Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 003
Показать карту
День клиента: P 24.05 12:30-13:00

1 Delfiini AÜ 60, Maidla, Saue vald, Harjumaa

Renoveerimist vajav aiamaja veekogu ääres!

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

Müüme elamumaa kinnistut koos suvemajaga väga heas asukohas vaikses Maidla külas Saue ...

День клиента: P 24.05 12:30-13:00
59.5 m²
89 000 € 1 496 €/m²

Sooniste mõis, Sooniste, Märjamaa vald, Raplamaa

ПРЕКРАСНЫЙ КОМПЛЕКС ОСОБНЯКОВ НА ПРОДАЖУ В РАПЛАМАЛЕ!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

ПРЕКРАСНЫЙ КОМПЛЕКС ОСОБНЯКОВ НА ПРОДАЖУ В РАПЛАМААЛЕ!- 15,2 га земли, состоящий из ...

1124.7 m²
179 000 € 159 €/m²

1 Kissa, Abja-Vanamõisa, Mulgi vald, Viljandimaa

EESTI KÕIGE UUEM LOSS!

2 этажей, год постройки 2024, участок 360000

Abja Linavabriku arendus – Eesti pärandist tulevikku Abja-Vanamõisa südames paiknev endine linavabrik on saanud uue hingamise. Arhitektide Amor Vaigu ja Oliver Mändla loodud terviklik arenduskontseptsioon ühendab ajaloolise pärandi, kaasaegse arhitektuuri ja tulevikku vaatava investeerimispotentsiaali. Kogu arendus koosneb 18 katastriüksusest, millele annavad väärtuse nii restaureeritud hooned kui ka hoolikalt planeeritud uus ...

1000 m²
3 288 000 € 3 288 €/m²

Härma tee 1-1, Tade, Kose vald, Harjumaa

Обустроенный, комфортабельный и энергоэффектиный

2 этажей, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Именно тот комфорт и уединение, которые вы искали для своей семьи.ЖИЛЬЁКрасивое, но при ...

205 m²
419 000 € 2 044 €/m²

Kadaka, Kõnnu, Kuusalu vald, Harjumaa

Автономный хуторской комплекс с солнечным парком

ФЕРМЕРСКИЙ ДОМ:Дом построен в 1905 году и отремонтирован в 1993 году. Было обновлено ...

180 m²
249 000 € 1 383 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%