Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 004
Показать карту

2 Palupera, Elva vald, Tartumaa

Kuni 24.06 broneerijale murutraktor!

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, коробка с крышей, нуждается в ...

Müüki on tulnud 9373 m² suurune kinnistu, millel asub ehitusjärgus elumaja, korralik ...

7
167.2 m²
49 000 € 293 €/m²

1 Lepa tn, Haapsalu linn, Haapsalu, Läänemaa

KLIENDIPÄEV 30.05 kell 13:00 -15:00

3 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1998, ...

KLIENDIPÄEV 30. mail kell 13:00 - 15:00VAJALIK EELNEV REGISTREERIMINE TEL. VÕI E-MAILI TEEL!* igale kliendile võimaldatakse eraldi ajavahemik objektiga tutvumiseks. MÜÜA KAUNIS MAJA HAAPSALUS!Müüa kvaliteetselt ehitatud avarate ruumidega 3-korruseline pereelamu. Elamul on kolm korrust ja üldpind on 270,1m2. Kaunilt haljastatud krunt 1249m2, mida ümbritseb hooldatud kõrge elupuuhekk. See luksuslik kodu on neile, kes hindavad avarat ja ...

7
270.1 m²
499 000 € 1 847 €/m²

Kolmiku, Muraste küla, Muraste, Harku vald, Harjumaa

Частный дом, теннисный корт, бассейн. Предлагайте свою цену!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 2007, участок 3707, ...

Частный дом и земля под индивидуальное жилищное строительство , условная часть объекта ...

7
254 m²
399 000 € 1 571 €/m²

1 Tubioja, Vaskjala, Rae vald, Harjumaa

Müüa 7-toaline maaküttega kivimaja+ 12581m² krunt!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Kui oled inimene, kes armastab loodust, tunneb rõõmu tegutsemisest ning kelle jaoks kodu on rohkem, kui neli seina. Kui oled otsinud ja unistanud oma privaatsest ja hubasest kodust linna lähedal (15-20min autosõidu kaugusel Tallinnast), siis on see just midagi Sulle!Võta julgesti ühendust, küsi lisa ja tule kogu perega oma uue koduga tutvuma!KINNISTUMüüa Tallinnast 20 minutise autosõidu kaugusel privaatne 12581m² (elamumaa) suurune ...

7
391 m²
675 000 € 1 726 €/m²

1 Vana-Rannamõisa tee 37, Vismeistri, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Exclusive home on the banks of the Tiskre stream

3 этажей, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2026, участок ...

There are places that can no longer be created in today’s world. Places where home and ...

День клиента: P 24.05 12:00-14:00
7
242 m²
1 150 000 € 4 752 €/m²

1 Väike-Suitsu, Muusika, Saue vald, Harjumaa

IDEAALNE TALUKOHT TALLINNAST 15 MINUTI KAUGUSEL!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, участок ...

Müüa talukoht Tallinnast kõigest 15 minuti autosõidu kaugusel. Koht sobib ideaalselt looma- ja linnukasvatusega tegelemiseks sest kõik eeldused selleks on juba olemas. Pererahval oli suur kitsefarm. Samuti on koht hea lastega perele ja näiteks seminaride ja koolituste pidamiseks.Kinnistu suuruseks on 2,94 ha millest 1,73 ha on metsamaa. Kinnistu piirneb osaliselt riigimetsaga.Kinnistul asub 2010 aastal taluhoonest ümberehitatud ...

7
252.7 m²
410 000 € 1 622 €/m²

Tallinna mnt 6, Narva, Ida-Virumaa

Отремонтированный гостевой дом в Нарве

3 этажей, частная собственность, деревянный дом, обновлённый, год постройки 2005, ...

Отремонтированный гостевой дом с 7 ванными комнатами и 7 номерами в центре Нарвы. Всего ...

7
170 m²
400 € 2.35 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%