Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 003
Показать карту

Luige tee 59, Vääna-Jõesuu, Harku vald, Harjumaa

Продаётся красивый семейный дом в Вяэна-Йыэсуу!

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Красивый семейный дом в Вяэна-Йыэсуу ждёт своих новых владельцев. Это уютный и ...

6
241.8 m²
425 000 € 1 758 €/m²

Liipri 19, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Готовый к заселению дом с возможностью расширения

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

ЖИЛОЙ ДОМПервый этаж дома, включающий 3 комнаты, кухню, прихожую и санузел/душевую, ...

6
163 m²
299 000 € 1 834 €/m²

1 Nurmiku tee 34, Pirita-kose, Pirita, Tallinn, Harjumaa

UUS PAKKUMINE PIRITA-KOSEL!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa silmapaistva arhitektuuriga ja avara planeeringuga eramu kõrgelt hinnatud Pirita-Kose piirkonnas. Tuntud arhitekti Maire Annuse projekteeritud kodu pakub privaatsust, valgust ja funktsionaalsust keset rahulikku looduslähedast elukeskkonda.HOONE JA KONSTRUKTSIOONID1998. aastal valminud eramu on rajatud kvaliteeti silmas pidades. Tegemist on tugeva kivimajaga, kus seinad on laotud fibo plokkidest ja välisvoodriks on kasutatud Väo ...

6
302 m²
565 000 € 1 871 €/m²

Pärnu, Kurgja, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnumaa

СВЕТЛЫЙ И ПРОСТОРНЫЙ ДОМ В ЖИВОПИСНОМ МЕСТЕ

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

В продажу поступил по-настоящему уникальный дом в живописном и тихом месте — в уезде ...

6
163.1 m²
119 500 € 733 €/m²

Jumika tee 17, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Дом с полученным разрешением на эксплуатацию!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2009, ...

Продаётся частный дом со свободной планировкой без внутренней отделки в районе Пирита. ...

6
428 m²
750 000 € 1 752 €/m²

Teelehe tee 7, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Дом в красивом месте в районе Пирита, недалеко от реки Пирита!

3 этажей, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Продается дом в красивом месте в районе Пирита, недалеко от реки Пирита, в частном и ...

6
223.5 m²
559 000 € 2 501 €/m²

1 Männituka tee 3, Valkla, Kuusalu vald, Harjumaa

Ellu viidud unistus – elada varbad meres ja jahisadama lähedal

Частная собственность, участок 16816, электричество, вода, meri 1 m ...

Ellu viidud unistus – elada varbad meres, jahisadama lähedal ja puhtas looduses Müüa 1,6 ha suurune kinnistu Valkla liivarannal imeilusa looduse keskel. Kinnistule on detailplaneeringu kohaselt võimalik ehitada kuni kaks hoonet (eluhoone ja abihoone) suurim hoonete ehitisealune pind kuni 360 m². •KINNISTU• Privaatsuse ja eraldatuse tagamiseks on mere poolsele küljele rajatud horisontaalse latiga puitpiire. Kinnistu maapinna ...

6
158.5 m²
595 000 € 3 754 €/m²

1 Lehe tee 12, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa

Eriline kodu, enda uusi omanikke otsimas

Tõeliselt eriline kodu, mis ühendab kaasaegsed nutikad lahendused, kõrgetasemelise arhitektuuri ja erakordselt privaatse looduslähedase elukeskkonna. See kodu on ideaalne valik perele, kes soovib mugavat ligipääsu linnale, ent eelistab rahu, vaikust ja väärtustab läbimõeldud ruumiplaneeringut ning luksuslikke mugavusi.MAJA JA ARHITEKTUURArhitekt Enn Laansoo ja sisearhitekt Vaikla Disain OÜ on loonud majale harmoonilise terviku, kus ...

6
460.5 m²
2 300 000 € 4 995 €/m²

2 Kasevälja tee, Suurupi, Harku vald, Harjumaa

KLIENDIPÄEV 28.05 kell 15:00 -19:00

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2006, ...

KLIENDIPÄEV 28. mail kell 15:00 - 19:00VAJALIK EELNEV REGISTREERIMINE TEL. VÕI E-MAILI TEEL!* igale kliendile võimaldatakse eraldi ajavahemik objektiga tutvumiseks. Suurepärase planeeringuga perekodu mere ääresMAJAKahekordne, 6- toaline valgusküllane suure terrassiga ja rõduga elamu asub kõrghaljastusega krundil, Suurupi külas, Harku vallas. Maja valmis aastal 2006 ning olemas on kasutusluba.PLANEERINGEsimesel korrusel asuvad ...

День клиента: N 28.05 15:00-19:00
6
279.2 m²
500 000 € 1 791 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%