Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 003
Показать карту

Tõkete, Änglema, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Природа, история и уединение — ваш идеальный уголок!

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готов, участок 80000, сауна, бойлер, ...

Ищете дом или дачу, которая предлагает больше, чем просто место для проживания?Усадьба ...

Mõisaaida, Pidula, Saaremaa vald, Saaremaa (Забронировано)

Vana paekiviseintega mõisaait

1 этажей, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

194.2 m²
14 480 € 74.6 €/m²

Posti tn 39a, Mustla, Viljandi vald, Viljandimaa

MÜÜA KAUNIS KOHVIK MUSTLAS! SOOVI KORRAL EHITA ÜMBER KODUKS!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, санремонт сделан, год постройки 1998, ...

42.2 m²
49 900 € 1 182 €/m²

Pähkli tn 2, Üksnurme, Saku vald, Harjumaa

Müüa hoonestatud kinnistu uue maja ehitamiseks

2 этажей, частная собственность, нуждается в санремонте, год постройки 1990, участок 673 ...

91.8 m²
95 000 € 1 035 €/m²

Tuuliku tn 5, Kiiu, Kuusalu vald, Harjumaa

MÜÜA RENOVEERIMIST VAJAV MAJA KIIU ALEVIKUS

2 этажей, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, участок 5372, ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

778.6 m²
260 000 € 334 €/m²

1 Mätliku, Pihtla, Saaremaa vald, Saaremaa

Hoonestatud kinnistu Kuressaare lähedal

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в санремонте, год постройки ...

Müüa Mätliku kinnistu, 23 km kaugusel Kuressaarest.Kinnistul asuvad elumaja, laut, silikaatkivist garaaž, saunamaja ning vana ait. Elumaja on kantud Ehitisregistrisse ning kinnistul on olemas elektriliitumine: paigaldatud on 3-faasiline arvesti ja 316 A peakaitse. Vajalik on üksnes võrgulepingu sõlmimine.Elumaja oletuslik ehitusaasta on 1946. Üldpind 90 m² ei ole ametlik ning vajab täpsustamist, kuna Ehitisregistris pindala märgitud ei ...

90 m²
25 000 € 278 €/m²

1 L. Koidula tn 18, Kadriorg, Tallinn, Harjumaa

ARENDUSEKS SOBIV KINNISTU HINNATUD ASUKOHAGA!

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...

Müüa ideaalne kinnistu arendustegevuse jaoks hinnatud Tallinna piirkonnas. Kadrioru südames, Luigetiigi vahetus läheduses on pakkuda 1221 m2 suurune elamumaa kinnistu, kus asub amortiseerunud hoone üldpinnaga 569 m2. Koidula tänav on üks Kadrioru vanemaid tänavaid ning kujunenud juba 18. sajandil suvitusvillade ja esinduslike elamute piirkonnaks. Tänapäeval leiab siit nii ajaloolisi puitvillasid, funktsionalistlikke hooneid kui ka ...

569 m²
1 390 000 € 2 443 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%