Küttesüsteemiks on ...

5
162.6 m²
449 900 € 2 767 €/m²

Põldmarja tee 28, Viimsi Village, Lubja, Viimsi vald, Harjumaa

Энергоэффективные дома среди леса

1 этажей, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2024, участок 1700, ...

Энергоэффективные дома среди первозданных лесов полуострова Виймси!Внимание! Фотографии ...

5
163.3 m²
669 600 € 4 100 €/m²

2 Arkma, Türi vald, Järvamaa

Уютный и доходный хуторской комплекс

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

ПРОДАЁТСЯ – Уютный и доходный хуторской комплекс в Ярвамаа – Микумярди, деревня Аркма, ...

5
313.3 m²
270 000 € 862 €/m²

1 Odaotsa tee 8, Manniva, Jõelähtme vald, Harjumaa

VIIV – an architectural signature between nature and tranquility

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, год постройки 2026, участок 1470, ...

A modern architectural streetscape has been developed in the Jõelähtme golf area, where ...

День клиента: P 24.05 14:00-16:00
5
160 m²
589 000 € 3 681 €/m²

1 Kaskede pst 4, Nõmme, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA MAJA LOODUSE KESKEL NÕMMELMAJA

3 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1961, ...

Müügile on tulnud Kaskede pst 4 maja, kus on kaks korteriomandit ja abihoone. Majal on kolm korrust pluss keldrikorrus.Tegu on puitsõrestik majaga, mis on pealt krohvitud ja katus on plekist. Teisel ja kolmandal korrusel on paigaldatid kolmekordes pakettaknad. Esimesel korrusel kaks akent pakettaknad ja osad vanad puitaknad. Majas on üks sissepääs kust jaguneb kaheks eraldi korteriks. Võimalus teha kaks eraldi sissepääsu.ESIMESE ...

5
140 m²
365 000 € 2 607 €/m²
День клиента: P 24.05 12:00-13:00

3 Lauliku tn 50, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA SUUREPÄRASE ASUKOHAGA KINNISTU NÕMMEL!

2 этажей, частная собственность, нуждается в обновлении, год постройки 1994, участок ...

MÜÜA KINNISTU NÕMMEL – KAPITAALREMONTI VAJAV ELAMU VÕI UUSEHITUSE VÕIMALUSMüüa kinnistu ...

День клиента: P 24.05 12:00-13:00
5
265 m²
1 д назад
275 000 € 1 038 €/m²

1 Uuetalu tee 10, Laagri, Alliku, Saue vald, Harjumaa

spacious and modern family home for sale

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

A truly spacious and modern family home for sale – Uuetalu tee 10, Alliku village, Saue parish.A home built with heart and designed for the family!. This is a home that has had only one owner – carefully planned and built with quality to provide comfort and safety in everyday life. General information:Address: Uuetalu tee 10, Alliku village, Saue parish, Harju County.Total area of the house: 179.5 m² (heated area 167.5 m²).Outbuilding: ...

5
227.5 m²
547 000 € 2 404 €/m²

Lai tn 1, Võhma linn, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa

Kaks kinnistut, üks tervik – ruumi ideedele, kodule ja hobidele!

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, участок 1874, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

5
181.2 m²
59 000 € 326 €/m²

Roheline tn, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Virumaa

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

Müüdav maja asub Tapa linna rahulikus eramajade piirkonnas ning jalutuskäigu kaugusel ...

5
103.2 m²
1 € 0.01 €/m²

1 Pärgma tee, Türisalu, Harku vald, Harjumaa (Забронировано)

Avara planeeringuga perekodu Türisalus

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...

PLANEERING JA ELURUUMIDÜhekorruseline, läbimõeldud planeeringuga elamu Pärgma teel pakub kaasaegset ja praktilist elukeskkonda perele, kes hindab ruumikust ja funktsionaalsust. Maja südameks on avar ja valgusküllane avatud köök-elutuba, mille suurus on ca 36,6 m², ideaalne koht nii igapäevaseks pereeluks kui külaliste võõrustamiseks. Elutoast pääseb otse terrassile, luues sujuva ühenduse sise- ja väliruumi vahel.Majas on neli eraldi ...

5
140.6 m²
324 900 € 2 311 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%