Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 004
Показать карту

1 Männituka tee 3, Valkla, Kuusalu vald, Harjumaa

Ellu viidud unistus – elada varbad meres ja jahisadama lähedal

Частная собственность, участок 16816, электричество, вода, meri 1 m ...

Ellu viidud unistus – elada varbad meres, jahisadama lähedal ja puhtas looduses Müüa 1,6 ha suurune kinnistu Valkla liivarannal imeilusa looduse keskel. Kinnistule on detailplaneeringu kohaselt võimalik ehitada kuni kaks hoonet (eluhoone ja abihoone) suurim hoonete ehitisealune pind kuni 360 m². •KINNISTU• Privaatsuse ja eraldatuse tagamiseks on mere poolsele küljele rajatud horisontaalse latiga puitpiire. Kinnistu maapinna ...

6
158.5 m²
595 000 € 3 754 €/m²

1 Lehe tee 12, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa

Eriline kodu, enda uusi omanikke otsimas

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Tõeliselt eriline kodu, mis ühendab kaasaegsed nutikad lahendused, kõrgetasemelise arhitektuuri ja erakordselt privaatse looduslähedase elukeskkonna. See kodu on ideaalne valik perele, kes soovib mugavat ligipääsu linnale, ent eelistab rahu, vaikust ja väärtustab läbimõeldud ruumiplaneeringut ning luksuslikke mugavusi.MAJA JA ARHITEKTUURArhitekt Enn Laansoo ja sisearhitekt Vaikla Disain OÜ on loonud majale harmoonilise terviku, kus ...

6
460.5 m²
2 300 000 € 4 995 €/m²

2 Kasevälja tee, Suurupi, Harku vald, Harjumaa

KLIENDIPÄEV 28.05 kell 15:00 -19:00

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2006, ...

KLIENDIPÄEV 28. mail kell 15:00 - 19:00VAJALIK EELNEV REGISTREERIMINE TEL. VÕI E-MAILI TEEL!* igale kliendile võimaldatakse eraldi ajavahemik objektiga tutvumiseks. Suurepärase planeeringuga perekodu mere ääresMAJAKahekordne, 6- toaline valgusküllane suure terrassiga ja rõduga elamu asub kõrghaljastusega krundil, Suurupi külas, Harku vallas. Maja valmis aastal 2006 ning olemas on kasutusluba.PLANEERINGEsimesel korrusel asuvad ...

День клиента: N 28.05 15:00-19:00
6
279.2 m²
500 000 € 1 791 €/m²

2 Leevikese tn 7, Pühajõe, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Спокойное и комфортное место проживания.

ВОЗМОЖНОСТЬ АРЕНДЫ!Кухня: электроплита, холодильник, кухонная мебельВанная комната: ...

7
236.2 m²
21 ч назад
219 000 € 927 €/m²

2 Kose tee 33a, Pirita-kose, Pirita, Tallinn, Harjumaa

ПРОДАЁТСЯ ДОМ НА БОЛЬШОМ УЧАСТКЕ В ПИРИТА

2 этажей, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1986, жилищная площадь 263.5 m², ...

Продаётся частный дом с исключительным расположением и большим участком на берегу ...

7
263.5 m²
669 000 € 2 539 €/m²

Kesalille tee 8, Kose, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Продаётся эксклюзивный частный дом в Пирита-Козе!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2011, участок 1600, ...

Предлагается эксклюзивный частный дом в высоко ценимом районе частной застройки ...

7
363.5 m²
1 400 000 € 3 851 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%