Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 007
Показать карту

1 Kaskede pst 4, Nõmme, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA MAJA LOODUSE KESKEL NÕMMELMAJA

3 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1961, ...

Müügile on tulnud Kaskede pst 4 maja, kus on kaks korteriomandit ja abihoone. Majal on kolm korrust pluss keldrikorrus.Tegu on puitsõrestik majaga, mis on pealt krohvitud ja katus on plekist. Teisel ja kolmandal korrusel on paigaldatid kolmekordes pakettaknad. Esimesel korrusel kaks akent pakettaknad ja osad vanad puitaknad. Majas on üks sissepääs kust jaguneb kaheks eraldi korteriks. Võimalus teha kaks eraldi sissepääsu.ESIMESE ...

5
140 m²
365 000 € 2 607 €/m²

2 Kevade 7, Viljandi, Viljandimaa

Kачественный каменный дом в Вильянди!

3 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

На продажу выставлен просторный каменный дом с неподвластным времени интерьером, ...

6
392 m²
275 000 € 702 €/m²

Martsa, Jõhvi vald, Ida-Virumaa (Забронировано)

!!!ПРОДАЁТСЯ УНИКАЛЬНЫЙ ДОМ У МОРЯ!!!

1 этажей, частная собственность, в хорошем состоянии, жилищная площадь 112.8 m², участок ...

ПРОДАЁТСЯ УНИКАЛЬНЫЙ ДОМ У МОРЯ РЯДОМ С TOILA PARK И ВОДОПАДОМ ОНТИКА!!!Дом, где море, ...

4
140 m²
99 000 € 707 €/m²

1 Küüni tee, Vääna, Harku vald, Harjumaa

Mõnus hoov. Bassein.Kasutusluba. Vahetuse võimalus

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

KLIENDIPÄEV 28.05.2026 KELL 17:00 - 19:00KLIENDIPÄEVA ERIPAKKUMINE -5000.- EUROT, KLIENDIPÄEV HIND 350000.- EUROT, MAJA TAVAHIND 355000.-EUROTKLIENDIPÄEVAL OSALEMISEKS VAJALIK EELNEV REGISTREERIMINE TELEFONI VÕI E-KIRJA TEEL Igale külastajale tagame privaatse majaga tutvumise aja.Müügile on tulnud 8-toaline maja ajaloolise Vääna mõisa naabruses. Maja sobib nii suurele perele kui ka erinevate põlvkondade ühiseks elamuks.Kinnistu, ...

8
429.5 m²
350 000 € 815 €/m²

Kungla, Rasina, Põlva vald, Põlvamaa

Talu roheluses! Sinu võimalus luua päris oma maaelu unistus!

1 этажей, бревенчатый дом, нуждается в санремонте, год постройки 1933, участок 26695, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

2
75 m²
42 900 € 572 €/m²

Tuletõrje 2a, Elva linn, Elva vald, Tartumaa

Два дома в одном - просторный дом в Эльве.

2 этажей, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, участок 872, ...

Добро пожаловать в Эльву, в сердце Тартуского уезда, где вы найдете просторный и уютный ...

6
179 m²
315 000 € 1 760 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%